Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 07, 2018 2:21 pm

bilo je kad sam ja bio u srijedu.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 07, 2018 2:24 pm

Hvala Dojčland!
1987
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 07, 2018 2:25 pm

a ovo strpljenje...

paradoksalno, ali mi u isto vrijeme i imamo i nemamo strpljenja. da recimo danas "cijeli sportski segment" kluba preuzme neko sa pravim, istinskim referencama i zacrta neki srednjeročni kurs, ja sam siguran da bi povjerenje i strpljenje opet trajali do prva dva vezana poraza. već tad bi se reklo ili senad mu kroji sastav, ili ne poznaje on ovu sredinu, kod nas se radi drukčije.

i uprava ne može da se potpuno distancira od toga, jer je takva sredina. to ima i svoju pozitivnu stranu, kad tako skupiš 800.000 maraka za tribinu od navijača. ali to forsira ciklus ili cirkus promjena samo radi promjena.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 07, 2018 2:27 pm

I ti napisa post u 3 reda, eto dokle je doslo. :D
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
kremenko
Postovi: 1163
Pridružen/a: pon dec 19, 2016 10:34 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 07, 2018 2:32 pm

Svaka čast na akciji.
Samo treba paziti da karte odu u prave ruke, neko ko će biti redovan na utakmicama.
:palacgore:
FK ŽELJEZNIČAR-LJUBAV RADNIČKE KLASE, KLUB NOSTALGIČARA I ROMANTIČARA
Ivica Osim: "Željo će živjeti zauvijek"
 
Avatar
zubanovic89
Postovi: 829
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 07, 2018 2:35 pm

Znaci ove godine bice minimalno 100 navijaca na stadionu :D
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 07, 2018 2:36 pm

Ko ne kupi onu polo majicu zajebat ce se :D Nisam primijetio da ima nesto puno stvari, ali sam i ja bio u zurbi i kako sam skontao nije to jos ''puni kapacitet'' fan shopa.

Mislim da se bez previse razloga sikiramo oko estonaca. Protiv GOSK-a i Sirokog mi nismo uopste toliko lose stojali da bi nas ovi trebali zabrinuti, ali protiv Veleza je bilo uzas. Sta je bio problem znaju samo oni, a meni je najlogicnije da su igraci limitirani, ograniceni i ne znaju na neke takticke stvari odgovoriti. Ako i jeste tako onda nas ni to ne treba previse brinuti jer su to vecinom igraci koji igraju u nasoj ligi ili negdje ovdje u komsiluku gdje je sve sablonski.
Mozda i Slobo se dozove pa krene uigravati standardnu formaciju koju do prvog kola PL moze makar unaprijediti, ako nista drugo. Nadam se da ce mu Zeba ukazati da Blagojevic mora na svoju poziciju, nekako kontam da je Zeba zbog takvih stvari odmah prikljucen strucnom stabu.

Ps. svaka cast za sezonske. Ja sam prosle sezone dobio preko foruma i vjerujte da sam vas se sjetio na svakoj utakmici :D Studentima sigurno jako puno znaci, a bilo bi dobro kad bi i sam klub uveo neke ''olaksice'' za nas.
 
Avatar
Eric Cantona
Postovi: 1277
Pridružen/a: pon jan 30, 2017 7:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 07, 2018 2:36 pm

zubanovic89 je napisao/la:
sub jul 07, 2018 2:35 pm
Znaci ove godine bice minimalno 100 navijaca na stadionu :D
Zavisi od rezultata.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 07, 2018 2:38 pm

slika

slika

slika

Svaka cast za ove sezonske.
Stvarno golemo. :zeljeznicar1:
 
Avatar
zubanovic89
Postovi: 829
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 07, 2018 2:38 pm

Evo procitajte malo ovaj tekst pa pitajte Belgijance jesul bili strpljivi.
http://www.goal.com/hr-ba/vijesti/komen ... dwwufme052
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 07, 2018 2:41 pm

Leon_Professional je napisao/la:
sub jul 07, 2018 2:38 pm
slika

slika

slika

Svaka cast za ove sezonske.
Stvarno golemo. :zeljeznicar1:
I sta sad problem su ove lokve ili sta...
 
Avatar
zubanovic89
Postovi: 829
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 07, 2018 2:42 pm

Ne problem je i to citiram jednog naseg radnika sto pomaze Grcima: "Vozac, levat, zaspao na pola puta, ugasio klimu jer mu je bilo glasno, i kad se probudio zaboravio da je upali, trava prokuhala" :D Citava ova druga tura sto je dosla se mora zamijeniti jer je presusilo, jutros su dosla 2 kamiona, dolazi jos jedan za svaki slucaj.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 07, 2018 2:43 pm

Ma mi dijelimo otkad smo presli i konsolidovali se, ali ovo ce biti rekord. Uspjeh jeste, i ako Bog da bice uspjesna akcija, ali zasto da ne bude sljedece sezone umjesto 100 sezonskih, 300 sezonskih? Pa onda mozda i 500? Nije nemoguce, ovaj forum je dokazao da nista nije nemoguce. Zamislite, prije 3 godine smo presli na ovaj forum. Skupili smo i dvije desetogodisnje u medjuvremenu, podijelili desetine sezonskih karata, sudjelujemo u akcijama, trudimo se da pomazemo, budemo svijetao primjer kako svi koji su zaljubljeni u Zelju i plavu boju trebaju da razmisljaju.

Svi koji su voljni da sponzorisu, uvijek mogu da mi jave privatno. Mi vec imamo stabilan krug prijatelja/saradnika i iako smo nezavisni (uvijek cemo biti, moderacija ce uvijek samo odgovarati meni direktno), oni nam vjeruju i preko nas pomazu klub. Vase je zelite li biti anonimni ili ne, ali mi garantujemo anonimnost, buduci da znamo i ko dijeli i kome se dijeli. Naravno sve, doslovno sve se radi bezsplatno i altruisticki, za Zelju. To je jedini uslov. Mi smo svi Zeljini ratnici i od Zelje se ne smije uzeti nikakav interes, osim onog da klub bude bolji i navijaci jaci.

Hvala prijatelji, vjerujte u naseg Zelju i da ce ovo sve izdobriti. Morace.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 07, 2018 2:47 pm

zubanovic89 je napisao/la:
sub jul 07, 2018 2:42 pm
Ne problem je i to citiram jednog naseg radnika sto pomaze Grcima: "Vozac, levat, zaspao na pola puta, ugasio klimu jer mu je bilo glasno, i kad se probudio zaboravio da je upali, trava prokuhala" :D Citava ova druga tura sto je dosla se mora zamijeniti jer je presusilo, jutros su dosla 2 kamiona, dolazi jos jedan za svaki slucaj.
Ova trava sto se postavlja je po izgledu bolja nego i jedna tura sto je dosla. Bolja nego i ono prvo sto je doslo.
Zelenija i bolja od ove sto stoji 2 dana vec :D

A ova voda je na svakom djelu gdje nema trave, eno gore i prema jugoistoku. To je vjerovatno sto nema trave i uopce ovo nije mnogo vode, to trava treba pokupiti. Neko moje misljenje.
Mada ako nesto ne bude valjalo, nek dizu sve majku im.

Mi u Bosni smo proklet narod, kod nas nista ne moze valjat. U Zenici grijaci, kod nas ce se nac vec nesto drugo itd...
Isto kao da nema sanse da nesto bude kako treba :D
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 07, 2018 2:47 pm

A radi fan shop ?
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2643
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 07, 2018 2:48 pm

bogi je napisao/la:
sub jul 07, 2018 1:17 pm
Evo gledam u Rumuniji plaćen 20-godišnjak milion eura, kod nas kad bi se dalo 70 hiljada maraka za nekog njegovih godina, tražila bi se glava sa ramena, ako ne bi svaku tekmu imao het trik bilo u golovima ili asistencijama....
Ne vjerujem u to. Možda prvi igrač. Da postavimo standard i kažemo da od svakog izlaznog transfera 20% trošimo na kupovinu igrača, brzo bi se navikli da je normalno (kao što i jeste) da se kvalitet mora platiti.

A, plaćaju se igrači koji u tom trenutku odskaču (nisu to radili prije dvije, tri godine) i samim tim veća je mogućnost da će kod nas nastaviti dobro igrati.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
Reha1921
Postovi: 777
Pridružen/a: sri dec 07, 2016 4:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 07, 2018 2:50 pm

A sta je sa ovom vodom jel to neki problem kad god kisa pada na onom djelu prema Istoku bude lokva vode
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 07, 2018 2:51 pm

Normalno je da bude vode tamo gdje trava nije pustila korjenje i onda mnogo sporije podloga upija vodu.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 07, 2018 2:54 pm

Željo ti si šampion, pjeva cijeli stadion!
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 07, 2018 2:55 pm

Pa mora biti vode kad je blato..Velika količina vode u kratkom periodu ne može tek tako otići kakava god da je drenaža..Svi smo svjedoci i na evropskim utakmicama koje gledamo na TV-u kad tokom utakmice navali jaka kiša padati koliko vode bude na terenu kad igrači ukližu..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot], Ujko i 259 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija