Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Ndare
Postovi: 196
Pridružen/a: pet jun 17, 2016 7:05 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 08, 2018 1:10 pm

Nadam se samo da u novu sezonu nećemo ući samo sa Krpićem kao jedinim ozbiljnim rješenjem na centralnom napadaču. Nadam se da će i stoperska pozicija biti popunjena jednim koji bi mogao biti vođa odbrane. Ne nadam se da sa Sinanom, Blagojevićem, Arežinom, Vranješom, Šabanom i Hajdarom možemo biti lošiji u sredini od prošle sezone. Koliko će moći desno iznijeti bočni igrači nedostatak Zakarića (ne trkački) po lucidnosti i kvalitetu vidjet ćemo. Koliko imamo problema sa Ukletim mjestom (lijevim bekom(vima)) i to ćemo saznati po početku takmičarske sezone jer ovi za sada (Pavić i Mehremić) djeluju kao da su prepisivali jedan od drugog. Godina duga, puno utakmica a treće poluvrijeme po plasmanu određuje raspored. Ja lično jedva čekam da počne jer dodijali su mi ovi svjetski roboti koji šablonski guraju loptu pretrčavši na stotine kilometara po terenu i ne može me niko ubjediti da ne koriste "dozvoljenu" hemiju. Ja čekam naše "kile" da moju plavu dušu zadovolje i ono moje mjesto na Grbavici sa pogledom na plavo-zeleni tepih.
To je neka moja lična odluka, a ja neću da govorim radi čega i da objašnjavam, jer vi to vrlo dobro znate. Ali ako ništa drugo, i ono jedino što mogu da učinim za taj grad pa da se i vi sjetite da sam se rodio u Sarajevu, a znate šta se dešava.
 
ForzaLjoZe
Postovi: 137
Pridružen/a: čet apr 19, 2018 9:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 08, 2018 1:17 pm

za_zivot_cijeli je napisao/la:
ned jul 08, 2018 12:52 pm
ForzaLjoZe je napisao/la:
ned jul 08, 2018 12:39 pm
Moje licno misljenje je da su Rimljani pravili najvece sranje, ali je ono apsolutno nebitno.
Itekako je red pricati o politici, al da vas ne opterecavam:
Drago mi je da vam je UZP ko placebo. Samo jos da se pojave generacije djece ovih na pinkovima, farmama i zadrugama, pa da i Smrt ili slobodu zakacimo.
evo legendo, brzo ce novi skup pa objasni borcima nase Armije BIH da protestuju sa pripadnicima UZP i da to nije OK.

https://www.oslobodjenje.ba/vijesti/bih ... zahtijeva

ljudi ratovali jedni protiv drugih a vidi ih danas.
to je rezultat te politike koju ovdje zastupate.
Takoe rodzo. Samo majorizacija. Boli me sta mislis o tome. Ljubi te antiosmanlija, al ne mogu pod bubrege muda ustasluk i uzp trobojku svugdje u svijetu zabranjenu samo ne ondje gdje se viorila i zlocine cinila.
Eto ljubim te, ne moras me citirat da ne dobijemo ban oba. Moremo na mahali nastavit.

Drenaza? Znal se ista? Ono sto okejznli pise na Klix forumu je zabrinjavajuce - losu firmu smo odabrali za sanaciju terena ocigledno.
Odjebi Rusmire!
NAPOLJ UPRAVI!
Svi na Grbavicu!
 
Avatar
zubanovic89
Postovi: 829
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 08, 2018 1:19 pm

Jutros bio na treningu izgleda da je Vranjes povrijedjen bio pa nije igrao protiv Veleza, Krcmar je poslije treninga ostao sa Dacicem i objasnjavao mu nesto oko one sanse kad je puca nogom umjesto glavom. Trening bio laganiji, radili istrcavanje, mislim da ima danas oko 6 ponovo. Po faci mu izgleda da je pravo ljut na njih
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 08, 2018 1:23 pm

Nek jos neko potvrdi za trening jel u 6 pa da obidjemo to
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 08, 2018 1:24 pm

traži se i stoper i napadač, nisu tu uprava i trener različitih mišljenja. sad kakvi će biti (i kada), to kod nas kao i inače zna samo dragi bog...
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 08, 2018 1:29 pm

Za nasu ligu ima pojacanja i nakon 5 odigranih kola.
Vidjeli smo proslih godina. Problem je koliko sad traze.
Vjerovatno su im zahtjevi dosta nizi kad vec ne odu nigdje.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6738
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 08, 2018 1:38 pm

Sta je sa terenom, dokle je stiglo?
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 08, 2018 1:39 pm

svako ozbiljan će radije igrati maltene bilo gdje drugo nego kod nas. i čeka da vidi šta može. ali opet, lijepo bi bilo imati ekipu koja može ozbiljnije napasti tog apolona. iz svih razloga. naročito što je prvi iznad crte u trećem.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Kospicar
Postovi: 1947
Pridružen/a: sub jun 11, 2016 10:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 08, 2018 1:42 pm

slikaslikaslika
"Željo je religija i život. Nije samo fudbal, već stil življenja i ponašanja."
Ivica Osim
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 08, 2018 1:44 pm

:klanjase2: :klanjase2:
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 08, 2018 1:45 pm

I s tim da si prosle godine mogao proci Aika da si imao bar Lendrica u napadu.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 08, 2018 1:48 pm

lendrića, voju, bilo koga ozbiljnog, možda čak i krpića. ja ga ne smatram klasom ni voje ni lendrića dok eventualno ne dokaže suprotno, ali od onakvog nikolića kakav je bio je bolji za klasu. ako ništa, može trčati i skakati k'o konj.

ali recimo, taj jovičić se vjerovatno mogao dovesti da se sjetilo na vrijeme. i ne bi bio viška ni sa još jednim, jer ako hoćemo stvarno biti ozbiljni bogi ne treba više igrati. i zadnju sezonu je solidno odradio, u svojim granicama, ali on može samo gore, nikako bolje.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 08, 2018 1:49 pm

Odlično će izgledati trava. :palacgore:
Znači u 6 je trening večeras. Moglo bi se odletjeti malo da se ubije dosada. :)

Kad idu naši za Estoniju?
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 08, 2018 1:51 pm

Jovicica im ne mogu oprostiti sto su kasno reagovali i to ne bi da nije bila "frka".
Sad hajd nadji stopera kvalitetnog a da ti se uklopi u broj stranaca. Ovaj je bio idealan. Mlad, nas, igrao nasu ligu u kojoj se dobro pokazao..

Nadam se da ce me Beslija demantovat, ali ja ne vidim kakve je on imao predispozicije da radi ovaj posao.
Vjerujem da su forumasi pogledali vise meceva nase lige nego on u zadnje 2-3 godine.
 
Avatar
Southboy
Postovi: 390
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 11:55 pm
Lokacija: dolina čupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 08, 2018 1:52 pm

Po hiljadušestopedesettmilioni put teren ce biti extra na dan utakmice sa onim svim šarama ko u Rusiji sto gledamo svaki dan i mnogi ce svrsavat na dan utakmice kad vide slike.. ;)

A oni bolesnici na drugim forumima nam se smiju i uzivaju jer misle da smo pare djaba bacili,uprava pokrala i sfušerila pare.
Nema veze komplexi rade kod cigana anamo onih,zenicki i tuzlanski...ujedinjujemo ih po kozna koji put.
Samo nek laju a mi idemo svaki dan naprijed.

NI MILIMETAR!
 
Avatar
Kospicar
Postovi: 1947
Pridružen/a: sub jun 11, 2016 10:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 08, 2018 1:53 pm

Trebali bi 10og tamo bit
"Željo je religija i život. Nije samo fudbal, već stil življenja i ponašanja."
Ivica Osim
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 08, 2018 1:53 pm

Nisam pratio forum u zadnje vrijeme i neznam je li se o tome pricalo, medjutim je li stigla plava trava i koliko bi otprilike uzelo da se ona postavi? Hvala :)

Travnjak ce biti perverzija ba.. Samo sto smo mi Zeljeznicar i nista nemoze bez yebene sekiracije...
Zadnja izmjena: sajo10, dana/u ned jul 08, 2018 1:55 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 08, 2018 1:55 pm

Znaci trening ce se sigurno odrzati u 18h ?
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 08, 2018 2:00 pm

sve je to normalno kad se radi bilo šta. nego 99% navijača nikad nije pratilo gradnju bilo čega sa pažnjom i zanimanjem sa kojim prati ovo. i ako bude trebalo raditi opet, radiće opet, o svom trošku ako su zajebali. ali ne bi trebalo.

u finskoj (ne bosni, srbiji, grčkoj, bugarskoj...) bi iduće godine trebao biti pušten u rad treći blok nuklearnog reaktora olkiluoto. prvi ugovoreni rok radova, sa jednim od najrenomiranijih izvođača te vrste radova na svijetu (francuski orano, ex areva) bio je u 2010. godini. ugovorna cijena je bila tri milijarde eura, do danas je u stvarnosti dostigla oko 9... :D
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 08, 2018 2:01 pm

Otići na planinu i trčati malo na rijetkom vazduhu..

Evo na ovim slika iiznad se vidi da je trava već fino prihvatila na ovom dijelu do zapada,Juga i istoka..Ne vide se više ni one fleke..Ostaje još samo taj dio do S-I..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 200 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija