Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 07, 2018 1:22 pm

bogi je napisao/la:
sub jul 07, 2018 1:15 pm
Hajd da 5 godina mi stojimo u mjestu i tapkamo ja bih rekao da je to strpljenje, ljudi uradili najbolji posao oko upravljačke strukture u klubu za njegovih 97 godina postojanja. Kažeš uprava se ne tjera, a svejsni smo svi da imamo destruktivnu opoziciju koja svako malo čeka da objavi tekst a.k.a "propast dinastije misimovića" i sličnih, kao potpore zecu i slično. Prodifelovalo je koliko kod nas toliko i kod konkurenata, samo što to kod njih ne pije vode jer ipak smo mi Željo, i nije da opravdavam i ja bih volio najviše da prodamo 3 raskinemo sa 2 i dovedemo novih 5, ali to nije moguće jer je liga ovakva kakva jeste, gdje svaki igrač na prvu ponudu vani, želi da ide i ti ne možeš da ga ne pustiš jer ti se desi Zakarić. Malo je Lendrića u ovoj ligi, i ovi naši juniori atletikovci, misliš da jedva ne čekaju da se ispale vani ? Više fudbalera mari danas za instagram nego za teren. Ukucaj zaprati ih pa vidi koliko su aktivni tu, da ulože 50 % truda koju daju za dobru sliku na terenu bili bi 120 % bolji igrači, primjeri Mujagić i Žerić, kao najsvježiji.
:palacgore:
Stvar je vrlo jednostavna. Treba podvući crtu i napraviti paralelu između rada prijašnjih i sadašnjih struktura (rokovodećih) Kluba. Sagledati Klub sa svih aspekata, ali baš svih. Ne preskakati bilo koji segment, koji klub čini klubom.
Zadnja izmjena: avlami97, dana/u sub jul 07, 2018 1:24 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2920
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 07, 2018 1:23 pm

Ajzea je napisao/la:
sub jul 07, 2018 1:19 pm
Svaka cast i ponosim se sto su uradili najbolji posao u upravljackim strukturama, ali hajmo mi **** ka lopti usmjeriti. Niko i ne kaze da se tapkalo u mjestu, stavise..

Kakva crna opozicija, izazvali kontraefekat kod ljudi. Nikad vecu podrsku navijaca nisu imali nego nakon tog clanka i priloga Violine.
Ako ne bude titule, ili sad na početku odmah pobjeda, jug se okreće na stranu opozicije to i jeste tužno, gledaj parole.
Ne igramo mi toliko loše ni lopte, nego imamo luzerski mentalitet zadnjih sezona, kako je do njeg došlo, izgleda niko ne zna.
Ovako titule ispustiti možemo samo mi.
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 07, 2018 1:25 pm

Najbolje je da ne dolazite na tekme ako ste tako pesimisticni, ako dolazite na tekme zbog rezultata i neke ljepote, drug moj okreni se uzmi pasos i pravac Engleska, Spanija, Njemacka.. i tamo gledaj tu ljepotu i tika taku, tamo gledaj terene gdje nema lokvi.

Nismo ni svjesni da trenutno imamo jedan od najboljih terena u regionu, u drzavi gdje imas 2 terena kako treba da budu.

Već vidim za tri tekme psovat će se treneru majka, a kad malo sve dodje na svoje dizat ce se u nebesa.
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 07, 2018 1:25 pm

O kakvom strpljenju pricate ?
Uredu da mi ne izborimo Evropu , i sad nakon 3 godine ( period od dolaska Lendrica i co ) . Normalno da trebas tjerati.
U te tri godine , klub je uradio za sebe skoro ko u 97 godina postojanja. Prije je imao normalnu tribinu i teren . Te stvari se ne moraju objasnjavat.
Sportski dio polusezona gdje nije izborena Evropa , ispustene dvije titule i osvojen kup. Evropu znate kako smo izgubili na slican nacin kao i dvije titule.
Koliko velike stvari radi ova uprava da ljudi i ne primjecuju vise farbanje reflektora,klupe za igrace..
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 07, 2018 1:26 pm

Ko je opozicija?

Cuj da ne dolazimo na tekme ako smo pesimisticni. Pa ubili su nam volju za zivotom u prethodne dvije sezone, ne znam kako to nekome vise nije jasno i kako moze biti kivan na nekog drugog ko ovaj klub voli vise od svega te ga savjetovati da ne dolazi na utakmice.
Znaci ako ne vjerujes da je sve bajno i sjajno, ne trebas dolaziti?
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 07, 2018 1:28 pm

slika

slika

slika

1921..
 
Avatar
BlwD
Prijatelj foruma
Postovi: 2237
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 07, 2018 1:29 pm

Naravno, ali ovde nije stvar o upravi. Nisu savrseni, imali su dosta gresaka. Cak ih krivim sto previse slusaju glas navijaca, jer su to ozbiljne stvari. Krivim ih i sto nisu ni u jednom slucaju stali iza trenera, dal zbog svoje pozicije ili nesto drugo. Imaju plus zbog stvari koje rade i to ih drzi tu gdje jesu. I opet su bolji nego mnoge, ne samo u nasoj blizoj proslosti, nego u BiH.

Krivim sebe sto u nekim trenutcima ne vjerujem, mozda i razmisljam o svemu vise nego sto bi trebao. Dobro, ipak je to Zeljo, mora se. Krivim nas sto ne zelimo da vjerujemo. I Adzemu i Petrovicu je bilo na silu, a da su imali mir i vrijeme, mozda bi i uradili nesto. Za Kostica isto mislim, pa mozete misliti da sam lud :rofl1: .
Zasto jednostavno ne mozemo podrzati na neko duze vrijeme, a ne do prvog poraza. I uprava i mi. Hocu reci da sve to utice i na trenera (slucaj Adzem), i na igrace i upravu (Petrovic, Kostic). Pa jbga nije ovo FM da to sto ja igracima psujem sve po spisku njih i ne dotice, jer nije fizicki moguce trenutno.
Jednostavno se atmosfera u i oko kluba toliko ukaljala da nista ne moze uspjeti. Ni treneri, ni djeca, ni igraci. Pa se onda prica kako u Sarajevu i Zelji ne mogu igrati, a u Zrinjskom mogu. Ko moze garantovati da bi npr taj toliko prizivani Besirevic uspio? Ko moze garantovati da bi Osim bio uspjesniji?
Ne kazem da nema razloga za pesimizam, ali ovo prelazi granice. Mi sami sebi zapinjemo. I mi navijaci, a i uprava.
 
GhostFire
Postovi: 62
Pridružen/a: ned jun 24, 2018 7:19 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 07, 2018 1:32 pm

Treba da budemo zadovoljni samo novim travnjakom, novom tribinom, novim stolicama, ofarbanim reflektorima? A svugdje u svijetu pa i na balkanu je to normalna stvar i stvar koja se podrazumijeva a ne stvar na koju se svrsava.
Sve je to super kad se skonta sta smo prije imali, ali sve to treba da prati i dobra skupina igraca, trenera, borba za prvo mjesto, napredak u Evropi gdje stagniramo godinama. Zadovoljni smo stvarima koje trebaju da se podrazumijevaju, zato i jesmo u kur*cu, ljestvice trebaju da se postavljaju sve vise i vise kako bi imali nekog uspjeha.
 
Avatar
vinston.cercil
Postovi: 944
Pridružen/a: sub mar 17, 2018 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 07, 2018 1:34 pm

Ljudi jel iko vidio kakve su majice u shopu ili se samo dresovi prodaju ?

P.S Ovo vezano za teren, pa vjerovatno je bilo ozbiljnijih kompanija koje su trazile vise para, ali kad se sve sabere i oduzme valjda su ovi grci nudili za milion i kusur najbolju ponudu. Najbitnije je da sve na kraju bude kako je obecano.
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 07, 2018 1:35 pm

Evo danima citam o toj nekakvoj katastrofalnoj atmosferi koja se pripisuje navijacima. Okej, ko je prouzrokovao takvu atmosferu? Navijaci? Nisu i maliciozno bi bilo reci bilo sta drugo. Ubili su volju za zivotom u navijacima. Bi li ovakva atmosfera bila da se uzela titula u prethodnoj ili onoj tamo sezoni? Naravno da ne bi.
GhostFire je napisao/la:
sub jul 07, 2018 1:32 pm
Treba da budemo zadovoljni samo novim travnjakom, novom tribinom, novim stolicama, ofarbanim reflektorima? A svugdje u svijetu pa i na balkanu je to normalna stvar i stvar koja se podrazumijeva a ne stvar na koju se svrsava.
Sve je to super kad se skonta sta smo prije imali, ali sve to treba da prati i dobra skupina igraca, trenera, borba za prvo mjesto, napredak u Evropi gdje stagniramo godinama. Zadovoljni smo stvarima koje trebaju da se podrazumijevaju, zato i jesmo u kur*cu, ljestvice trebaju da se postavljaju sve vise i vise kako bi imali nekog uspjeha.

Kod nas to nije normalna stvar i granici sa cudom, zbog toga treba podrazumijevati stvar na koju se svrsava. Sa ostatkom posta se slazem..
Zadnja izmjena: Ajzea, dana/u sub jul 07, 2018 1:36 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 07, 2018 1:35 pm

Čuj ispuštali titule..Ukrali nam zadnje dvije titule lopovi hercegovački..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
neroazzuro
Postovi: 1907
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 07, 2018 1:36 pm

shzna je napisao/la:
sub jul 07, 2018 12:58 pm
neroazzuro je napisao/la:
sub jul 07, 2018 12:54 pm
Pa dobro, kad bi ti probao nesto novo da si na njegovom mjestu?
Ako mene pitas, ne znam kad bih isprobavao novo, a i kada bih isprobavao sigurno Blagojevica ne bih stavljao na lijevo krilo. Znas ko je vec izmisljao pozicije i kako ode kuci placuci.
Pitao sam Ajzeu ali nejse.
Vezano za rokade igraca, ja zaista mislim da je trener kakav god da je, bolji poznavalac tih stvari od mene.
Eto, kaže mi smo bili jako strpljivi. Jesmo, ali u oogledu ukupnih rezultata i rada ovog upravnog odbora. I tu sigurno ne mozemo biti zadovoljni. Ali problem je sto stvarno nemamo nikakve iole ozbiljne alternative. To je ono, hocetel violinu i co. I to stvarno jeste tako, nemamo druge nego dati im podrsku.
Ali kad smo bili stvarno stpljivi sa jednim trenerom ovo 5 godina??? Ko je to izdrzao, recimo dvije godine? Niko. Nego tri poraza i noga i onda sve ispocetka.
Znaci, odabrao si trenera, sad stani iza njega. A ovaj nas brate da ga hebes ne moze biti slabiji od recimo Sablje.
Zato kazem, tek je pocetak svega. Kad i trener osjeti sigurnost i podrsku onda moze i raditi kako je zamislio.

P.S. Eno BlwD objasnio većinu stvari sto i ja potenciram.
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 07, 2018 1:37 pm

Od odlaska Žuje su se mijnjale i Uprave i treneri, a o igračima da i ne govorim. Hajmo otjerati ovu Upravu! Ko će ih naslijediti? Nadam se ne oni koji su napravili višemilionski dug i to svjesno. Protiv takvih je podnijeta i prijava nadležnom Sudu.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2920
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 07, 2018 1:38 pm

GhostFire je napisao/la:
sub jul 07, 2018 1:32 pm
Treba da budemo zadovoljni samo novim travnjakom, novom tribinom, novim stolicama, ofarbanim reflektorima? A svugdje u svijetu pa i na balkanu je to normalna stvar i stvar koja se podrazumijeva a ne stvar na koju se svrsava.
Sve je to super kad se skonta sta smo prije imali, ali sve to treba da prati i dobra skupina igraca, trenera, borba za prvo mjesto, napredak u Evropi gdje stagniramo godinama. Zadovoljni smo stvarima koje trebaju da se podrazumijevaju, zato i jesmo u kur*cu, ljestvice trebaju da se postavljaju sve vise i vise kako bi imali nekog uspjeha.
Kad se kompletna liga digne na nivo da je to normalno, onda se neće "svrsavati". Nego uzimati zdravo za gotovo. Odeš u ove sad "prvoligaše" ljudi napravili stadion kad su kantonsku ligu igrali i to je to. Čast Veležu jedini nešto po tom pitanju rade.
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 07, 2018 1:40 pm

avlami97 je napisao/la:
sub jul 07, 2018 1:37 pm
Od odlaska Žuje su se mijnjale i Uprave i treneri, a o igračima da i ne govorim. Hajmo otjerati ovu Upravu! Ko će ih naslijediti? Nadam se ne oni koji su napravili višemilionski dug i to svjesno. Protiv takvih je podnijeta i prijava nadležnom Sudu.
Protiv koga je podnijeta prijava? Meni se vala cini da nije podnijeta ni protiv koga.
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2920
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 07, 2018 1:41 pm

Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2920
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 07, 2018 1:42 pm

Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 07, 2018 1:42 pm

GhostFire je napisao/la:
sub jul 07, 2018 1:32 pm
Treba da budemo zadovoljni samo novim travnjakom, novom tribinom, novim stolicama, ofarbanim reflektorima? A svugdje u svijetu pa i na balkanu je to normalna stvar i stvar koja se podrazumijeva a ne stvar na koju se svrsava.
cuj samo? e da mi je vidjeti halu u kojoj ti seres ili kuhinju u kojoj kuhas....

mi nemamo te normalne stvari koje se podrazumijevaju a o kojima pises, jer da imamo, ne bi ih sada pravili.
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Avatar
blueheart
Postovi: 1268
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 07, 2018 1:43 pm

Pa od tih 5 godina bez titule, makar 2 smo izgubili na nekom drugom mjestu, a ne na terenu... Ljudi su izabrali najteži mogući put i naravno da ce grijesti. Njihove greške su pod lupom i ima dosta ljudi pa ih jedva čekaju da bi palamuditi i pisali kako bi ovo kako bi ono, kako je to nekad bilo. Bla bla bla
Ali toga više nema i hvala Bogu nek nikada i ne bude.
Ja lično bih volio da ovaj trener ostane do kraja, pa kakvi god rezultati bili, na pola lige napraviti presjek i vidjeti gdje smo i odmah krenuti sa pripremama za narednu sezonu.
Država Željo
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 07, 2018 1:43 pm

bogi je napisao/la:
sub jul 07, 2018 1:41 pm
https://www.facebook.com/fkzeljeznicar/ ... =3&theater

BRAVO !

:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Kapa dole.. Suvisno je bilo sta vise dodati.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 49 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija