Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
phily
Postovi: 428
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:37 pm
Lokacija: Bosanska Krupa
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 17, 2018 4:22 pm

sastrane je napisao/la:
ned jun 17, 2018 4:15 pm
.. kaze pa forum imam pravo misljenja. Ma nemas jarane suti i podrzi ako hoces pomoci sta kritikujes i glumis koji q.
Nije bitna 3 5 2, 3879373. Bitno je da se dres natopi znojem nije ovo Bundes liga. Strucnjaci. Ovdje na klasicnu borbenost i brzinu mozes uzeti bruku bodova. Da ne spominjem neke takticke zamisli. Strucnjaci
kad smo se preselili u Sjevernu Koreju, znaci suti i trpi ako ti se nesto ne svidja , zbog ovakvi misljena i drzava nam je u kurcu
"Na granici smo grubosti. Spremni smo. Mi se ne sklanjamo prepotenciji. MI SMO ZELJO !!!"


boccaccio

:zeljeznicar1:
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 17, 2018 4:33 pm

visak nije otjeran vec jednostavno nije za zelje. bar za sada, sto ne znaci da ce neko od njih nekad procepit

imas par juniora koji mogu zablistat. veselinovic zahvalan igrac za rotacije, a u dobroj ekipi(kao sto je sloboda imala) moze biti od igraca koji ce se istaknuti.

arezina, lijevi bek i mozemo u evropu!!
MIRZA RASCIC
 
Avatar
Tare1921
Postovi: 469
Pridružen/a: pon maj 21, 2018 1:40 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 17, 2018 4:36 pm

Ja sam juce kao jedini branio Kemu isto sam jedini bio koji je rekao da smo sad za sad bolje prosli sa ovim odlascima nego ostali i ja sam jedini optimisticno gledao na dolaske i rekao da cemo biti 30% bolji od drugih ako dovedemo pecu u lijevog beka i vi mene nazivate botom i placenikom govnogovno.ba znaci ako nisam kao neki ovdje duze na forumu onda sam placenik samo zato sto pljuje djelmica koji je Zelju zajebo. Jos nikad nista protiv uprave nisam napisao to je pravo interesantna logika, ako sumnjate da sam placenik samo mi u pp napisite i ja brisem nick.
Zadnja izmjena: Tare1921, dana/u ned jun 17, 2018 4:55 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
djoxxx1921
Postovi: 1295
Pridružen/a: ned apr 16, 2017 9:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 17, 2018 4:43 pm

Nama onaj gore ne bi ugodio. Nekom valja 352, ovom jok. Po njemu daj 433. Dodje onda Guardiola i tvrdi da mi nemamo igrace za 352, vracaj na 4231. Sve profi licence, strucnjaci. Sad mnogima i Projic dobar, prizivaju ga kao da je Alba. A prije samo par mjeseci ga ti isti pljuvali, psovali, tjerali. Odjednom valja. Pa nas bivsi mag na klupi i strasni SD dovedose Jusufia, ljudi ga iz mrtvog Olimpika otjerali. Ja ga na termin ne bi zovnuo, cak i kad bi mi igrac falio. Modic, iz kruga na centru ne zna izaci. Poserem se ja na takvog veznog.. Kad nije do sad naucio, nek se uhvati kobiljace, nece se on hljeba najest od ovog. Hadzic, ono sto je do sad odigrao Benjo Sehic moze na jednoj nozi.. Zeri svaki korak tezak milju maraka, ne bi ga gledao i trpio da mi je brat rodjeni, pa i da se rodio na centru Grbavice. Samo osto Slobo, puna podrska
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 17, 2018 4:48 pm

definitivno i jusufia treba otpisat, dzaba zauzima mjesto
MIRZA RASCIC
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 17, 2018 4:50 pm

oštro bez pokrića je kod nas recept za katastrofu u prvih pet utakmica. ništa ovdje oštro nema što ne bi uradio svako drugi, možda s par drukčijih imena. meni se na prvu upravo i sviđa što čovjek ispravlja i objašnjava bez da to djeluje negativno.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Eric Cantona
Postovi: 1277
Pridružen/a: pon jan 30, 2017 7:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 17, 2018 4:51 pm

SumLJali nesumLJali, biće ovo dobro.
P.S. NI MILIMETRA!
:zeljeznicar1:
 
sastrane
Postovi: 824
Pridružen/a: sri jun 28, 2017 7:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 17, 2018 4:55 pm

djoxxx1921 je napisao/la:
ned jun 17, 2018 4:43 pm
Nama onaj gore ne bi ugodio. Nekom valja 352, ovom jok. Po njemu daj 433. Dodje onda Guardiola i tvrdi da mi nemamo igrace za 352, vracaj na 4231. Sve profi licence, strucnjaci. Sad mnogima i Projic dobar, prizivaju ga kao da je Alba. A prije samo par mjeseci ga ti isti pljuvali, psovali, tjerali. Odjednom valja. Pa nas bivsi mag na klupi i strasni SD dovedose Jusufia, ljudi ga iz mrtvog Olimpika otjerali. Ja ga na termin ne bi zovnuo, cak i kad bi mi igrac falio. Modic, iz kruga na centru ne zna izaci. Poserem se ja na takvog veznog.. Kad nije do sad naucio, nek se uhvati kobiljace, nece se on hljeba najest od ovog. Hadzic, ono sto je do sad odigrao Benjo Sehic moze na jednoj nozi.. Zeri svaki korak tezak milju maraka, ne bi ga gledao i trpio da mi je brat rodjeni, pa i da se rodio na centru Grbavice. Samo osto Slobo, puna podrska
Ma strucnjaci sve, skauti, eksperti za finansije gradjevinci, strucnjaci za teren i sta sve ne.
Najjaci su i ovi sto bi da rasporedjuju pare sta kako gdje treba. Kaze prodas lupam Vecu 300k eura kupis platis Besirevica i jos dobrog golmana. Takvi komentari su vrh. Ne kontaju da mi bukvalno prezivljavamo od transfera i da je bruku bruku troskova sa strane. Ko ce platiti pripreme ko ce rezije ko ostale radnike. Odakle ce se finansirati novi fan shop. Prevozi hrana plave vecere papirologije i ostale pizde .. ljudi ograniceni ko balkon. Daj kaze daj igraca daj svega. Niko siroko ne gleda.

Kaze neki strucnjak kako ce kaze bez lijevog beka otici. On se kao zabrino. Pa nije covjek treniro Vrbanjusu da ga to pitas. Valjda je nesta zamislio..

Fakat nemos vjerovati pacijenata
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 17, 2018 5:06 pm

ako mi zivimo od transfera onda ti mogu rec da nesto slabo zivimo.

ipak mislim da mi zivimo od navijaca, sponzora etc..
MIRZA RASCIC
 
sastrane
Postovi: 824
Pridružen/a: sri jun 28, 2017 7:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 17, 2018 5:09 pm

Mi smo Liverpool. Ne znamo sta cemo od para. U pravu si.
 
djoxxx1921
Postovi: 1295
Pridružen/a: ned apr 16, 2017 9:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 17, 2018 5:16 pm

Pa najgori su ovi sto sve znaju. Ona prava seljacka demagogija. Isto kakve uvrijedjene mlade. Da se razumijemo, cupam i ja kosu i zbog glupog Mehremica, ogranicenog Zeca, isprepadanog Hadzica. I onda bi trebao srat po forumu, daj ga ovako ili onako. Popljivat sto ih je neko doveo, pa onda i sto ih otjerase. A podrzavali smo ove sto su ih doveli. S tim da kako su odigrali ni u Vitezu ih ne bi pozeljeli. I sad nekome ne valja sto su dobili sut kartu.
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 17, 2018 5:17 pm

pa od kakvih transfera prezivljavamo ?
mozda od evrope i ovog gore sto sam.nabrojao, ali od transfera ne.
MIRZA RASCIC
 
Avatar
Eric Cantona
Postovi: 1277
Pridružen/a: pon jan 30, 2017 7:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 17, 2018 5:18 pm

Mnogi će se iznenaditi sa ''novim'' Željom. Naravno mnogima će biti i krivo što je tako, a biće i nas drugih.
 
bianco blu
Postovi: 1044
Pridružen/a: pon apr 04, 2016 12:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 17, 2018 5:18 pm

skretnicar je napisao/la:
ned jun 17, 2018 2:53 pm
phily je napisao/la:
ned jun 17, 2018 2:46 pm
imao je i Kostic viziju i Slavko i Adzem je imao viziju..svi su se eijesavali oni koji ne igraju i koji su losi... uvijek isto ...ko kaze da nece ovi nasi klosari poceti ponovo da bojkotuju trenera zato sto su im treninzi "teski " ....

i ja nemam nista protiv uprave ....
Da li su ? Vezni red Slavke pored omladinaca..
Adzem i forsiranje iste ekipe drugi dio polusezone gdje je sve unistio
Kostic koji je otisao na nacin na kakav je otisao, po meni ni priliku nije imao..
Po trenutnim stavovima igraca bar onih koji imaju 'ime' i zalaganjem i trudom ne vidim da je na pomolu bojkot, ko ne prihvati nacin nece ni igrat to im je i sam rekao.
Najvaznije je da uprava stane iza trenera, a u ovom slucaju sigurno hoce s obzirom da su trebali nauciti bas iz slucaja kostica sta i kako trebaju, nemaju oni sta bojkotovat.
A sami pristup Krcmara prema Bogicevicu, Krpicu, Blagojevicu, Vranjesu... sa motivacijom i pohvalama u korijenu sjece negativitet, nadam se da ce tako i ostati. (po zaslugama)
a Krčmarević ima viziju? Po čemu? Kako znaš?
Odradio 5 treninga i ima viziju?
Pa imali su i Adžem i Slavko i Kostić i Čapljić itd.
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 17, 2018 5:21 pm

sastrane je napisao/la:
ned jun 17, 2018 5:09 pm
Mi smo Liverpool.Ne znamo sta cemo od para. U pravu si.
Reci ti meni, jel dovodimo Fekira ili ne? :ganja:
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 17, 2018 5:21 pm

Samo tjeraj škart Slobodane
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 17, 2018 5:21 pm

ISB87 je napisao/la:
ned jun 17, 2018 5:17 pm
pa od kakvih transfera prezivljavamo ?
mozda od evrope i ovog gore sto sam.nabrojao, ali od transfera ne.
zadnje tri kalendarske godine mi od bajića, amira, lendrića i memije imamo cca. tri miliona maraka. tu je i džeko i solidarnost od bajića u udinese. pa skontaj koji su dio budžeta i izdataka za te tri godine pokrili transferi i gdje bi bili bez njih...
gradi željo boli te *****
 
bianco blu
Postovi: 1044
Pridružen/a: pon apr 04, 2016 12:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 17, 2018 5:22 pm

alombardo je napisao/la:
ned jun 17, 2018 4:12 pm
Moze delma
šta bi on donio novo u igri Željezničara?
 
Avatar
Doa1996
Postovi: 155
Pridružen/a: sub jun 02, 2018 12:59 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 17, 2018 5:23 pm

Sudite nakon Evrope i nakon početka lige, zašto vas boli k.r.c ko ide ko dolazi, ko je otpušten ko nije, to je šefov posao, doveo si ga dao mu potpunu slobodu, ako ce ovo sto je uradio biti bolje za Zelju, a jos uvijek ne znate.
Zasto vas to pogađa, svi igrači su prolazni samo Željo je vječan, dođite i podržite našeg Želju ma ko i kako igrao.

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk

 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 17, 2018 5:24 pm

Brkoo je napisao/la:
ned jun 17, 2018 5:21 pm
sastrane je napisao/la:
ned jun 17, 2018 5:09 pm
Mi smo Liverpool.Ne znamo sta cemo od para. U pravu si.
Reci ti meni, jel dovodimo Fekira ili ne? :ganja:
Nazalost ne. Nije prosao ljekarski. Necemo da napravimo gresku kao sa Crnovom
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Dzezvar, Google [Bot], Jacksparrow i 236 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija