Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 05, 2018 6:56 pm

a i takodje mi nije jasno kako ne mozemo uigrati malo drugaciju formaciju. pa boze jesul to kod nas oni bas najgluplji fudbaleri

haj jovan na krilu, al ostali igraju svoje pozicije..
MIRZA RASCIC
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18957
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 05, 2018 6:56 pm

Zeba preuzmi :D

I recite ovim sa televizije da prekinu ovo
Željezničar ante portas !
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 05, 2018 6:57 pm

nikson je napisao/la:
čet jul 05, 2018 6:54 pm
Ja bih uveo stavku da svaki novi trener koji izricito zahtjeva nekog igraca a taj bude karina ucestvuje u 50% njegove plate....pa kad dovodis debile onda ih i placaj...Allahu dragi mi smo zbog Kramara plakali a on za ovog Pavica Maldini licno....Zajmovic trenutno najbolji i najspremniji igrac na klupi...
I jos bih dodao da se kod nas niko al niko nece dobro provesti s nekim novim formacijama jer nam citava liga igra istu formaciju (gotovo citava) i svi ovi igraci su naviknuti na takvu....
sablić se vala proveo solidno. mada je imao vremena i odsustvo pritiska kad da to uradi, a i dobre bekove.

ali ovo kod nas stvarno djeluje kao pravljenje kuće od krova.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
igla
Postovi: 3638
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 05, 2018 6:57 pm

E bgm ovdje ništa ne valja. Oebrana nesigurna, onaj lijevi bek ko na bobama. Kemo užasan.
Djeca ne mogu zajedno igrati, na jedno od njihovih mjesta staviti Jovana, a jednog prodati, uzeti koliko bilo i ugraditi se u procenat. Naprijed nemaš lijevo krilo, jer Jovan to nije, desno Veseli polovičan, Arežina bi mogao biti agilniji, ali njemu fali podrške. Suljo bez lopte.

Uz sve to, svi toliko nonšalantni. Zbog tog ih nabijem na *****.
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 05, 2018 6:57 pm

TheTacTica je napisao/la:
čet jul 05, 2018 6:55 pm
Mene samo strah imam fobiju protekle dvije sezone kako smo igrali da se to nece ponoviti opet, ja se iskreno nadam da nece...
Nema razloga za brigu ove godine. Ove godine necemo ni doci u situaciju da se borimo za titulu.
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1846
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 05, 2018 6:57 pm

Svi morate shvatiti da ovdje vise nije pitanje ni taktike,ni pozicije,ni trenera,vrc je DO PRISTUPAA!!!Pa ne moze se ovsko izaci na teren i setati,bez mrve agresivnosti i zelje u zadnjoj tekmi pred Evropu!!
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
barbarez
Postovi: 1050
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 05, 2018 6:58 pm

AsharaK je napisao/la:
čet jul 05, 2018 6:51 pm
cikazubo je napisao/la:
čet jul 05, 2018 6:50 pm
AsharaK je napisao/la:
čet jul 05, 2018 6:49 pm
Sta to fali Arezini haj majke ti objasni?
Fale mu 3 kilometra.
Da ga ova dva nazad isprate, vodili bi 4:3.
Hvala Bogu da jos neko primjeti. Ma ne mogu Saban i Hajdar igrat skupa.Oni krenu naprijed kad se svi vrate i da oni mogu lagano svoju igru polako do beka ili do stopera. Ne moze ba nazor se forsisat . Evo Kemo se forsira pa vidimo rezultat. Njih dvojica su vrlo talentovani,ali nemaju oni muda jos uvijek. I ako krene lose eto ti belaja. Pogotovo ako nema dobrih i brzih i aktivnih krila. A nema ih. Mi nit imamo posijed nit tranziciju. Nije ni cudo sto nas demolira Velez. Ovu postavu Zelje bi izdominirala raja na terminu. I najgore od svega njima se ne igra,pristup katastrofa. Za ovo bi oni meni bez plate ostali.
Zadnja izmjena: barbarez, dana/u čet jul 05, 2018 6:59 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3953
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 05, 2018 6:58 pm

ja fakat imam puno strpljenja da nadodje to sve oko igraca i trenera, al ovo je za bogu plakat
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
AdmirA
Postovi: 2233
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 05, 2018 6:59 pm

Jako jako loše.Zabrinut sam stvarno.Nema igre, nema naznake sta trener i igraci hoce od nekog napada ili odbrane.Još 7 dana do Evrope , da Bog da trava ozeleni.Na vrijeme treba Amara samo sa tribine spustiti na klupu.

Miske vrijeme je za Amara j.bo te sve.Ode u helac sve
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 05, 2018 6:59 pm

klasicno zavaravanje protivnika, estonski turisti danas primjeceni na starom mostu, nasi pomislili skauti :D
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18957
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 05, 2018 6:59 pm

Kako fasovat secer, gledas Dzumhura pa prebacis na Zelju :D
Željezničar ante portas !
 
AdmirA
Postovi: 2233
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 05, 2018 7:00 pm

NEZALAGANJE je napisao/la:
čet jul 05, 2018 6:57 pm
Svi morate shvatiti da ovdje vise nije pitanje ni taktike,ni pozicije,ni trenera,vrc je DO PRISTUPAA!!!Pa ne moze se ovsko izaci na teren i setati,bez mrve agresivnosti i zelje u zadnjoj tekmi pred Evropu!!
Tacka i potpis !
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 05, 2018 7:00 pm

Vrati Jovana u vezu, gurni Zajima na krilo, dovedi štopera i razmisli o još jednom lijevom beku. Arežina je veliki majstor, nije brz, ali veliki je majstor i on i Jovan kao veliki znalci u vezi, a Hajdar kao korektor iza. Krpić je pravi napadač, a čovjek beskoristan zbog načina igre, a Kemine greške su unijele ogromnu nesigurnost u odbranu. Još jedna stvar Šaban i Hajdar nemaju hrabrost da je uzmu i iznesu kao što to Jovan smije i može.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 05, 2018 7:00 pm

Pristup igraca nula, taktika trenera nula, Ovo je za bogu plakat.
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.
 
damirfile
Postovi: 3365
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 05, 2018 7:01 pm

Zajmovica,bogija u drugom uvesti. Blagojevica na njegovo mjesto vratiti.
Mi sredine nemamo , nismo par pasova povezali.
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 05, 2018 7:02 pm

Fkt ovaj pristup zadnje dvije godine mi nije jasan, a evo nastavlja se. Majku im ko da oni placaju Zelji sto igraju, a ne Zeljo njima. Fuj
 
Avatar
fcz
Postovi: 4119
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 05, 2018 7:02 pm

Ono zbog cega pusimo qrac zadnjih godina je nedostatak discipline i timskog duha. Krcma mi je na pocetku ostavio utisak kao da to moze uspostaviti ali nakon ove dvije i po utakmice mi se pocinje ciniti da sam ipak pogrijesio i da nam slijedi jos jedna sezona u kojoj cemo se jedino radovati logistici i infrastrukturi.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
vobznazna2
Postovi: 290
Pridružen/a: čet nov 16, 2017 2:48 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 05, 2018 7:02 pm

Sta reci... Koju posluku poslat ccc ma ovo krcma zeli vidjet kako cemo se vadit u 2 poluvremenu poslje velikog zaostatka mozel se okrenut rezltat koliko mozemo max.. golava za 45 minuta zabit koliko ne primuti itd inace mi ovo u mostaru redovno gazimo ko plitak potok... Covjek samo ispituje psihu igraca i trazi reakciju poslje velikog psiholoskog pada zeli stvorit ratnicki duh u nama i da nema predaje. Sala mala naravno serem bezveze ovo ne valja ni crnom djavlu nek nam je bog na pomoci

Sent from my SLA-L22 using Tapatalk

 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 05, 2018 7:03 pm

Mi padamo u sve vecu dubiozu.
Bez plana, strategije. Ovo na terenu je pokazatelj kako izgleda ekipa koja nema pojma sta igra i koja je uigrana 0 bodova.

Treba sniziti ocekivanja, lakse ce biti svima.

Vrati se Slobodane na 4-5-1 i ne glupiraj se vise. Vidis da ne ide. Ne prosipaj ublehu kao u Sloveniji sto si prosipao. Vec si potrosio odredjeno vrijeme, te formacija s 3 nazad te s 3 vezna bez desetke, te ovo sad. Posteno, treba probat, al treba vidjet da ne ide.

Vracaj na tvornicke.
slika
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5848
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 05, 2018 7:03 pm

Treci put, zasto Stojan nije na klupi, vidim stavio story na tvu gleda tekmu ?

Online

Trenutno korisnika/ca: ANamelessGhoul, billybih, Bing [Bot], Google [Bot], Hare79, Maestro_1921, neroazzuro, samo_da_repliciram, SWRA_1921, theoriginals i 126 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija