Ako ste iz Amerike ili Kanade, pridruzite se grupi "Manijaci-USA/Canada": https://www.facebook.com/groups/357188808007960/

slika

Moderatori/ce: jovanmaksimovic, storm_raider, boccaccio, Izlija, Omar500

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.

Ukupno glasova: 15

Leon_Professional
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 03, 2018 5:34 pm

Zato jer tih 20 KM ne donosi nista.
To je misljenje prosjecnog covjeka i zasto on da samo onako baci 20 KM a zauzvrat nista nece dobiti trenutacno.

Takva je svjest i zato imamo toliko clanova.
OTJERAJTE BIVSE IGRACE!

Jednom Zeljeznicar, uvijek Zeljeznicar.

"I da zive ko Zeljeznicar sto zivi, da kazem da to nije neki ekstra zivot, nije to deluks. To je ono sta se izboris sam izboris, sto ustedis sam ustedis, i tu ima neka veza..."

Ajzea
Kontakt:

uto jul 03, 2018 5:36 pm

Ne donosi nista ali oznacava pripadnost klubu.
Aktivnih clanova ni 500, gledalaca ni 2000 a komentara po 5000.

phily
Kontakt:

uto jul 03, 2018 5:37 pm

najjaca su mi porodenja Bosne sa nekim euopskim zemljama , kaze u Europi je ista cijena, jeste ista samo sto je u Europi plata veca jedno dva tri puta....
"Na granici smo grubosti. Spremni smo. Mi se ne sklanjamo prepotenciji. MI SMO ZELJO !!!"

boccaccio

:zeljeznicar1:

ISB87
Kontakt:

uto jul 03, 2018 5:41 pm

dresovi se prave u evropi, samim tim imas te cijene.
uzmi dres reprezentacije, cijena u svakoj drzavi je uglavnom oko 100KM. Ma koliko siromasne i male drzave bile.
MIRZA RASCIC

Leon_Professional
Kontakt:

uto jul 03, 2018 5:43 pm

Pa dobro, vecina je iz Sarajeva ovdje i imaju najvece prosjecne plate u Bosni pa otprilike nije skupo.
Nekom iz provincije je skupo i realno nece uzet. Doci ce na tekmu i oci ce mu ostajat na tom dresu sto nosi neko iz Sarajeva.

Ali eto, ako kazete da ne moze drugacije onda Ok, ne moze.
Sirotinjo ne mozes imat da se na glavu nasadis i jbg. Pomirit ce se sa tim logicno.

P.S. cuj smjesno nekom kad kazes da je dres 40€, pa smjesno mu je i kad kazes kolko zaradjujes u odnosu na njeg.
OTJERAJTE BIVSE IGRACE!

"I da zive ko Zeljeznicar sto zivi, da kazem da to nije neki ekstra zivot, nije to deluks. To je ono sta se izboris sam izboris, sto ustedis sam ustedis, i tu ima neka veza..."

Ajzea
Kontakt:

uto jul 03, 2018 5:46 pm

phily je napisao/la:
najjaca su mi porodenja Bosne sa nekim euopskim zemljama , kaze u Europi je ista cijena, jeste ista samo sto je u Europi plata veca jedno dva tri puta....
Da, i sasvim je normalna stvar da ti u nekom trenutku dres bude skup i da ga ne mozes priustiti. I ne treba ga priustiti bilo ko kome je dres danas skup jer postoje neki prioriteti i razumljivo je da je to ono primarno cemu tezis. Nista necija ljubav prema klubu nije manja ukoliko ne kupi dres ili ukoliko ga ne kupi u roku od odmah. Ali eto, valjda sam ja bahat i sam prema sebi jer ne mogu odmah kupiti dres, vec cu moci kroz deset dana, mjesec, dva.. Valjda sam bahat sam prema sebi jer ne idem okolo i vicem "Skupo, skupo !", niti objavljujem po drustvenim mrezama niti storijima.

Svi hoce brendirani, visokokvalitetni dres, specijalno proizveden za nas klub za pedeset KM najvise i plus uz sve to isti ti ocekuju da i klub nesto zaradi, ako sam dobro shvatio. Dres i da je jeftiniji, moze biti jeftiniji za najvise 10KM. Onaj kome igra ulogu 10KM, stvarno ima daleko daleko preca posla od kupovine dresa.

tu i tamo
Kontakt:

uto jul 03, 2018 5:50 pm

phily je napisao/la:
Zeljo plati dres isto kao i Everton, cak i skuplje. Kako da ne poredis??
Hoces ti jeftinije napraviti dres?
Ili samo pises bezveze?
Udji na stranicu Umbro i naruci po nabavnoj cijeni.

Znaci nisu najjaci ovi sto uporedjuju europu i nas. vec su najjaci ovi sto imaju pristup internetu i misle da su otkrili Ameriku.

Zvaka72
Kontakt:

uto jul 03, 2018 5:53 pm

Priča vam je bez veze. Dres je za naše uslove skup i to za bar 70% stanovništva ali skupe su i cigare pa ipak isto toliko stanovništva puši. Ko hoće uradi, ko neće nađe milion razloga. Tako je i sa dresom ako stariji sin i ja kupimo dres mali će nam dići frku. Tako da će biti ili tri ili ni jedan.

Ajzea
Kontakt:

uto jul 03, 2018 5:58 pm

Evo, zivo me interesuje, za koliko ne bi bio skup?

Eisenbahner1921
Kontakt:

uto jul 03, 2018 5:59 pm

Gledajući prosječnu platu i primanja u BiH može se reći da je dres skup. Ali, Klub nema nikakve veze s tim, niti su prethodni dresovi bili nešto jeftiniji, a svi smo se složili da je ovaj dres jedan od boljih i ljepših. Ova cijena je u redu, ne odudara mnogo od cijene prethodnih dresova, također urađen je s mnogo truda i rada i ispao je odlično. Za cijene ne treba kukati.
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice

Leon_Professional
Kontakt:

uto jul 03, 2018 6:00 pm

Zvaka72 je napisao/la:
uto jul 03, 2018 5:53 pm
Priča vam je bez veze. Dres je za naše uslove skup i to za bar 70% stanovništva ali skupe su i cigare pa ipak isto toliko stanovništva puši. Ko hoće uradi, ko neće nađe milion razloga. Tako je i sa dresom ako stariji sin i ja kupimo dres mali će nam dići frku. Tako da će biti ili tri ili ni jedan.
U sustini je tako i tako ce i biti. Realno, cijena je tolka kolka je, da je 100 opet bi uzeo onaj ko moze i eto.

Ajzea ne moras ici okolo i govoriti skupo je skupo je, ali nemoj ni tako bahato pricat. Da je i 150 opet bi kako ti kazes uzeo onaj sto moze.
OTJERAJTE BIVSE IGRACE!

zubanovic89
Kontakt:

uto jul 03, 2018 6:01 pm

Evo ja sam sad iz Fanshop-a, uzeo sam dva dresa, kvalitet je takav da 80KM nije skupo. Tj nije 80 nego nesto manje jer sam clan. Znaci detalja milion na dresu, stoji Official Umbro product, imate QR code mozete skenirati i provjeriti nije fake, grb usiven, ima svih velicina tako da ko nije uzeo ne mora da brine, XXL je najveca za ove debele :D slim fit ja uzeo oba plava, na bijelom ne pise Ziraat Bank nisu stigli isprintat.

Usput evo kako teren trenutno izgleda:

slika
slika
slika
slika

LARSSON
Predsjednik S1 Lige prognozera
Kontakt:
Status: Online

uto jul 03, 2018 6:02 pm

zubanovic89 je napisao/la:
Evo ja sam sad iz Fanshop-a, uzeo sam dva dresa, kvalitet je takav da 80KM nije skupo. Tj nije 80 nego nesto manje jer sam clan. Znaci detalja milion na dresu, stoji Official Umbro product, imate QR code mozete skenirati i provjeriti nije fake, grb usiven, ima svih velicina tako da ko nije uzeo ne mora da brine, XXL je najveca za ove debele :D slim fit ja uzeo oba plava, na bijelom ne pise Ziraat Bank nisu stigli isprintat.

Spoiler:
slika
slika
slika
slika
Uslikaj nam dres da vidimo iz prve ruke :D
Kartoteka - http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=814

CURVA
Kontakt:

uto jul 03, 2018 6:03 pm

Svake godine ista prica buraz kome je skup neka ne kupuje i vozdra dosadni ste.Nije do dresa nego ubi bijeda ali sta ces.Ako si zdrav momak dva dana nesto odradi i eto dresa .

Omar500
Moderator
Kontakt:

uto jul 03, 2018 6:06 pm

Dres tesko da je mogao biti jeftiniji. Jak brend + specijalno radjen za klub sa ovim detaljima krila po citavom dresu. Ne mogu ni ja odmah uzeti dres, student jbg, ali skupljat cu i kada ga uzmem kroz koji mjesec nece se toliko osjetiti udar na novcanik. Jeste istina da imamo i skupe karte za utakmice (donekle opravdano jer se stalno radi na stadionu) ali su zato godisnje poprilicno pristupacne. Situacija nije idealna, pogotovo ne sa marketinskog aspekta, tu klub moze i mora puno bolje, ali nismo ni mi navijaci cvjecke. Posjeta prosle sezone prelosa.

@zubanovic
hvala za fotke :palacgore:
Dobroo je cuti da je dobar kvalitet dresa
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?

Ajzea
Kontakt:

uto jul 03, 2018 6:09 pm

Bahato je objektivno sagledati situaciju? Ja ga ne mogu odmah priustiti, imam dosta troskova koji su trenutno preci. Jesam li bahat prema sebi onda?
Hocu da imam visokokvalitetan dres, brendiran i specijalno proizveden za nas ali za bagatelu, jer ako nije bagatela, klub je bahato postupio prema meni? Bez obzira sto klub ima troskove i procente koje treba ispostovati.

storm_raider
Kontakt:

Dres je perverzija

slika
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

AsharaK
Global Moderator
Kontakt:

uto jul 03, 2018 6:12 pm

Skupo je, al čovjek se ne bahati, jer je realan, to je najniža moguća cijena. Znate kako ja radim? Svake godine kada počne sezona, ubacujem u štrumf kasicu sitniš, od cigara, kafe, izlaska i sličnih stvari. Reko sam sebi da prošle sezone da ću uzeti dres kakav god da bude, uvijek mi je bila želja imati ga, al finansije nisu dozvoljavale. Skupio sam toliko para da sebi mogu priušiti dres, člansku i dolazak na jednu utakmicu. Toplo preporučujem. :)
Željezničar ante portas !

Omar500
Moderator
Kontakt:

uto jul 03, 2018 6:13 pm

storm_raider je napisao/la:
Dres je perverzija

slika
Veci problem od cijene mi je koji dres izabrati. Vjerovatno najbolje garniture poslije rata, kvalitetom sigurno
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?

Leon_Professional
Kontakt:

uto jul 03, 2018 6:13 pm

zubanovic89 je napisao/la:

slika
slika
slika
slika
Hvala za slike.
Je li ovo postavljaju i do juga travu u onaj zaobljeni dio? Vjerovatno da imaju odakle uzeti i zamjeniti u slucaju da se na terenu osteti neki dio.

Gledam sad na SP na onom terenu od linija nema ni 15cm prirodne trave, odmah krece umjetna. Kod nas je malo vise ostavljeno ako se moze zakljuciti po slikama. Super ce ovo biti, sad treba urediti tu okolicu, postaviti golove, stolice.
OTJERAJTE BIVSE IGRACE!

Trenutno korisnika/ca: billybih, Bing [Bot], Google [Bot], nookey, Simply Blue i 31 gost.

Prijava  •  Registracija