Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
AdmirA
Postovi: 2232
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 14, 2018 12:24 pm

igla je napisao/la:
čet jun 14, 2018 12:04 pm
Daj da s nekim garom ubodemo, nismo imali poštenog crnca od Dialibe.
Amanaka je jedan od najboljih stopera koje je ova liga ikad vidila,a Dialiba špic i ooba u našem Želji ... Koliko sam čuo ima još neki stoper u opticaju ali kažu da je garinča ... e sad ... :ganja:
 
Avatar
Rambo_Amadeus
Postovi: 1109
Pridružen/a: pon feb 13, 2017 5:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

čet jun 14, 2018 12:24 pm

mamba21 je napisao/la:
azbaha je napisao/la:
čet jun 14, 2018 10:07 am
Minjore je napisao/la:
sri jun 13, 2018 2:14 pm
Eto klub mu naredi da pusi 3 shishe dnevno i da svaki petak mimo ramazana dere flase u myface-u.. daj ba...
Jes ali prije 3 godine kad je debitovao nije sigurno bio toliko nesportski tip i mogao je vrlo lahko igrati tog 2. Napadaca, jbg imao je potencijala.
Nije se moralo dovoditi kamara krampi zar ne?
Moglo se od Mujagica napraviti vise, ja to vjerujem, sad me boli briga za njega, s onakvim zalaganjem je meni nista, ali tada dok je još bio "vruć" trebalo ga je iskovati u korisnog igraca, tusnuti za neke pare, pa nek je krampa kasnije, klib dobar.
Ali ipak momak nije bio tu pola godine. Mozda se i on uozbiljio i shvatio neke stvari. U travniku je izgleda fino odigrao. 9 utakmica 4 gola i asistencija.
Najbolje se pokazao od igraca koji su bili na posudbi. Krcmar je one iz Iskre vec trojicu otpisao i nisu vise u klubu.

Takodjer ko gleda treninge mogao je vidjeti da od malog Hasanovica tesko sta vidimo u spicu. Jer nema konstituciju za toga i bukvalno ne moze ama bas nista stoperima, ubijaju ga. Mujagic je dobijao pohvale kada su igrali omladinsku ligu i bolje vidjeti kako ce proci pripreme mozda i nastavi zabijati kao na posudbi. Uglavnom ako vec necemo dovoditi napadaca bolje ostaviti Mujagica na klupi nego malog Hasanovica. Skeptik sam veliki oko njega.
Opet onaj naš glavni kriterij za igraca, visina, kad si niži ne možeš da se hrvaš i izađeš na kraj sa stoperima, kad si veci nepokretan si ko trafika, samo nek nije pohvalit naše.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge. Upravo bi to trebao biti cilj svih navijačkih grupa"
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 14, 2018 12:26 pm

mamba21 je napisao/la:
čet jun 14, 2018 11:32 am
ponosannavas je napisao/la:
čet jun 14, 2018 11:07 am
Dao je mujaga još dva gola Jeidnstvu u poništenoj tekmi koliko se sjećam

Elem neise ovako nam izgleda roster

VEca, Fejzić, Ćeman, Dujmović
Stevanović, , Hadžić, A. Šehić, Kurtović
Bogičević, Bakrač, Osmanković, Džindo, Ćubara, Velić
Projić, Mehremić, Beširević
Hajdarević, Šabanadžović, Vranješ, A. Modić, Blagojević, Dacić
Zakarić, B. Šehić, Zec, Zajmović, Jusufi, Žerić, Mujarić, M. Modić
Šubo, Mujagić, Krpić

Izbacio sam juniore jer odoše sa repkom i nema ih 20 dana a onda možda i odmor pa počinju pripreme juniorske i sl. Ovi boldirani su izašli iz juniorskog i mislim da je njih najbolje poslati još na posudbe ove godine ako nećemo praviti drugi tim. Jedan igrač je viška od broja koje je rekao voditi pripreme. JEl to Modić koji nema potpisano ili neko drugi vidjet ćemo. Uglavnom mislim da nam treba još jedno krilo brzo čak i ako ostane Zakara i jedan lijevi bek umjesto Proje ili Mehremića i malo iskusniji of veznjak dok se ne vrati Rama. Veselinović bi pokrio i tog ofanzivnog vez i krilo kasnije kad se vrati Rama. Mogao bi po meni taj iskusniji u nedostatku Rame biti Blagoje. Znači to su dva igrača do evropskih tekmi. Lijevi bek koji može biti i stoper (ali da raskinemo sa jednim od ove dvojice) i tip igrača Mladena.

Kad pogledaš ovako sa ta dva igrača bili bi jači nego na kraju jer su nam otišli od igrača iz prvih 11 samo VOjo i Dani. Kajkut, Zeba, Crnov i ostsali nisu igrali značajnu ulogu u timu u drugoj polusezoni. Rama će se nadamo se brzo vratiti. KOliko ja vidim ovo je minimalno promjena za naše uslove. Svi ostali su mijenjali mnogo više već sada. Šta će se desiti do početka lige tj hoćemo li koga prodati ili ne ne znam. Nije tako dramatična situacija kao što se predstavlja.
Kurtovic i Subo vise nisu u klubu kako sam skontao, Krcmar ne racuna na njih
Neko rece na treningu da sef ne racuna ni na Velica i Besirevica.
Realno je to to. Pokušavam biti realan a ne naša djeca i to. Evo Mekić npr se izborio za ugovor sa Radnikom i to nakon četiri godine redovnog igranja i u prvoj ligi FBiH i u Radniku prošle godine. Isto recimo i Adnan Alihodžić koji je po meni sličan igrač Bešireviću. POstao je standardan u Bratstvu koje je najstabilnij provligaš. Oni ja mislim i ne žele da uđu u PL. Za godinu dvije on može biti ozbiljan igrač u premijer ligi. Eh sad teško je davati šansu tako igračima ali recimo milim da je Adnan imao bolji trenažni proces da je već mogao kod nas odigrati ovo što je igrao Mehremić uz bolju defanzivu i sl. Zbog toga meni fali taj drugi tim. Igrači ne mogu trenutno igrati za rpvi tim Želje ali im treba godina dvije ili tri ali sa pravim trenažnim procesom da dođu na taj nivo. DObijaju li to u tim sredinama kao što je Bratstvo (koje je još i među najoziljnijim prvoligašima)? Mislim da bi trebalo pokušati sa Beširevićem i kod nas da trenira pa da ga eventulano posudimo nakon priprema kad dođe taj lijevi bek. Veliću će trebati više vremena i ne bih ga vukao kod nas i posuđivao, ali žao mi te djece. Neće nigdje dobiti priliku za pravilan razvoj nego u tom našem drugom timu i mnogo brže bi sazreli jer ne mogu svi sa 18 biti prvotimci. TO može njih par iz svake generacije a većina mora na posudbe radi igranja redvnog.
Zadnja izmjena: ponosannavas, dana/u čet jun 14, 2018 12:27 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
igla
Postovi: 3634
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 14, 2018 12:26 pm

Cuj jesi mislio na nijansu :rofl: :rofl:

Jesam.
 
Avatar
zubanovic89
Postovi: 829
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 14, 2018 12:34 pm

neroazzuro je napisao/la:
čet jun 14, 2018 12:17 pm
Što, šta je falilo Nyemi? Il si više mislio na nijansu :D

Edit, eno salem me preduhitri :)
Pa nista mu nije falilo, kazem i sa njim smo uboli a nije bio skroz bijel :D :D
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 14, 2018 12:37 pm

Fotke sa treninga, preuzeto sa zvanicne fb stranice
Spoiler:
slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18956
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 14, 2018 12:37 pm

Ko nije tipovo neka tipuje :D
Željezničar ante portas !
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18956
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 14, 2018 12:40 pm

I ne moze se covjek nagledati ove opreme :D
Željezničar ante portas !
 
Avatar
amar92
Postovi: 1604
Pridružen/a: čet jan 26, 2017 5:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 14, 2018 12:42 pm

Ako je ovaj intervju Krcmara na sport1 frisak, onda je prica oko Zakarica i Partizana jos aktualna. Vjerovatno se lomi oko obestecenja. Spustiti im trazenu cifru malo a zauzvrat traziti Subica. Iako je ozljedjen, lakse bi se istrpio Mehremic mjesec dana kad znas da Suba dolazi.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Amar927
Postovi: 1671
Pridružen/a: ned dec 25, 2016 10:05 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 14, 2018 12:42 pm

Kaze Krcmar da je Zakaric blizu odlaska i da je izrazio i on zelju da ide...prethodnih prelaznih rokova moja zelja je bio Veselinovic i eto mozda se ostvari..imam neki osjecaj za njega da ce nas iznenaditi i da ce blistati kao sto je u Slobodi onu sezonu ...
 
Avatar
svraka
Postovi: 4473
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

čet jun 14, 2018 12:43 pm

Rambo_Amadeus je napisao/la:
čet jun 14, 2018 12:24 pm
mamba21 je napisao/la:
azbaha je napisao/la:
čet jun 14, 2018 10:07 am


Jes ali prije 3 godine kad je debitovao nije sigurno bio toliko nesportski tip i mogao je vrlo lahko igrati tog 2. Napadaca, jbg imao je potencijala.
Nije se moralo dovoditi kamara krampi zar ne?
Moglo se od Mujagica napraviti vise, ja to vjerujem, sad me boli briga za njega, s onakvim zalaganjem je meni nista, ali tada dok je još bio "vruć" trebalo ga je iskovati u korisnog igraca, tusnuti za neke pare, pa nek je krampa kasnije, klib dobar.
Ali ipak momak nije bio tu pola godine. Mozda se i on uozbiljio i shvatio neke stvari. U travniku je izgleda fino odigrao. 9 utakmica 4 gola i asistencija.
Najbolje se pokazao od igraca koji su bili na posudbi. Krcmar je one iz Iskre vec trojicu otpisao i nisu vise u klubu.

Takodjer ko gleda treninge mogao je vidjeti da od malog Hasanovica tesko sta vidimo u spicu. Jer nema konstituciju za toga i bukvalno ne moze ama bas nista stoperima, ubijaju ga. Mujagic je dobijao pohvale kada su igrali omladinsku ligu i bolje vidjeti kako ce proci pripreme mozda i nastavi zabijati kao na posudbi. Uglavnom ako vec necemo dovoditi napadaca bolje ostaviti Mujagica na klupi nego malog Hasanovica. Skeptik sam veliki oko njega.
Opet onaj naš glavni kriterij za igraca, visina, kad si niži ne možeš da se hrvaš i izađeš na kraj sa stoperima, kad si veci nepokretan si ko trafika, samo nek nije pohvalit naše.
I Armin Hodzic je bio stian i mal u juniorima kad je igrao. Al se sprdao sa njima svima i izdvajao se od ostalih,po sezoni davao bruku golova. Jedne prilike u subotu igra utakmicu sa juniorima u sirokom, a u nedjelju ga Amar hoce da ubaci protiv Sirokog jer nam je trebao gol ( u medjuvremenu nam penal sviran,pa Tomica ubaci).

Da bi igrao ovu nasu ligu ti moras dosta dosta odskakati od svojih u juniorima, a mislim da Hadanovic jeste dobar, al sad da pisemo ovdje da ga treba stavljati u prvi tim,mislim da on jos nije zreo za prvog tima.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 14, 2018 12:44 pm

Intervju u kojem ne piše ni izvor ni jesu li oni radili sa njim intervju ni ništa :) niđe veze
KOje ovaj sa MOdićem na slici treća odozdo kod @omara
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 14, 2018 12:45 pm

ponosannavas je napisao/la:
čet jun 14, 2018 12:44 pm
Intervju u kojem ne piše ni izvor ni jesu li oni radili sa njim intervju ni ništa :) niđe veze
KOje ovaj sa MOdićem na slici treća odozdo kod @omara
Osmanović men' se čini :)
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 14, 2018 12:47 pm

Hurmasica je napisao/la:
čet jun 14, 2018 12:45 pm
ponosannavas je napisao/la:
čet jun 14, 2018 12:44 pm
Intervju u kojem ne piše ni izvor ni jesu li oni radili sa njim intervju ni ništa :) niđe veze
KOje ovaj sa MOdićem na slici treća odozdo kod @omara
Osmanović men' se čini :)
Ma nekad naprave face ne možeš prepoznati igrača :) Ovdje ne liči na sebe ako je on to
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 14, 2018 12:48 pm

ponosannavas je napisao/la:
čet jun 14, 2018 12:47 pm
Hurmasica je napisao/la:
čet jun 14, 2018 12:45 pm
ponosannavas je napisao/la:
čet jun 14, 2018 12:44 pm
Intervju u kojem ne piše ni izvor ni jesu li oni radili sa njim intervju ni ništa :) niđe veze
KOje ovaj sa MOdićem na slici treća odozdo kod @omara
Osmanović men' se čini :)
Ma nekad naprave face ne možeš prepoznati igrača :) Ovdje ne liči na sebe ako je on to
Dijete u razvoju, mijenja se svaki dan :D
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 14, 2018 12:48 pm

amar92 je napisao/la:
čet jun 14, 2018 12:42 pm
Ako je ovaj intervju Krcmara na sport1 frisak, onda je prica oko Zakarica i Partizana jos aktualna. Vjerovatno se lomi oko obestecenja. Spustiti im trazenu cifru malo a zauzvrat traziti Subica. Iako je ozljedjen, lakse bi se istrpio Mehremic mjesec dana kad znas da Suba dolazi.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Da, mislim da je ovo transkript intervjua sa gostovanja na N1 televiziji.
Nije losa ideja za Subica, samo kada ce se on u potpunosti oporaviti i hoce li i dalje imati problema sa ledjima, a da koljeno ne spominjem...Ali, barem nije stranac.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 14, 2018 12:52 pm

Eto im Zakarica, Projica i Mehremica, daj nam 200k eura i Subica i sve top.
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 14, 2018 12:52 pm

da nam bi onog Hasania iz skendije :D ko budali samar

https://www.transfermarkt.com/ferhan-ha ... ler/151582

ili ovaj, mora znat s loptom
https://www.transfermarkt.com/gilmar/pr ... ler/286051
MIRZA RASCIC
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 14, 2018 12:55 pm

Kad ste spomenuli crnce, gdje je i sta radi onaj terminator sto ga "super" onomad najavi a frajer ni probu ne prodje? :D
1987
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 14, 2018 12:56 pm

Mekic i Alihodzic mogu biti ozbiljni igraci za pl, de nemoj zajebavati, mogu biti igraci za celik, slobodu, mdk, Radnik, ali za Zelju ne. Isto ko onaj bek sto je igrao za Olimpic, igra sad za Radnik, Merajic, ti ga hvalio do neba, a liku vrh igranje u Radniku i to bio rezerva..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:

Online

Trenutno korisnika/ca: billybih, Bing [Bot], cvrle_jedanesterac i 36 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija