Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 04, 2018 8:29 pm

Hadzijalagic je napisao/la:
sri jul 04, 2018 8:27 pm
U petak dolazi trava kako meni rekose.. Navodno je dio zadnje ture bio u losem stanju zbog greske vozaca kamiona koji nije upalio neku ventilaciju.. Moraju se izgleda desiti neke gluposti da se malo srkletimo ali bice sve spremno za utakmicu..
Nisu to gluposti. To je samo redovni ritual sekiracije koji su Grci htjeli prekinuti tako što bi posao završili na vrijeme i bez ikakvih problema. Na svu sreću, naš bog Sekir nas je pripazio i omogućio nam da i dalje uživamo u sekiraciji. :kafa:
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
Rambo_Amadeus
Postovi: 1109
Pridružen/a: pon feb 13, 2017 5:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 04, 2018 8:30 pm

Ma kad se pogleda igracki kadar najbolje da se nađe neka formacija bez krila
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge. Upravo bi to trebao biti cilj svih navijačkih grupa"
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 04, 2018 8:35 pm

Rambo_Amadeus je napisao/la:
sri jul 04, 2018 8:30 pm
Ma kad se pogleda igracki kadar najbolje da se nađe neka formacija bez krila
Nesto kao francuska zadnju tekmu. Krpic bi trebo biti Ziru, Arezina grizman, a Zajm Mbape. Iza njih Anel, Blagi i Ivan ( Stojan).
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 04, 2018 8:36 pm

Ko Amar sto je igrao sa Zebom na lijevom krilu.
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 04, 2018 8:38 pm

Refa1921 je napisao/la:
sri jul 04, 2018 8:26 pm
Da li je Arežina u prvih 11 ? Predpostavljam da je ovako: Kjosevski - Stevanović,Osmanković,Bakrač,Pavić - Blagojević, Šaban, Ivan,Zajmović, Zec(Arežina) ? - Krpić.
To je to, igra Arezina, Zec je druga ekipa. Kasnije je umjesto Zajmovica uletio Veselinovic. Turcin je cini mi se jos tu, igrao s Bogijem u paru za drugu ekipu i tako. Neko je vec pisao, a i meni se cini da ce s ovim Ivanom, Vranjes pasti u drugi plan, ali vidjet cemo. I sastav sutra ce dosta reci.
 
Avatar
amar92
Postovi: 1608
Pridružen/a: čet jan 26, 2017 5:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 04, 2018 8:49 pm

Feancuska igra sa krilima, odnosno krilnim napadacima: 4-3-3. Ako bi igrali bez krila to bi bila fanozna 4-4-2 diamond:
slika

Mislim da to ne bi bilo ni lose kad bi se uigralo. Kruno Jurcic je valjda najveci fan ove formacije, te je s njom dominirao HNL-om, a i izborio Europu cesto.

Zec i Zajmovic bi bili odlicni na ovoj poziciji gdje je igrac br 19 na slici. 20 Krpic/Mujaga, 10 Arezina/Sinan, 23 Stojan/Ivan, 26 Anel/Jovan, 16 Hajdar/Anel, odbrana standard. Najvise bi tu ispastao Veselinovic koji se ovdje ne uklapa ali se lako moze ova formacija transformirati u 4-2-3-1 ulaskom Veselinovica umjesto jednog veznjaka.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Avatar
Pompey
Postovi: 2286
Pridružen/a: uto feb 14, 2017 11:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 04, 2018 8:56 pm

4-4-2 dijamant je odlicna formacija, ali nju treba dva ekstra beka, a pogotovo ako imas gore sidrasa.
Za Pavica ne znam kakav je, ali bi Aldin Sehic mogao izrasti u odlicnog beka. Protiv Ludogoretsa je bio jedan od najboljih igraca na terenu, a i protiv Sirokog je bio solidan.

Uglavnom dobra formacija. Mozda vec sutra na djelu vidimo te neke nove zamisli sa Ficom na ceneru :D
Nije to, nije to...
Čuva Bog Želju svog...
 
Avatar
Rambo_Amadeus
Postovi: 1109
Pridružen/a: pon feb 13, 2017 5:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 04, 2018 9:01 pm

Pompey je napisao/la:
sri jul 04, 2018 8:56 pm
4-4-2 dijamant je odlicna formacija, ali nju treba dva ekstra beka, a pogotovo ako imas gore sidrasa.
Za Pavica ne znam kakav je, ali bi Aldin Sehic mogao izrasti u odlicnog beka. Protiv Ludogoretsa je bio jedan od najboljih igraca na terenu, a i protiv Sirokog je bio solidan.

Uglavnom dobra formacija. Mozda vec sutra na djelu vidimo te neke nove zamisli sa Ficom na ceneru :D
Desno Aldin, lijevo Eldar i samo gadjaj na Krpu i Zaima
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge. Upravo bi to trebao biti cilj svih navijačkih grupa"
 
Avatar
maxum1921
Prijatelj foruma
Postovi: 460
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 9:20 am
Lokacija: Zapad A
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 04, 2018 9:05 pm

Sahrana nasem Hasimu je 05.07. U 13:00 na Gradskom groblju Vlakovo.slika
Iz ljubavi prema tradiciji, živimo Željezničar...
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 04, 2018 9:11 pm

Trenutno u programu SK1,SK2,SK3,SKHD nema naše utakmice, ima Siroki Domzale.
 
Avatar
Refa1921
Postovi: 474
Pridružen/a: uto jan 10, 2017 4:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 04, 2018 9:16 pm

exbabilon je napisao/la:
sri jul 04, 2018 8:38 pm
Refa1921 je napisao/la:
sri jul 04, 2018 8:26 pm
Da li je Arežina u prvih 11 ? Predpostavljam da je ovako: Kjosevski - Stevanović,Osmanković,Bakrač,Pavić - Blagojević, Šaban, Ivan,Zajmović, Zec(Arežina) ? - Krpić.
To je to, igra Arezina, Zec je druga ekipa. Kasnije je umjesto Zajmovica uletio Veselinovic. Turcin je cini mi se jos tu, igrao s Bogijem u paru za drugu ekipu i tako. Neko je vec pisao, a i meni se cini da ce s ovim Ivanom, Vranjes pasti u drugi plan, ali vidjet cemo. I sastav sutra ce dosta reci.
Kakvi su bili Arežina i Ivan ??? Hoćel biti kakve koristi od Ivana ?? Trčil Arežina??
 
Avatar
ellaxaz
Postovi: 1027
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 4:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 04, 2018 9:18 pm

1921.ba je napisao/la:
sri jul 04, 2018 6:19 pm
slika
:cry:
"Ona raja na jugu, to je ono što ja nosim, nosim tu, duboko. Oni i ne znaju to."

F.K. Željezničar prvak Bosne i Hercegovine 1946. godine.
 
Avatar
amar92
Postovi: 1608
Pridružen/a: čet jan 26, 2017 5:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 04, 2018 9:19 pm

Pompey je napisao/la:4-4-2 dijamant je odlicna formacija, ali nju treba dva ekstra beka, a pogotovo ako imas gore sidrasa.
Za Pavica ne znam kakav je, ali bi Aldin Sehic mogao izrasti u odlicnog beka. Protiv Ludogoretsa je bio jedan od najboljih igraca na terenu, a i protiv Sirokog je bio solidan.

Uglavnom dobra formacija. Mozda vec sutra na djelu vidimo te neke nove zamisli sa Ficom na ceneru :D
Slazem se, samo opet bolje bi pasala dijamant formacija nasim bekovima nego li 3-5-2 koje se ocigledno uigrava na pripremama. Mi nemamo nijednog beka koji moze u potpunosti odgovoriti poziciji wing back-a, a trpanje krila na tu poziciju je samoubistvo. Belgija prije dva dana bude kaznjena zato sto im na lijevoj strani ne igra bek nego li klasicno krilo, koji nije odgovoran prema nazad. Kasnije Martinez ubacuje dvojicu naizgled defanzivnijih igraca od dvojice koje vadi i od 0:2 dolazi do 3:2. Opekao se sa Carrascom na toj poziciji LWB posteno, bas me zanima hoce li ga i protiv Brazila tu staviti.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 04, 2018 9:21 pm

Hajde Boga vam napisite formaciju i fino po pozicijama kako se uvjezbavalo, ovako ne može isus skontati :D
 
Avatar
svraka
Postovi: 4474
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 04, 2018 9:21 pm

ellaxaz je napisao/la:
sri jul 04, 2018 9:18 pm
1921.ba je napisao/la:
sri jul 04, 2018 6:19 pm
slika
:cry:
Kako mi je samo zao sto bar on ne doceka prvu evropsku na novom terenu :cry:
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
ellaxaz
Postovi: 1027
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 4:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 04, 2018 9:24 pm

Jedan od nas.
"Ona raja na jugu, to je ono što ja nosim, nosim tu, duboko. Oni i ne znaju to."

F.K. Željezničar prvak Bosne i Hercegovine 1946. godine.
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 04, 2018 9:28 pm

Rahmet mu duši... :(
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 04, 2018 9:29 pm

Refa1921 je napisao/la:
sri jul 04, 2018 9:16 pm

Kakvi su bili Arežina i Ivan ??? Hoćel biti kakve koristi od Ivana ?? Trčil Arežina??
Arezina joj sve zna, pasove dijeli ko rukom, razumije igru i sto neko od prisutnih rece dobar igrac se lako uklopi. Ivan onako, nista specijalno, ne djeluje mi ko da je 100% fit. Puno vise ce se vidjeti sutra na utakmici, jos se stvari uigravaju, Slobodan prekida poslije 5 sekundi bukvalno da objasnjava neke stvari. Cini mi se da insistira na presingu, pa ce i taj Arezina u tom slucaju tracati vise nego sto je navikao. Vjezbali se i korneri, ko gdje stoji...

@ Lars

----------------Veca----------------

Sinisa--Bakrac--Kemo---Pavic

---------Anel----------Ivan---------

Zajmovic----Arezina------Jovan

----------------Krpic-------------------

Bar sam ja to tako vidio.
 
Avatar
Refa1921
Postovi: 474
Pridružen/a: uto jan 10, 2017 4:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 04, 2018 9:32 pm

Ne znam za vas ali ja bih prije Hareta gurao nego Anela, pogotovo jer igra Arežina a znamo da i ne trči puno pa bi možda bilo bolje staviti nekoga ko će trčati, a Jovanu ne izmišljati pozicije, nego ga staviti s Haretom u paru. A Veselog bi stavio na Zecovo mjesto :D
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 04, 2018 9:39 pm

Na ovim slikama Slobodne Bosne bas se vidi da ovaj zadnji dio katastrofa, radi cije greske to nije bitno. Ne sumnjam da nece to zamjeniti, ali moglo je.brz ovoga i da trava odstoji kako treba. Ovako ce se knapirati i imas rizik da se osteti.
Kako je ovaj prvi dio brzo postavljen u duzim djelovima i primio se fino. Ono tamo kao da su krali i u djelicima stavljali.

Zasto je danas Vranjes u pola napustio trening.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 209 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija