Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5234
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 04, 2018 10:04 pm

Hadzijalagic je napisao/la:
pon jun 04, 2018 9:57 pm
Ne napada se novi trener vec odluka da se on dovede...

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk
Zasto?
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 04, 2018 10:04 pm

Bog te cuo...

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk

Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pon jun 04, 2018 10:05 pm

avlami97 je napisao/la:
Hadzijalagic je napisao/la:
pon jun 04, 2018 9:57 pm
Ne napada se novi trener vec odluka da se on dovede...

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk
Zasto?
Zato sto njegova karijera ulijeva strasan optimizam u napredak naseg kluba u famoznom sportskom segmentu..

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk

Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
BHDragons
Postovi: 2240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 04, 2018 10:06 pm

A ti si ko neki vidovnjak pa znas kakav ce biti?
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!
 
Timscho
Postovi: 228
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 2:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 04, 2018 10:08 pm

dobrodosao novi treneru! idemo zajedno u pobjede nove!
svojim snagama na svojoj zemlji
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 04, 2018 10:10 pm

hajd et doveli su jeftinijeg trenera, eh de sad produzite sa graovcem i zakaricem.

zakaric bi mogao da bude nasa zlatna koka, kao i graovac. zadrzite vecu i zaposlite trenera golmana.

i to je sto nama treba da bi dalje napredovali. a ne nekih 300hiljada koje necemo uloziti u igraca boljeg od zake.
MIRZA RASCIC
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3560
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 04, 2018 10:13 pm

Tesko Bogu sa nama kakvi smo...

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 04, 2018 10:14 pm

Kada bi uspjeli zadzati kostur ekipe sa svim glavnim igracima to bi bilo najvece moguce pojacanje za narednu sezonu..

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk


CURVA je napisao/la:Bili bi dobro kad bi ekipa 1921 naprqvila intervju sa Misketom pa da vidimo razloge zbog kojeg su ga doveli svi mozda nismo zadovoljni ali nemojte teskih rijeci siguran sam da su se raspitali maksimalno i donijeli ovu odluku
Da se ne lazemo, niko nije zadovoljan samo to neko kaze a neko po navici udara kontru.. Svi cemo morati sacekati da vidimo na cemu smo, a teske rijeci su u svakom slucaju suvisne i ne donose nikakvu korist..

Zadnja izmjena: Hadzijalagic, dana/u pon jun 04, 2018 10:14 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 04, 2018 10:16 pm

droba je napisao/la:
pon jun 04, 2018 9:01 pm
Brkoo je napisao/la:
pon jun 04, 2018 8:56 pm
droba je napisao/la:
pon jun 04, 2018 8:51 pm
Mi smo obicna stoka i nismo nista ni zasluzili da imamo. Volio bih ove kvazi-strucnjake upiitat kakve je rezultate i klubove vodio Ado, Kostic,Ćelo,Simo, Ninkovic itd itd prije nego su dosli u Zelju? Na vecinu ste svrsavali kao da smo doveli Hicvelda. Treba covjeku dati priliku pa da vidimo sta zna i umije.Najlakse je tudjim k....... .... mlatit. Lagano sve ce se vidjeti kad pocne europa a dotad pojedinci isfrustrirani nadjite sta i povalite.. pozzzzz
I sta sad, grijesili su u izboru trenera i treba tako da nastave jer eto ako su pogrijesili sa Kosticem, Adzemom, Slavkom mogu i sa ovim? Onda ovog smijenis u prvih par kola, dovedi nekog ko je njegov rang i vrti u krug? Pitanje je samo do kada..
Sta ako sad nisu pogrijesili, jesili ti toliko kompetentan ili vidis buducnost da dajes sebi pravo da komentarises i sudis o covjeku za kojeg si cuo prije dva sata. Ako si takav expert bujrum u klub i da te 10000 navijaca slavi. Bez zle namjere treba pustiti covjeka da vidimo sta zna ako su mogli svakakvi bezimenovici dolaziti treba i ovom covjeku dati sansu . Jer mis mo tu radi Zelje ne radi trenera.

pozzz
Pogrijesili su i sad. Ne trebas biti vidovit da to vidis. To ti je isto kao kad dovedes Mehremica i ocekujes od njega da bude dobar lijevi bek. Nemoguce. Fali tu i znanja i kvaliteta. Znanja od onoga ko bira igraca i kvaliteta od igraca. Bude tu i promasaja, igrac za kojeg mislis da je dobar ispostavi se da nije iz nekog razloga.
Evo npr. Ja nisam a rekao kad smo promasili sa Zahirovicem, doveli smo bivseg reprezentativca koji kao posjeduje neki kvalitet ali je ogranicen do bola prema naprijed ali je u globalu bio promasaj, ok nema veze pokusali smo, igrac nije uspio iz vise razloga.

Kad ovako dovodimo ublehe nebitno da li se radi o trenerima ili igracima onda ne znam sta ocekujemo. Nesto ce se kao promijeniti? Evo za ovog trenera, pretvorit ce se u Murinja, to niko drugi nije skontao, jedini mi to uocili, how yes no. U 13 godina lik ima 34 pobjede u trenerskoj karijeri. Cinjenice. Zar se ovako nesto moze opravdati i braniti?
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3954
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 04, 2018 10:17 pm

CURVA je napisao/la:
pon jun 04, 2018 10:14 pm
Bili bi dobro kad bi ekipa 1921 naprqvila intervju sa Misketom pa da vidimo razloge zbog kojeg su ga doveli svi mozda nismo zadovoljni ali nemojte teskih rijeci siguran sam da su se raspitali maksimalno i donijeli ovu odluku
planiramo intervju, ali sa novim sefom struke!
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 04, 2018 10:17 pm

Vec vidis da ni ovaj trener nece imati normalnu atmosferu za rad..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5234
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pon jun 04, 2018 10:18 pm

Hadzijalagic je napisao/la:
pon jun 04, 2018 10:05 pm
avlami97 je napisao/la:
Hadzijalagic je napisao/la:
pon jun 04, 2018 9:57 pm
Ne napada se novi trener vec odluka da se on dovede...

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk
Zasto?
Zato sto njegova karijera ulijeva strasan optimizam u napredak naseg kluba u famoznom sportskom segmentu..

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk
Amar nije imao nikakve reference pa je pokorio ligu u dva mandata
Nakon toga je Amar ima ekstra reference pa je otjeran iz Katara.

Ne znam izcvuci zakljucaj, a nisam vidovit.

Valjda smo tu da podrzimo Zelju, a ne da mu svojim "strucnim" misljenjem...
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
Kospicar
Postovi: 1947
Pridružen/a: sub jun 11, 2016 10:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 04, 2018 10:20 pm

Okolele je napisao/la:
pon jun 04, 2018 10:17 pm
Vec vidis da ni ovaj trener nece imati normalnu atmosferu za rad..
Ja sam samo iz tog razloga optimista
"Željo je religija i život. Nije samo fudbal, već stil življenja i ponašanja."
Ivica Osim
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5234
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 04, 2018 10:22 pm

@Brko, kopiraj svoje prve postove o Zajmovicu.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
Gola
Postovi: 476
Pridružen/a: sub avg 06, 2016 8:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 04, 2018 10:27 pm

Nit smrdi, nit mirise, sasvim je okej. Nije ono sto sam ocekivao, ali vjerujem da je u skladu s nasim mogucnostima sasvim solidan izbor.
Svima nam je bio Amar prvi izbor, sve ostalo je tu negdje, ocekivali smo bum, pa ako ne Amara daj Kodru ili Vukomanovica ili nekog treceg i samo zbog nasih prevelikih ocekivanja covjeka pljujemo ni krivog ni duznog.
Nisam cuo nikad za njeg ali sam pogledao par intervjua i mogu reci da covjek govori sasvim korektno bez previse floskula i ostavlja utisak kao sabrana, pozitivna osoba.
Jasno je da smo umorni od drugih mjesta, od ublehe, od nesrece, od korupcije pa se malo zalijecemo i zelimo tih 20% o kojima stalno govorimo preko noci, te su nam svi krivi jer nema Amara, jer nije provjereno ime, jer nema dobar CV.
Nase je da damo podrsku i da vjerujemo kao sto smo i do sad vjerovali i nadali se najboljem. Uz ovaj tim, ovakvu upravu i par pojacanja bi i slabije rangirani treneri dosli do cilja.
Ako nam je vec CV referenca, pa sta to Sablic ima pa ga je jedan Serif angazovao, da li i njihovi navijaci pljuju covjeka i okrecu mu ledja prije nego je i dosao?
Tezak smo narod, al bice ovo aBd dobro.
U BiH je fudbal igra u kojoj je uvijek Željo šampion.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6737
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 04, 2018 10:32 pm

Nek mu je sretno i sve najbolje...treba dati punu podrsku treneru. Ali mene samo interesuje gdju su njega iskopali? Ali jedno sam skontao tj. Da su ovi forumi zlo najvece, svak ima pravo da sere sta hoce, samo ne bi ovoj upravi bio u kozi ako krenu losi rezultati.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 04, 2018 10:33 pm

avlami97 je napisao/la:
pon jun 04, 2018 10:22 pm
@Brko, kopiraj svoje prve postove o Zajmovicu.
Derbi protiv Sarajeva na Kosevu fulio mrtvi zicer, protiv Borca isto, tako nastavio i fulao zicere citavu prvu polusezonu, hronican problem imao sa zavrsnicom. Malo je reci uzasan bio. Druga polusezona Adzem ga otpisuje, on ne zeli na posudbu i onda se pojavljuje skroz drugi Zajmovic, igrac sa mnogo vise zelje, elana, prolazi protivnike kako zeli itd, niko se nije nadao da ce momak ovako eksplodirati i biti jedan od nasih najboljih igraca..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
AmH79
Postovi: 99
Pridružen/a: pet dec 02, 2016 11:54 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 04, 2018 10:33 pm

Malo se ovdje smirise strasti.

Polazimo od pogresne pretpostavke, mi, znaci onaj dio nas koji je nezadovoljan ovim izborom.

Slavko Petrovic nije racunao na Sabana, Hajdara, Kemu. Nasi su ga ostavili da vodi Evropu i tako ispunili neki zacrtani cilj. Dan pred sezonu postave Adu sa zadatkom da uvede par nasih omladinaca. Ostalo je istorija.

Sada se postavlja pitanje, sta je za Zelju bitnije:
Da u narednoj sezoni ili u naredne dvije osvoji titulu? Ili da u naredne dvije sezone proizvede igrace utrzive vrijednosti, recimo, 4 miliona Eura?

Onaj klub koji u BHPL bude prvi bude imao budzet za sezonu od 3-4 miliona Eura, postace dominantan. U kontinuitetu.

To sto ce nas na tekmama mozda biti dvije hiljade, tuzno ali Boze moj...
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 04, 2018 10:35 pm

@avlami97
Amar je bio nas covjek, slicno kao i Ado. Radio u omladinskim selekcijama naseg kluba i dobio sansu. Tu sansu je iskoristio i to ne jednom nego u dva navrata i ucinio nas najtrofejnijim klubom u drzavi. Bio mlad, karizmatican i ambiciozan, imao savrsen pedigre u smislu da je bio sin najveceg trenera i jednog od najvecih ljudi uopste sa ovih prostora. Amar je, slozio se neko ili ne, dobitna formula za BHPL bar kada smo mi u pitanju. Ne znam da je otjeran iz katara. Znam da je tamo radio u klubu koji nije imao nikakvih ambicija i Amarov jedini cilj u kataru je bio da zaradi pare..

Ovaj novi trener niti je mlad a niti je nesto napravio u svojoj karijeri da bi mogli biti zadovoljni odlukom da se postavi za sefa struke. To je moje vidjenje a ako ti nije sta zahmetli da mi objasnis zasto si ti zadovoljan takvom odlukom i zasto smatras da ce ovaj covjek unaprijediti nas klub..



Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk


Zadnja izmjena: Hadzijalagic, dana/u pon jun 04, 2018 10:35 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 04, 2018 10:36 pm

kratkovidno je bilo reći užasan. dosta forumaša je i tad vidjelo da momak ima šlifa, da ima rijetku brzinu i dribling za nekoga tako visokog. način na koji je ulazio u te zicere je ukazivao na to da nešto može.
gradi željo boli te *****

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot], Jacksparrow i 258 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija