Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
alombardo
Postovi: 992
Pridružen/a: pet sep 02, 2016 9:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 21, 2018 8:27 am

Za upravom partizana jedan telefosnki razgovor osima rješava sve (samo u trenutnom kontekstu, pitanje je).
 
Paranoja
Postovi: 203
Pridružen/a: čet nov 30, 2017 9:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 21, 2018 8:28 am

Slažem se, ne može igrač kojem smo mi bili odskočna daska da u toj mjeri vrši nepoštivanje kluba i obaveza ka njemu. Ako dozvolimo ovo, šta bi onda spriječilo nekog od mlađih igrača ukoliko dođe ponuda iz vana za njih koju Željo odbije da također ne igraju i bojkotuju na ovaj način klub.

Valjao nam jeste, ali i mi smo njemu još više, na osnovu pola dobre sezone kod nas ima priliku da uzme circa 100.000 eura godišnje, pokaži malo zahvalnosti. Sa druge strane, Partizan vjerovatno postavlja uslove i ucjenjuje ga da ukoliko ne pređe sada ili nešto slično, kasnije ga neće željeti, nije lako ni njemu u situaciji kojoj se nalazi ali naravno da mi gledamo iz perspektive kluba i klubskog benefita.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23654
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 21, 2018 8:30 am

Ma naravno da ni njemu nije lako, Zakaric generalno je ok lik i on je tu izmedju dvije vatre, ali nas kao navijace interesuje interes Zelje prevashodno. Nije Goran sada nekakav cmar i ovo ide dosta van njegove licnosti, to sve znaju u Upravi, pa ce se sa njim pricati normalno.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3029
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 21, 2018 8:39 am

Zakaraci ovakvim ponasanjem pokazuje da je supak. Razlika između njega i Mire je ogromna. Miro je bio profesionalac od prve do zadnje utakmice i do zadnje minute u nasem dresu je igrao konstantno. Zakarica smo cekali vise od godinu dana da procepi istrpili smo sve i svasta i misljenja sam da je on nama veci duznik nego mi njemu.

Ako je tacno (a nema razloga da ne vjerujem određenim kolegama sa foruma), jos danas bi bio suspendovan i poslat na tribine. Nije stvar sto njega hoce Partizan, vec je stvar principa na koji nacin zeli da ode. Dragi Zakaricu Zeljo je mnogo veci od tebe i neces nas uslovljavati sigurno.
Alea iacta est!
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 21, 2018 8:47 am

Stvarno Zakarić i Miroslav se ne mogu staviti u isiti koš..Stevanović je do posljednje utakmice svoje minute max odradio..Kad su svi ostali padali,Miroslav je zujao po terenu a hajde da kažemo da nije morao jer je mogao čuvati noge..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
AdmirA
Postovi: 2234
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 21, 2018 8:52 am

Zabiravio vec na Zakarica.Dajte koje pojacanje, da se spremi ekipa za naredne utakmice.Stvari tipa taktike,pripreme su vazne.Zakaric i tacka na kraju.Treba se posvetiti trenutno onome sto imamo i traziti ono deficitarno.Zeljo nije Amar niti Miske , a jos manje Zakaric,Miro i slicni .
Gavrane ima li pojacanja jutros ?
 
Avatar
maxum1921
Prijatelj foruma
Postovi: 460
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 9:20 am
Lokacija: Zapad A
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 21, 2018 8:54 am

Ama ko kaze da je samovoljno napustio Medjugorje? Evo ja kazem nije.

Primjer od neki dan:

Dolazi meni poruka drugi dan Bajrama, Sinisa u po treninga otisao, sjeo u auto i otisao sa treninga. Covjek cita, odmah pomisao belaj.

Desilo se sljedece: na treningu par dana ranije dobio udarac. Preventive radi PRIJE treninga je otisao, uz dozvolu trenera.

Ne dizite hampu. Uzivajte u planiranju evropske turneje.
Iz ljubavi prema tradiciji, živimo Željezničar...
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 21, 2018 9:00 am

Ja krenuo da planiram putovanje i skontam da bi dva kredita bila taman i dogovorim sa gavranom janje kod njega. Zakoljemo ga u prvom pretkolu, okrenemo u drugom :D
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 21, 2018 9:04 am

A sto se Zakarica tice nije samovoljno napustio pripreme.
 
Avatar
maxum1921
Prijatelj foruma
Postovi: 460
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 9:20 am
Lokacija: Zapad A
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

čet jun 21, 2018 9:07 am

Minjore je napisao/la:Ja krenuo da planiram putovanje i skontam da bi dva kredita bila taman i dogovorim sa gavranom janje kod njega. Zakoljemo ga u prvom pretkolu, okrenemo u drugom :D
Ja planirao jucer citav dan i skontam da mi slabo ide slika

Ima li graha kod Gavrana? slika
Iz ljubavi prema tradiciji, živimo Željezničar...
 
Avatar
Vortex
Postovi: 580
Pridružen/a: pet maj 12, 2017 11:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 21, 2018 9:11 am

Zakara je bio u Sa, obavio razgovor sa jednim ok likom, Željovcem velikim, ne radi ništa na svoju ruku. Mislim da stvari uopće nisu negativne kao što pojedinci protoraju.
 
Avatar
mirzza
Postovi: 1401
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 12:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 21, 2018 9:12 am

Kako je moguce da je sam napustio pripreme? Zar nije dosao u klub u Sarajevo na pregovore?
Kakve su sad ovo dezinformacije, zar se svaki igrac mora blatiti u javnosti? Covjeku je ostalo 6 mjeseci ugovora, da smo htjeli produziti i mogli produzili bi, on zeli u Partizan nama vise odgovara ta Poljska, to je sve normalno u poslovnom svijetu kakav je danas. Tu je klub koji treba naci kompromis i dogovoriti se da to bude u obostranom interesu.
Meni vise smeta ova mahala po forumima, za koju zna uski krug ljudi i koja se iznosi na forum da bi se neko smatrao insajderom, da bi bio nesto veci ovdje, ali samo pokazajute vi prvi tu mahalu, dajete odgovarajuce informacije prema javnosti a pogresnim kanalom.
Evo glavu dajem da neko nije napisao svu situaciju sa pregovora od jucer da bi danas pricali o izvlacenju parova, sklapanju ekipe, trazili bi slike terena i ostalo. Bila bi pozitiva jer nam se pozitivne stvari desavaju, teren, pripreme, putovanja, trava, a ovako se stvara negativa u svakako negativnom drustvu. Zakaric nam nebi bio ni na kraj pameti. I zbog toga i ova uprava ima minusa jer dopusta da joj informacije cure na sve strane i lafo hocemo da izadjemo iz mahale a mi prvi mahalamo sve sto saznamo. Ko sito smo. Te pregovore treba voditi 2 covjeka iz kluba, Zakaric i njegov menadzer i Partizan i kada se dogovore ili ne dogovre izaci u javnost.
Ovako se stvara gnjev na Zakarica koji ganja svoj interes, rastajemo se sa njim nekorektno, ili u slucaju da ostane i odigrao kao i Miro, sa tribina ce mu se psovati sve i svasta. Vrlo, vrlo neprofesionalno se ovo sve radi ne samo za Zakaricem nego i sa ostalim sa kojima se nismo uspjeli dogovoriti, i uvijek se stavlja akcenat na drugu stranu a nikad mi nismo krivi - interesantno fakat.
Jedna dobronamjerna sugestija, ako zelimo izaci iz mahale drzite informacije za sebe i vi tzv. insajderi F5-tice i lozionicari, kao sto i sami znate ovo je najveci otvoreni forum za plavu raju, nemojte ga kvariti sa glupostima, ako ste vec htjeli da to bude stvar vase ekipe trebali ste ostati interno i sve OK, ovako ne znam zbog cega stvarate atmosferu da vas neko moli da mu nesto kazete jer kao nesto znate, nesto najavljujete, bumove, janjad, F5-tice i covjek se satra prateci to, ja kad god mogu udjem i procitam jer ocekujem nesto novo da vidim a u zadnje vrijeme vecinom budalastine.
Napravite i plavi Recycle Bin, pa stavljajte sve ove lozionicare, insajdere i ostale gluposti i tu temu, pa hajmo vidjeti ko najvise trola po forumu i kome je ovo mjesto za dobru zajeb.anciju, pa hajmo mu nakon svakog petog takvog posta spucati ban prvo 7, pa 15, pa mjesec. Hajmo uciniti ovaj forum malo boljim od ostalih koji postoje, hajmo ga uozbiljiti. Ovih par ljudi koji bi nesto ozbiljno napisalo, pise sve rjedje i rjedje, a prije to nije bio slucaj, na gg je Boccacio malo malo pocastio nas nekim svojim tekstom, a sada takve raritete se stavljaju u seharu jer su rijetkost za procitati.
Licno me razocarava kada vidim da su i moderatori dio trol ekipe i mahale, oni bi trebali to regulisati a ne potpirivati vatru kao u ovom slucaju sa Zakaricem i ako se danas ne dogovori bit ce da je napustio pripreme bez dozvole kluba, nacinio tezi disciplinski prekrsaj i smatrati naseg najboljeg igraca neprijateljem kluba.
Shvatite on nije Zeljovac, on nije plav, on je profesionalac koji je posteno davao koliko je mogao dati, ozvijeli ga jesmo, vratio nam je, donio nam je Kup nakon toliko godina, drzao nas u trci za prvenstvo, bio motor ekipe. Hvala mu i nadam se da ce nasi izvuci kesovinu a procente neka Partizan uzme sebi.
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 21, 2018 9:14 am

Ma ti nasi tzv. insajderi su slagali vise puta nego SDA. Cudi me da ih iko vise dozivljava ozbiljno..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

čet jun 21, 2018 9:17 am

maxum1921 je napisao/la:
čet jun 21, 2018 9:07 am
Minjore je napisao/la:Ja krenuo da planiram putovanje i skontam da bi dva kredita bila taman i dogovorim sa gavranom janje kod njega. Zakoljemo ga u prvom pretkolu, okrenemo u drugom :D
Ja planirao jucer citav dan i skontam da mi slabo ide slika

Ima li graha kod Gavrana? slika
Ima od juce. :lol:
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 21, 2018 9:29 am

nije dvostruki aršin različito se ponašati kad neko izvršava obaveze i kad ne izvršava. ja ne znam koja je verzija tačna, možda je došao u sarajevo da pregovara. ali ako jeste samovoljno napustio pripreme, mora ga se suspendovati.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 21, 2018 9:53 am

Ma nije samovoljno napustio, pisalo je da je razgovarao s trenerom i da je na njegovu dozvolu otisao.
Pogresna se slika stvorila. Prava mahalska, izokrenuto na svoju ruku da bud sto crnije i sto vise za kuknjave.

A ako neko napusti samovoljno, nema se sta pricat. Zna se kako se s takvim treba odnositi.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 21, 2018 9:57 am

alombardo je napisao/la:
čet jun 21, 2018 8:27 am
Za upravom partizana jedan telefosnki razgovor osima rješava sve (samo u trenutnom kontekstu, pitanje je).
Mislim da ovim sad to nista ne znaci.
Zbog uprave i menadjera navijaci nisu zadovoljni, jer se uzimaju pare od Partizana.

Pa prosle godine su hajrovali nekih 20miliona, a niko ne zna gdje su sad te pare. Nit se dovode ekstra igraci nit se trose u nesto.drugo.

Takvim poziv nista ne znaci, a i ne vidim razlog zasto bi Ivica to radio.
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2642
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 21, 2018 9:57 am

Nije toliki problem u napuštanju priprema, koliko je problematična cijela situacija u vezi s njim. Boli me briga koliko je ko kome valjao. Željo i njegov interes su najbitniji, a tu je stvar jasna. Zakarić je jedan od naših najboljih igrača i ima još 6 mjeseci ugovora. Ako neće s nama da produži, postoje još 2 mogućnosti. Ili da ga prodamo za fin novac kao zvanično najboljeg igrača PL BiH ili da ga zakucamo na tribine. Ne smije nam se ponoviti situacija kao s Mirom. Šaljemo poruku da igrači mogu ucjenjivati klub. Željo sigurno neće propasti ako ga budemo plaćali 6 mjeseci, a on ne igra. Pa, godinama unazad smo plaćali raznorazne ublehe koje nisu skoro ni igrale. Dakle, nije stvar samo u odnosu prema Zakariću, već u tome da imamo jasan plan kako se u ovim situacijama trebamo ponašati, da nam se u budućnosti ovo ne bi ponavljalo. Tačnije, može se ponoviti, ali će igrač koji ovo isto pokuša znati šta ga slijedi...
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 21, 2018 10:03 am

nista tu ne treba puno pametovati.
svi znamo sta je Osim radio u ovakvim situacijama.
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Bergeron
Postovi: 255
Pridružen/a: čet apr 13, 2017 12:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 21, 2018 10:05 am

Ako je prekrsio ugovor, neces igrati, a ako hoces papire plati 3x vise nego sto vrijedis. Cijena koju trazimo zbog tvog bezobrazluka je porasla i za Partizan kao kupca i za tebe ako zelis da otkupis svoj ugovor i postanes slobodan.

Ako nije prekrsio ugovor, sjesti i popricati sa njim da se stvari ozbiljno zavrse na obostranu korist.

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 124 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija