Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18956
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 19, 2018 12:52 am

phpBB [video]


Juriš braćoooo
Željezničar ante portas !
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2920
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 19, 2018 12:52 am

Ma ne moraš vala
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
Avatar
mirsad94
Postovi: 423
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 19, 2018 12:57 am

Tezak je period iza nas, pretezak, i bolje bi bilo da smo se svi kolektivno malo ohladili od piskaranja i od komentara, samo smo mogli nanijeti stetu nesvjesno onako vruce glave pisuci sve i svasta. Sam sam malo odmorio i mislim da je tako i najbolje.

Od ovih sto su vise gledali ove uvodne treninige novog sefa, cesto se pisalo da se uigravalo sa tri pozadi, je li nam to nova formacija ili se ipak jos drzimo i nase stare, ne upratih bas ?
Puno se vala ispisalo o svemu i svacemu, tesko je pofatati sve ali samo moliti Boga da se stvori dobra atmosfera u timu, jer to je jedna od klucnjih stvari za nas uspjeh. Da ce novi trener ujediniti tim iz cega proizlilazi da daju svoj maximum , jer u ovoj ligi manje vise svaki igrac je u pet deka ali ako ima nekoga ko zna izvuci od njega najbolje da radi za tim onda taj igrac izgleda mnogo kvalietetnije i cijela ekipa ima koristi.

Mogu da shvatim da svaki igrac zeli da bjezi iz ove zabokrecine, mozes nabrojati na prste ako uopste i postoje oni koje nesto iskreno veze klub i osjecaju potrebu da se oduze klubu da zaradi neka sredstva. Boli ku.rac i Miru i Zaku za Zeljom da nije bilo njihovog strmoglavog pada u karijeri i da su mogli igrati nigdje drugo u "normalnim" uslovima , pod normalnim mislim da imaju fina primanja, da se istrpe neki period, da imaju premije i bezrezervnu podrsku za bolje igre...Ne kazem da smo mi svemirski brod za druge klubove daleko od toga(vjerovatno neki nude vise kesa), ali nigdje veci profesionalizam i vecu sansu da ozive posrnule karijere ,u kojima su realno puno obecavali, nece dobiti u ovoj zabokrecini kao u Zelji. Jedan Lendric, Blagojevic, pa i Sinisa Stevanovic iz novijeg perioda su gospode za sve one koji mogu pomoci klubu na neki nacin a realno imaju mogucnost otici dalje . Ja razumijem i biznis i da je ovo posao, te da su svojim igrama vracali ulozeno u njih, ali je poenta da ni taj Miro a i Zaka nece sigurno napraviti mega karijeru sto su otisli djaba u odnosu da su u nekom trenutku produzili i ispostovali klub sa nekim solidnim pa na kraju krajeva i simbolicnim obestecenjima, ako vec misle da je procvat karijere cim kroce van ove zemlje.

Drugo, nadam se da ce Modic i Zeric na adekvatnu posudbu, jer ako se i sa njima raskine onda ne valja nikako. Ne sto su mega talenti i obecavaju toliko ali te momke smo potpisali na duzi period , neko je vidio neki potencijal i valjda je na osnovu toga vidjenog potpisani dugogodisnji ugoori. Na kraju krajeva nisu ni ti ugovori problem nadje se nacin da se i on raskine, nego vizija i fulanje u velikim razmjerama. Ako jedne godine ga vezes dugim ugovorom dodje neko drugi i obrise sve to kao gumicom za brisanje olovke, bar sto se tice ovih omladinaca konkretno Zere i Modica. Ja se nadam i vjerujem iskreno da je ipak fula u procjeni sto je opet lakse prezivjeti , nego nedaj Boze neke druge igre o kojima ne zelim niti pomisljati.Od ovog Jusufija nit je bilo kakvog hajra niti nadanja i isto tako se nadam da je i on kriva procjena struke o njegovoj kvaliteti. Zera je tu dugo i bio je otipisan od trenera prije ali i stidljivo bacan i vatru, momak ili nece da se trudi ili jednostavno nema dovoljno kvalitete da se gurne u vatru treceg nema. Ali prije da nece i nema volje jer uvijek je blizu tima a nikad niko u njega nije vjerovato na pravi nacin. Modic je druga prica, valjda klub(uprava, organi ovi oni,bilo ko) ima neko misljenje kad se potpisuje mlad igrac na duzi period a ne samo struka "koja je na vlasti" i kaze dobar je pretalentovan vrijedi u njega uloziti i potpisati na 3 i po god, pa kad dodju novi izbrise ga gumicom kao da igrac stonog tenisa koji nema mjesta medju 24 igraca. Takav igrac kojeg dovodis kao svojevrstan projekat za klub i ulazes u njega , po mom misljenju treba da ima potencijal da bar bude medju 24 igraca u timu, A ako je drugacije i toliko se promasilo onda se trebaju zapitati ko je odgovoran i posatvlja nekvalitetne ljude sa tako losim procjenama . . Ako se vodimo tom logikom onoga ko mu dade toliki ugovor i uocilo potencijal u njemu za buducnost kluba tog treba proganjati i kriviti dok je ziv. Niko od ovih igraca nije toliko bitan pojedinacno pa ni ova dvojca nego da se izvuku pouke, preuzme odgovornost i pokusaju ispraviti greske.

Oduzih, podrska novom treneru kao i svakom ko predvodi mog Zelju, i upamet svi kolektivno bez dugorocnog plana vrtimo se u krug i pricamo iste price iz godine u godinu . Volim te Zeljeznicare !
 
Avatar
kikirikikospice
Postovi: 173
Pridružen/a: uto jun 13, 2017 12:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 19, 2018 2:17 am

Neko je ranije spominjao, a i ja imam isti problem. Kada zelim da citam forum od zadnjeg procitanog posta, redovno me izbaci stranicu-dvije ranije.

Mogu li nekako to nastimati ili je do foruma ?
 
Avatar
fcz
Postovi: 4112
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 19, 2018 2:18 am

Hajde Ficko sarni, ima nas i kojima se gine!
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18956
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 19, 2018 8:11 am

Dzaba ste poranili :D
Željezničar ante portas !
 
Avatar
omladina1921zeljina
Postovi: 595
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:26 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 19, 2018 8:39 am

AsharaK je napisao/la:
uto jun 19, 2018 8:11 am
Dzaba ste poranili :D
ubio si nas ovom konstatacijom ašarače :D
avanti ragazzi di buda, avanti ragazzi di pest, studenti, braccianti, operai il sole non sorge piad est!

CN 1969

LOBOTOMCI 2016
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 19, 2018 8:56 am

zasad bi trebali ostati na malo modifikovanoj formaciji sa 4 zadnja. 3 se uigravaju za rotaciju u toku utakmice, kako su nekad radili i slavko i adžem...ali nisu viđeni da uigravaju.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 19, 2018 9:28 am

@ganjeta sa klixovog foruma

"Kerovi potrgali par grijača, i fakat nije šala, moguće isti što su Hervasovu hanumu startali :D . Ono, baš su nam se natovarili. Uglavnom, saniralo se i nastavilo raditi po planu i programu".

Ako je ovo tačno, onda zaista imamo ogroman problem. Bio bih u stanju roknuti izvršioce i nalogodavce pa da su im isti pokojni Tito i rahmetli Alija u jednom.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
alombardo
Postovi: 992
Pridružen/a: pet sep 02, 2016 9:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 19, 2018 9:43 am

Ne mogu da vjerujem, samo jako upravo iz inata dušmanima
 
GMAZ1921
Postovi: 64
Pridružen/a: sub jul 22, 2017 2:33 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 19, 2018 9:48 am

avlami97 je napisao/la:
uto jun 19, 2018 9:28 am
@ganjeta sa klixovog foruma

"Kerovi potrgali par grijača, i fakat nije šala, moguće isti što su Hervasovu hanumu startali :D . Ono, baš su nam se natovarili. Uglavnom, saniralo se i nastavilo raditi po planu i programu".

Ako je ovo tačno, onda zaista imamo ogroman problem. Bio bih u stanju roknuti izvršioce i nalogodavce pa da su im isti pokojni Tito i rahmetli Alija u jednom.

Ne znam sta tebe pere i na sta ciljas,al ovo za kerove(copor)je zaista istina.
REZULTAT JE TREND,IDEAL JE VJEČAN
 
Avatar
svraka
Postovi: 4473
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 19, 2018 9:49 am

avlami97 je napisao/la:
uto jun 19, 2018 9:28 am
@ganjeta sa klixovog foruma

"Kerovi potrgali par grijača, i fakat nije šala, moguće isti što su Hervasovu hanumu startali :D . Ono, baš su nam se natovarili. Uglavnom, saniralo se i nastavilo raditi po planu i programu".

Ako je ovo tačno, onda zaista imamo ogroman problem. Bio bih u stanju roknuti izvršioce i nalogodavce pa da su im isti pokojni Tito i rahmetli Alija u jednom.
Pa vjerovatno je tacno,jer je i Ipe jucer spominjao te probleme s kerovima. Al mislim da su to one lutalice. Ko je prije ulazio na stadion kada nisu tekme bile i dok je suma bila iznad juga, uvijek su se vtrile lutalice i po stadionu hodale
Forza 1921!

Oda majstore!
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 19, 2018 9:50 am

Ako su lutalice ok, a ako su nalogodavci treba ih objesiti ispred stadiona
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 19, 2018 9:56 am

Lutalice su, polako.

Navikle su da hodaju po terenu.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
neroazzuro
Postovi: 1905
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 19, 2018 10:01 am

E čuj, čikurac :placeodsmijeha:
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 19, 2018 10:06 am

koja paranoja..
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 19, 2018 10:07 am

nista sto dva kangala ne mogu rijesiti :ganja:
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 19, 2018 10:08 am

lutvu pušćaj
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
ellaxaz
Postovi: 1027
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 4:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 19, 2018 10:09 am

Ne treba dramiti. ;)
"Ona raja na jugu, to je ono što ja nosim, nosim tu, duboko. Oni i ne znaju to."

F.K. Željezničar prvak Bosne i Hercegovine 1946. godine.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 19, 2018 10:11 am

Ma prenocilo jednu noc i kerovi malo zagrizli. Rijeseno je, i sada zatrpavaju cim naprave.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 24 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija