Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
The Desert Fox
Postovi: 187
Pridružen/a: pet feb 26, 2016 2:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 02, 2018 11:37 am

8-)

slika
Željezničar über alles !

Deutsche Afrikakorps !
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 02, 2018 11:41 am

Vipla1921 je napisao/la:
sub jun 02, 2018 10:48 am
To da je kockar koga briga, nek igra kladaru za sebe i cao.. Meni ne smeta, kladi se na tekme Everton-Arsenal, Juve- Atalanta, Wilsterman-Bolivar.. Koga briga? Drugo Hadzic je smijesan frajer.. Vrati nazad samo, ne do Bog pokusaja da probije, sve u svemu bezveze skroz.. Nista on nije pokazao da kazes ima nekog slifa.. E za to da nemamo igru pod Adzemom i da mora ici se slazem !

Sent from my SM-A520F using Tapatalk
Evo sad zamisljam Adzema kako sjedi do cetiri ujutro i ceka Lillarda preko za pare, a u pauzama utakmice gleda potencijalne igrace na yt :D
 
Avatar
nikson
Postovi: 1007
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 12:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 02, 2018 12:01 pm

Kako me nervira ova prica nemamo igru s Adzemom...eto imali smo je sa Slavkom i sa Kosticem garant...kod Slavke js bilo nabij Miroslavu pa sta on uradi i kako odigra do Lendrica, kod Kostica nije ni bilo i eto....nemamo igru jer nemamo igrace kako treba, da je to 11 profesionalaca kako se placaju i kako ih predstavljaju ne bi to problem bio. Uporedi Kramarica (kojeg smo kleli) sa Mehremicem pa vidi razliku a ovaj doveden kao pojacanje....i gotovo na svakoj poziciji imas takav primjer...
Ovdje znaju reci da svaka pizda s brda moze zapaliti Sarajevo, medjutim samo ga Zeljeznicar moze pobjediti!

Zeljeznicar za zivot cijeli!
 
HercegovacTM87
Postovi: 13
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 7:13 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 02, 2018 12:06 pm

valjda se I visca zasitio Turske,u najboljim godinama je i formi da se proba u nekoj jacoj ligi.Ako Zakaric ode kakve su da se da se Stilic vrati.Ako hocemo iskorak trebaju nam takvi igraci a kad je doveden stevanovic moze se i on dovesti.
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 02, 2018 12:20 pm

Sa Adzemom smo imali najbolju igru do polusezone. Neka dobro izanaliziraju sta se desilo u zimskoj pauzi, koje su promjene uradjene i ne bi trebalo biti tesko uvidjeti greske koju su uzrokovale losu igru na proljece.

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk

Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 02, 2018 12:25 pm

Mislim da ima povelika sansa da ce Basaksehir otkupiti Bajicev ugovor. Bio je i starter zadnjih par utakmica. Ali nisam siguran za koliko mozda 2,5 mio eura. Ne vjerujem da ce se vratiti nazad u Udinese. Koliko imamo od njegovog transfera?
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 02, 2018 12:30 pm

Evo ja nisam za Adzema da ostane, ali nemojmo pretjerivati.
U prvoj polusezoni je itekako pokazao da moze.
Dosao je u ekipu sa kojom nije imao ni dan priprema, tek upoznavanje i sutradan je odma izmiksao sastav i razbio GOSK.
Bio je hrabar pa Kemu gurao na DMF, iako se ta rotacija nije pokazala kao idealno rjesenje, opet kazem, bio je hrabar da proba. Bio je takodje hrabar da Anelu pruzi sansu da debitira u nasem dresu i to na Kosevu u vrlo vaznim momentima utakmice. Takodje, Harisa koji je navodno bio na pragu Slavije kod Slavke je potpuno etablirao i momak je sada nezamjenjiv i vrlo bitan kotacic nase ekipe.
Cesto je rotirao, mijenjao sisteme igre, nakon dolaska Voje pronalazi pravu formulu, i igra je pocela dobijati smisao, dobili smo polako svoj stil igre, a to se kod nas voli nazivati trenerskim rukopisom, tako da apsolutno vjerujem i u tu sposobnost kod Ade da prepozna i trazi odredjeni stil igre od svojih igraca.
Juniori su igrali prelijep fudbal godinu prije kada su bili sampioni i time izborili ligu prvaka, nije ta igra s neba pala, brz napadacki fudbal na sto manje dodira, ja sam siguran da je se u prvoj polusezoni priblizio tom stilu vodeci prvi tim.
Vec sam pisao da je u nastupima u javnosti bio sasvim uredan i samouvjeren, neke izjave nisu bile mozda na mjestu ali je bio karakteran, tempramentan i nije se bojao reci sta misli.

Druga polusezona - no comment. Sve suprotno od prve. Taktika, trenerski rukopis, rotacije, mladji igraci, nastupi u javnosti sve je palo u vodu.

Ako rukovodstvo kluba, sportski direktor, pa i sam Adzem, ne mogu dijagnosticirati problem koji se desio njemu kao treneru, onda apsolutno nema nikakvog smisla nastavljati s njim na klupi jer cemo samo odloziti problem koji ce nas jos vise kostati na zimu ili cak i ranije ako ostane na klupi.

Ako znaju u cemu je problem, da li u Papcu, strucnom timu pomocnika, nekim igracima, kondicionom treneru, onda rijesite taj problem, Adzemu dajte punu podrsku i dovedite adekvatna pojacanja.
Zadnja izmjena: cikazubo, dana/u sub jun 02, 2018 12:32 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 02, 2018 12:31 pm

Ma on samo da je nastavio biti hrabar, mislim da bismo titulu slavili.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
barbarez
Postovi: 1050
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 02, 2018 12:34 pm

Hadzijalagic je napisao/la:
sub jun 02, 2018 12:20 pm
Sa Adzemom smo imali najbolju igru do polusezone. Neka dobro izanaliziraju sta se desilo u zimskoj pauzi, koje su promjene uradjene i ne bi trebalo biti tesko uvidjeti greske koju su uzrokovale losu igru na proljece.

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk
Ne znam brate na osnovu cega ovo tvrdis. Mi smo 2/3 te polusezone igrali slabo,onog trenutka kad su uslovi za igru postali teski i jako teski, mi smo naprasno proigrali. Ne znam da li smo se mi najbolje snasli u tim seljackim uslovima,ali nas je bilo krenulo bas. Ondije nije bilo fudbala i igre,nego cisto snalazenje i borba,a nama je eto to bas islo na ruku. Sarajevo,Radnik,Siroki...Jako dobro smo se snasli,nisu nas mogli fatat na sporost nekih igraca jer lopta je vise bila u zraku i blatu,nego sto se moglo igrati. Tamo gdje smo imali najvise problema,to se neutralizovalo uslovima za igru. I mi smo to super koristili,jer smo imali borbene Sinana,Zeca , Hareta,Voju,Zaka je mogao da pegla kao sto voli.
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 02, 2018 12:35 pm

Adzem ima potencijala, dobro ga je imati. Kad bi Amar bio trener, a Adzem pomocni bilo bi odlicno. Normalno ako je zainteresovan. Steta bi bilo gubiti Adzema, i ne mogu da razumim vise te komentare gdje se covjek tjera, ko da smo se borili za Evropu.
 
Edis Mulalic 1921
Postovi: 550
Pridružen/a: sub jun 24, 2017 12:40 am
Lokacija: South Side
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 02, 2018 12:37 pm

Ostanak Adzema donosi n3gativnu atmosferu.Ni pojacanja, ni dresovi to nece promjeniti.
Modus vivendi !
 
Avatar
Ch.Willa1986
Postovi: 524
Pridružen/a: uto jan 17, 2017 9:00 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 02, 2018 12:38 pm

Ove Amarove izjave po portalima mi smrde na to da je mozda nesto i dogovoreno pa zajebaje medije i skida ih s one stvari ovakvim odgovorima. A malo je i neukusno davati izjave o konkretnom angazmanu ako je jos uvijek Adzem trener i jos nije smijenjen. Ko zna mozda se i iznenadimo.

Ako ovo gore ne bude scenarijo, onda kao sto je vec nekolicina i predlozila, Adzemu stab pojacati sa Odovicem i Dzurbuzovicem i udri pa dokle doguramo. Ko god da bio trener, evropsku tekmu stadion mora biti krcat do posljednjem mjesta bez obzira na protivnika.

Sent from my MI 5s using Tapatalk

 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 02, 2018 12:43 pm

Vipla1921 je napisao/la:
sub jun 02, 2018 10:48 am
To da je kockar koga briga, nek igra kladaru za sebe i cao.. Meni ne smeta, kladi se na tekme Everton-Arsenal, Juve- Atalanta, Wilsterman-Bolivar.. Koga briga? Drugo Hadzic je smijesan frajer.. Vrati nazad samo, ne do Bog pokusaja da probije, sve u svemu bezveze skroz.. Nista on nije pokazao da kazes ima nekog slifa.. E za to da nemamo igru pod Adzemom i da mora ici se slazem !

Sent from my SM-A520F using Tapatalk
Ako je Hadzic smjesan, sta je Adi?
A bio je jedan od najkoristenijih igraca. Zasto?
Zato jer ga je roki doveo pa ga gurao nazor.
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 02, 2018 12:45 pm

Ako ode, treba ga dostojno ispratiti.
Kako god okrenemo i sta god svi pisali covjek je donio kup i dao nam Hajdarevica i Sabanadzovica.
Slavko npr to ne bi uspio ni za 5 godina, igrali bi Markovic, Hasanovic, Radinovic a Hajdarevic bi igrao u 1.ligi RS, Blagojevic bi nastavio rapidno da tone, Sabanadzovic bi imao 2-3 nastupa od po 15 minuta ove sezone itd..
Nakon Edisa, Kostica i Slavke nije zasluzio da ga se pljuje vise nego sve njih zajedno, naprotiv, obavezno ostaviti covjeka u klubu ako se procijeni da nije zreo za prvi tim i to je to..
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 02, 2018 12:50 pm

Mi nase ljude ne smijemo gubiti i odbacivati. To je sigurno.
Sad kako ce to izgledati s Adzemom, po prikazanom on je vrlo ponosan i tvrdoglav, mozda ce mu biti "ispod ponosa" da ostane u klubu na nekoj nizoj poziciji.
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 02, 2018 12:52 pm

Kakav stil igre, kakva igra, o cemu pricamo? Krenimo od trenutka one sjajne serije, Borca dobili jedva, jedan sut u okvir i zabili gol, protiv Sirokog u gostima nijedna od dvije pobjede nije bila plod neke dominacije, neke fine igre ili slicno, Radnika dobili na zelju i guranje od strane navijaca, jedino smo Sarajevo na Grbavici bas razvalili itd.

Zrinjski svaku utakmicu nebitno ko je protivnik igra isto, napadacki, agresivno, nebitno ko im igra u prvih 11. Mi osciliramo i zavisimo previse od pojedinaca, nemamo prepoznatljivu igru. Ako zabijemo prvi gol, branimo se i dopustamo protivniku da nas napada, umjesto da mi nastavimo sa napadima.

Adzema sam kad su ga svi kritikovali na pocetku branio, pisao da je jedan od nas, da mu treba dati sansu i podrsku, da je u odnosu na Slavku, Murinjo, sto i jeste, nije tesko biti Murinjo u odnosu na Slavku, ali kasnije je umislio da je Murinjo za sve oko sebe, bez ikakve potrebe i na kraju nas je taj Adzem sve dobro popisao i pokazao da ce prije furati neke svoje fix ideje nego raditi ono sto je u interesu kluba. Zbog toga treba dobiti otkaz. Vratiti ga na poziciju trenera juniora jer je Joldic los trener..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 02, 2018 12:55 pm

Vi se još nadate da će Amar doći
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 02, 2018 1:05 pm

barbarez je napisao/la:
sub jun 02, 2018 12:34 pm
Hadzijalagic je napisao/la:
sub jun 02, 2018 12:20 pm
Sa Adzemom smo imali najbolju igru do polusezone. Neka dobro izanaliziraju sta se desilo u zimskoj pauzi, koje su promjene uradjene i ne bi trebalo biti tesko uvidjeti greske koju su uzrokovale losu igru na proljece.

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk
Ne znam brate na osnovu cega ovo tvrdis. Mi smo 2/3 te polusezone igrali slabo,onog trenutka kad su uslovi za igru postali teski i jako teski, mi smo naprasno proigrali. Ne znam da li smo se mi najbolje snasli u tim seljackim uslovima,ali nas je bilo krenulo bas. Ondije nije bilo fudbala i igre,nego cisto snalazenje i borba,a nama je eto to bas islo na ruku. Sarajevo,Radnik,Siroki...Jako dobro smo se snasli,nisu nas mogli fatat na sporost nekih igraca jer lopta je vise bila u zraku i blatu,nego sto se moglo igrati. Tamo gdje smo imali najvise problema,to se neutralizovalo uslovima za igru. I mi smo to super koristili,jer smo imali borbene Sinana,Zeca , Hareta,Voju,Zaka je mogao da pegla kao sto voli.
Tvrdim na osnovu vidjenog. U prvih nekoliko kola se trazio i nismo mogli ocekivati neku igru. Kada se nasao poceli smo igrati. Bila je neka kohezija u ekipi, pucali smo od snage, trke i borbe.. Licili na ekipu i izdominirali tu zavrsnicu. Nije mala stvar izdominirati Siroki tri puta u sedam dana, da ne pricam o viktoriji pred golom pitara u derbiju, o karakteru i borbi koja je preokrenula 0:2 protiv Radnika.. Bilo je blata ali nismo se mi slucajno najbolje snasli u losijim uslovima.. U losijim uslovima je puno teze igrati fudbal koji smo mi u tom periodu igrali.. Preko zime se to izgubilo iz nekog razloga. Vise nije bilo kohezije, borbe i jesenjeg trcanja.. Opet smo postali ekipa igrom slicna onoj koju je vodio Slavko.. Adzem je najodgovorniji za te stvari i da je bar dijelom preuzeo krivicu za sve lose na proljece ja bih mu pola halalio.. Ovako je ispao samo arogantni supak koji je sve krivio osim sebe..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 02, 2018 1:16 pm

LARS1921 je napisao/la:
sub jun 02, 2018 12:55 pm
Vi se još nadate da će Amar doći
Amar nece doci ocito, ali mene nervira sto ni on ni Miske to nikako da jasno daju doznanja. Amar kaze eto sjedili smo, pricali, nemam sta posebno reci... Misketu kad spomenu Amara on prica o dugu, govori da je Amar dio porodice, dobrodosao kao i Dino Djurbuzovic i svi ostali... Svako ko se moze uklopiti u sistem rada je dobrodosao. Evo ja bih se rado uklopio, eno i ona varalica Smajic, pa ne mozemo s Amarom u istu recenicu. Reci fino Amar nece biti u klubu dok se situacija s dugom ne rijesi, Amar nece bit u klubu dok je ova uprava, Amar nece nikako vise u Zelju. Daj ba reci to jasno i glasno da se ne povlaci trakavica vise. I Amaru to zamjeram, zvali su ga garant sa svih strana, a ni od njega nema jasne i glasne izjave "Necu", a sve su prilike da nece. Fakat ne vidim sto je tesko reci tih par rijeci.
 
Avatar
svraka
Postovi: 4474
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 02, 2018 1:19 pm

exbabilon je napisao/la:
sub jun 02, 2018 1:16 pm
LARS1921 je napisao/la:
sub jun 02, 2018 12:55 pm
Vi se još nadate da će Amar doći
Amar nece doci ocito, ali mene nervira sto ni on ni Miske to nikako da jasno daju doznanja. Amar kaze eto sjedili smo, pricali, nemam sta posebno reci... Misketu kad spomenu Amara on prica o dugu, govori da je Amar dio porodice, dobrodosao kao i Dino Djurbuzovic i svi ostali... Svako ko se moze uklopiti u sistem rada je dobrodosao. Evo ja bih se rado uklopio, eno i ona varalica Smajic, pa ne mozemo s Amarom u istu recenicu. Reci fino Amar nece biti u klubu dok se situacija s dugom ne rijesi, Amar nece bit u klubu dok je ova uprava, Amar nece nikako vise u Zelju. Daj ba reci to jasno i glasno da se ne povlaci trakavica vise. I Amaru to zamjeram, zvali su ga garant sa svih strana, a ni od njega nema jasne i glasne izjave "Necu", a sve su prilike da nece. Fakat ne vidim sto je tesko reci tih par rijeci.
a i da su se nesto dogovrili, vi mislite bas da bi Amar to izjavio u medijima.
Forza 1921!

Oda majstore!

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 226 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija