Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
ellaxaz
Postovi: 1027
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 4:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 05, 2018 12:42 am

Nek je sretan.
"Ona raja na jugu, to je ono što ja nosim, nosim tu, duboko. Oni i ne znaju to."

F.K. Željezničar prvak Bosne i Hercegovine 1946. godine.
 
Avatar
FaraonTM
Postovi: 911
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:26 pm
Lokacija: Z' guza na guz
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 05, 2018 12:43 am

igla je napisao/la:
uto jun 05, 2018 12:34 am
Marinović vodio Kozaru i Borac prije Zrinjskog.
Starčević vodio Borac, Rudar Prijedor i Krupu.
Kodro bio asistent u Sociedadu, vodio im B ekipu, Sarajevo, repku 2 utakmice i Servette.
Sablić vodio Split i Široki.

Čiji CV ovdje garantuje da bi mi bili prvaci? A ja sam prvi prizivao neke.

Može nas čovjek iznenaditi pozitivno sve.
Al' brate ovaj je trener 15 godina, promijenio 12 momčadi koje je trenirao, kakav je to trener koji se nigdje ne može zadržati duže od godinu dana? Cirka godinu dana, malo jače.

Fazon je što on nema nikakvih predispozicija da uradi nešto, na jednu pozitivnu stvar možeš naći pet negativnih, nikakav pozitivan komentar o njemu ne možeš naći u Srbiji i Sloveniji. Dao Bog da si ti upravu, al' ovo nimalo al' nimalo ne izgleda dobro.
Željo je život, sve ostalo su sitnice!

Holy South!

Forza Milan!

Go Mavs!
 
Avatar
nikson
Postovi: 1007
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 12:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 05, 2018 12:47 am

Na zalost Adzem nam nije valjao cisto jer je nas :) Popljjvao se sa svih strana, mnogo vise od Petrovica koji je kao iskusniji trener napravio iste greske, mozda cak i gore jer je dvije mec lopte imao..Adzem je mogao mnogo vise u ovoj novoj sezoni, to sam siguran...
Eto sad smo dobili trenera kojeg pljujemo u startu - nazalost automatski stvaramo pritidak i losu atmosferu....kamo puste srece da smo bar jednom istrpili nekog....a za ove sto ce reci ne bi bilo publike, bili smo prvi s adzemom, igrali kako treba pa nas je bilo 4 hiljade....
Nek nam je Bog na pomoci
Zadnja izmjena: nikson, dana/u uto jun 05, 2018 1:02 am, ukupno mijenjano 1 put.
Ovdje znaju reci da svaka pizda s brda moze zapaliti Sarajevo, medjutim samo ga Zeljeznicar moze pobjediti!

Zeljeznicar za zivot cijeli!
 
Avatar
igla
Postovi: 3647
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 05, 2018 12:48 am

Najponosniji u karijeri sam bio...
"Prvo kada sam 1991. debijem za seniorsku ekipu Partizana ispunio svoj dečački san. Onda kada me je – smatram najbolji trener svih vremena s ovih prostora – Ivica Osim 1992. pozvao za Evropsko prvenstvo u Švedskoj. Zbog prokletog embarga nismo otišli na takmičenje, ali se i danas ponosim što me je Švaba uvrstio među tada već velike asove poput Piksija Stojkovića, Peđe Mijatovića, Deje Savićevića..."

Nikome još nisam rekao, ali...
"U revanšu sa Sportingom iz Hihona, zbog embarga igranom u Istanbulu umesto u Beogradu, priredio sam nedopustivu neprijatnost velikom stručnjaku i ljudini Osimu. Posle poraza u prvom meču od 0:2 očekivao sam da igramo ofanzivnije, a ja, kao napadački orjentisan veznjak u super formi, dobijem šansu od prvog minuta. Nije se desilo ni jedno na drugo, pa sam posle nule na poluvremenu, kada me je šef poslao na zagrevavanje, trčao pun jeda i inata. Čak i takav sam promenio odnos snaga na terenu, namestio gol Mijalkoviću, potom se i sam upisao u strelce. Utakmica je, ipak, otišla u produžetke. Pre toga smo održali sastanak na kojem je trener tražio ostalima „dajte loptu Krčmi“. Ja onako nadobudan mu na to, pred svima, uzvratim sa: „Šefe, a sada vam je Krčma dobar da drži loptu“. Da meni to danas uradi neki igrač, momentalno bi dobio naredbu da skine dres, ali me je veliki pedagog, šmeker i psiholog s Grbavice samo pogledao i ne osvrćući se na to nastavio da priča. Nažalost, nismo više iskoristili nijednu od brojnih gol šansi, pa su Španci s penala otišli dalje."
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 05, 2018 12:49 am

Puna podrska novom treneru. Sad je izuzetno bitno da pogodimo sa tih par novi igraca jer ce oni ostati bilo kako se stvari budu razvijale.
 
kontranogama
Postovi: 1000
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 05, 2018 12:50 am

Ja fakat ne znam sta ste ocekivali. Kol'ko para tol'ko muzike. Nama svakako niko ne valja. Da pricekamo pa onda ocijenimo.
Ja nisam cuo nikad za Krcmara, ali eto nadam se nekom napretku. Cisto da ne ubijam sam sebe u pojam. Ko zna mozda se i posreci.
.... A ONDA SU BAGERI ODNIJELI STARI ISTOK A VRAG ODNIO SALU...
 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 05, 2018 12:50 am

SRETAN ZUBANDAN
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
Avatar
Doa1996
Postovi: 155
Pridružen/a: sub jun 02, 2018 12:59 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 05, 2018 12:55 am

Sječaš li se petog šestog?

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk

 
Avatar
Eric Cantona
Postovi: 1277
Pridružen/a: pon jan 30, 2017 7:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 05, 2018 12:55 am

Samo se nadam da će novi trener znati sačuvati rezultat ako budemo vodili npr 0:3. Ne mora nužno biti 5 minuta do kraja.
 
Avatar
zubanovic89
Postovi: 829
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 05, 2018 12:56 am

Fakat vas ne razumijem. Navijaci su otjerali Adzema, niko drugi, i sad se pisu postovi po fb i forumu zasto je otisao Adzem??? Pa ima li iko normalan ovdje?? Realno o ovom covjeku niko nista ne zna, ako u prvi tim ubaci Sehica i Dacica stacu iza njega 100%. Ja da sam neko u Zelji totalno bih blokirao svaki vid komentarisanja po fb i instagramu i ostalim mrezama, ono se tesko vari.
 
Avatar
nikson
Postovi: 1007
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 12:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 05, 2018 1:06 am

Asime Zecu **** te Sanel Halilovic I ona skupina njegova sto te podrzava. Smece seljacko! Ko ti je kriv sto si se opijao u jeku sezone sa bratom??
Na kraju krajeva hvala ti sto si se opijao jer smo dobili Zajmovica, za tebe je u svakom smislu igrac a pogotovo svojim odnosom prema ekipi.
Ovdje znaju reci da svaka pizda s brda moze zapaliti Sarajevo, medjutim samo ga Zeljeznicar moze pobjediti!

Zeljeznicar za zivot cijeli!
 
Vipla1921
Postovi: 350
Pridružen/a: pon jan 30, 2017 10:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 05, 2018 1:10 am

Zao vam Adzema, zao vam Misketa, zao vama Amara, zao vam petog desetog.. E jes u cukuru mi njih sviju zao, mene mi je najvise zao.. Sto ja dolazim svaku tekmu na Grbavici, ustvari gotovo svaku, a za sta? Da gledam kako parmak Mehremic ne zna se postaviti u odbrani, kako nas Ado nema igre, kako nema igre pod Slavkom, pod Kosticem.. Meni se svida Odin stil i poslije njegovih tekmi odem kuci ok sretan pa i kad popusimo.. A sretan sam bio jer sam imao sta vidjeti ! Igru lijepu, borbenost do maksimuma, taktiku koja nije izbij nabij.. Kod Ade to nismo vidjeli skoro nikako, osim borbenosti na zimu.. Sto mi Amar i Miske idu na kur.ac ? Zato sto seru obojica, jedan sere kako su mu vrata uvijek otvorena ako se poklope ciljevi itd itd.. E to je mazanje ociju, kad obojica kao uredu su i sve, a kad treba za Zelju raditi zajedno oni nece.. Nece i ne mogu zbog vlastitih ega jbg.. Svaki put na konferencijama fino upakuju pricu, obojica preinteligentni.. Hocu igru napokon pa da mi dedo ustane iz groba da nas vodi, hocu igru i rezultate.. volim Zelju, samo ganje !

Sent from my SM-A520F using Tapatalk

Na jugu stojimo, zastave vijemo, barjake dižemo i baklje palimo..
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 05, 2018 1:13 am

ellaxaz je napisao/la:
uto jun 05, 2018 12:24 am
Ko ce zaduziti "ukletu" sedmicu?
:roll:
14a je ukleta :D 7a onako.. Ko ce uzet 10u?

OPUSTITE SE RAJA! Ne volim kada se ovoliko sekirate...
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 05, 2018 1:22 am

Vipla1921 je napisao/la:
uto jun 05, 2018 1:10 am
Zao vam Adzema, zao vam Misketa, zao vama Amara, zao vam petog desetog.. E jes u cukuru mi njih sviju zao, mene mi je najvise zao.. Sto ja dolazim svaku tekmu na Grbavici, ustvari gotovo svaku, a za sta? Da gledam kako parmak Mehremic ne zna se postaviti u odbrani, kako nas Ado nema igre, kako nema igre pod Slavkom, pod Kosticem.. Meni se svida Odin stil i poslije njegovih tekmi odem kuci ok sretan pa i kad popusimo.. A sretan sam bio jer sam imao sta vidjeti ! Igru lijepu, borbenost do maksimuma, taktiku koja nije izbij nabij.. Kod Ade to nismo vidjeli skoro nikako, osim borbenosti na zimu.. Sto mi Amar i Miske idu na kur.ac ? Zato sto seru obojica, jedan sere kako su mu vrata uvijek otvorena ako se poklope ciljevi itd itd.. E to je mazanje ociju, kad obojica kao uredu su i sve, a kad treba za Zelju raditi zajedno oni nece.. Nece i ne mogu zbog vlastitih ega jbg.. Svaki put na konferencijama fino upakuju pricu, obojica preinteligentni.. Hocu igru napokon pa da mi dedo ustane iz groba da nas vodi, hocu igru i rezultate.. volim Zelju, samo ganje !

Sent from my SM-A520F using Tapatalk
I meni je najdrazi period bio sa Odom. Imala se vizija, stil igre, uz to normalno mladi igraci. Nadam se isto da ce slicno biti i sa novi trenerom, koji ce dati priliku mladim igracima.
 
bianco blu
Postovi: 1044
Pridružen/a: pon apr 04, 2016 12:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 05, 2018 1:28 am

Daš otkaz Ažemu.
Dovedeš duplo goreg trenera.
Ko i zašto je doveo ovakvu trenersku prevaru?
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 05, 2018 1:28 am

Ma i da je Adzem ostao ovi zlonamjerni bi u tome vidjeli sansu da napadnu i govorili bi gdje ces na njemu kontinuitet graditi.
Naravno da nisu ovdje zlonamjerni, al po drustvenim mrezama su sad najglasniji i podrzavaju Adzema. Bitno je kritikovat.

Ali i uprava je kriva, nije da nisu dali mjesto toj kritici. Dali su povod i prijasnjim lutanjima i ovim sada.
Realno ovaj novi trener je nepoznanica i ove kritike su odraz nagomilavanja prijasnjih neuspjeha.
Ovaj lik po CV nije nista losiji od Kostica, a Kostic je bolje prihvacen, jer tad nije bilo ovoliko nezadovoljstva. Da je ovaj dosao u taj vakat, popio bi tri put manje kritika, u to sam ubjedjen.

Opet kazem, uprava je sama kriva, jer nema rezultata u sportskom segmentu i nezadovoljstvo se gomila. A ovim potezom su uperili cijev u sebe.
Nek im je sretno s ovim likom, a i nama naravno.
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 05, 2018 1:29 am

bianco blu je napisao/la:
uto jun 05, 2018 1:28 am
Daš otkaz Ažemu.
Dovedeš duplo goreg trenera.
Ko i zašto je doveo ovakvu trenersku prevaru?
Po cemu duplo gori?
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 05, 2018 1:37 am

P.S. Uz to ako su istine da pojedini igraci vec negoduju ovog trenera, kao nikad culi za njeg. Vec ta nasa mahalstina i "svlacionica" nekog bez prijasnjih rezultata ne prihvata, jer drugacije bi se ponasali prema nekom koga i navijaci podrzavaju, ko ima neki rezultat iza sebe.
Uglavnom na hajr, svima nam je u cilju da se ubode sa Slobom :D
Dobro ne bas svima :kafa:
 
Avatar
amar92
Postovi: 1610
Pridružen/a: čet jan 26, 2017 5:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 05, 2018 1:38 am

Sad ce Proja biti prvi lijevi bek, po nacionalnom kljucu. Eto bit ce vam odmah bolji trener od Ade


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
bianco blu
Postovi: 1044
Pridružen/a: pon apr 04, 2016 12:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 05, 2018 1:40 am

nikson je napisao/la:
uto jun 05, 2018 1:06 am
Asime Zecu **** te Sanel Halilovic I ona skupina njegova sto te podrzava. Smece seljacko! Ko ti je kriv sto si se opijao u jeku sezone sa bratom??
Na kraju krajeva hvala ti sto si se opijao jer smo dobili Zajmovica, za tebe je u svakom smislu igrac a pogotovo svojim odnosom prema ekipi.
nemoj tako. Sanel je dobar sa upravom, pogotovo Misimovićem. Zamjerit' će ti forumaši.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 97 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija