Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
damirfile
Postovi: 3365
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 28, 2018 11:45 pm

Svi snose dio krivice.
 
Avatar
BlueSide
Postovi: 445
Pridružen/a: pon maj 15, 2017 11:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 28, 2018 11:46 pm

pa dobro koliko se sjecam neke sudije su jedva izvlacile živu glavu iz mostara ili širokog
a onda imamo ovo sto imamo sa sudijama
samo kazem
" Ako u Želji neces teziti ka izvrsnosti onda ne trebas biti u Želji "
S.M
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 28, 2018 11:50 pm

Taj povlasteni tretman koji oni uzivaju ima puno dublju i kompleksniju pozadinu od "sacekao neko sudiju" i slicno.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23653
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 28, 2018 11:50 pm

Sjever je u prvom dijelu sezone 6 ili 9 bodova donio. U drugom smo zakazali... Mora se na tome raditi, slazem se. Svi zajedno!
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 28, 2018 11:58 pm

slika
 
Vipla1921
Postovi: 350
Pridružen/a: pon jan 30, 2017 10:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 29, 2018 12:09 am

Ja sam malo mladi od nekih ovdje, ali dobro znam kako se zavrsavalo sa sudijama prije, sta su ljudi radili zbog Zelje.. Sudija koji nas povali znalo se sta ga ceka, na Bradini, Ivanu, ganjanje po rsu itd.. Pa ti kad ti se utjera strah u kosti nemas petlje da pomislis da nas povalis sa svojim odlukama..

Sent from my SM-A520F using Tapatalk

Na jugu stojimo, zastave vijemo, barjake dižemo i baklje palimo..
 
Avatar
fcz
Postovi: 4119
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 29, 2018 12:26 am

Vipla1921 je napisao/la:
uto maj 29, 2018 12:09 am
Ja sam malo mladi od nekih ovdje, ali dobro znam kako se zavrsavalo sa sudijama prije, sta su ljudi radili zbog Zelje.. Sudija koji nas povali znalo se sta ga ceka, na Bradini, Ivanu, ganjanje po rsu itd.. Pa ti kad ti se utjera strah u kosti nemas petlje da pomislis da nas povalis sa svojim odlukama..

Sent from my SM-A520F using Tapatalk
Tad su navijaci navijali za Zelju. Danas samo navijaju.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
Tare1921
Postovi: 469
Pridružen/a: pon maj 21, 2018 1:40 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 29, 2018 12:45 am

storm_raider je napisao/la:
pon maj 28, 2018 11:50 pm
Sjever je u prvom dijelu sezone 6 ili 9 bodova donio. U drugom smo zakazali... Mora se na tome raditi, slazem se. Svi zajedno!
Drug Upravu si ali i ono od BlueSide stoji. Njima Savez ne smije nista, bacaju baklje gadjaju sudiju, svakakvi transparenti kod ultrasa i oni dobiju kaznu od 1000 KM a mi bacimo dvije tri bakljice nama naplate 7.000 KM i normalno je da se sudije pocinju prepadat pa jbt sudije se boje neke skupine koja je nastala 1996 a nama se smiju. Mi kad smo isli prije kao skupina u Mostar, Travnik, Zenicu ili Tuzlu nas policija izdegeneci a nasi policajci ne smiju Ultrase vise pipnuti. Ja sam pretjerao kad sam rekao da se sudija treba udarat i sigurno si upravu da na Sudiju mozeme utjecati masa ali sta da radimo protiv onih sto sve smiju? Sta da radimo protiv navijaca iz Mostara i Sirokog kojim policija nista ne smije cak ih stite a sa sudijama rade sta hoce, na stadionu pjevaju sta hoce, transparente unose kakve hoce i bacaju baklje koliko hoce? Kad mi igramo protiv njih sta mislis koga se sudije vise boje? Pa boje se njih zato sto njima niko nista ne smije, ubili Vedrana nikom nista, gadjali sudije i udarali ga kisobranima nikom nista a mi kad sudiju sa istoka upaljacem pogodimo to delegat zapise i prijeti prekidom utakmice, a nedo bog da uradimo ovo sto su oni radili ispraznili bi nam stadion zabrana 10 tekmi bez navijaca i kazna od 50.000KM. Ja ne znam sta treba radit da bi se ovaj problem rijesio? Normalno je da je za ovo sve Savez kriv i meni je zbog tog jedini rjesenje bilo da se raja sa juga ukljuci malo sto je naopako i ja sam to skontao ali stvarno ako vi imate neko bolje rjesenje zato sto ste stariji (meni je 25g) i mudriji samo navalite ja citam. Ja od prosle godine vise nisam na jugu, preselio se na istok i to ne zato sto mi se jug zgadio ili tako nesto nego samo zbog desetogodisnje. Sto se tice brojke na jugu to nije samo kod nas problem nego kod svih klubova na balkanu a to je smijena generacije i ova nova generacija je slaba kad poredis sa jugom iz 2010, tu ima puno faktora danas je nekima bolje potrosit pare u nargila barovima nego u svoj klub ali mozda je i bolje tako da nema te seljacke selfi generacije i siguran sam da ima manje kradje u BH fudbalu stadioni bi bili popunjeniji. Sto se tice navijanja po meni nije nikako turbofolk nego je sasvim OK samo bi volio malo manje da pjevamo o pitarima kako ih mrzimo, bolje vise pjesama kako svog Zelju volimo.
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 29, 2018 12:50 am

Milion je primjera, sportskih, politickih, ekonomskih... Nemamo istu startnu poziciju ni u cemu, i necemo je ni imati nikad, pomiri se s tim. Nase 2 baklje ce biti ekvivalent njihovom velicanju zlocinaca, njihovi ljudi ce delegirati sudije, njihovi ljudi ce nama biti u inspekciji svako malo, a njima nikad... Nama drzavna firma ne moze biti sponzor, njima EP HZHB daje stotine hiljada maraka.I to je tako i to se nece promijeniti. Da je onaj penal nad Kajkutom sudjen nama i da smo mi onako njima ukrali titulu, vjeruj da bi sve stalo u drzavi tog trenutka. Kolinda bi bila u Mostaru za 2 sata, sve institucije u blokadi. Tako stvari stoje i mi na to ne mozemo uticati.
 
Avatar
Tare1921
Postovi: 469
Pridružen/a: pon maj 21, 2018 1:40 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 29, 2018 1:02 am

exbabilon je napisao/la:
uto maj 29, 2018 12:50 am
Milion je primjera, sportskih, politickih, ekonomskih... Nemamo istu startnu poziciju ni u cemu, i necemo je ni imati nikad, pomiri se s tim. Nase 2 baklje ce biti ekvivalent njihovom velicanju zlocinaca, njihovi ljudi ce delegirati sudije, njihovi ljudi ce nama biti u inspekciji svako malo, a njima nikad... Nama drzavna firma ne moze biti sponzor, njima EP HZHB daje stotine hiljada maraka.I to je tako i to se nece promijeniti. Da je onaj penal nad Kajkutom sudjen nama i da smo mi onako njima ukrali titulu, vjeruj da bi sve stalo u drzavi tog trenutka. Kolinda bi bila u Mostaru za 2 sata, sve institucije u blokadi. Tako stvari stoje i mi na to ne mozemo uticati.
Da se ne mogu srusit samo sa sportom to smo vidjeli sto se tice politike da je Miske neki clan SDA mi bi bili prvaci ali mi kao klub smo se od politike ogradili i to je car naseg kluba. Nikad nismo bili rezimski klub i abd necemo nikad ni bit a taj prijedlog da ih mozemo ekonomski srusit si sam sebi odgovorio, ne mozemo dok EP HZHB daje godisnje 300.000 KM bez PDV-a, jedino sto mozemo da uradimo je da se prodamo kao pitari, ali onda nebi bili vise Zeljeznicar i klasa radnicka.
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 29, 2018 1:12 am

LARS1921 je napisao/la:
pon maj 28, 2018 11:58 pm
slika
Gdje si našao rezultate turnira?
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
neroazzuro
Postovi: 1909
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 29, 2018 1:22 am

Evo najboljeg primjera zašto je svako koga dovedu unaprijed osuđen na neuspijeh. Pa nije čovjek ni došao i već je milion zamjerki. I posle kaže loša atmosfera. Pa vi je i kreirate.
Postojil kod vas ikad bezrezervna podrška? Bez puno filozofiranja, čista podrška?
Evo, nekoliko vas (među kojima i ja) priželjkuju Kodru. Koga je to Kodro vodio prije pitara? A bio je kod njih super. Znači postoje i druge stvari osim rezimea. Mi ionako nikog sa rezimeom ne možemo priuštiti.
Ne bi loše bilo malo prestati sr.ati i okrenuti se optimizmu.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 29, 2018 1:28 am

Zaka je napisao/la:
uto maj 29, 2018 1:12 am
LARS1921 je napisao/la:
pon maj 28, 2018 11:58 pm
slika
Gdje si našao rezultate turnira?
http://www.nk-rijeka.hr/vijest/kvarners ... pobjedama/
 
Avatar
krajisnik87
Postovi: 528
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 10:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 29, 2018 1:29 am

@tare1921
Kazne koje savez nama naplati zbog par baklji dok na drugoj strani se ne kaznjavaju velicanja ratnih zlocinaca i sta sve vec se lako mogu vratiti na utakmicama reprezentacije.Zapalis fino koju baklju ubacis u teren, sudija prekine utakmicu ,dalegat zapise desavanja i savez dobije ogromnu kaznu.Bas kao sto je to Torcida radila a i BHF na tekmi protiv Estonije.Sa govnima i lopovima ne moze drugacije.Skandiranja i parole protiv saveza na nasim utakmicama su uzaludne jer i zbog toga ce klub opet placati kaznu.

Sent from my LG-M160 using Tapatalk

ŽELJEZNIČAR ÜBER ALLES !
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 29, 2018 1:31 am

neroazzuro je napisao/la:
uto maj 29, 2018 1:22 am

Evo, nekoliko vas (među kojima i ja) priželjkuju Kodru. Koga je to Kodro vodio prije pitara? A bio je kod njih super. Znači postoje i druge stvari osim rezimea. Mi ionako nikog sa rezimeom ne možemo priuštiti.
Nije rezime glavni, ali Kodro je imao odlican igracki rezime. Nama bi valjao sigurno bez obzira na trenerski rezime.
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 29, 2018 1:38 am

Renome
 
neroazzuro
Postovi: 1909
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 29, 2018 1:57 am

Zubo, nije lapsus.
Pa kakve veze ima igrački rezime sa kvalitetima kao trener? Maradona je bio najbolji fudbaler pa šta bi? Murinju kao prevodiocu dali posao prvog trenera.
Nekad se rizik isplati, nekad ne, ali valjda ljudi koji vode o tome računa vode razgovore i analiziraju kandidate na osnovu nekakvih detaljnijih informacija. Kod nas je glavna informacija ono vidi ga kakav je, ili nije nikog trenir'o pet godina, brat mu arkanovac i sl. Pa koga je to baka kockar trenirao?
Malo ba ljudi optimističnije treba gledat jer je pozitiva zarazna. Uostalom, kakve su ti misli takav ti je i život. Ne moramo sve vazda na nož dočekivati.
Ne radi se sad o Smajiću, možda čovjek uopšte nije opcija, nego općenito.
 
Avatar
svraka
Postovi: 4473
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 29, 2018 2:48 am

Amar nece sto posto doci, sa Kodrom Izgleda obavljeni razgovori u nedjelju...
Forza 1921!

Oda majstore!
 
kontranogama
Postovi: 1000
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 29, 2018 5:03 am

Ama ja sam vazda davao punu podrsku svakome, tj nisam puno ni razmisljao " igra/radi za Zelju" i to mi je bilo dovoljno. E sad kako su ovi forumi nastali covjek sazna svasta i sto treba i sto ne treba, pa pocne razmisljanje pa kalkulisanje pa pljuvanje pa hvaljenje pa ...
Stvarno se sad mora malo pogledati ko ce voditi i trenirati ekipu, samo opet ponavljam mi jos nemamo love da platimo nekoga ko ima sve ono sto je potrebno Zelji da bude ono sto mi svi zelimo. Tako da ko god dodje bit ce i hvaljen i popljuvan to ga nece profulat, to je jedina konstanta izgleda.
.... A ONDA SU BAGERI ODNIJELI STARI ISTOK A VRAG ODNIO SALU...
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 29, 2018 5:26 am

Familijoooo koga treba nalemat :D
jao ideja šta je ovo allahu dragi..
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!

Online

Trenutno korisnika/ca: ANamelessGhoul, BHDragons, Bing [Bot], fanaticZeljin, Google [Bot] i 165 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija