Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 18, 2018 9:26 am

Za Zakarića i Miru Stevanovića, Lendrić je gospodin na kvadrat, bez obzira što su mu pojedini stručnjaci hebavali ustašku majku. Lendra je odbio basnoslovnu ponudu iz Kine, kojom bi riješio svoju egzistenciju. Igrao za mnogo manje novca od pomenutog dvojca. Produžio ugovor, kako bi Željo hajrovao na njegovom transferu. Momak bez dlake na jeziku i čovjek koji se nadavao golova u Želji. Čim je završilo prvenstvo u Francuskoj navratio do Doline i darivao Fatu.

Ako propadne transfer, a Zakarić ne bude želio produžiti ugovor, da i Željo nešto zaradi, nakon što smo ga digli iz "mrtvih" zakovao bih ga na zapad pa makar ne izašli u Evropu. Ne cijeniš ti nas, a valjali smo ti mnogo više nego ti nama, zašto bi mi tebe cijenili. Nisi igrao besplatno i budi bar malo zahvalan.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
barbarez
Postovi: 1050
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 18, 2018 9:26 am

fanaticZeljin je napisao/la:
pon jun 18, 2018 9:18 am
shzna je napisao/la:
pon jun 18, 2018 9:07 am
Nista od Arezine.
Hajde brate dogovori se i ti i svi ostali kada cete opet nesto napisati, sinoc pises dobro dosao , sad nista, ako nemate sigurne info ne pisite nista
Hahaha treba staviti u onu stavku transferi igraca
FK Zeljeznicar : Dosli : Bakrac,Krpic,Arezina
Otisli: Ubiparip,Kajkut, Arezina...
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5848
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 18, 2018 9:27 am

shzna je napisao/la:
pon jun 18, 2018 8:57 am
Napusi se kurca Zakaricu, nemojte ga pustati molim vas, zakucajte ga za tribine! Kad vidim ovako da igrac "insistira" na transferu ospem se. Kako te nije stid malo sacekati da i klub sta zaradi, a vratio te iz mrtvih.
Sta je problem, momak hoce u jacu ligu, veci klub, i hoce da lijepo zaradjuje ?
Ti ne bi presao u jacu firmu da ti ponude bolji posao, vecu platu ? Rekao bi "ma ja sam u prvoj firmi naucio radit pa evo zahvalicu im se i ostat". Ahaa..
Ja se osipam na djetinjaste komentare gdje mi od svakog igraca ocekujemo da kao voli nesto klub, koliko smo mi dali Zakaricu toliko je i on nama svojim partijama, covjek najbolji igrac lige bio al eto niie zahvalan.
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 18, 2018 9:34 am

cikazubo je napisao/la:
pon jun 18, 2018 9:27 am
shzna je napisao/la:
pon jun 18, 2018 8:57 am
Napusi se kurca Zakaricu, nemojte ga pustati molim vas, zakucajte ga za tribine! Kad vidim ovako da igrac "insistira" na transferu ospem se. Kako te nije stid malo sacekati da i klub sta zaradi, a vratio te iz mrtvih.
Sta je problem, momak hoce u jacu ligu, veci klub, i hoce da lijepo zaradjuje ?
Ti ne bi presao u jacu firmu da ti ponude bolji posao, vecu platu ? Rekao bi "ma ja sam u prvoj firmi naucio radit pa evo zahvalicu im se i ostat". Ahaa..
Ja se osipam na djetinjaste komentare gdje mi od svakog igraca ocekujemo da kao voli nesto klub, koliko smo mi dali Zakaricu toliko je i on nama svojim partijama, covjek najbolji igrac lige bio al eto niie zahvalan.
Ovo je meni klasicno ucjenjivanje kluba, da se razumijemo. Ja preko tog ne mogu preci, ti ako mozes svaka cast brate.
1987
 
Avatar
Dominic
Postovi: 1130
Pridružen/a: čet feb 18, 2016 8:52 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 18, 2018 9:34 am

Kada bi bar znali koliko nam Partizan daje love. Ne vjerujem da je bas samo 50 000 eura kao sto se negdje spominje.
Licno bih volio da uzmemo novac a odreci se procenta jer Goran je vec prokockao sansu u Zagrebu i ko zna da li ce u Srbiji biti bolje. On sigurno nece produziti ugovor jer je vec dogovorio svoje uvjete i samo Zeljo moze biti gubitnik u ovoj prici.
Senade, uzmi sta se moze i poselami se s Goranom.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23653
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 18, 2018 9:35 am

Mi nismo Zakaricu nista dali, niti je on nama ista dao. Mi smo platili njegove usluge, on je naplatio svoje usluge. Fudbal je posao, Zakaric je posao, Zeljo je posao.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
fanaticZeljin
Postovi: 3087
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 18, 2018 9:39 am

storm_raider je napisao/la:
pon jun 18, 2018 9:35 am
Mi nismo Zakaricu nista dali, niti je on nama ista dao. Mi smo platili njegove usluge, on je naplatio svoje usluge. Fudbal je posao, Zakaric je posao, Zeljo je posao.
Sve je to tacno. Samo jos dodati Lendric je ljudina, zakaric je supak ispao.
Srcu draga, boja PLAVA !
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 18, 2018 9:40 am

cikazubo je napisao/la:
pon jun 18, 2018 9:27 am
shzna je napisao/la:
pon jun 18, 2018 8:57 am
Napusi se kurca Zakaricu, nemojte ga pustati molim vas, zakucajte ga za tribine! Kad vidim ovako da igrac "insistira" na transferu ospem se. Kako te nije stid malo sacekati da i klub sta zaradi, a vratio te iz mrtvih.
Sta je problem, momak hoce u jacu ligu, veci klub, i hoce da lijepo zaradjuje ?
Ti ne bi presao u jacu firmu da ti ponude bolji posao, vecu platu ? Rekao bi "ma ja sam u prvoj firmi naucio radit pa evo zahvalicu im se i ostat". Ahaa..
Ja se osipam na djetinjaste komentare gdje mi od svakog igraca ocekujemo da kao voli nesto klub, koliko smo mi dali Zakaricu toliko je i on nama svojim partijama, covjek najbolji igrac lige bio al eto niie zahvalan.
Čikazubo, Zakarić je fakat nezahvalan. Karijera mu je bila u drastičnom padu. U Slaven Belupu dobijao minutažu na kašikicu, kao kakav junior ili bio zakovan za klupu, a uglavnom nije bio ni u rosreru. Došao kod nas u zimskom prelaznom roku 2017. godine. Odigrao 14 prvenstvenih i 4 kup utakmice i dao ukupno dva gola, bez asistencija. Mi smo ga istrpili i digli do najboljeh igrača lige. Neka se ugleda na Lendrića. Neka on ganja sebi transfer, ali nemoj Boga ti preko Željinih leđa.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5848
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 18, 2018 9:42 am

shzna je napisao/la:
pon jun 18, 2018 9:34 am
cikazubo je napisao/la:
pon jun 18, 2018 9:27 am
shzna je napisao/la:
pon jun 18, 2018 8:57 am
Napusi se kurca Zakaricu, nemojte ga pustati molim vas, zakucajte ga za tribine! Kad vidim ovako da igrac "insistira" na transferu ospem se. Kako te nije stid malo sacekati da i klub sta zaradi, a vratio te iz mrtvih.
Sta je problem, momak hoce u jacu ligu, veci klub, i hoce da lijepo zaradjuje ?
Ti ne bi presao u jacu firmu da ti ponude bolji posao, vecu platu ? Rekao bi "ma ja sam u prvoj firmi naucio radit pa evo zahvalicu im se i ostat". Ahaa..
Ja se osipam na djetinjaste komentare gdje mi od svakog igraca ocekujemo da kao voli nesto klub, koliko smo mi dali Zakaricu toliko je i on nama svojim partijama, covjek najbolji igrac lige bio al eto niie zahvalan.
Ovo je meni klasicno ucjenjivanje kluba, da se razumijemo. Ja preko tog ne mogu preci, ti ako mozes svaka cast brate.
Kakvo sad ucjenjivanje, covjek zeli da ide, nikog on ne ucjenjuje nit ga interesuje sta se desava izmedju dva kluba.
Pisete isto kao da je ovo njima hobi, ja samo od nase djece ocekujem apsolutnu privrzenost u ovakvim situacijama, od ostalih to ne mogu ocekivati i u tome ne vidim nista lose.
To sto je ostalo pola godine ugovora pa imamo losu pregovaracku poziciju je iskljucivo nas problem.
Sad hocemo neke cifre i procente a Zakaric za par mjeseci slobodan igrac, ko nam je kriv ?

@avlami Mi samo takve igrace i mozemo dovesti, takva smo liga, takav je bio i Miro profil, sto se prije pomirimo da je fudbal danas takav bice nam lakse, jer ce nam se ovo desavati svake sezone.
 
Avatar
maxum1921
Prijatelj foruma
Postovi: 460
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 9:20 am
Lokacija: Zapad A
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 18, 2018 9:45 am

Beze pričate na Zakarica. Istina jeste da je on izrazio zelju da ide, ali ničim nije uslovljavao klub. Ako ponuda ne bude dobra ostaje do januara i to je to. Zakaric ce isti odraditi profesionalno, kao i Miro. A prelazni rok tek se zakuhava, ako ga toliko zele naci ce zajednicki jezik sa klubom. Postoji donja granica novca koju moraju dati, ispod koje se nece ici. A prvi nastup Partizana je podcjenjivački bas iz razloga sto mu istice ugovor za 6 mjeseci. Ali klub ima stav i ne odstupa od njega.
Iz ljubavi prema tradiciji, živimo Željezničar...
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23653
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 18, 2018 9:46 am

fanaticZeljin je napisao/la:
pon jun 18, 2018 9:39 am
storm_raider je napisao/la:
pon jun 18, 2018 9:35 am
Mi nismo Zakaricu nista dali, niti je on nama ista dao. Mi smo platili njegove usluge, on je naplatio svoje usluge. Fudbal je posao, Zakaric je posao, Zeljo je posao.
Sve je to tacno. Samo jos dodati Lendric je ljudina, zakaric je supak ispao.
Znaci ljudina je neko ko odbije da rijesi svoju egzistenciju, a sa tribina mu nakon toga mater ustasku (pojedinacno) jebu, a supak je onaj ko odluci da zaradi nesto para, nakon sto je posteno odradio posao za koji je placen. U poslovnom svijetu, gdje se zbog 100 KM razlike u plati napusta firma i to nakon 7 godina rada u istoj, te prelazi u drugu, dopustamo nekome da kazemo da je supak jer hoce da predje zbog mnogo vece razlike. Da se radi o tebi, sumnjam da bi tako sebe nazvao.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5848
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 18, 2018 9:49 am

maxum1921 je napisao/la:
pon jun 18, 2018 9:45 am
Beze pričate na Zakarica. Istina jeste da je on izrazio zelju da ide, ali ničim nije uslovljavao klub. Ako ponuda ne bude dobra ostaje do januara i to je to. Zakaric ce isti odraditi profesionalno, kao i Miro. A prelazni rok tek se zakuhava, ako ga toliko zele naci ce zajednicki jezik sa klubom. Postoji donja granica novca koju moraju dati, ispod koje se nece ici. A prvi nastup Partizana je podcjenjivački bas iz razloga sto mu istice ugovor za 6 mjeseci. Ali klub ima stav i ne odstupa od njega.

:palacgore:

Btw procitao sam post na 1921 forumu za nove igrace u OP, sve pohvale za to.
Zadnja izmjena: cikazubo, dana/u pon jun 18, 2018 10:02 am, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3550
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 18, 2018 9:50 am

Da li cemo ikada barem malo (milimetar) napredovati kao navijaci...

Svake godine isto:
2017: Miru na tribinu, unistiti mu karijeru...
2018: Zakaru na tribinu, ponizava klub...

2017: Necemo vise starije igrace, hocemo mlade
2018: Necemo stare, hocemo mlade, ali dobre. Da igraju dzaba zato sto vole Zelju. Da igraju dobro i lijevom i desnom nogom. Da su brzi, a vala i da trce ko Vojo, da se vracaju nazad i brane kao Veca. Gledaj Zere sto se zajebava neka je dobio nogu.


2017: Dosta nam je polovnjaka
2018: Djelmic je dobar moze Djelmic...


Ne kontam, brata mi... zacarani krug...

Odes na tribinu kada pocne sezona i radis ono sto volis, gledas i navijas za klub koji volis...

Samo seremo i kukamo, postali smo gori od kona... Ostao nam je kostur tima (izuzev Voje), a ove sto je Slobo prekrizio svi bi isto uradili... al je.bo to, hajmo kukat kako se raspadamo, a Zrinjski ce biti prvak...

**** ga Zrinjski... mi smo ZELJEZNICAR i da izgubimo 10 tiutala u 10 godina... opet smo vecih od svih....nabijamo sebi komplekse bez potrebe....

GRADI MISKE, JE.BI IM MATER!!!!!
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 18, 2018 9:51 am

Dobrodosao Arezina.

EDIT
Nista ipak od Arezine.

EDIT EDIT
Evo ipak ce sigurno mozda doci.
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 18, 2018 9:52 am

da j prebacite taj post i ovdje @cikazubo.
A što se tiče Zakarića hvala maxumu na objašnjenju jer bi se inače povela rasprava do besvjesti bespotrebna na osnovu jednog članka koji je onako površno napisan i može se protumačiti kako kome volja. E tako mi uvijek. Neko napiše Arežina naš i mi opletemo. Napiše nije naš i mi opletemo a ništa nigdje veze.
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 18, 2018 9:53 am

Durgo je napisao/la:
pon jun 18, 2018 9:50 am
Da li cemo ikada barem malo (milimetar) napredovati kao navijaci...

Svake godine isto:
2017: Miru na tribinu, unistiti mu karijeru...
2018: Zakaru na tribinu, ponizava klub...

2017: Necemo vise starije igrace, hocemo mlade
2018: Necemo stare, hocemo mlade, ali dobre. Da igraju dzaba zato sto vole Zelju. Da igraju dobro i lijevom i desnom nogom. Da su brzi, a vala i da trce ko Vojo, da se vracaju nazad i brane kao Veca. Gledaj Zere sto se zajebava neka je dobio nogu.


2017: Dosta nam je polovnjaka
2018: Djelmic je dobar moze Djelmic...


Ne kontam, brata mi... zacarani krug...

Odes na tribinu kada pocne sezona i radis ono sto volis, gledas i navijas za klub koji volis...

Samo seremo i kukamo, postali smo gori od kona... Ostao nam je kostur tima (izuzev Voje), a ove sto je Slobo prekrizio svi bi isto uradili... al je.bo to, hajmo kukat kako se raspadamo, a Zrinjski ce biti prvak...

**** ga Zrinjski... mi smo ZELJEZNICAR i da izgubimo 10 tiutala u 10 godina... opet smo vecih od svih....nabijamo sebi komplekse bez potrebe....

GRADI MISKE, JE.BI IM MATER!!!!!
Bravo drug. Slomiše. Nije ni čudo da svima dosadi pisati na forumima.
 
teatrale36
Postovi: 1144
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 18, 2018 10:04 am

cikazubo je napisao/la:
pon jun 18, 2018 9:42 am
shzna je napisao/la:
pon jun 18, 2018 9:34 am
cikazubo je napisao/la:
pon jun 18, 2018 9:27 am


Sta je problem, momak hoce u jacu ligu, veci klub, i hoce da lijepo zaradjuje ?
Ti ne bi presao u jacu firmu da ti ponude bolji posao, vecu platu ? Rekao bi "ma ja sam u prvoj firmi naucio radit pa evo zahvalicu im se i ostat". Ahaa..
Ja se osipam na djetinjaste komentare gdje mi od svakog igraca ocekujemo da kao voli nesto klub, koliko smo mi dali Zakaricu toliko je i on nama svojim partijama, covjek najbolji igrac lige bio al eto niie zahvalan.
Ovo je meni klasicno ucjenjivanje kluba, da se razumijemo. Ja preko tog ne mogu preci, ti ako mozes svaka cast brate.
Kakvo sad ucjenjivanje, covjek zeli da ide, nikog on ne ucjenjuje nit ga interesuje sta se desava izmedju dva kluba.
Pisete isto kao da je ovo njima hobi, ja samo od nase djece ocekujem apsolutnu privrzenost u ovakvim situacijama, od ostalih to ne mogu ocekivati i u tome ne vidim nista lose.
To sto je ostalo pola godine ugovora pa imamo losu pregovaracku poziciju je iskljucivo nas problem.
Sad hocemo neke cifre i procente a Zakaric za par mjeseci slobodan igrac, ko nam je kriv ?

@avlami Mi samo takve igrace i mozemo dovesti, takva smo liga, takav je bio i Miro profil, sto se prije pomirimo da je fudbal danas takav bice nam lakse, jer ce nam se ovo desavati svake sezone.
Nije do Zakarića , klub traži vise para da izvuče za odštetu i to je to.
On bi rado isao a i da klub dobije odredjenu odstetu, moje misljenje je uzeti koliko se moze i koliko nude ti klubovi nego na zimu ostati bez ičega.
 
Avatar
svraka
Postovi: 4473
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 18, 2018 10:04 am

Nije Zakaric ovdje nista kriv. Krcmar je rekao da ga je Iliev zvao, rekao mu istinu o Zakari da je najbolji u ligi, ali i naglasio da ga necemo dati za manje od oniga sto trazimo, jer ebiga treba nekad i uzeti fin novac.
Znaci sigurno znajte da ga Zeljo nece pustiti ispod cijene koju trazimo.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18956
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 18, 2018 10:08 am

Teskih tema na jutro :D
Željezničar ante portas !
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 18, 2018 10:11 am

Ja mislio zbog ramazana pa ljudi neurozni :) a ono klasika. Niko nikome ne treba unistavati karijere i stavljati na tribine. Ako je ponuda dobra za klub neka Zakaric ide, ako ne, neka ostane do zime, i neka ide kao slobodan igrac. Nama bi bio itekako koristan i pola sezone, i volio bi da ostane, gdje bi normalno bio standardan igrac.

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 70 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija