Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 07, 2018 7:34 pm

Dok je ovaj erik istinski navijac koji ima pravo procjenjivati ostale..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
Rashid
Postovi: 188
Pridružen/a: uto apr 18, 2017 9:08 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 07, 2018 7:36 pm

Treba ovdje banova malo podjeliti!
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 07, 2018 7:38 pm

Evo mene neka banuju odmah i to trajno ako ce ovakvi kao erik suditi kakav je ko navijac.. Zbog takvih etiketiranja forum je odavno izgubio na kvalitetu i mnogi stari forumasi i ne pisu vise ili se oglase jednom u par mjeseci..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 07, 2018 7:46 pm

zubanovic89 je napisao/la:
sub jul 07, 2018 6:46 pm
Leon_Professional je napisao/la:
sub jul 07, 2018 6:45 pm
Znaci nece se danas ovo zavrsiti.
Je li u Sarajevu pada kisa vazdan ili zbog neceg drugog nisu radili.
U Sarajevu pada kisa ima 2 mjeseca :D
Znam, ali vidim uradili vrlo malo pa pitam je li vazdan pada pa ne rade ili jednostavno ne moze brze. Ja sam ocekivao da danas zavrse.
 
Avatar
Eric Cantona
Postovi: 1277
Pridružen/a: pon jan 30, 2017 7:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 07, 2018 7:47 pm

Kakvo banovanje, nitko to ne spominje. Samo opušteno.
 
Avatar
Southboy
Postovi: 390
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 11:55 pm
Lokacija: dolina čupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 07, 2018 7:48 pm

Nama je sreca u nesreci sto je ovako vrijeme kisa,nema velikih vrucina ima dosta vlage sto nam je idealno sad za teren..ovo kad se primi fino abd bice top receno je vec par puta.Vec od sutra ce da se zavrsi i trava se prima i pusta korijene.
Evo za ovu lokvu je cista logika puno je povrsine bilo "golo" i sinoc kad je bilo ovako nevrijeme normalno je da se sa ostale trave slijevalo prema dole(voda vazda se krece i trazi padinu i put),tako da je bilo trave ne bi ni bilo nikakve lokve.Ko nevjeruje nek ode u park i saspe 20 litara vode na travu na jedno mjesto pa onda nek ode metar od toga i saspe 5 litara na ravnu zemlju oko koje je trava i vidjece sve sam...cista fizika :prst:
Da je bilo ista stavljeno na zemlju ne bi bilo kapi danas

Jedan savjet za one koji se boje i jos uvijek su skeptici:nek nikako ne gledaju sliku terena i trave do tekme i onda nek cekaju na zvanicnoj 2 sata pred utakmicu objavu:"Ovako izgleda teren utakmice pred danasnju utakmicu".

Bit ce vam lakse...mnogo lakse
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18956
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 07, 2018 7:54 pm

Lijepo se igrajte :D
Željezničar ante portas !
 
Avatar
zubanovic89
Postovi: 829
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 07, 2018 7:59 pm

Leon_Professional je napisao/la:
sub jul 07, 2018 7:46 pm
zubanovic89 je napisao/la:
sub jul 07, 2018 6:46 pm
Leon_Professional je napisao/la:
sub jul 07, 2018 6:45 pm
Znaci nece se danas ovo zavrsiti.
Je li u Sarajevu pada kisa vazdan ili zbog neceg drugog nisu radili.
U Sarajevu pada kisa ima 2 mjeseca :D
Znam, ali vidim uradili vrlo malo pa pitam je li vazdan pada pa ne rade ili jednostavno ne moze brze. Ja sam ocekivao da danas zavrse.
Ma ono dosadno u intervalima, sunce i odjednom pljusak ne znas joj nikad. Ja sam bio jutros oko 10 na stadionu i danas oko 4, radili su vecinu dana, ako budu sutra dosli mogli bi zavrsiti a ja mislim da ce raditi sutra jer ona trava stoji napolju, ako je ne stave, osusice se ponovo.
 
Avatar
Stuart
Postovi: 13
Pridružen/a: ned mar 18, 2018 12:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 07, 2018 8:00 pm

Hoce li se nocas raditi trava pod reflektorima ?
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23653
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 07, 2018 8:11 pm

Niti ce neko pisati o banovima, niti etiketirati ko je kakav navijac ovdje. To se uvijek znalo i tako je. Bude li se to krsilo, onda ce biti banova.

E sada, @PP je dugo sa nama, to svi znamo ovdje. Decko ima misljenje, ali nije maliciozan. Rekao je jasno svoje misljenje i ne forsira ga, niti ga namece. Zato nemam problema sa tim sto mu stoji u potpisu, iako se ne slazem sa tim. Mislim da grijesi, ali covjek ima pravo i da grijesi, sve dok ne radi protiv Zelje ili foruma, a to ne radi. Znamo svi koliko se nervirao ovdje sto ne moze stici na neke utakmice i koliko je veliki navijac. Ja konkretno mislim da ce i njegov stav da se promjeni veoma brzo. I dosta o tome, nije on tema.

Super vijest da ce biti streama. Kazu danas na stadionu da ce se igrati utakmica bez problema na Grbavici.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Valter
Postovi: 1303
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 3:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 07, 2018 8:41 pm

storm_raider je napisao/la:
sub jul 07, 2018 8:11 pm
Niti ce neko pisati o banovima, niti etiketirati ko je kakav navijac ovdje. To se uvijek znalo i tako je. Bude li se to krsilo, onda ce biti banova.

E sada, @PP je dugo sa nama, to svi znamo ovdje. Decko ima misljenje, ali nije maliciozan. Rekao je jasno svoje misljenje i ne forsira ga, niti ga namece. Zato nemam problema sa tim sto mu stoji u potpisu, iako se ne slazem sa tim. Mislim da grijesi, ali covjek ima pravo i da grijesi, sve dok ne radi protiv Zelje ili foruma, a to ne radi. Znamo svi koliko se nervirao ovdje sto ne moze stici na neke utakmice i koliko je veliki navijac. Ja konkretno mislim da ce i njegov stav da se promjeni veoma brzo. I dosta o tome, nije on tema.

Super vijest da ce biti streama. Kazu danas na stadionu da ce se igrati utakmica bez problema na Grbavici.
Ako neko ko ima preko 11.000 postova, ko se ovdje oglašava preko 13 puta dnevno, neko ko ima 3,5% ukupnih objava na ovom forumu, na ovaj način ne forsira svoje mišljenje i ne nameće ga drugima onda je do mene. Lično mislim da ti nisi upravu i da nikome ne treba dozvoliti ovakvu vrstu trolanja. OK, iznesi svoj stav, napiši čime nisi zadovoljan neko se složi sa tobom, neko ne i to je to. A ovako prilikom svakog oglašavanja pojedinca moramo čitati jedno te isto, i demokratija ima svoja pravila. I nisam znao da nekome minuli rad dozvoljava da piše šta hoće tj. gdje hoće.
1921. godine Dimitrije Dimitrijević, Ludvig Leple, Stjepan Katalinić i ostali radnici iz Željezničke radionice skupljaju novac za kupovinu lopte i dresova na kojima je bila kao grb izvezena lokomotiva.

Od ovog kluba uzeti KAMATU, najveći je haram.
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 07, 2018 8:44 pm

Uvijek imas opciju da ga stavis na listu gnjavatora i ne citas vise njegove postove. Malo je ispocetka bio naporan, ja ga stavio na tu listu i bio miran. Sad primijetim da manje pise, uklonio ga s toga i nastavis normalno.
 
barbarez
Postovi: 1050
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 07, 2018 8:46 pm

CURVA je napisao/la:
sub jul 07, 2018 8:33 pm
Koliko je dres za djecu
85 majkica
 
Avatar
zubanovic89
Postovi: 829
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 07, 2018 8:50 pm

CURVA je napisao/la:
sub jul 07, 2018 8:46 pm
barbarez je napisao/la:
sub jul 07, 2018 8:46 pm
CURVA je napisao/la:
sub jul 07, 2018 8:33 pm
Koliko je dres za djecu
85 majkica
I za djecu
Nema posebno dresova za djecu
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5848
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 07, 2018 8:51 pm

Jel print cener ?
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23653
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 07, 2018 8:52 pm

Valter je napisao/la:
sub jul 07, 2018 8:41 pm
storm_raider je napisao/la:
sub jul 07, 2018 8:11 pm
Niti ce neko pisati o banovima, niti etiketirati ko je kakav navijac ovdje. To se uvijek znalo i tako je. Bude li se to krsilo, onda ce biti banova.

E sada, @PP je dugo sa nama, to svi znamo ovdje. Decko ima misljenje, ali nije maliciozan. Rekao je jasno svoje misljenje i ne forsira ga, niti ga namece. Zato nemam problema sa tim sto mu stoji u potpisu, iako se ne slazem sa tim. Mislim da grijesi, ali covjek ima pravo i da grijesi, sve dok ne radi protiv Zelje ili foruma, a to ne radi. Znamo svi koliko se nervirao ovdje sto ne moze stici na neke utakmice i koliko je veliki navijac. Ja konkretno mislim da ce i njegov stav da se promjeni veoma brzo. I dosta o tome, nije on tema.

Super vijest da ce biti streama. Kazu danas na stadionu da ce se igrati utakmica bez problema na Grbavici.
Ako neko ko ima preko 11.000 postova, ko se ovdje oglašava preko 13 puta dnevno, neko ko ima 3,5% ukupnih objava na ovom forumu, na ovaj način ne forsira svoje mišljenje i ne nameće ga drugima onda je do mene. Lično mislim da ti nisi upravu i da nikome ne treba dozvoliti ovakvu vrstu trolanja. OK, iznesi svoj stav, napiši čime nisi zadovoljan neko se složi sa tobom, neko ne i to je to. A ovako prilikom svakog oglašavanja pojedinca moramo čitati jedno te isto, i demokratija ima svoja pravila. I nisam znao da nekome minuli rad dozvoljava da piše šta hoće tj. gdje hoće.
Zato slobodno ako ti smeta, stavis ga na listu gnjavatora i mirna Bosna. :)

Naravno da nekome to sto je duze ili krace ne dozvoljava da pise 'sta hoce', vec to znaci da vec imamo neku vrstu druzenja sa tom osobom, mnogi ga znaju i privatno i zna se da nije maliciozan. E sada, pretjera li, lako cemo. Kao i za svakoga.

@cikazubo, jeste. 10KM.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24756
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 07, 2018 9:04 pm

Leone jel ovo onaj tvoj uzeo zakarinu 16ku :D
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5848
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 07, 2018 9:04 pm

Ima li neko kreativnu ideju za print na ledjima ? :)
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6708
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 07, 2018 9:05 pm

cikazubo je napisao/la:
sub jul 07, 2018 9:04 pm
Ima li neko kreativnu ideju za print na ledjima ? :)
Husic ili Bevab hahaha
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 07, 2018 9:06 pm

storm_raider je napisao/la:
sub jul 07, 2018 4:45 pm
Veliki minus ovoj Upravi za vracanje Guse u klub. Neka vrati lopte prvo sto je uzeo, pa onda neka se izvine za sva sranja sto je pricao po kafama. Kakav autogol...
Bas vala...

Online

Trenutno korisnika/ca: BHDragons, cvrle_jedanesterac, Google [Bot] i 82 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija