Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 29, 2018 10:18 pm

saban blagi
arezina

vranjes treba igrat od 60te ili samo slabije utakmice.

nije bas obecavajuce ali ima jos do evrope, tu cemo sve vidjet.
MIRZA RASCIC
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18956
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 29, 2018 10:19 pm

viewtopic.php?f=90&t=751

Tryg i sejo, amar92 i minjore, izvolite :D
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 29, 2018 10:19 pm

Tragično je, zadnju trećinu utakmice, pri rezultatu 2-0 za domaćina, i pri potpunoj terenskoj nadmoći domaćina te našoj igri bez igre u ofanzivnom dijelu, utakmicu završiti sa ČETIRI štopera, od kojih je jedan igrao ulogu defanzivnog veznog, DVA beka, te DVA veznjaka, od kojih je jedan agresivni trkač, a drugi nešto kao roaming playmaker.
Krčmareviću šta si mislio kad si rekao Šabane i Hajdare povucite liniju naprijed? Šta si kontao da će tako što ih privučeš golu bliže dobiti na kreativnosti, tehnici.
Jel' to ono ko na PES-u pa DMF staviš na CMF, a CMF staviš na AMF ne bi li bio ofanzivniji.
Ovo nešto ko Kostić.. samo suprotno. onaj sa četiri klasična napadača derbi završio, i to još imali igrača manje dvije trećine utakmice.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 29, 2018 10:21 pm

sad vi gledate svaku sitnicu. tu su prijateljske da probas sve sta moze ili ne moze.
bolje nego da isprobava u evropi ili ligi
MIRZA RASCIC
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2920
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 29, 2018 10:22 pm

Fali ovdje navijača, počeli smo se ponašati kao prosječni simpatizeri. Sad će neko mene napasti i reći da ja želim loše svome klubu, ne daj Bože, nikad ponosniji nisam bio, utakmica za zaborav iako bi se mogla napraviti dobra taktička analiza, ako ih ima ko čitati naravno. Do tada https://www.youtube.com/watch?v=mRD1W2V6VfQ&t=85s
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2920
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 29, 2018 10:22 pm

Fali ovdje navijača, počeli smo se ponašati kao prosječni simpatizeri. Sad će neko mene napasti i reći da ja želim loše svome klubu, ne daj Bože, nikad ponosniji nisam bio, utakmica za zaborav iako bi se mogla napraviti dobra taktička analiza, ako ih ima ko čitati naravno. Do tada https://www.youtube.com/watch?v=mRD1W2V6VfQ&t=85s
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 29, 2018 10:22 pm

@LP,

Blagi i Vranješ nazad, a ispred Arežina. To je na prvu sigurno najkvalitetnije što imamo. Međutim, onda gubimo Šabana i Hajdara, a možda se neko od njih dvojice i proda, a možda i obojica. Sredina nam je fakat natrpana dobrim igračima, samo ih treba postaviti na njihovo pravo mjesto i u pravu formaciju. Ovoj ekipi bi Lendra došao k'o kec na deset i onda bi mogli igrati naše standardno ili 3-5-2.

Ćeman je pametno branio (igrao).
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
bianco blu
Postovi: 1044
Pridružen/a: pon apr 04, 2016 12:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 29, 2018 10:25 pm

Plava Porodica je napisao/la:
pet jun 29, 2018 9:25 pm
Ma crnogorac turčin ako ovako nastavi.
Samo opet nemamo beka od ovog vjerujte nema fajde..dabogda.
mirzza je napisao/la: Ne bih se slozio, on i Bakrac su odigrali solidnu tekmu danas. Puno gori je bio Sinisa, ovog novog beka ne treba jos komentarisati.
i protiv goška i danas, svaka kobna situacija i svako kašnjenje je bilo na poziciji gdje on pokriva. To je sve do postavljanja, dok se drugi povlače on zuji, jer nema osjećaj za prostorom.
jedino ti misliš je Osmanković bio loš. Jesi gledao tekmu?
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24756
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 29, 2018 10:27 pm

Od poluvremena igrao ovaj Turčin, broj 3, kod Domžalea. Ko hoće da ga pogleda

phpBB [video]

 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 29, 2018 10:30 pm

Meni je Zec danas los. Protiv GOSKa je imao jedan ili vise prilika i nije iskoristio. Danas mi je izgledao skroz bezopasan. Daleko stojimo od protivnickog gola. Ako hocemo gol moramo imati tu teziku na njihovom dijelu terena. Krpic izolovan sam trci i bori se za svaku loptu. Nadam se da ce Arezina to moci da balansira i spremi te lopte prema Krpicu ili krilima.
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5848
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 29, 2018 10:37 pm

Sabanadzovic-Hajdarevic > Blagojevic-Vranjes
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2920
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 29, 2018 10:38 pm

Zec je oduvijek užasno neodgovoran nazad, zbog toga je najviše i igrao napadača. Jedina njegova kvaliteta je brzina i onda dođe ovdje pojedini i napiše kako je najbolji i najkonstantniji igrač prošle sezone...
Očigledno da ne znaju bez 10-ke ili neće, tj. opet ih uhvatila bol među nogama. Antonio za prvi utisak okej, ništa specijalno, ali svakako upgrade u odnosu na ovo što smo do sad imali, kao da je teško od njega biti veći upgrade. Turčin se čini dobrim, e sad problem su ti stranci, ako Pavić i još neko tipa Blagojević prije vremena, ili možda Bakrač, igrao je već za Travnik ne znam da li je kod njih imao naš pasoš, izganjaju volio bih da ostane jer je '97 godište, i jedino može napredovati a ovo danas je sigurno bolja partija od Bogičevićeve. Sezona je duga ozlijeda će biti širina je uvijek poželjnija, ali gnjev koji se navukao je očigledan. Izgleda da će Dacić biti prekomandovan na poziciju desnog krila, volio bih da on počne umjesto Zeca. Svaka čast Šehiću na asistenciji i Krpiću na golu.
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
Avatar
kremenko
Postovi: 1163
Pridružen/a: pon dec 19, 2016 10:34 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 29, 2018 10:38 pm

Biće ovo dobro, već se nazire neki smisao igre. Dok se malo upoznaju, dok se na treninzima počne vježbati uigravanje to će biti ok. Prodjemo Estonce, prolazimo i Apolon, a onda sta Bog da.
Samo je propao teren u ŠB, a nekad je bio medju 2-3 najbolja. Kad krenemo plesti i vesti na novom travnjaku, doći će do izražaja kvalitet ekipe i ovih koji su došli.
Mora ***** mu. Logično.
Jači smo od drugih barem 20%, a možda i 30%. Titula nije upitna.
FK ŽELJEZNIČAR-LJUBAV RADNIČKE KLASE, KLUB NOSTALGIČARA I ROMANTIČARA
Ivica Osim: "Željo će živjeti zauvijek"
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 29, 2018 10:39 pm

Šaban Ćelo
Arežina/Dacić na tepihu.. brza podloga, brzo je valjaju, čak i Dacić prije arežine.
seoske kasabe poput gabele tuzle i njihove neravnine Hare Ćelo Arežina
Vranješa tu i tamo ubaciti protiv slabijih protivnika da odmorimo Ćelu.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 29, 2018 10:40 pm

Leon_Professional je napisao/la:
pet jun 29, 2018 10:09 pm
azbaha je napisao/la:
pet jun 29, 2018 10:07 pm
Leon_Professional je napisao/la:
pet jun 29, 2018 10:06 pm


Dacic je 3 :D
Dogovori se s Larsom haahahah.
Ko god da je bio, meni je izgledao fantastican i igrao bi mi sljedecu.
Pa nije 3 asistirao. Sehic je asistirao, a Dacic je 3 i igrao je duze i igrao je krilo :D
E pa jos bolje. Ja sam mislio da je Dacic asistirao, znaci obojica su bili korektni.
Pa ako sam ja dobro shvatio imamo oba WB za 3-5-2 a to su Aldin i Eldar, naravno ne odmah, ali necemo mi 3-5-2 igrati odmah.
 
Amar927
Postovi: 1671
Pridružen/a: ned dec 25, 2016 10:05 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 29, 2018 10:42 pm

Veca
Sinisa Kemo Bakrac Pavic

Saban Celo

Dacic Arezina Zajmovic

Krpic
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 29, 2018 11:02 pm

Od svega me je najvise strah luzerskog mentaliteta i kotejebuceg stava
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Hare79
Postovi: 1235
Pridružen/a: pet jun 17, 2016 11:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 29, 2018 11:03 pm

Leon_Professional je napisao/la:
pet jun 29, 2018 8:01 pm
Hare79 je napisao/la:
pet jun 29, 2018 7:57 pm
Ni pod Krcmom ova ekipa ne moze bolje, znaci da je definitivno do igraca a ne do trenera koji su se izmijenjali zadnjih godina. Ove igrace ni Klopp ne moze napraviti boljim. Treba se pomiriti s tim i dalje gledati patnju na.Grbavici. stvarno vise nemam zivaca za to.... citao sam nedavno negdje, predsjednik nekog kluba otpustio sve igrace jer je skonto da nije do trenera nego do igraca. Tako treba i kod nas, ostaviti samo.dvojcu-trojcu... sve je ovo prosjek
Mi bi se izgleda mucili i igrali kilavo ko god da dodje.

Je li treba sve raspustiti pa da jebeno igramo agresivno i okomito, a ne kilavo i to 3-4 godine unazad.
Doduse i dovodimo spore igrace, nidje brzine.
Ma ne znam vise do cega je, al.sve vise vjerujem da je do igraca. Nemoguce da unazad tri-cetiri godine nijedan trener nije mogao postici da ovi igraci u polju odigraju pet pasova a da ne igramo ovako kilavo i reaktivno a ne proaktivno. Dakle mi se od pocetka postavimo pasivno i cekamo sta ce protivnik uraditi. Ako nam protivnik dopusti mi ko nesto pokusavamo, a ako je neko ozbiljniji onda samo reagujemo, trcimo za loptom i protivnickim igracima, a kad je osvojimo ne znamo sta cemo, odigramo tri pasa i gotovo.
Nisam nikako optimistican sto se tice nove sezone, mislim da ce biti u pet deka s prethodnim, sa ovakvim profilom igraca ne mozes ocekivati borbu za titulu, cast izuzetcima. Daj Boze da me demantuju, al tesko...
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 29, 2018 11:05 pm

Ako nas Arezina ozbiljno ne unaprijedi ofanzivno, onda imamo problem.

Saban--Celo
--Arezina--

Vranjes i Hajdarevic ulaze u zavisnosti od protivnika, rezultata, zutih kartona u toku tekme...
Krila premalo ucestvuju u igri. Kombinuju s bekovima i to je sve. Moze se nekad uci u sredinu, odigrati dupli pas, malo poremetiti odbranu protivnika, a ne samo stajati uz liniju i cekati loptu.

Odbrana je problem isto jer je potpuno nova. Sinisa zabusava poslije povrede, ovaj lijevi bek mi se ne cini kriminalan ko Adi, ali tu je tek 2-3 dana. Stoperski par potpuno nov i neuigran, a Kemo u njemu i upitne kvalitete.

Helem, puno posla je pred ovom ekipom i trenerom. Na hajr.
 
AdmirA
Postovi: 2232
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 29, 2018 11:09 pm

Uprava napolje! Katastrofa ! Kako toda gubimo prijateljske .De se raja dozovite .

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 44 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija