Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 21, 2018 12:15 pm

Rokovi za izvođenje radova su 60 dana, a klub će sve uraditi da se ti rokovi smanje na 45 dana jer prvu evropsku utakmicu moramo igrati na našem terenu.

Ovo znaci da ce treca smjena forumasa rucno kopati preko noci da bi se radovi sto prije zavrsili.
Miske organizuje lanc pakete za sehur.
 
sastrane
Postovi: 824
Pridružen/a: sri jun 28, 2017 7:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 21, 2018 12:16 pm

:zeljeznicar1:

Malo strogoce prilikom banova nije na odmet. Padobranci samo vrebaju. Vidi se sa je ovaj storm dusa od cojka on nebi nikad banovo.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 21, 2018 12:17 pm

Zbog porodičnih obaveza a nakon razgovora sa selektorom i njegovog odobrenja, Begović će izostati sa ovog okupljanja.

Umjesto njega poziv je upućen golmanu Željezničara Vedranu Kjosevskom.
 
neroazzuro
Postovi: 1896
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 21, 2018 12:20 pm

Nadamo se da protivnik neće imati previše ubačaja :)
 
alombardo
Postovi: 985
Pridružen/a: pet sep 02, 2016 9:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 21, 2018 12:21 pm

Smo ne treba završavati ranije na uštrb kvaliteta
 
Avatar
mirzza
Postovi: 1401
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 12:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 21, 2018 12:22 pm

Kad ce kamera? Ubi ova nervoza sa par slikica :D
Sto se sezone tice, dao sam ocjenu 4, da je bila titula bila bi ocjena 5.
Najpozitivnija stvar za mene su mladi i Atletiko, to je nesto nezaboravno i veoma vazan iskorak nasih juniora da vidimo gdje smo u odnosu na elitu.
Druga stvar je taj KUP zbog kojeg smo prekinuli sušu trofeja i opet poceli puniti vitrine.
Treca stvar su Hare, Saban, i Kemo koji su afirmisani, Zeric je dobio sansu, a Velic isto tako.
Cetvrta stvar je taj presing koji smo igrali, i koji nam je dobio polufinale kupa i prvo mjesto na tabeli.
Peta stvar Zajmovic, decko iz male sredine pokazao da se moze racunati na njega, ima on dosta mana, ali ima i zelju za igrom sto cijenim kod njega, mada ga licno ne mirisem nit je moj tip igraca.
Šestta stvar je sto je rastjerano dosta polovnjaka tipa Markovic, Ugljesa, Nikolic, Bekric i slicni koji su opterecavali klupski budzet a nisu nista doprinosili na terenu.
Dakle veoma dobre stvari su se izdesavale u prosloj sezoni.
Na zimu smo imali pole position u ligi i polufinale Kupa, rastjerali sto ne valja, doveli 'pojacanja' na deficitarnim pozicijama (oba beka), veza.
To kao da nam je svezalo noge, a Adzemu pamet, konstantno ubacivanje ovog Mehremica i Vranjesa, mjesto da siri ekipu, Adzem je radio sve da je suzi na sto manji broj igraca, gdje se tacno znalo ko koga mijenja i u kojoj minuti. Bogicevica je slomio, satro, stavljao ga je non stop svaku utakmicu da igra iako je covjeku 35 godina, iz ekipe eliminisao Ramovica i Zeca nakon Mostara i 'polara' na njima lomio kola, sam sebi zabio noz u stomak sa Vranjesom na neprirodnoj poziciji i opet kada je dobio samarcinu od Sirokog gdje nas je golman izvukao i donio bod, umjesto do povuce rucnu i kaze Adzeme konj si, ne moze ovako, on uradi što samo ogranicene osobe pune kompleksa rade. Počne tjerati inat. Da dokaze da moze biti gluplji od onog sto je stvarno. E taj inat nam je odnio titulu, Adzemu vjerovatno upropastio trenersku karijeru jer ima ono nesto za trenera i sezonu nije ucinio perfektnom.
Taj inat ne moze i ne smije imati trener i sef struke. Nikako.
Presjek stanja.
Golmani: Ako prodamo Vedrana a vjerovatno hocemo situacija katastrofa. Ceman nije dobio ni minute, Fejzic gdje je tu je.
Desni bek: Siniša povreda, Hadzic se 'privikava', mali Sehić. Ovdje nema problema
Lijevi bek: Kartotekas Projic ima jos godinu dana ugovor i ako se moze raskinuti bilo bi super jer nam treba neko bolji na toj poziciji. Lazni fudbaler Adi, na veliku zalost ima jos godinu ugovor za njega se isplati platiti samo da ne trenira sa nama i mali Besirevic. Ovdje je potreban iskusan igrac koji igra i naprijed i nazad, a proslo ljeto smo propustili Subica (lafo skup, a siguran sam da su pare za Proju i Adija vece nego za Subica), zatim Jasarevica iz Krupe i na zimu Kvesica koji je Marselo za nase lijeve bekove.
Stoperi: Ganjati Graovca da ostane ako ikako moze, ako ne traziti novog uz Kemu, vidjeti sta je sa Dzindom,prikljuciti Velica
Veza: Saban, Hare, Modic, Blagoje, Vranjes, Ramovic, Zeric,Dacic i ako ode Blagoje i jedan od omladinaca opet imamo Modica, Vranjesa, jednog omladinca na dva zadnja i Sinana, Zeru, Dacica ispred njih.
Lijevo krilo: Zec, Zajmovic - ne dirati
Desno krilo: Zec i dovesti jos nekoga, a prikljuciti Eldara Sehica
Spic: Ubipticar, Kajkut, Mujagic Vojo je solidan za ovu ligu i radi cuda sa Sinanom, odlican su tandem, pa ako moze ostati odlicno. Kajkuta protjerati, a Mujagicu dati sansu (ovdje nam i Zec i Zajmovic po potrebi mogu odigrati).
Dakle kostur bi trebao biti: Graovac, Kemo, Sinisa, Vranjes, Saban, Ramovic, Vojo, Zec, Zajmovic sto i nije tako lose.
Hvala Bogu i upravi pa se radi ovaj teren te cemo imati zanimaciju do izvlacenja parova i nove sezone.
Sto se AA tice, ostavio bih ga kao pomocnika nekome a iskreno se nadam da su mu onaj inat i glupiranje fakturisali kroz odbijanje od plate, to je najmanje sto se moze uraditi za onaj bezobrazluk.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 21, 2018 12:27 pm

A neko olakšanje od jutros vjerujte mi..
Valjda sam sve raskrstio sad već sa prošlom sezonom, i ponovo se radujem novim radovima, pripremama, europi..
Ako je savez obezbjedio milion eura sam od uefe za natkrivanje istoka i ugradnju brojcanika, kapa dole zaista.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 21, 2018 12:31 pm

ja osjetim olakšanje čisto zato što nekoliko sedmica neće biti utakmica. najiskrenije :D
gradi željo boli te *****
 
Avatar
nookey
Postovi: 2329
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:19 pm
Lokacija: Stolica F14
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 21, 2018 12:33 pm

ChWilla je napisao/la:
pon maj 21, 2018 12:31 pm
ja osjetim olakšanje čisto zato što nekoliko sedmica neće biti utakmica. najiskrenije :D
i ja vala, juče izvadio godišnju iz novčanika i ostavio je u seharu, tačno bi poludio da se nastavlio života mi...
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 21, 2018 12:34 pm

ChWilla je napisao/la:
pon maj 21, 2018 12:31 pm
ja osjetim olakšanje čisto zato što nekoliko sedmica neće biti utakmica. najiskrenije :D
Par sedmica ne moram radit duple smjene :kafa:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 21, 2018 12:44 pm

Al vec nas vidim za koju sedmicu, bumovi, f5, janje vako, janje nako... Pravimo 2 podjednaka sastava, neka dominacija ligom, iskorak u Evropi. Bar se razrahatimo na ovoj pauzi.
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5097
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 21, 2018 12:48 pm

mene je ova sezona kostala vise nego prosla... ako sam prosle sezone izgubio par godina zivota, ovo je bilo gore... drago mi je da smo uzeli trofej, drago mi je da se stadion gradi. nije mi drago sto su igraci u pojedinim utakmicama igrali ko pichke, i samim tim imenom zelje, necu da budem pametan oko adzema, to uprava najbolje zna da li treba da ostane ili ne... radujem se evropskim utakmicama, i nadam se da cu opet gledati uskoro uzivo... ovog ljeta ne treba rekonstrukcija igrackog kadra, ali ciljana pojacanja koje prije svega igrau na svojoj prirodnoj poziciji... i nadam se duploj kruni sljedece sezone, ali nemam nikakva ocekivanja za narednu sezonu... neka igraju srcem i htijenjem, pa sta bude...
100/94/37/34 - i to je to!
 
teatrale36
Postovi: 1139
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 21, 2018 12:48 pm

MATORI je napisao/la:
pon maj 21, 2018 11:45 am
teatrale36 je napisao/la:
pon maj 21, 2018 11:32 am
djoxxx1921 je napisao/la:
pon maj 21, 2018 11:19 am
A jesam pozelio bagere :D
I bagere i titule!
Kad ce krov zna li neko?
Nagradno pitanje od milion maraka je:

Ka' će titula?
:ganja:
Iduce sezone garant, vrijeme je vise!
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 21, 2018 12:52 pm

O korov smo se ogrijesili, da ipak europske utakmice ne zelimo na Grbavici, nedavno smo rijesili.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 21, 2018 12:54 pm

Ma sad ce najezda mahalskih, insajderskih informacija prvo za trenera pa za igrace.
Pracenje radova na terenu.

Sve to ima svoju draz. A mi cemo vjerovatno opet praviti iste greske sa dizanjem u nebesa igraca koji nisu ni minutu odigrali, pravljenje sastava i potencijalnoj prici da je to najbolji sastav iza rata... :D
Al opet i to ima svoju draz .

Zato, naletite na temu vezanu za transfere, odmorite dusu i prosvjetlite se. :kafa:
 
Avatar
amar92
Postovi: 1602
Pridružen/a: čet jan 26, 2017 5:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 21, 2018 1:00 pm

[quote="Leon_Professional"
Zato, naletite na temu vezanu za transfere, odmorite dusu i prosvjetlite se. :kafa:[/quote]

Kad vide Larsov spisak, shvatit ce tek kako Papac radi odlican posao. Adi ispada pravi kapitalac kakvi se tamo spominju :kafa:


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
MATORI
Postovi: 1129
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 9:38 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 21, 2018 1:01 pm

Leon_Professional je napisao/la:
pon maj 21, 2018 12:17 pm
Zbog porodičnih obaveza a nakon razgovora sa selektorom i njegovog odobrenja, Begović će izostati sa ovog okupljanja.

Umjesto njega poziv je upućen golmanu Željezničara Vedranu Kjosevskom.
Ovo je već 2. ili 3. put da odbija iz "nekog" razloga.
Skonto' da neće među stativama biti prvi izbor žutog.
Nije bolje ni zaslužio - jer je i on ULTIMATUMOM skinuo Kenana s' gola.
A Keno mu sad trener golmana u repki.
:D
Još jedan primjer da sh.upak možeš biti, ali da to nije dobro po okolinu a ni po tebe pogotovu.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 21, 2018 1:11 pm

livestream, ili se kupite!
Željezničar ante portas !
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5204
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 21, 2018 1:25 pm

Hoćemo titule i stare drugove, boli nas briga za višemilionske dugove
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 21, 2018 1:39 pm

UPRAVA NAPOLJE !!
GDJE JE LIVE?
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 59 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija