Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 03, 2018 1:56 am

Leon_Professional je napisao/la:
ned jun 03, 2018 1:50 am
Dobro, zivi bili pa vidjeli.
On ako ima vise od 180 evo glava.
A da je tolko fizicki dominantan, i ako se ta dominacija ogleda u debljini nogu, jest dominantan ne kazem da nije nabjen, al je prenizak a presirok za tu visinu.
On da je visociji i da ima ovakve noge bilo. Bi top.

Al hajd, postujem svacije misljenje, vidjet cemo, ja imam svoje.
Ako on ima 17 godina onda bi trebao narasti kroz par godina, ali ni to ne mora biti slucaj. Meni se kod njega svidjelo postavljanje i njegova borba, ali samo sam ga gledao u europskim utakmicama i to je to. Ako se ne izduzi nista od njega, ali eto ima prostora jos par godina da dobije koji cm i takav nam sigurno moze posluziti.
Mada imamo stopera u juniorima koji bi trebali dobiti sansu prije njega, tako da prica o njemu i nije na mjestu :D
 
Avatar
nikson
Postovi: 1007
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 12:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 03, 2018 2:04 am

On je za drugog stopera, kapitena Velica izmislio fudbal. Postavlja se 15 puta bolje, mnogo je jaci u duelu, tehnicki potkovaniji i realno u europskim utakmicama je unosio sigurnost dok je Velic odnosio :D
E sad kakav moze biti to niko nikad ne moze znati, mozda ga krene, mozda ne, mozda mu Graovac odgovara, mozda ne...isprobati ga treba definitivno :) Sjetite se da je Cannavaro bio najbolji igrac svijeta i najbolji stoper a kad je presao u Real nije bio ni slican :) Mnogo, mnogo zavisis od drugog igraca i razumijevanja s njim...
Ovdje znaju reci da svaka pizda s brda moze zapaliti Sarajevo, medjutim samo ga Zeljeznicar moze pobjediti!

Zeljeznicar za zivot cijeli!
 
Avatar
BlueSide
Postovi: 445
Pridružen/a: pon maj 15, 2017 11:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 03, 2018 2:13 am

Jbt postali smo i vidoviti..cuj nikad od njega igraca
Momak potencijal sigurno, tek treba da pokaze koliko moze al eto treba ga preventivno popljuvati..fuj
" Ako u Želji neces teziti ka izvrsnosti onda ne trebas biti u Želji "
S.M
 
Avatar
Pompey
Postovi: 2286
Pridružen/a: uto feb 14, 2017 11:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 03, 2018 2:14 am

Ja sam u periodu od 15. do 17. godine izrastao nekih desetak centimetara. Tako da ima jos fore sto se tice toga :D. Nego samo da on nastavi trenirati, voditi racuna o sebi i nastavi se razvijati kako treba i bice od njega dobrog fudbalera.
Nije to, nije to...
Čuva Bog Želju svog...
 
Avatar
Izlija
Moderator
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 03, 2018 2:16 am

MrkiMedo je napisao/la:
sub jun 02, 2018 8:40 pm
MATORI je napisao/la:
sub jun 02, 2018 8:33 pm


E trenutno se desava prilicna drama oko tih cijevi...nemojte me pitati za detalje...nadajmo se da ce se pozitivno zavrsiti....ovi sto su blizu vatre i sve znaju...znaju o cemu govorim. Na hajr.
Pisite u cemu je problem, sanjavat cu drenazu veceras
Nikakva drama, traženi dodatni papir za drenažne cijevi koje je proizvođač iz UK dostavio dok je inspekcija provjerila ostalo ( nisu obične drenažne cijevi kupljene u Penyu već profi oprema sa kojom se nikada nisu susretali ), sve prošlo u najboljem redu i radovi teku po već utvrđenoj dinamici, Grci čekaju "ko zapeta puška" da se naspe pjesak kako bi mogli da odrade nivelaciju i odrade svoj dio posla. Nema potreba za nekim "nazor senzacijama", ovo je prvi teren u kantonu da se radi ovako kvalitetno i logično je da nadzori nisu upoznati sa modernom tehnologijom, ako je bilo malo trke u klubu da se dobije traženi papir ista je završena vrlo brzo, prije nego što je Matori napisao ovaj post.
イビチャ・オシム
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 03, 2018 2:25 am

Pompey je napisao/la:
ned jun 03, 2018 2:14 am
Ja sam u periodu od 15. do 17. godine izrastao nekih desetak centimetara.
Isti si ko moj mali...
 
11plavih'92
Prijatelj foruma
Postovi: 964
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 7:56 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 03, 2018 2:32 am

Izlija je napisao/la:
ned jun 03, 2018 2:16 am
MrkiMedo je napisao/la:
sub jun 02, 2018 8:40 pm
MATORI je napisao/la:
sub jun 02, 2018 8:33 pm


E trenutno se desava prilicna drama oko tih cijevi...nemojte me pitati za detalje...nadajmo se da ce se pozitivno zavrsiti....ovi sto su blizu vatre i sve znaju...znaju o cemu govorim. Na hajr.
Pisite u cemu je problem, sanjavat cu drenazu veceras
Nikakva drama, traženi dodatni papir za drenažne cijevi koje je proizvođač iz UK dostavio dok je inspekcija provjerila ostalo ( nisu obične drenažne cijevi kupljene u Penyu već profi oprema sa kojom se nikada nisu susretali ), sve prošlo u najboljem redu i radovi teku po već utvrđenoj dinamici, Grci čekaju "ko zapeta puška" da se naspe pjesak kako bi mogli da odrade nivelaciju i odrade svoj dio posla. Nema potreba za nekim "nazor senzacijama", ovo je prvi teren u kantonu da se radi ovako kvalitetno i logično je da nadzori nisu upoznati sa modernom tehnologijom, ako je bilo malo trke u klubu da se dobije traženi papir ista je završena vrlo brzo, prije nego što je Matori napisao ovaj post.
E sad se moze i zapostiti bez srkleta :palacgore:
5. - 7. Okt 1992.
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 03, 2018 2:33 am

Doa1996 je napisao/la:
sub jun 02, 2018 7:59 pm
izvinite majstori nogometa i vjestina s loptom, samo sam prenio informacije, vjerovatno se nikad i niste sreli s loptom ali bitno je spustiti nekog slika

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
Pusti brate. Ja sam upoznat jer sam pratio tog malog kroz ovu sezonu. Šura mi rece jer je njegov dobar drug da ima ponude iz premijer lige i iz njemacke trece lige. Tako se raja isto za Zajmovica smijala. Ovaj jaran (chwilla ga zna podobro) i dan danas nas ubjedjuje da je zajmovic nama dobar jer je ostatak ekipe toliko lose igrao :lol: I ti njega ne mozes ubjediti da covjek posjeduje kvalitet i da bi mogao jos da napreduje..
I de ljudi malo da sjasemo s Adzema, covjek ima ogromnih psihickih problema. Hvala mu za kup i promociju juniora ali vakat je da se vrati u dio gdje se najbolje razumije a to je omladinski pogon. Sto se mene tice odmah bi ga umjesto Alihodzica postavio za koordinatora oml. pogona...
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 03, 2018 2:57 am

BlueSide je napisao/la:
ned jun 03, 2018 2:13 am
Jbt postali smo i vidoviti..cuj nikad od njega igraca
Momak potencijal sigurno, tek treba da pokaze koliko moze al eto treba ga preventivno popljuvati..fuj
Ko je koga popljovo, sta mlatis.
Svako ima pravo da po necemu stvori misljenje kakav ce biti u buducnosti, to nije vidovistost. Jer kako onda drugi odlucuju da li u nekog ulagat ili ne ulagat, da li ce dobar biti ili nece. Jesu to oni vidoviti il treba rec ma haj ko zna vidjet cemo.

Mani se te patetike i emocija, kao nase dijete gdje ces rec da nece bit nista od njeg.
Isti su komentari bili i za Hrvanovica, a ja medju rijetkim govorio da je nedefinisan igraac i da tesko bude sta od njeg, a ostali pricali o nekim fizikalijama. Nije da se hvalim, ali samo hocu reci da ne vidim problem u tome da neko misli da neki omladinac nece uspjeti i da to nije nikakvo pljuvanje.
 
Avatar
Gola
Postovi: 477
Pridružen/a: sub avg 06, 2016 8:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 03, 2018 3:00 am

Mogla bi Sloga biti ozbiljna ekipa naredne sezone, ima Husic lovu i ne stedi je, citam i Stojcev im dolazi.
Po svemu sudeci bice ovo jos jedna turbulentna sezona.
U BiH je fudbal igra u kojoj je uvijek Željo šampion.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 03, 2018 3:05 am

Ma takve ekipe brzo ispušu.. njima je LZO i borba za opstanak.
:)
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
HercegovacTM87
Postovi: 13
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 7:13 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 03, 2018 3:10 am

omladince,barem ove 19 + godina poslati u olimpic.logicnije mi je nego da se salje u gorazde npr.blize je i bore se u vrhu.I modric je isao na posudbe,trenirao
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 03, 2018 3:11 am

MrkiMedo je napisao/la:
ned jun 03, 2018 1:56 am
Leon_Professional je napisao/la:
ned jun 03, 2018 1:50 am
Dobro, zivi bili pa vidjeli.
On ako ima vise od 180 evo glava.
A da je tolko fizicki dominantan, i ako se ta dominacija ogleda u debljini nogu, jest dominantan ne kazem da nije nabjen, al je prenizak a presirok za tu visinu.
On da je visociji i da ima ovakve noge bilo. Bi top.

Al hajd, postujem svacije misljenje, vidjet cemo, ja imam svoje.
Ako on ima 17 godina onda bi trebao narasti kroz par godina, ali ni to ne mora biti slucaj. Meni se kod njega svidjelo postavljanje i njegova borba, ali samo sam ga gledao u europskim utakmicama i to je to. Ako se ne izduzi nista od njega, ali eto ima prostora jos par godina da dobije koji cm i takav nam sigurno moze posluziti.
Mada imamo stopera u juniorima koji bi trebali dobiti sansu prije njega, tako da prica o njemu i nije na mjestu :D
Ma iskreno ja se nadam da ce narasti, znam da se jos moze narasti al izgleda njemu samo u sirinu ode :D

A ocito ima raje koja nije loptu sutnula nikad pa ne konta kakav je prelaz iz juniora u seniore. Jbt kao da drugi sport igras, zajebano skroz.
Pa hajde malo realno, postavlja se dobro, pametan a da vas pitam kako bi izgledalo da sad cuva Ahmetovica, Fajica, Handzica i ostale mrcine nase lige. Mislite da bi mogao.

Necu dalje na ovu temu jer ispade pljujem nekog jer imam suprotno misljenje( kao i inace ovdje), ima on jos jednu godinu staza u juniorima i trenutno nije blizu prvog tima, nadam se da ce narasti malo i izduzit pa da poveca sanse za uspjeh.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 03, 2018 3:19 am

Plava Porodica je napisao/la:
ned jun 03, 2018 3:05 am
Ma takve ekipe brzo ispušu.. njima je LZO i borba za opstanak.
:)
Bgm ako napravi ekipcinu kao sa Slobodom bit ce veselo. Mislim ne ocekuje ja odmah sljedece sezone njih u samom vrhu, ali vec za dvije ako bude ulagao kao u Slobodu, svr je moguce
 
Avatar
Rambo_Amadeus
Postovi: 1109
Pridružen/a: pon feb 13, 2017 5:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 03, 2018 4:02 am

Ma da naraste i izduzi se još malo, bilo bi pokretan ko trafika, ništa od njega.. treba momku dat priliku, barem na beku, i tu poziciju može igrat.. fizicki je iznad svog uzrasta i zašto ga ne probat, hocemo i njega cekat do 22 da vidimo može l poluvrijeme dobit'
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge. Upravo bi to trebao biti cilj svih navijačkih grupa"
 
Avatar
gavran
Postovi: 7570
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 03, 2018 7:04 am

Zna li neko hoce li se teren praviti?
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
Avatar
gavran
Postovi: 7570
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 03, 2018 7:06 am

Lijepo i suncano jutro. treba travu kositi.a mrsko mi. :zid:
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
MATORI
Postovi: 1150
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 9:38 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 03, 2018 9:18 am

Izlija je napisao/la:
ned jun 03, 2018 2:16 am
MrkiMedo je napisao/la:
sub jun 02, 2018 8:40 pm
MATORI je napisao/la:
sub jun 02, 2018 8:33 pm


E trenutno se desava prilicna drama oko tih cijevi...nemojte me pitati za detalje...nadajmo se da ce se pozitivno zavrsiti....ovi sto su blizu vatre i sve znaju...znaju o cemu govorim. Na hajr.
Pisite u cemu je problem, sanjavat cu drenazu veceras
Nikakva drama, traženi dodatni papir za drenažne cijevi koje je proizvođač iz UK dostavio dok je inspekcija provjerila ostalo ( nisu obične drenažne cijevi kupljene u Penyu već profi oprema sa kojom se nikada nisu susretali ), sve prošlo u najboljem redu i radovi teku po već utvrđenoj dinamici, Grci čekaju "ko zapeta puška" da se naspe pjesak kako bi mogli da odrade nivelaciju i odrade svoj dio posla. Nema potreba za nekim "nazor senzacijama", ovo je prvi teren u kantonu da se radi ovako kvalitetno i logično je da nadzori nisu upoznati sa modernom tehnologijom, ako je bilo malo trke u klubu da se dobije traženi papir ista je završena vrlo brzo, prije nego što je Matori napisao ovaj post.
Nije sve bas sjajno kao sto to hoces sugerisati. I nije problem oko cijevi ko ih je proizveo-nego nacin perforacije.. helem nejse...ako krenemo dalje mislit ces da sam zlonamjeran, pa ces mi brisati postove a za takvom komunikacijom nema potrebe....Samo hocu reci jos da NASI malo vise znaju biti revnosni nego sto je potrebno bar kada je oblast gradjenja u pitanju a koju dobro poznajem. Kamo srece da smo tako rigorozni u sportskom dijelu. Mi bi godisnje dovodili plafon jednog igraca....pozdrav tebi
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 03, 2018 9:22 am

Po tebi ispade da su mogli i u Kemopromu kupiti cijevi.
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23664
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 03, 2018 9:23 am

Minjore je napisao/la:
ned jun 03, 2018 2:33 am
I de ljudi malo da sjasemo s Adzema, covjek ima ogromnih psihickih problema. Hvala mu za kup i promociju juniora ali vakat je da se vrati u dio gdje se najbolje razumije a to je omladinski pogon. Sto se mene tice odmah bi ga umjesto Alihodzica postavio za koordinatora oml. pogona...
:palacgore:

Upravo tako, Ado je veliki Zeljovac i osvojio je taj kup, i jako mi je drago zbog njega sto je to uspio. Zavrsili smo pricu o Adzemu, covjek stvarno pati zbog te titule, i nece mu vise niko od nas prisjedati na muku.

Adu vratiti u omladinski pogon, on u klubu mora biti i slazem se sa Minjoreom, umjesto Alilhodzica da bude koordinator omladinskih selekcija. Za seniorski fudbal treba mnogo vise zivaca, i nadam se da ce nam se nekada vratiti, kao pomocnik.

Sto se tice Zajmovica, on ne staje. I na odmoru je 2 puta u teretani dnevno, a na moru se trazi hotel sa teretanom. Sve je podredio treningu i jedva cekam da ga vidim sljedece sezone. Samo da ga povrede zaobidju.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 191 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija