Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
blueheart
Postovi: 1271
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 05, 2018 6:58 pm

Dal je moguce da je onaj Mujkanovic zadovoljan sa pola mil. KM za Todorovica.... Da je sad kakvih para pa im poslati ponudu...
Država Željo
 
Avatar
Tare1921
Postovi: 469
Pridružen/a: pon maj 21, 2018 1:40 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 05, 2018 7:06 pm

Da li ostaje Veca ima li kakvih novosti?
 
Avatar
Rambo_Amadeus
Postovi: 1109
Pridružen/a: pon feb 13, 2017 5:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 05, 2018 7:09 pm

Strašan igrac, reprezentativac, može pokrit' cijelu stranu, baš sami podcjenjujemo svoj rad i svoju ligu. Da je kakvih para bilo bi pametno uložit u njega.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge. Upravo bi to trebao biti cilj svih navijačkih grupa"
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 05, 2018 7:14 pm

A po cemu je Mujaga pokazao da moze :D

Mada bi ja opet prije Mujagu uzeo nego ovog Velezovca. Ali tek da mi budu 3. opcija.
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 05, 2018 7:17 pm

Leon_Professional je napisao/la:
uto jun 05, 2018 7:14 pm
A po cemu je Mujaga pokazao da moze :D

Mada bi ja opet prije Mujagu uzeo nego ovog Velezovca. Ali tek da mi budu 3. opcija.
Bio prvi strijelac kadetske i juniorske PL, u prvim seniorskim utakmicama tresao odma mreze, u juniorskoj ligi prvaka igrao strasne utakmice.
Sad sto je bio glup pa sebi uzeo 2 godine karijere nekim odlukama zajedno sa ocem i menadzerom je druga strana medalje, ali defintivno talentovan igrac koji mora dobiti sansu.

Slozio bi se jos sa Brkoom za Ahmeda Hasanovica, pravi pit bull, bosanski Sergio Aguero jednog dana uz puno truda, rada, srece i Bozije pomoci.
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 05, 2018 7:21 pm

Prirodno bi bilo da Mujagic dobije sansu. Ne mogu da razumim logiku placati takve iznose za Todorovica. Nisu realni a i da jesu nije racionalno kad imas A Sehica i mozemo izgraditi sami perspektivnog desnog beka.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 05, 2018 7:22 pm

cikazubo je napisao/la:
uto jun 05, 2018 7:17 pm
Leon_Professional je napisao/la:
uto jun 05, 2018 7:14 pm
A po cemu je Mujaga pokazao da moze :D

Mada bi ja opet prije Mujagu uzeo nego ovog Velezovca. Ali tek da mi budu 3. opcija.
Bio prvi strijelac kadetske i juniorske PL, u prvim seniorskim utakmicama tresao odma mreze, u juniorskoj ligi prvaka igrao strasne utakmice.
Sad sto je bio glup pa sebi uzeo 2 godine karijere nekim odlukama zajedno sa ocem i menadzerom je druga strana medalje, ali defintivno talentovan igrac koji mora dobiti sansu.
Pitao sam po cemu je pokazao da MOZE ( u seniorima ) :D

To sve stoji, ali to nisu seniori.I kazem evo, ja bi prije njeg nego ovog iz Veleza ( sto @Leblue kaze, logicno je da dobije sansu ), al bojim se da od Mujage nema nista. 2 gola u Travniku nije neki ucinak. Ali prije svega njegova glava je problem.
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 05, 2018 7:25 pm

Leon_Professional je napisao/la:
uto jun 05, 2018 7:22 pm
cikazubo je napisao/la:
uto jun 05, 2018 7:17 pm
Leon_Professional je napisao/la:
uto jun 05, 2018 7:14 pm
A po cemu je Mujaga pokazao da moze :D

Mada bi ja opet prije Mujagu uzeo nego ovog Velezovca. Ali tek da mi budu 3. opcija.
Bio prvi strijelac kadetske i juniorske PL, u prvim seniorskim utakmicama tresao odma mreze, u juniorskoj ligi prvaka igrao strasne utakmice.
Sad sto je bio glup pa sebi uzeo 2 godine karijere nekim odlukama zajedno sa ocem i menadzerom je druga strana medalje, ali defintivno talentovan igrac koji mora dobiti sansu.
Pitao sam po cemu je pokazao da MOZE ( u seniorima ) :D

To sve stoji, ali to nisu seniori.I kazem evo, ja bi prije njeg nego ovog iz Veleza ( sto @Leblue kaze, logicno je da dobije sansu ), al bojim se da od Mujage nema nista. 2 gola u Travniku nije neki ucinak. Ali prije svega njegova glava je problem.
A jesmo mu i nasli podudbu gdje ce proraditi, ljudi ispali nakon prve trecine prvenstva.
Ne simpatisem ja Mujagu nikako, ne svidja mi se kao tip i karakter, ali realno treba se uloziti u njega, moze biti dobar napadac.
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

uto jun 05, 2018 7:30 pm

CURVA je napisao/la:
Brkoo je napisao/la:
uto jun 05, 2018 6:24 pm
RA81. je napisao/la:
uto jun 05, 2018 6:08 pm
Ako vam dolazi bez probe ne kontam ovaj potez. Ni po čemu se momak nije izdvajao, kad je igrao to je bilo li la, a malo je odigrao.. Došao kao pojačanje, ali se nije nametnuo sto zbog sukobljivog karaktera sto zbog manjeg kvaliteta. Realno promasio je i bruku šansi, realizacija nula... Sretno vama i njemu valjda se opameti.
Ma rijetko ko konta poteze koje povlacimo u sportskom dijelu. U omladinskom pogonu imamo par bas talentovanih momaka. Imamo jednog napadaca koji bi uz pravilan rad, mogao biti minimalno ko Armin Hodzic, i zamisli sad dovedes ovog Mujanovica da igra ispred tog momka i da mu uzima minute. Ne kazem ja, mozda ubodemo sa Salkom, ali dati njemu sansu ispred Hasanovica je debilizam.
I ti si tezak lik da bog sacuva pa bolji ce igrati neka konkurencije sta ima lose u tome
Neka konkurencije ali fazon je sto ovoga ne mozemo nazvati konkurencijom, bar ne onakvom kakva nama treba..

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk

Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 05, 2018 7:33 pm

Steta sto Mirso ne pise ovdje vise...
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 05, 2018 7:36 pm

LeBlue je napisao/la:
uto jun 05, 2018 7:21 pm
Prirodno bi bilo da Mujagic dobije sansu. Ne mogu da razumim logiku placati takve iznose za Todorovica. Nisu realni a i da jesu nije racionalno kad imas A Sehica i mozemo izgraditi sami perspektivnog desnog beka.
Mujagic nije ni blizu potencijal kakav je Hasanovic iz juniora. Ja bih prije dao sansu Hasanovicu nego Mujagicu. Eldar Sehic mora ali mora dobiti sansu naredne sezone. Jos bih tu dodao i Dacica, on i Zeric da se mijenjaju na poziciji ofanzivnog veznjaka dok je Ramovic povrijedjen. Desni bek Sinisa, zamjena Aldin Sehic, sezona je duga, mozda se izbori i za poziciju u prvih 11 ispred Sinise, ali to sve zavisi od njega samog i od toga kako ce se razvijati. Dovesti tri igraca, dobrog stopera za prvih 11, lijevog beka za prvih 11 i desno krilo za prvih 11. Ovo sve ako zadrzimo Graovca, Blagojevica, Ubiparipa.

Rijesiti se Mehremica, Projica. Vec smo se rijesili Kajkuta i Crnova a Zeba se oprostio.
Ako bi prodali Hajdarevica, prikljuciti Osmanovica prvom timu, talentovan je i treba dobiti sansu.
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
svraka
Postovi: 4474
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 05, 2018 7:37 pm

Leon_Professional je napisao/la:
uto jun 05, 2018 7:22 pm
cikazubo je napisao/la:
uto jun 05, 2018 7:17 pm
Leon_Professional je napisao/la:
uto jun 05, 2018 7:14 pm
A po cemu je Mujaga pokazao da moze :D

Mada bi ja opet prije Mujagu uzeo nego ovog Velezovca. Ali tek da mi budu 3. opcija.
Bio prvi strijelac kadetske i juniorske PL, u prvim seniorskim utakmicama tresao odma mreze, u juniorskoj ligi prvaka igrao strasne utakmice.
Sad sto je bio glup pa sebi uzeo 2 godine karijere nekim odlukama zajedno sa ocem i menadzerom je druga strana medalje, ali defintivno talentovan igrac koji mora dobiti sansu.
Pitao sam po cemu je pokazao da MOZE ( u seniorima ) :D

To sve stoji, ali to nisu seniori.I kazem evo, ja bi prije njeg nego ovog iz Veleza ( sto @Leblue kaze, logicno je da dobije sansu ), al bojim se da od Mujage nema nista. 2 gola u Travniku nije neki ucinak. Ali prije svega njegova glava je problem.
Zar nije 4 gola i asistencija u 8 kola
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 05, 2018 7:54 pm

Ma nakon Zaima koga god da dovedu bujrum. Ovdje se nikad ne zna. Bar motiv nije upitan kod takvih igrača.
Vjerujte mi da bih više volio sad da na lijevog beka nađu nekog iz federalne koji je konstantno igrao umjesto nekog anonimusa koji nije igrao u zadnjem timu austrijske lige. od takvih nikad neće biti hajra.
usput gospodin je u beogradu, baci kakvu šuplju da te kupe rad, zemun ili voždovac samo da te moje oči ne vide više blizu našeg kantona.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Reha1921
Postovi: 777
Pridružen/a: sri dec 07, 2016 4:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 05, 2018 7:56 pm

Plava Porodica je napisao/la:
uto jun 05, 2018 7:54 pm
Ma nakon Zaima koga god da dovedu bujrum. Ovdje se nikad ne zna. Bar motiv nije upitan kod takvih igrača.
Vjerujte mi da bih više volio sad da na lijevog beka nađu nekog iz federalne koji je konstantno igrao umjesto nekog anonimusa koji nije igrao u zadnjem timu austrijske lige. od takvih nikad neće biti hajra.
usput gospodin je u beogradu, baci kakvu šuplju da te kupe rad, zemun ili voždovac samo da te moje oči ne vide više blizu našeg kantona.
Zabraniti mu ulazak u Kanton Sarajevo :lol:
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 05, 2018 7:58 pm

Kakva atmosfera u pm na forumu od sinoc. Nisam ulazio nekoliko puta jer nemam nit vremena nit mi je mrsko.. ali vidim da i dalje neki pojedinci ovdje haraju li haraju. Pa kako vam nije dosadno vise? Znamo da vam se ne svidja nista ali pomirite se stim. Da vam sutra Dzeko dodje vi bi rekli necemo 31godisnjaka. Pu kakva sredina!! Banujte se sami.
Zadnja izmjena: sajo10, dana/u uto jun 05, 2018 7:58 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 05, 2018 7:58 pm

Reha1921 je napisao/la:
uto jun 05, 2018 7:56 pm
Plava Porodica je napisao/la:
uto jun 05, 2018 7:54 pm
Ma nakon Zaima koga god da dovedu bujrum. Ovdje se nikad ne zna. Bar motiv nije upitan kod takvih igrača.
Vjerujte mi da bih više volio sad da na lijevog beka nađu nekog iz federalne koji je konstantno igrao umjesto nekog anonimusa koji nije igrao u zadnjem timu austrijske lige. od takvih nikad neće biti hajra.
usput gospodin je u beogradu, baci kakvu šuplju da te kupe rad, zemun ili voždovac samo da te moje oči ne vide više blizu našeg kantona.
Zabraniti mu ulazak u Kanton Sarajevo :lol:
ako se on vrati ja se selim :D
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
RA81.
Postovi: 43
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 05, 2018 8:03 pm

Evo da ne ostanem dužan, Behrama svi znate, veliki potencijal i meni se sviđa kao igrač, ima lucidne pasove, fenomenalan udarac, mana mu slaba pokretljivost i stari koji ima neka mega očekivanja od njegove karijere. Momak živi sportski, trči svaku večer i za njega nema zime, npravit će sigurno nešto u karijeri. Brandao je ubica, malo ga je štekalo ovu sezonu, ali zadnji pas, finišing, kretnja su na njegovoj strani i dosta je napredovao od prošle godine. Po meni igrači za PL, Bobić, Ćosić, Brandao.
I u vatru i u dim i u pakao za njim... 1922X1981
MOSTAR U SRCU VELEŽ DO GROBA!!!
 
Avatar
Doa1996
Postovi: 155
Pridružen/a: sub jun 02, 2018 12:59 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 05, 2018 8:06 pm

Gledam ovu ekipu Zrinjskog na TM pa mi da imamo ovakvu ekipu kakvu ima Zrinjski da mi imamo mi bi bili u grupnoj fazi LP vjerujte mi, mi imamo sve što Zrinjskom fali ukljucujuci navijace i infrasttrukturu a Zrinjski ima ono sto nama fali a to su igrači.
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 05, 2018 8:13 pm

Da imamo politicku pozadinu kao oni i da nas boli đon za porez i drzavu mi bi Dinamo bili u ovoj ligi.

A da ne pricamo za njih, polasteni na osnovu nacionalne pripadnost i prefiksa ispred kluba.
Zadnja izmjena: Elegant, dana/u uto jun 05, 2018 8:14 pm, ukupno mijenjano 2 puta.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 05, 2018 8:13 pm

bulende poserem ti se u stau i nabijem nogama da sto vise stane
Ko nas je kleo, nije dangubio.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Blueee1921, Google [Bot], salle86 i 117 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija