Ako ste iz Amerike ili Kanade, pridruzite se grupi "Manijaci-USA/Canada": https://www.facebook.com/groups/357188808007960/

slika

Moderatori/ce: jovanmaksimovic, storm_raider, boccaccio, Izlija, Omar500

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.

Ukupno glasova: 15

MATORI
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 03, 2018 3:02 pm

[quote=storm_raider

Ej Kanado plava. :D
[/quote]

Oj Kanado mjesto moje dragoooooo

neroazzuro
Kontakt:

uto jul 03, 2018 3:06 pm

Ne viđoh, koliko je dres?

teteac8684
Kontakt:

uto jul 03, 2018 3:07 pm

Eisenbahner1921 je napisao/la:
uto jul 03, 2018 1:15 pm
Također, želimo obavijestiti navijače da uskoro sa radom kreće i online prodaja.

:palacgore:
Odlično :zeljeznicar1:

azbaha
Kontakt:

uto jul 03, 2018 3:07 pm

neroazzuro je napisao/la:
uto jul 03, 2018 3:06 pm
Ne viđoh, koliko je dres?
85KM - 10% za clanove
KRCMARE STAVI SEHICE NA BEKOVE

Mirek11
Kontakt:

uto jul 03, 2018 3:08 pm

LARS1921 je napisao/la:
uto jul 03, 2018 2:20 pm
@1921.ba

slika
phpBB [video]
Ljepota :DD:
Kako bi dobro legao semafor na ovom jugoistoku da popuni i uljepsa ovaj cosak.
Ili ako je to skupo zbog el.instalacija i sl., plana za jug itd., ne bio los ni VELIKI bilboard sponzora ili sl., cinim mi se da bas to imaju ovi estonci sto igramo sa njima ( slika od jutros kod objave za ulaznice).
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:

LARSSON
Predsjednik S1 Lige prognozera
Kontakt:
Status: Online

uto jul 03, 2018 3:10 pm

Eh još ako je istina za one led reklame

BlwD mogao si nam odraditi, uzeti sliku sa onog videa iz zraka, staviti kao da je trava gotova, okolo plava boja, led reklame da vidimo kako bi izgledalo :D
Transferi - http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=696

Rambo_Amadeus
Kontakt:

uto jul 03, 2018 3:12 pm

Je l' cista pozadina dresa ili mozes izabrati dres nekog od igraca ?
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge. Upravo bi to trebao biti cilj svih navijačkih grupa"

za_zivot_cijeli
Kontakt:

uto jul 03, 2018 3:13 pm

Hurmasica je napisao/la:
uto jul 03, 2018 11:51 am
“Redovno pratim sva dešavanja oko moga Želje. Vidim da se gradi stadion, dobra je to priča, ide mic po mic, al važno je da se kreće. Prijatelji Željovci me redovno informišu o svim dešavanjima. Volio bih se oprostiti od fudbala tamo gdje je sve počelo. Želja mi je posljednju sezonu u karijeri odigrati u dresu Željezničara i da tako zaokružim priču”, kazao je Cocalić. (sport centar)
moram priznati da ova prica "o posljednjoj sezoni u plavom dresu", "zavrsetku tamo gdje je sve pocelo" kod mene izaziva jednu dozu odbojnosti prema igracu koji tako razmislja.
zasto majstore posljednju sezonu?! zasto ne sezonu u kojoj se jos moze pruziti nesto vise? jesmo li mi to u njihovim ocima centar za zdravo starenje?
to mi je toliko sebicno, licemjerno i odbojno da vam ne mogu rijecima opisati. u statut bi upisao novi clan koji kaze da nakon tridesete nema povratka pa da si Edin Dzeko.
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!

SIMA_SIMAU
Kontakt:

uto jul 03, 2018 3:15 pm

Rambo_Amadeus je napisao/la:
uto jul 03, 2018 3:12 pm
Je l' cista pozadina dresa ili mozes izabrati dres nekog od igraca ?
Mozes napisati sta god zelis ;)

Stuart
Kontakt:

uto jul 03, 2018 3:16 pm

Sta bolan led reklame 😛

Eisenbahner1921
Kontakt:

uto jul 03, 2018 3:17 pm

Jedan prijedlog za Klub:
Posebno u prošloj godini se aktivirao način sponzorstva tako da članovi Kluba imaju popust na proizvode firme koja je sponzor našem Klubu. Npr, Green Oil, pa Slatko i Slano, gdje članovi imaju popust od 10%. Bilo bi fino kad bi na jednom mjestu, recimo na zvaničnoj u sekciji Članstvo stojao spisak svih tih sponzora kod kojih navijači/članovi imaju pogodnosti prilikom kupovine. Kad se prilikom sklapanja sponzorstva to objavi na zvaničnoj neko zaboravi, neko ni ne vidi i ne zna da postoje te opcije. Ovako bismo u svakom trenutku znali gdje imamo popust, te pri reklamiranju članstva bi nam taj segment dodatno išao u prilog. U tom slučaju dolazimo do situacije da maltene navijači financijski imaju benefita od članstva, tipa ko toči gorivo, ako je ono bilo litar jeftiniji 0.13KM onda se kroz 3 puna rezervoara članska isplati + ostali sponzori gdje postoje pogodnosti za nas. Mislim da bi ovo mogao biti pun pogodak, naročito ako se ovaj trend nastavi i dalje, što bi bio dodatni poziv mogućim sponzorima u Klub.
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice

Ajzea
Kontakt:

uto jul 03, 2018 3:18 pm

Kome je skup dres, neka ne kupuje. Logicno..

Stuart
Kontakt:

uto jul 03, 2018 3:20 pm

Coca moj lijepi hajde se ti pocni oprastati iduceg ljeta dok si jos u snazi
Nemoj ko neki kad padnu na stake

MATORI
Kontakt:

uto jul 03, 2018 3:21 pm

Stuart je napisao/la:
uto jul 03, 2018 3:20 pm
Coca moj lijepi hajde se ti pocni oprastati iduceg ljeta dok si jos u snazi
Nemoj ko neki kad padnu na stake
Ko se sjeća kako je shupački otišao - neće ga ni prizivati

Grbavica
Kontakt:

uto jul 03, 2018 3:33 pm

LARS1921 je napisao/la:Eh još ako je istina za one led reklame

BlwD mogao si nam odraditi, uzeti sliku sa onog videa iz zraka, staviti kao da je trava gotova, okolo plava boja, led reklame da vidimo kako bi izgledalo :D
Kako se ne istope te ledene reklame?
Ja dolazim i odlazim, a vrijeme ko da tu ne prolazi, i ti si ista I sad dobra si ali kakvi su ti nalazi

Okolele
Kontakt:

uto jul 03, 2018 3:34 pm

Ajzea je napisao/la:
Dakle uvijek postoji riješenje :D
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.

Ajzea
Kontakt:

uto jul 03, 2018 3:36 pm

Okolele je napisao/la:
uto jul 03, 2018 3:34 pm
Ajzea je napisao/la:
Dakle uvijek postoji riješenje :D
Najjednostavnije koje postoji.
Vidio sam pantalone, strasno su mi se svidjele ali su mi preskupe. Zna li neko neki forum gdje se vodi rasprava o pantalonama, imam potrebu da napisem da su skupe?

Hocemo da nam klub pokloni dres i jos cvaju nam dodje !

Edis Mulalic 1921

uto jul 03, 2018 3:39 pm

ublehas je napisao/la:
uto jul 03, 2018 2:27 pm
Edis Mulalic 1921 je napisao/la:
uto jul 03, 2018 1:46 pm
Meni je dres preskup, ali eto bice dijaspore dosta.Stavis petobanku i 10 posto za clanove, pa to bi islo nenormalno.Uvijek smo imali smisla za marketing.
Poštujem da je nekom dres skup. Razumijem da neko nema para, ali kad pročitam nešto kao ovo gore boldirano, dođe mi da komentarišem ono "stručnjak, haj' ti bolje".
Objasni mi molim te kako možemo personalizovan dres prodavati za 50 KM (a za članove za 45 KM). Dres bi trebao da pokrije nabavnu cijenu koja je 100% skuplja nego cijena generičkog dresa, trebao bi da pokrije troškove transporta, carine, PDV-a, dio troškova radne snage, režija, komunalija...i naravno da klub kolko-tolko zaradi.

Evo npr. cijena dresova West Hama
https://www.umbro.co.uk/west-ham-united

Nabavna cijena naših bi trebala biti veća obzirom da nabavljamo manju količinu. Ostali troškovi su vjerovatno manji, pa recimo da dođe na isto, pa te molim da mi objasniš kako "smo uvijek imali smisla za marketing"???
Nemam vremena da pisem, kasnije cu...market8ng i fan shop su nam qrina opcenito.Obrazlozit cu..

Ps.Ja ni kod kog ne bih kupio osim iz udruzenja i fan shopa.To nema nikakvog smisla i govori o nasem mentalitetu.
Modus vivendi !

ISB87
Kontakt:

uto jul 03, 2018 3:43 pm

Ima li neko da sta vise zna o tim led reklamama? Je li zavrseno?
To bi upotpunilo cjelokupan dojam grbavice u evropi.
MIRZA RASCIC

ublehas
Kontakt:

uto jul 03, 2018 3:44 pm

uto jul 03, 2018 3:39 pm
ublehas je napisao/la:
uto jul 03, 2018 2:27 pm
uto jul 03, 2018 1:46 pm
Meni je dres preskup, ali eto bice dijaspore dosta.Stavis petobanku i 10 posto za clanove, pa to bi islo nenormalno.Uvijek smo imali smisla za marketing.
Poštujem da je nekom dres skup. Razumijem da neko nema para, ali kad pročitam nešto kao ovo gore boldirano, dođe mi da komentarišem ono "stručnjak, haj' ti bolje".
Objasni mi molim te kako možemo personalizovan dres prodavati za 50 KM (a za članove za 45 KM). Dres bi trebao da pokrije nabavnu cijenu koja je 100% skuplja nego cijena generičkog dresa, trebao bi da pokrije troškove transporta, carine, PDV-a, dio troškova radne snage, režija, komunalija...i naravno da klub kolko-tolko zaradi.

Evo npr. cijena dresova West Hama
https://www.umbro.co.uk/west-ham-united

Nabavna cijena naših bi trebala biti veća obzirom da nabavljamo manju količinu. Ostali troškovi su vjerovatno manji, pa recimo da dođe na isto, pa te molim da mi objasniš kako "smo uvijek imali smisla za marketing"???
Nemam vremena da pisem, kasnije cu...market8ng i fan shop su nam qrina opcenito.Obrazlozit cu..

Ps.Ja ni kod kog ne bih kupio osim iz udruzenja i fan shopa.To nema nikakvog smisla i govori o nasem mentalitetu.
Da se razumijemo, opet ponavljam, razumijem da je nekom skup dres. Nije danas malo dati 76,5-85 KM. Ali mi smeta što si cijenu dresa (koja je i više nego realna obzirom na sve okolnosti) povezao sa marketingom. Osim toga fakat bi volio cuti kako bi to trebali poboljšati marketing. Naravno, nadam se da pričaš iz nekog iskustva i da su prijedlozi realni. Uvijek više volim pročitati konstruktivan post nego neke postove od dvije tri riječi koji u principu ne kažu ništa.

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Brkoo, deto1921, Google [Bot], Loris1971, nookey, Omar500, South i 67 gostiju.

Prijava  •  Registracija