Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
bistrikboy
Postovi: 692
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 4:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 08, 2018 8:37 pm

**** trening utakmice i Amar ih je lose vodio 😂😂😂

Nek nam je Bog na pomoci...
1921-1987-2007
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 08, 2018 8:41 pm

Ma ne obecava ovo puno. Taktika bez lijevog krila gdje se Arezina tu nesto vrti, ne izgleda dobro. Ovaj Ivan mi se cini ko ubleha samo takva, svako malo je prekidao zbog njega i njegovih gresaka. U ovoj formaciji bez tog lijevog krila ni lijevi bek nema sta pokazati, kad dobije loptu moze samo vratit stoperu. Jos poslije 2 mjeseca traganja za stoperima, Bogi ce startati u cetvrtak, ljepota.

Priprema ko da i nije bilo, smislenu akciju nisam vidio. Mozda nas je htio zavarati, estonski skauti, sta li...
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 08, 2018 8:42 pm

Hare79 je napisao/la:
ned jul 08, 2018 7:56 pm
Pa nek igra onda drugi tim
Fakat :D

Uglavnom, sto manje izmisljati pozicije igracima. Ko je igrao na stoperskim pozicijama u drugom timu?
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
Rambo_Amadeus
Postovi: 1109
Pridružen/a: pon feb 13, 2017 5:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 08, 2018 8:42 pm

Plava Porodica je napisao/la:
ned jul 08, 2018 8:15 pm
i eto nasekirah se pošteno i apsolutno mi je jasna slika ekipe, ovo je fakat očajno.
ne razumijem ideju sa Arežinom na lijevom krilu, kao da on nešto pokušava ući u sredinu, pa danas nije 50 metara u punom šprintu pretrčo života mi.. baš bolikurac, dobro reče @leon majstor u mjestu. zaim kad je trebalo vježbu sa početka prenijeti na djelo, gdje su uigravali kao trojica kombinuju, pa ostaje jedan na centaršutu a dvojica na završnici, u četiri takve situacije u toku "meča" nijedna nije prošla. na svim tim ubačajima jedino krpić u šesnaest dok je arežina negdje oko šesnaesterca zuji gleda boli ga tuki.
čurjurić mi izgleda ko marković ali brži. puno više se nudi, dijeli lopte i jedini zaslužuje prolaznu danas. šaban nula bodova, blagojević nula bodova, pavić i siniša da te bog mili sačuva. tri puta krčma zaustavlja pavića što radi vraćanja lopte nazad a ne naprijed, što radi peljanja lopte gdje ga pritisnu.. bogi i bakrač ko alisa u zemlji čudesa kad ovi malci spucaju kontru.
zec prekuco. ne mogu mu uzeti lopte. najbolje je valja u ekipi. aldin šehić jak ko zemlja. uzima duele sa Krpićem,mislim da vam je sve jasno. naprijed zuji i non stop je u punom šprintu kako lopta ide naprijed.
šehić drugi nazad čuvao zaima i uštopao ga dramatično, naprijed odma juriša ne stane ko pavić kad baš treba ubrzat.
prijenos lopte hajdar veseli i dacić na desetci sve na jedan dva dodira, ovi naši prvotimci izgledali ko dizelaši kad ih ovi najure u kontru.
mali hasanović nije ništa konkretno napravio u napadu, ali toliko agresivno ganja loptu da bi je pojeo kad je uzme, i odmah pravi pritisak na štopere, a zec gore čeka.
Baš ono što sam pisao puno puta za Hasanovica, dosta slican igrac Voji, za 352 odlican kao malo povuceniji igrac.
Nego ima li Mujagica igdje ? u Mostaru je igrao bez spica ali nije njega ubacio, bas ce se nametnut' tim tempom
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge. Upravo bi to trebao biti cilj svih navijačkih grupa"
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 08, 2018 8:45 pm

Meni se Ivan cini kao Markovic. Na iskustvo, vjerujem da nece imat drasticno los mec. Brzi od Markovica, a vidjet cemo je li rizicniji od njeg.
 
Avatar
zubanovic89
Postovi: 829
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 08, 2018 8:46 pm

Ivan je bio najbolji igrac na treningu danas, jedini iz prvog tima koji se isticao
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 08, 2018 8:48 pm

Kospicar je napisao/la:
ned jul 08, 2018 8:32 pm
slika

Ovo je trenutno najbolje sto imamo
Nije.

Aldin Sehic mora biti desni bek. Blagojevic mora biti u prvih 11. Ovaj Curjuric je pljunuti Jamak i on bi trebao isto u prvih 11, zajedno sa Blagojevicem. Sabanadzovic i Hajdarevic su se dobro uspavali, treba ih malo ohladiti i pokazati im da se trebaju uvijek dokazivati a ne misliti da si igrac svjetske klase, ovo sto sad rade je ocajno. Eldar Sehic umjesto Pavica na lijevom beku. Dovesti jos minimalno napadaca za prvih 11 i stopera..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
pile87
Postovi: 3188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 08, 2018 8:49 pm

Leon_Professional je napisao/la:
ned jul 08, 2018 8:37 pm
Blagojevic umjesto Ivana. Ostalo bi i ja isto.

@Pile, to je uvijek tako. Dosta teze je na tekmi uraditi nego na treningu. Mora se uvjezbati da bude ustaljeni mehanizam. Za to ce trebat vremena.
Oni ocito nisu jos uvjezbali.
A za Sehica sam i ja istog misljenja. Davno sam rekao da je on najbolji od svih ovih izvikanih igraca. Nenormalno mi se svidja kako igra desnog beka.
Idealna situacija da ponovi ono što je uradio prije par minuta ali... naši igrači imaju problem sa sablonskom igrom kakva se danas igra kod nas je godinama nabi na Miru ili na Zakarica i po meni je to problem... ne znam ni koliko vremena imaju da usvoje ovo što se traži jako je upitno mogu li uopšte...
Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 08, 2018 8:53 pm

Od Estonaca strahujemo... dokle smo dogurali
1987
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 08, 2018 8:54 pm

pile87 je napisao/la:
ned jul 08, 2018 8:49 pm
Leon_Professional je napisao/la:
ned jul 08, 2018 8:37 pm
Blagojevic umjesto Ivana. Ostalo bi i ja isto.

@Pile, to je uvijek tako. Dosta teze je na tekmi uraditi nego na treningu. Mora se uvjezbati da bude ustaljeni mehanizam. Za to ce trebat vremena.
Oni ocito nisu jos uvjezbali.
A za Sehica sam i ja istog misljenja. Davno sam rekao da je on najbolji od svih ovih izvikanih igraca. Nenormalno mi se svidja kako igra desnog beka.
Idealna situacija da ponovi ono što je uradio prije par minuta ali... naši igrači imaju problem sa sablonskom igrom kakva se danas igra kod nas je godinama nabi na Miru ili na Zakarica i po meni je to problem... ne znam ni koliko vremena imaju da usvoje ovo što se traži jako je upitno mogu li uopšte...
Bas to. Nije realno ni ocekivati da se odmah zna. Jer to nisu igrali nikad.
Nasim vjerovatno i vise treba nego je to inace tako.
Rezultat zbog toga moze trpiti ako se bude forsiralo, a znamo da dva losa rezultata kod nas znace pritisak i otkaz.

Nije ni Conte odmah po dolasku u Celzi igrao s 3 nazad vec uigravao mjesecima u hodu.
Neka i ovaj tako radi. 4-5-1 klasicno znaju i bez trenera, a uigavaj i to nesto novo ako vec hoces tokom sedmice.
Zadnja izmjena: Leon_Professional, dana/u ned jul 08, 2018 8:57 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 08, 2018 8:55 pm

nema druge razumne opcije.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 08, 2018 8:59 pm

Leon_Professional je napisao/la:
ned jul 08, 2018 8:54 pm
pile87 je napisao/la:
ned jul 08, 2018 8:49 pm
Leon_Professional je napisao/la:
ned jul 08, 2018 8:37 pm
Blagojevic umjesto Ivana. Ostalo bi i ja isto.

@Pile, to je uvijek tako. Dosta teze je na tekmi uraditi nego na treningu. Mora se uvjezbati da bude ustaljeni mehanizam. Za to ce trebat vremena.
Oni ocito nisu jos uvjezbali.
A za Sehica sam i ja istog misljenja. Davno sam rekao da je on najbolji od svih ovih izvikanih igraca. Nenormalno mi se svidja kako igra desnog beka.
Idealna situacija da ponovi ono što je uradio prije par minuta ali... naši igrači imaju problem sa sablonskom igrom kakva se danas igra kod nas je godinama nabi na Miru ili na Zakarica i po meni je to problem... ne znam ni koliko vremena imaju da usvoje ovo što se traži jako je upitno mogu li uopšte...
Bas to. Nije realno ni ocekivati da se odmah zna. Jer to nisu igrali nikad.
Nasim vjerovatno i vise treba nego je to inace tako.
Rezultat zbog toga moze trpiti ako se bude forsiralo, a znamo da dva losa rezultata kod nas znace pritisak i otkaz.

Nije ni Conte odmah po dolasku u Celzi igrao s 3 nazad vec uigravao mjesecima u hodu.
Neka i ovaj tako radi. 4-5-1 klasino znaju i bez trenera, a uigavaj i to nesto novo ako vec hoces tokom sedmice.
Apsolutno
Chelsea je, ako se dobro sjecam, losije igrao dok nisu presli na 3-5-2, neubicajenu formaciju za ELP. Znamo sta je bilo kasnije. Ali da su odmah sa tim startali, ne bi valjalo.
Igrati ovo sto znamo, ako se Sehici probiju za prve postave i dovedemo jos jednog normalnog stopera, uigravati na treninzima 3-5-2. Ovako, gurati ovo sto znamo, bez izmisljanja pozicija.

Ne strahuje se toliko ni od Estonaca koliko od starta sezone. Strasno ce biti problematicno motivisati ekipu protiv neugodnog Goska, Celika koji se pojacao, gdje ce posjeta sigurno biti dobra, a izmedju tih utakmica Apolon, a mi skroz neuigrani i nemamo ni naznake kakva bi prva postava mogla biti. Po meni najveci gubitak je povreda Ramovica, veci i od Zakarica koji moze izmisliti gol i od ratobornog Graovca.
Mislim da bi se u 3-5-2 odlicno snasli i Zajmovic i Zec.

Krcmarevic se cinio na onom izvjestaju malo pogubljeno, evo jos kazete da je strasno ljut, ne dopada mi se nikako. Imat ce itekako posla. Nase je da pruzimo podrsku, a njegovo da nadje najbolju formulu ta start sezone i euro tekme.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 08, 2018 9:02 pm

ma mi od sebe strahujemo...
gradi željo boli te *****
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 08, 2018 9:10 pm

Ako se E Sehic odlicno pokazao danas, onda je logcino da on upada umjesto ocajne konkurencije na lijevom beku. Slazem se isto da bi A Sehic trebao biti prva opcija sa vremenom na desnoj strani, ali bas u ove prve utakmice bih stavio Sinisu zbog rutine, isto imamo poprilicno velik broj novih igraca pa i zbog toga. Najvaznije je ne previse mijenjati sto se tice formacije tj ne izmisljati da Blagojevic ili Arezina igraju na pozicijama koje nikad nisu igrali. To bi trebalo da bude osnovno.
 
Avatar
gavran
Postovi: 7547
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 08, 2018 9:12 pm

shzna je napisao/la:
ned jul 08, 2018 8:53 pm
Od Estonaca strahujemo... dokle smo dogurali
7:1 cemo ih odrati u dvije tekme.kiprane prolazimo na penale.dalje je istorija i grupna faza.
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
Avatar
Mirek11
Postovi: 1139
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 08, 2018 9:22 pm

exbabilon je napisao/la:
ned jul 08, 2018 8:41 pm
Ma ne obecava ovo puno. Taktika bez lijevog krila gdje se Arezina tu nesto vrti, ne izgleda dobro. Ovaj Ivan mi se cini ko ubleha samo takva, svako malo je prekidao zbog njega i njegovih gresaka. U ovoj formaciji bez tog lijevog krila ni lijevi bek nema sta pokazati, kad dobije loptu moze samo vratit stoperu. Jos poslije 2 mjeseca traganja za stoperima, Bogi ce startati u cetvrtak, ljepota.

Priprema ko da i nije bilo, smislenu akciju nisam vidio. Mozda nas je htio zavarati, estonski skauti, sta li...
Ma nemogu da vjerujem da nam mora Bogi ?!
Ljudi dovedite nam kvalitetnog, brzog stopera pa neka bude i najplaceniji igrac.
A to prvi, drugi tim ne treba biti vec da igraju oni najspremniji. Ako su to Sehici na bekovskim neka oni igraju ili bilo koja pozicija.
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6708
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 08, 2018 9:33 pm

Znaci Krcma je bivsi ssamo sto on to jos ne zna :) pa imali bilo sta pozitivno sa treninga vezano za "1. Tim"?
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 08, 2018 9:33 pm

Aldin Šehić mi najjači utisak ostavi.
Bez ikakvog rizika, bez sumnje hoće li ili neće se snaći, on je apsolutno spreman za prvih 11. Ne znaš fakat gdje je bolji, nazad ili naprijed. Sto se kaže ima pameti za postaviti se, ali doduše lijeva strana sa arežinom i pavićem je bila očajna, tako da nazad je samo uzimao duele sa Krpićem.
E.Šehić i nije bio baš na tom nivou, i sigurno da mu treba još vremena sa prvim timom da se uigra da bude beton za prvih 11, ali doduše kad mu vidim konkurenciju, te (ne)sposobnosti istih, bio bi zabetoniran u prvih 11.
Adija na štopera, danas pojeo svaki centaršut iz kornera, strpao u džep Krpu i Zaima :kafa:
Šaban me opet razočarao ponajviše, ne znam šta se dešava ali nije to to, a od njega sam najveću eksploziju očekivao ove sezone.. valjda je samo mali pad forme i da će nadoći.
Hare standardan. Nazad ga ne možeš proći, naprijed potanko, ali eto danas se brzo riješavao lopte tako da i nije naprijed puno učestvovao.
Najpozitivnije situacije su kontranapadi drugog tima. Baš brzo iznošenje lopte, reklo bi se evropski :kafa:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Pompey
Postovi: 2286
Pridružen/a: uto feb 14, 2017 11:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 08, 2018 9:41 pm

Pa dobro rece Hare, nek drugi tim igra i mi zadovoljni.
Nije to, nije to...
Čuva Bog Želju svog...
 
Avatar
gavran
Postovi: 7547
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 08, 2018 9:41 pm

:baklja: Opusteno, sutra suncano :baklja:
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 46 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija