Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Vipla1921
Postovi: 350
Pridružen/a: pon jan 30, 2017 10:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: RE: Re: FK Željezničar

čet jun 14, 2018 11:24 pm

Rambo_Amadeus je napisao/la:
Plava Porodica je napisao/la:
cikazubo je napisao/la:
čet jun 14, 2018 10:21 pm
Yani je jedan od rijetkih tj izuzev Kvese je jedini koji je korektno pokrivao tu poziciju.
A Kramarić ? :kafa:
A Mirko Radovanovic ?
Mirko je car bio, bas sam ga gotivio i manijak je pravi ! Kvesa, Jani, Mirko sva trojica su mi dragi... Sva trojica beton igraci, ne mogu se porediti sa ovim parmakom Adijem !

Sent from my SM-A520F using Tapatalk

Na jugu stojimo, zastave vijemo, barjake dižemo i baklje palimo..
 
Avatar
gavran
Postovi: 7547
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 14, 2018 11:25 pm

Nov noviji citac
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
Avatar
gavran
Postovi: 7547
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: RE: Re: FK Željezničar

čet jun 14, 2018 11:25 pm

Vipla1921 je napisao/la:
čet jun 14, 2018 11:24 pm
Rambo_Amadeus je napisao/la:
Plava Porodica je napisao/la:
A Kramarić ? :kafa:
A Mirko Radovanovic ?
Mirko je car bio, bas sam ga gotivio i manijak je pravi ! Kvesa, Jani, Mirko sva trojica su mi dragi... Sva trojica beton igraci, ne mogu se porediti sa ovim parmakom Adijem !

Sent from my SM-A520F using Tapatalk
Adi je za njih mehremic
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
SanMan
Postovi: 1222
Pridružen/a: sri feb 24, 2016 6:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 14, 2018 11:26 pm

Treba ovo grijanje uključiti kad bude Evropa u julu da moraju skakutati/trčati ili će im jaja biti tvrdo kuhana.
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1846
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 14, 2018 11:28 pm

cikazubo je napisao/la:
čet jun 14, 2018 11:00 pm
NEZALAGANJE je napisao/la:
čet jun 14, 2018 10:52 pm
Podosta likova na ovom forumu koji "pate" za nekakvim povratnicima,a ne mozes dvojicu navesti da su ista valjali,osim na povremene bljaskove,kad se vratise...
Ne znam kako neko moze prizivati takve likove?? Ako nisu ostvarili znacajniju internacionalnu karijeru,tipa Dzeko,Visca,Seha takvi NE MOGU nista doprinijeti i tacka!!
Vjerovatno aludiras na temu Kvesic-Urdinov, oni imaju sasvim korektnu karijeru nakon Zelje.
A sto se tice pitanja "povratnika" to je meni izlizana prican uglavnom se radi o igracima sa preko 30 godina ili koji se vracaju iz teske povrede.
Samim tim se sam odgovor namece, nit nam je pomogao Bekric, niti Zolotic, Zeba, Bogicevic itd itd..
Nije to tesko predvidjeti, ali ako mozes vratit npr Kvesica pogotovu kad si u situaciji da 3 sezone nemas lijevog beka, onda stvarno ne razumijem negativne komentare.
Eto nek nije Kvesic nek je Urdinov, redovno igrao u jacim ligama od nase, u najboljim godinama, voli klub, sta je onda razlog da ne vjerujes takvom profilu igraca.
Nisi realan uopste.Sta je to Kvesic znacajno uradio nakon povrede i odlaska iz Zelje? Da se ne lazemo,nista,osim sto je obezbijedio sebe finansijski.Nije siguran ni u Sirokom na svojoj poziciji.
Urdinov?Uz sve postovanje,lik je ogranicen ko ormar,a stranac.Dovoljan ti je dokaz da se u najboljim godinama trebaju vratiti ili su vec u ovoj ligi odakle svaki iole bolji igrac zeli sto prije da ode.
Nadalje,mi u diskusiju ne mozemo ici dublje,a da se prvo ne postave standardni.Prvi je,da li ti i ostali koji pominju ove igrace,implicirate da loseg beka zamjenimo manje losim?Ako je to cilj,onda su ova dvojica fantastican izbor.
Meni je bolje naci ili kvalitet iznad ili forsirati nekog iz omladisnkog pogona,a nije da ih nemamo na toj poziciji,posebno za formaciju koju Krcmarevic planira igrati.Ko je bio na jucerasnjem treningu,vidio je da na bocnoj poziciji u formaciji 3-5-2 ne mora nuzno biti bek,ali zato stoper iza mora biti beton i centralni vezni moraju imati motoriku.Mislim da uz jos jednog dobrog stopera,mi to imamo.
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5848
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 14, 2018 11:33 pm

NEZALAGANJE je napisao/la:
čet jun 14, 2018 11:28 pm
cikazubo je napisao/la:
čet jun 14, 2018 11:00 pm
NEZALAGANJE je napisao/la:
čet jun 14, 2018 10:52 pm
Podosta likova na ovom forumu koji "pate" za nekakvim povratnicima,a ne mozes dvojicu navesti da su ista valjali,osim na povremene bljaskove,kad se vratise...
Ne znam kako neko moze prizivati takve likove?? Ako nisu ostvarili znacajniju internacionalnu karijeru,tipa Dzeko,Visca,Seha takvi NE MOGU nista doprinijeti i tacka!!
Vjerovatno aludiras na temu Kvesic-Urdinov, oni imaju sasvim korektnu karijeru nakon Zelje.
A sto se tice pitanja "povratnika" to je meni izlizana prican uglavnom se radi o igracima sa preko 30 godina ili koji se vracaju iz teske povrede.
Samim tim se sam odgovor namece, nit nam je pomogao Bekric, niti Zolotic, Zeba, Bogicevic itd itd..
Nije to tesko predvidjeti, ali ako mozes vratit npr Kvesica pogotovu kad si u situaciji da 3 sezone nemas lijevog beka, onda stvarno ne razumijem negativne komentare.
Eto nek nije Kvesic nek je Urdinov, redovno igrao u jacim ligama od nase, u najboljim godinama, voli klub, sta je onda razlog da ne vjerujes takvom profilu igraca.
Nisi realan uopste.Sta je to Kvesic znacajno uradio nakon povrede i odlaska iz Zelje? Da se ne lazemo,nista,osim sto je obezbijedio sebe finansijski.Nije siguran ni u Sirokom na svojoj poziciji.
Urdinov?Uz sve postovanje,lik je ogranicen ko ormar,a stranac.Dovoljan ti je dokaz da se u najboljim godinama trebaju vratiti ili su vec u ovoj ligi odakle svaki iole bolji igrac zeli sto prije da ode.
Nadalje,mi u diskusiju ne mozemo ici dublje,a da se prvo ne postave standardni.Prvi je,da li ti i ostali koji pominju ove igrace,implicirate da loseg beka zamjenimo manje losim?Ako je to cilj,onda su ova dvojica fantastican izbor.
Meni je bolje naci ili kvalitet iznad ili forsirati nekog iz omladisnkog pogona,a nije da ih nemamo na toj poziciji,posebno za formaciju koju Krcmarevic planira igrati.Ko je bio na jucerasnjem treningu,vidio je da na bocnoj poziciji u formaciji 3-5-2 ne mora nuzno biti bek,ali zato stoper iza mora biti beton i centralni vezni moraju imati motoriku.Mislim da uz jos jednog dobrog stopera,mi to imamo.
Pa kakve vi onda igrace ocekujete, da skautiramo sad ove sa svjetskog ?
Zeljo i ne samo Zeljo vec svaki klub u ovoj ligi nema kompletnog igraca, takav moze samo zalutati tipa Graovac kod nas.
Igraci koji mogu igrati u Zelji:
-djeca iz op.
-povratnici
-propale zvijezde
-istroseni stranci
-nepoznati igraci iz kkubova koji su slabiji od Zelje
 
Avatar
Pompey
Postovi: 2286
Pridružen/a: uto feb 14, 2017 11:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 14, 2018 11:34 pm

amar92 je napisao/la:
čet jun 14, 2018 11:22 pm
Brko, ko je za tebe onda dobra opcija eto recimo na lijevom beku i stoperu? Alo vec Urdinov i taj Damceski nisu kvalitet.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Marcos Alonso bi mogao proci, recimo.
Nije to, nije to...
Čuva Bog Želju svog...
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5848
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 14, 2018 11:37 pm

Pompey je napisao/la:
čet jun 14, 2018 11:34 pm
amar92 je napisao/la:
čet jun 14, 2018 11:22 pm
Brko, ko je za tebe onda dobra opcija eto recimo na lijevom beku i stoperu? Alo vec Urdinov i taj Damceski nisu kvalitet.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Marcos Alonso bi mogao proci, recimo.
Da ista valja igrao bi u Spaniji i bio bi u repci, ne bi bjezao u Eglesku i ti ga prizivas u Zelju, stvarno mi niste jasni.
 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 14, 2018 11:38 pm

Pompey je napisao/la:
čet jun 14, 2018 11:34 pm
amar92 je napisao/la:
čet jun 14, 2018 11:22 pm
Brko, ko je za tebe onda dobra opcija eto recimo na lijevom beku i stoperu? Alo vec Urdinov i taj Damceski nisu kvalitet.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Marcos Alonso bi mogao proci, recimo.
Previse ofanzivan.
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.
 
Avatar
Tare1921
Postovi: 469
Pridružen/a: pon maj 21, 2018 1:40 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 14, 2018 11:39 pm

Bojim se da sam bio upravu sa Besirevicem i dizanjem cijene lafo inostranstvo jbt kakav je to klub iz inostranstva koji nije u stanju platit vise od Zrinjskog. Ako ga Zrinjski kupi za male pare kao sto sam ja rekao treba ozbiljno razmisljat o Peci.
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 14, 2018 11:40 pm

amar92 je napisao/la:
čet jun 14, 2018 11:22 pm
Brko, ko je za tebe onda dobra opcija eto recimo na lijevom beku i stoperu? Alo vec Urdinov i taj Damceski nisu kvalitet.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Bakrac, Kemo, Bogicevic i Dzindo, imamo 4 stopera. Dzindo ima konstituciju za stopera i zna lopte, zasto dovoditi neku ublehu tipa tog makedonca koji je sumnjivog kvaliteta, a uzimat ce i minute i vece pare od naseg potencijala a 100% sam uvjeren da nije kvalitetniji ni od Dzinde a ni od Osmankovica. Da se dovede neki bas kvalitetan igrac ne bih "a" rekao.

Druga stvar, lijevi bek, mislim da sam jedan od rijetkih koji je pisao da dovedemo Kvesica prosli transfer rok, ali me docekase sa komentarima kakav Kvesa, Papac gledao i doveo Mehremica, mora on valjati, ipak su Papac i Adzem bili lijevi bekovi.
Mi na poziciji lijevog beka imamo stranca koji qrcu ne valja i igraca koji je jos gori od njega. Evo sad od bekova u ligi, Stjepan Vego iz Goska, napreduje mali strasno, na pocetku bio los i onda sve bolji i bolji, dogurao i do mlade reprezentacije. Zar nije bolje takvog igraca dovesti koji je gladan uspjeha(i moze jos vise napredovati) nego Projice, Mehremice i takve ublehe..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 14, 2018 11:50 pm

Almir Bekić
Povremeni reprezentativac
Igrač koji zna igrati pod pritiskom sarajevske publike
Sve ono što nam treba da nastavimo kontinuitet lijevih bekeva
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6708
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 14, 2018 11:50 pm

Brkoo je napisao/la:
čet jun 14, 2018 11:40 pm
amar92 je napisao/la:
čet jun 14, 2018 11:22 pm
Brko, ko je za tebe onda dobra opcija eto recimo na lijevom beku i stoperu? Alo vec Urdinov i taj Damceski nisu kvalitet.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Bakrac, Kemo, Bogicevic i Dzindo, imamo 4 stopera. Dzindo ima konstituciju za stopera i zna lopte, zasto dovoditi neku ublehu tipa tog makedonca koji je sumnjivog kvaliteta, a uzimat ce i minute i vece pare od naseg potencijala a 100% sam uvjeren da nije kvalitetniji ni od Dzinde a ni od Osmankovica. Da se dovede neki bas kvalitetan igrac ne bih "a" rekao.

Druga stvar, lijevi bek, mislim da sam jedan od rijetkih koji je pisao da dovedemo Kvesica prosli transfer rok, ali me docekase sa komentarima kakav Kvesa, Papac gledao i doveo Mehremica, mora on valjati, ipak su Papac i Adzem bili lijevi bekovi.
Mi na poziciji lijevog beka imamo stranca koji qrcu ne valja i igraca koji je jos gori od njega. Evo sad od bekova u ligi, Stjepan Vego iz Goska, napreduje mali strasno, na pocetku bio los i onda sve bolji i bolji, dogurao i do mlade reprezentacije. Zar nije bolje takvog igraca dovesti koji je gladan uspjeha(i moze jos vise napredovati) nego Projice, Mehremice i takve ublehe..
Druze na Dzindu se jos ne moze racunati, momak je imao tesku povredu i jos ima mali strah. Momak mora polako poceti da se oslobadja od straha ali bude to sve ok. Samo nije ok ga odmah gurnuti i da izgori. Kad bi mu sa sjever 3 puta opsovali tu bi mu i kraj bio.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1846
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 14, 2018 11:55 pm

cikazubo je napisao/la:
čet jun 14, 2018 11:33 pm


Pa kakve vi onda igrace ocekujete, da skautiramo sad ove sa svjetskog ?
Zeljo i ne samo Zeljo vec svaki klub u ovoj ligi nema kompletnog igraca, takav moze samo zalutati tipa Graovac kod nas.
Igraci koji mogu igrati u Zelji:
-djeca iz op.
-povratnici
-propale zvijezde
-istroseni stranci
-nepoznati igraci iz kkubova koji su slabiji od Zelje
Kao sto rekoh,da bi isli u daljnju diskusiju,moramo postaviti standarde.Meni standard nije dovoditi manje loseg igraca,koji bi zamjenio ovog koji je gori i tako kratkorocno dobio na rezultatu.To niti je vizija,niti ispravan put kojim Zeljo treba ici.
Dakle,prednost trebaju dobiti mladi i talentovani igraci u nedostatku mogucnosti da ugrabis nekog poput pomenutog Graovca(uvijek gledati i traziti takve igrace u medjuvremenu) ili mogucnosti da dovedes bas pravo pojacanje(jos uvijek nismo na tom nivou).
E to je vizija kluba,to je proizvodnja igraca,to je gradjenje Zeljinog DNK itd.
Prije nego me poklopis pricom,pa kako mladog da guramo,a zelimo rezultate,titule i sl.,odgovoricu vrlo jednostavno:Mi ne bi ubacivali 11 mladih igraca,a trazimo titulu,vec ubacujemo 3-4,a od ta 3-4, dvojica vec mogu nositi teret igranja u 1.timu.Takodje,niko od ove "djece" nije,niti jos uvijek treba biti nositelj nase igre.Zato imamo Kjosevskog,Blagojevica,Vranjesa,Zakaracia,Krpica.Dakle,idealna platforma za sprovodjenje ideje koju pomenuh,a ne dovodjenje polovnjaka kakve predlazete!
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Avatar
svraka
Postovi: 4473
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 14, 2018 11:58 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
čet jun 14, 2018 11:50 pm
Brkoo je napisao/la:
čet jun 14, 2018 11:40 pm
amar92 je napisao/la:
čet jun 14, 2018 11:22 pm
Brko, ko je za tebe onda dobra opcija eto recimo na lijevom beku i stoperu? Alo vec Urdinov i taj Damceski nisu kvalitet.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Bakrac, Kemo, Bogicevic i Dzindo, imamo 4 stopera. Dzindo ima konstituciju za stopera i zna lopte, zasto dovoditi neku ublehu tipa tog makedonca koji je sumnjivog kvaliteta, a uzimat ce i minute i vece pare od naseg potencijala a 100% sam uvjeren da nije kvalitetniji ni od Dzinde a ni od Osmankovica. Da se dovede neki bas kvalitetan igrac ne bih "a" rekao.

Druga stvar, lijevi bek, mislim da sam jedan od rijetkih koji je pisao da dovedemo Kvesica prosli transfer rok, ali me docekase sa komentarima kakav Kvesa, Papac gledao i doveo Mehremica, mora on valjati, ipak su Papac i Adzem bili lijevi bekovi.
Mi na poziciji lijevog beka imamo stranca koji qrcu ne valja i igraca koji je jos gori od njega. Evo sad od bekova u ligi, Stjepan Vego iz Goska, napreduje mali strasno, na pocetku bio los i onda sve bolji i bolji, dogurao i do mlade reprezentacije. Zar nije bolje takvog igraca dovesti koji je gladan uspjeha(i moze jos vise napredovati) nego Projice, Mehremice i takve ublehe..
Druze na Dzindu se jos ne moze racunati, momak je imao tesku povredu i jos ima mali strah. Momak mora polako poceti da se oslobadja od straha ali bude to sve ok. Samo nije ok ga odmah gurnuti i da izgori. Kad bi mu sa sjever 3 puta opsovali tu bi mu i kraj bio.
Treba za Dzindu odstetu platiti o ranijem treniranju ako zeli profesionalni ugovor. To je belaj
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Amar927
Postovi: 1671
Pridružen/a: ned dec 25, 2016 10:05 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 15, 2018 12:03 am

Moze li mi neko reci ko je pratio ovo par dana treninge ko je drugi napadac osim Krpica koga koristi u novoj formaciji sa dva napadaca...
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 15, 2018 12:04 am

Niko sretniji nebi bio od mene da smo mi u situaciji da dovodimo bolje lijeve bekove od Urdinova. Kod njega bi bar znali na cemu smo. Kako je otisao mi nismo imali lijevog beka kako treba. I na kraju krajeva meni je bitno, haman koliko i kvalitet igraca, to da je on borben i da je karakter slican onom koji posjeduje Graovac, a daleko od toga da je Urdinov nekvalitetan. Ogranicen vjerovatno jeste u nekim stvarima ali koji to igrac u ovoj ligi nije. Treba nam igraca koji se nece usrati u situaciji kad su pod famoznim "pritiskom".

Onako sam ga i pomenuo. Slucajno vidjeh da mu ugovor istice za 15 dana a sigurno bi bio jedno tristopostotna nadogradnja u odnosu na ovo sto sad imamo..

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk

Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1846
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 15, 2018 12:07 am

Amar927 je napisao/la:
pet jun 15, 2018 12:03 am
Moze li mi neko reci ko je pratio ovo par dana treninge ko je drugi napadac osim Krpica koga koristi u novoj formaciji sa dva napadaca...
Zajmovic.
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 15, 2018 12:08 am

Amar927 je napisao/la:
pet jun 15, 2018 12:03 am
Moze li mi neko reci ko je pratio ovo par dana treninge ko je drugi napadac osim Krpica koga koristi u novoj formaciji sa dva napadaca...
Po izvjestajima forumasa to je bio Zajmovic
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 15, 2018 12:08 am

Ne zna se jos ni hoce li taj makedonac doci, a vec nam ne valja. Da nije dosao stoper bila bi prica opet idemo sa Bogijem u sezonu. Sad se nadje stoper, koji jos nije sluzbeno ni potpisao, a nama ne pase.
Ja bih volio da dodje. Sigurno ne moze biti gori od Bogija pa nek se bore Kemo, Bakrac i taj makedonac ko ce igrati. Plus tu ima i Hadzic da uleti na stopera, vrijeme je da se Bogicevic izbaci iz svih opcija

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 84 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija