Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
nookey
Postovi: 2329
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:19 pm
Lokacija: Stolica F14
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 21, 2018 2:29 pm

bogi je napisao/la:
pon maj 21, 2018 2:18 pm
Drugo bio je rekao kako ljudi nisu nikad na stadionu i u klubu, da sad ne tražim da ga citiram, ljudi su u klubu, pa svaki Božiji trening koji sam bio neko je tu, pa bilo ko, logično je da neće 24/7 biti prikovani za stadion, Šiljak gleda skoro svaki trening i što bi se reklo garant pita Papca fali li im šta treba li im šta ?
Izgovora za titulu nema, kriv je KOMPLETAN STRUČNI ŠTAB, a ne Admir Adžem, imali su dovoljno igrača i dovoljno kvaliteta da uzmu oba trofeja.

Sezona je uspješnija od prethodnih, ali opet trebamo gledati samo prema naprijed upravo kao i naša uprava. Pa ljudi nisu svjesni na šta će Grbavica ličiti 2021 godine kad nam bude 100 godina, i to da dočekamo. Neki ljudi očigledno nije da neće da shvate nego su zlonamjerni zbog svog ili tuđeg interesa, to ne znam. Nisam ulazio toliko na ovu temu, ali što se tiče parole i juga, pa i njima nekako treba staviti do znanja da je ono očajno uputiti im kritiku i znam sad svi mislite kako ćeš "narkomanima" dokazati i slično ? Fakat da ni ja ne znam šta se dešava i što je takva situacija, ljudi su cijeli derbi jebali Sarajevo, jedino vezano za Želju bilo je, volimo tebe volimo tebe a njih ko jebe a njih ko jebe i volim te Željo iza toga.

Kakvi ste vi navijači hajmo se malo uključiti i pomoći ovim ljudima da dođemo do svima zajedničkog cilja, a lično sam ubjeđen da uz kvalitetne zamjene potencijalnih odlazaka ova ekipa može igrati treće pretkolo uz malo sreće u žrijebu, a vi recite da sam lud.
vrlo lako vjeruj mi, sve je manje raje u kopu i na jugu, a sjever je znao ukoriti jug kad su se grupe i grupice borile za prevlast, ako ovako nastave ostaće ih samo da pridrže parolu...
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23604
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 21, 2018 2:37 pm

sastrane je napisao/la:
pon maj 21, 2018 12:16 pm
:zeljeznicar1:

Malo strogoce prilikom banova nije na odmet. Padobranci samo vrebaju. Vidi se sa je ovaj storm dusa od cojka on nebi nikad banovo.
storm je namazan, ceka da obicni forumasi prvo objasne. :kafa:
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2918
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 21, 2018 2:40 pm

@nookey
a pametnije im je da malo krenu uzimati i tuđa mišljenja, a ne dičiti se onim parolama, nema logike uputiti parolu Vranješu, pa slaviti Vranješov gol, ako ćemo već konkretno o njemu.

Eno Ožegović igra li igra, a džaba što su mu sve one grupe jebavale od do :D
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
Avatar
nookey
Postovi: 2329
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:19 pm
Lokacija: Stolica F14
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 21, 2018 2:42 pm

bogi je napisao/la:
pon maj 21, 2018 2:40 pm
@nookey
a pametnije im je da malo krenu uzimati i tuđa mišljenja, a ne dičiti se onim parolama, nema logike uputiti parolu Vranješu, pa slaviti Vranješov gol, ako ćemo već konkretno o njemu.

Eno Ožegović igra li igra, a džaba što su mu sve one grupe jebavale od do :D
apsolutno, što onda ideš u krupu na finale, kad ti ne treba?
reći će se bodrim Želju, pa Želji treba taj trofej, ne kontam te mozgove fakat, ne navijaš za igrače...
ili možda navijaju pa im fali stana legendi, bekrija, jahića, lendrića i sl...
 
Avatar
nookey
Postovi: 2329
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:19 pm
Lokacija: Stolica F14
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 21, 2018 2:44 pm

ps ide stream!!!
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2918
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 21, 2018 2:46 pm

nookey je napisao/la:
pon maj 21, 2018 2:42 pm
bogi je napisao/la:
pon maj 21, 2018 2:40 pm
@nookey
a pametnije im je da malo krenu uzimati i tuđa mišljenja, a ne dičiti se onim parolama, nema logike uputiti parolu Vranješu, pa slaviti Vranješov gol, ako ćemo već konkretno o njemu.

Eno Ožegović igra li igra, a džaba što su mu sve one grupe jebavale od do :D
apsolutno, što onda ideš u krupu na finale, kad ti ne treba?
reći će se bodrim Želju, pa Želji treba taj trofej, ne kontam te mozgove fakat, ne navijaš za igrače...
ili možda navijaju pa im fali stana legendi, bekrija, jahića, lendrića i sl...
Ma izgubili su kompas i Boze moj.
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23604
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 21, 2018 2:55 pm

Ma kakav teren, ovo forumasima treba trava za vikendica i kuca na Jadranu. Jeste naivni. Minjore ponio jucer gol, kaze dobra konstrukcija za bazen.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 21, 2018 3:00 pm

phpBB [video]


Joj dobre zemlje, valjat ce mi da čemprese i cvijece posadim kako treba.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 21, 2018 3:05 pm

Mene interesuje da li se dijelovi ovog travnjaka mogu prenijeti na pomoćni, jer je realno OČAJAN.
Pa makar neki sitni radovi da se popravi gdje je najkritičnije?
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5846
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 21, 2018 3:10 pm

A jesu se pojacali s nickovima, gledaj onog iskrab isti stil pisanja kao onaj georgino ili kako vec sto je jutros nalupao gluposti.
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 21, 2018 3:14 pm

cikazubo je napisao/la:
pon maj 21, 2018 3:10 pm
A jesu se pojacali s nickovima, gledaj onog iskrab isti stil pisanja kao onaj georgino ili kako vec sto je jutros nalupao gluposti.
analizirani1921
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Avatar
Ban-BOT
Ban bot foruma sport1.ba
Postovi: 45
Pridružen/a: ned jan 28, 2018 10:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 21, 2018 3:14 pm

cikazubo je napisao/la:
pon maj 21, 2018 3:10 pm
A jesu se pojacali s nickovima, gledaj onog iskrab isti stil pisanja kao onaj georgino ili kako vec sto je jutros nalupao gluposti.
To i jeste ista osoba. Vi ga ovdje poznajete kao Hrasno1921.
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5846
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 21, 2018 3:15 pm

Krpelj maleni
 
stila
Postovi: 92
Pridružen/a: sub nov 04, 2017 9:52 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 21, 2018 3:18 pm

Plava Porodica je napisao/la:
pon maj 21, 2018 3:05 pm
Mene interesuje da li se dijelovi ovog travnjaka mogu prenijeti na pomoćni, jer je realno OČAJAN.
Pa makar neki sitni radovi da se popravi gdje je najkritičnije?
Ne mogu se prenjet jer nemamo masinu za rolanje trave. Bio je plan inace da se donira trava al posto ne moze nista od toga.
Al ce se zato prenijeti prskalice na pomocni i bice ugradjena tamo!
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 21, 2018 3:20 pm

amar92 je napisao/la:
pon maj 21, 2018 1:00 pm
Leon_Professional je napisao/la: Zato, naletite na temu vezanu za transfere, odmorite dusu i prosvjetlite se. :kafa:
Kad vide Larsov spisak, shvatit ce tek kako Papac radi odlican posao. Adi ispada pravi kapitalac kakvi se tamo spominju :kafa:


Sent from my iPhone using Tapatalk
amar92 će odmoriti od foruma

:kafa:
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 21, 2018 3:24 pm

mazete nam oci, dijelite banove
sve sto zelimo jesu titule!
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 21, 2018 3:26 pm

LARS1921 je napisao/la:
pon maj 21, 2018 3:20 pm
amar92 je napisao/la:
pon maj 21, 2018 1:00 pm
Leon_Professional je napisao/la: Zato, naletite na temu vezanu za transfere, odmorite dusu i prosvjetlite se. :kafa:
Kad vide Larsov spisak, shvatit ce tek kako Papac radi odlican posao. Adi ispada pravi kapitalac kakvi se tamo spominju :kafa:


Sent from my iPhone using Tapatalk
amar92 će odmoriti od foruma

:kafa:
Sve igrace nam Baka ukrao, pa vi vidite jel valja il ne valja rad te teme. :kafa:
 
damirfile
Postovi: 3358
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 21, 2018 3:35 pm

Kako je lijepo gledati ove radove.
Šteta ako ne bude live.
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pon maj 21, 2018 3:37 pm

storm_raider je napisao/la:Ma kakav teren, ovo forumasima treba trava za vikendica i kuca na Jadranu. Jeste naivni. Minjore ponio jucer gol, kaze dobra konstrukcija za bazen.
Gavran odnio drugi go na vikendicu da lakse okaci janje kad ga guli, a moze posluziti i za klofanje cilima.
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
ublehas
Postovi: 1008
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 21, 2018 3:39 pm

Gorgin_1921 je napisao/la:
pon maj 21, 2018 9:59 am
ublehas je napisao/la:
pon maj 21, 2018 9:55 am
Gorgin_1921 je napisao/la:
pon maj 21, 2018 9:38 am
Jel vi stvarno mislite da je neko od trenutne uprave 1 KM dao da stadion bude 3 kat da su potpisani reprogrami da nema dugova igracima i sl... Čitam forum od kad ste napravili i svi kolektivno presli sa ss na ovaj novi, ali nakon par zadnjih postova sam morao da se registrujem i napisem svoje misljenje. Ta famozna Uprava raduje se pobjedi u totalno bezveznoj utakmici koja nema nikakav znacaj. Ja naprimjer sam sj.. samo tako, zbog po mom misljenju najboljeg igraca ove sezone i loma noge. Znate li koliko su upravnih odbora imali od kad su ih imenovali?? 1 mozda 1,5... Sve se dogovaraju Viber grupama..Na koje gostovanje odu mozda samo zadnja 4-5 znam jer idem na svako(ovo kad su se trebali slikat svi su bili kad smo izgubili 2:0 od krupe niko nije bio).. Kad je Sasa krenuo da sjedi sa igracima na klupi? zadnje 3-4 utakmice.. O cemu pricate??? Ko je doveo TZB za generalnog sponzora???? Ne znate sigurno detalje koje zavrsio sa kantonom da da po 500 k za teren nama i onam onim gore za modernizaciju i to ne znate? Nema veze sve ce to doci jednom na svoje.. Sad ocekujem da ce me neko i banovati ali mislim da nisam nikoga uvrijedio a sve ovo sto sam pitao i dao odgovore nekad ce doci na svoje aBd. Ima dosta ljudi koji vole zelju vise nego neki koji se prodaju u zadnje vrijeme pod to.. Sto bi Veliki Ivica Osim rekao na otvaranju Istocne trbine "Igrao se fudbal ovdje i prije" pametnom dosta...

p.s
Jel znate da istok nema gradjeviske uptrebne i svih ostalih dozvola. Da npr nekome nesto bude ne dao Bog zatvorili bi sve odgovorne.. O cemu pricamo onda??
Evo npr., ovo lažeš. Ja sam bio na toj utakmici, i bilo je 4-5 članova uprave. Ja sjedio odmah do lože.
Prema tome, mislim da te samo ovo isključuje iz bilo kakve ozbiljne komunikacije.

Hvala i doviđenja.
Ne znam na kojoj si ti utakmici bio na onoj kad smo izgubili 2:0 bio je predsjednik kluba par onim momaka iz kluba nije bilo ni zvalje "manuela" niti misimovica niti novinara velikog predsjednika skupstine.. Ja sam bio na utakmici..

Opet lažeš. bio je "manuel" kako ga ti nazivaš, bio je i Direktor Želje, i podpredsjednik želje i još nekoliko članova Uprave. Opet ponavljam, ja sam sjedio do lože i vido svojim očima. E ja tvrdim da tebe treba banovati zbog širenja laži!

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 35 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija