Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Pompey
Postovi: 2286
Pridružen/a: uto feb 14, 2017 11:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 20, 2018 2:08 pm

Kad mozemo ocekivati nove dresove?
Nije to, nije to...
Čuva Bog Želju svog...
 
Avatar
JUZNJAK
Postovi: 124
Pridružen/a: ned mar 26, 2017 5:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 20, 2018 2:09 pm

1921.ba je napisao/la:
ned maj 20, 2018 1:31 pm
Veca je bio bolestan.

@avlami

snimljeno je sve, ali nije ubaceno ispasce trazimo na svaki kontakt faul i prikazujemo, stavljena su ta dva, jbga
hoćemo li raji reči za jučerašnje aktivnosti između nas i vas ili ćemo čekati da iznenađenje vide sami.😆
Fb grupa Manijaci-USA/Canada
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 20, 2018 2:10 pm

krampa i ašov su za njih a ne dron :kafa:
gradi željo boli te *****
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 20, 2018 2:12 pm

JUZNJAK je napisao/la:
ned maj 20, 2018 2:09 pm
1921.ba je napisao/la:
ned maj 20, 2018 1:31 pm
Veca je bio bolestan.

@avlami

snimljeno je sve, ali nije ubaceno ispasce trazimo na svaki kontakt faul i prikazujemo, stavljena su ta dva, jbga
hoćemo li raji reči za jučerašnje aktivnosti između nas i vas ili ćemo čekati da iznenađenje vide sami.😆
Vala vrijeme je da se kaze, pa ko god ce. :D
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Reha1921
Postovi: 777
Pridružen/a: sri dec 07, 2016 4:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 20, 2018 2:12 pm

Pompey je napisao/la:
ned maj 20, 2018 11:34 am
Reha1921 je napisao/la:
sub maj 19, 2018 11:49 pm
Zna li neko kako se zove ona jedna strana pjesma stalno je pustaju na poluvremenu nasi nije you my number one isto zenski glas strana pjesma :D
da nije ova
https://www.youtube.com/watch?v=VHlq9wmNH3g
Jeste to je ta hvala :D :palacgore:
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

ned maj 20, 2018 2:13 pm

exbabilon je napisao/la:I opet Mehremic im pokloni vise sansi, prekida i opasnih situacija od Zere. Zakljucak, kojeg god igraca da stavis na beka manje je zlo nego ovaj kojeg su nasi pomno birali mjesecima.
Bukvalno istu stvar sam juce rekao. Zera je dokaz da je na bekovima bolji bilo ko od onih koji su dovedeni da budu prvi bekovi. Katastrofalan posao Adzema i Papca zimus..

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk

Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
Masinovodja
Postovi: 1021
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 20, 2018 2:13 pm

Hoce veliki navijaci dobrog trenera i dobre igrace, a unazad 10 domacih utakmice rekord nam 4k gledalaca.Mozemol kako smijenit navijace? Navijaci napolje!
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5946
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 20, 2018 2:17 pm

Zamalo Adi na kraju da se upise u listu strijelaca.. :D
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 20, 2018 2:19 pm

Zec je na tri godine potpisao, tako stoji u clanku sa zvanicne kad je bilo predstavljanje. Kad bi uspjeli zadrzati Graovca pored Blagojevica to bi nam bila dva najveca pojacanja za iducu sezonu i cisto sumnjam da bi ih iko mogao zamjeniti. Volio bih naravno i Voju, ali ova dvojica prioritet.
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 20, 2018 2:22 pm

Eh vrijeme je da se i ja osvrnem na ovu sezonu. Čekao sam kraj pa da sve strpam na jedno mjesto. Prvo ću reći da sezona nikako ne može biti neuspješna. Trofej napokon na Grbavici. Šteta za titulu, aj jbg.
Počet ću sa Adžemom. U jako teškom momentu je preuzeo ekipu, dan prije početka sezone. Na početku je dosta lutao, vremenom se popravljao i napravili smo taj veliki niz. I nakon toga, sve više smo padali. Adžem iz prvog dijela sezone može pomoći Želji sigurno. Ali, ovo u drugom dijelu je katastrofa, razočarenje. Mislim da se on nije mogao nositi sa pritiskom i borbom za titulu.
Tvrdoglavost ga je ubila.
Forsiranje istih igrača, manjak rotacije...
Ključne stvari za gubitak titule:
1. Suspenzija Zeca, ostali smo na Zajmoviću i Zakariću kao krila. A i tog Zajmovića je Adžem htio da otpiše...
2. Projić je zapostavljen, a mogao nam je puno pomoći. A trpili smo Mehremića i onolike greške i loše utakmice.
3. Prevelika minutaža Kajkutu.
4. Prevelika minutaža Vranješu + igra na neprirodnoj poziciji.
5. Doveden je Vranješ. Samim tim si uništio i Ramovića i Šabanadžovića, da bi Vranješ mogao igrati.
6. Forsiranje Hajdarevića. Momak je pregorio. A na klupi ti sjedi Anel, a imaš i Modića...
7. Osmanković dobio priliku kasno. A ne bi je ni dobio da se Stevanović nije povrijedio... Kemo pokazao da može dobro odigrati.
8. Zeba ispao iz svih kombinacija. Ne može niko reći da nije mogao poslužiti. Bar 10-15 minuta...

Eto, to su stvari koje su nas ubile, glavni krivac - Adžem. Definitivno nas je Vranješ poremetio. Ali nije on kriv... Kriv je ponovo Adžem. Gubiš Ramovića koji je bio motor, uz to gubiš i Ubiparipa, on i Sinan su se odlično slagali, donekle gubiš i Zakarića i što je najgore gubiš presing koji ti je donio sve. Još na to dodaj suspenziju Zecu, koji je donosio brzinu... Samo da se Vranješ koristio na pravi način, da mu se dozirala minutaža. Al' jebi ga. Adžem je to zajeb'o i mora se tražiti novi trener.
Osim, Marinović, Kodro, Baždarević.
Znamo da su šanse za Osima nikakve. Ja bih najradije Marinovića, ali ne vidim razlog zašto bi napustio trenutnu poziciju. Ostaje nam Meho i Meša. Isto tako ne bih imao ništa protiv da neko od njih dvojice dođe. Adžema ostaviti za pomoćnog (ako pristaje), dodati Zebu, dovesti novog trenera golmana (Kariću hvala za sve, ali vakat je) i novog kondicionog, jer smo vidjeli kako ih je "dobro" pripremio.
Što se tiče igrača u ovoj sezoni... Naravno da ima njihove krivice za gubitak titule. I ponovo mislim da se ni oni nisu mogli nositi sa pritiskom i borbom za titulu. U prvom dijelu sezone, Zakarić najbolji. U drugom dijelu Graovac najbolji. Naravno, ne zaboraviti Zajmovića... Dakle, po meni najboljih 5 sveukupno gledano:
1. Zakarić
2. Graovac
3. Blagojević
4. Zajmović
5. Ubiparip

Dalje, što se tiče transfera... Biće posla preko glave.
1. Zadržati Blagojevića i Graovca po svaku cijenu.
2. Prodati Kjosevskog, Hajdarevića i Zakarića. Vidjeli smo da je Hajdarević počeo da stagnira, u napadu loš, a znamo svi da ima potencijala i za napad. Prodati ga, nek ide negdje gdje će moći napredovati. Isti slučaj i sa Vedranom. Zakarić također, mislim da je ovdje dostigao što je mogao, a i vidimo da se i njemu ide.
3. Bilo bi lijepo zadržati i Ubiparipa, ali ako mu se ne igra ovdje nek ide. Prioritet su Jovan i Daniel.
4. Riješiti se Crnova, Projića (ja bih više volio da se riješimo Mehremića, ali pošto nam stiže to pravilo o strancima onda Projić), Kajkut svakako odlazi.
5. Priključiti Šehiće, Dacića, Beširevića i Hasanovića.
6. I onda ti treba:

1. golman (ako Veca ode, a vjerovatno hoće), lijevi bek, napadač - to su pozicije koje su prioritet. Za golmana nemam pojma. Na pamet mi padaju Karačić i Lučić. Za napadača bih volio Lendru ili izganjati posudbu Hodžića.
2. stoper, desno krilo, možda još jedan napadač. Treba vidjeti šta će biti sa Mujagićem. Valjda ima kvalitet da bude druga opcija. Kad je mogao Kajkut moRe vala i on. Stoper bi trebao isto, Kemo treća opcija da bude.

?, Fejzić
Stevanović, Šehić, Hadžić
Graovac, Osmanković
?, Bogičević, Džindo
?, Beširević, Mehremić
Blagojević, Vranješ
Šabanadžović, Modić
?, Šehić
Žerić, Dacić, Ramović
Zajmović, Zec
?, Mujagić, Hasanović

I naravno, kapiten - Daniel Graovac.

Eh sad ako izgubimo Graovca i Jovana - pušiona. :D

Još da se osvrnem da derbi. Nisam bio u mogućnosti da dođem, dobra i gledljiva utakmica. U prvom mi bolji, u drugom oni. Vidjela se razlika koliko mi bolje igramo kad nemamo pod moranjem pobjedu, kad nema pritiska. Zakarić i Fejzić najbolji juče. Jug najgori.

HVALA TI ZA SVE KAPITENU!
JEDAN, JEDINI - ZZ!
On je pokazao svima kako se to radi, Srđane Staniću i Samire Bekriću. A ne vi! Vi ste obični klošari. Zajko je istinska i prava legenda koja voli Želju i još jednom je pokazao šta njemu Željo znači. Primjer svima! Hvala ti do neba magijo!

Šteta za Ramovića. Odmah sam vidio da je nešto jebeno, ali jak je on momak, sve će ponovo biti dobro, ponovo ćemo se zajedno radovati. Izdrži heroju naš i vrati nam se još jači! Manijaci su uz tebe!

Sad uživati uz radove i odmoriti se psihički... A onda, u nove pobjede!
VTŽ!
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1979
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 20, 2018 2:22 pm

ode filipovic izgleda u njemacku
dobar posao zrinjskog ce bit, valjda preko pola miliona marki

mi smo i tu izgleda u stagnaciji, doduse nisam upucen u neke ponude ali prema pisanjima medija nista posebno?

bice yebeno sa zrinjom sledece godine, napunit ce kasu..
MIRZA RASCIC
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3949
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 20, 2018 2:26 pm

JUZNJAK je napisao/la:
ned maj 20, 2018 2:09 pm
1921.ba je napisao/la:
ned maj 20, 2018 1:31 pm
Veca je bio bolestan.

@avlami

snimljeno je sve, ali nije ubaceno ispasce trazimo na svaki kontakt faul i prikazujemo, stavljena su ta dva, jbga
hoćemo li raji reči za jučerašnje aktivnosti između nas i vas ili ćemo čekati da iznenađenje vide sami.😆
Vi napišete, a mi pokažemo u narednim videima :D
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
Norsborg
Postovi: 298
Pridružen/a: pet jul 14, 2017 10:36 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 20, 2018 2:49 pm

avlami97 je napisao/la:
ned maj 20, 2018 12:57 pm
Anketno pitanje bi trebalo da glasi;

Je li sezona NEUSPJEŠNA?

Hajmo malo okrenuti stvari. Nismo osvojili titulu i to nije dobro, ali smo suvereno osvojili trofej (KUP), potpuno afirmisali 3 mlada igrača - Osmanković, Hajdarević i Šabanadžović i u 4 tekme protiv pitara upisali 3 pobjere i jedan remi.

O radu Uprave? Ako su napravili u ovom dvoipogodišnjem mandatu višemilionske dugove svjesno radeći mimo zakona, onda ih treba otjerati. No, ako su radili zakonito, a uz to znamo da su od Grbavice napravili jedan od najboljih stadiona u BIH (i dalje ga prave), onda imaju punu podršku. Svima onima koji su radili mimo zakona i uz to još potpuno svjesno, ponjamke im se u stau.

O Adžemu, nakon svega, nemam iskristalisano mišljenje. Imao je odličnih, ali i katastrofalnih poteza. O njemu treba da odluči Uprava, na prijedlog SD i izvještaja koje će podnijeti on lično i SD Saša papac. Svi su razumni ljudi i nadam se da će u interesu Želje donijeti najkvalitetniju odluku.

Sinanu želim brz oporavak, a ZZ uspješan nastavak sportke karijere, samo na drugom polju.
PA NE MJERI SE USPJEH POBJEDAMA PROTIV PITARA.VOLIO BIH DA SMO IZGUBILI SVE 4 PROTIV NJIH A
DA SMO UZELI TITULU.
SA OVOM ŠIRINOM,ISTINA NEISKORIŠTENOM,OVO JE NEUSPJEH.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 20, 2018 3:04 pm

samo_plavo je napisao/la:
ned maj 20, 2018 2:22 pm
Eh vrijeme je da se i ja osvrnem na ovu sezonu. Čekao sam kraj pa da sve strpam na jedno mjesto. Prvo ću reći da sezona nikako ne može biti neuspješna. Trofej napokon na Grbavici. Šteta za titulu, aj jbg.
Počet ću sa Adžemom. U jako teškom momentu je preuzeo ekipu, dan prije početka sezone. Na početku je dosta lutao, vremenom se popravljao i napravili smo taj veliki niz. I nakon toga, sve više smo padali. Adžem iz prvog dijela sezone može pomoći Želji sigurno. Ali, ovo u drugom dijelu je katastrofa, razočarenje. Mislim da se on nije mogao nositi sa pritiskom i borbom za titulu.
Tvrdoglavost ga je ubila.
Forsiranje istih igrača, manjak rotacije...
Ključne stvari za gubitak titule:
1. Suspenzija Zeca, ostali smo na Zajmoviću i Zakariću kao krila. A i tog Zajmovića je Adžem htio da otpiše...
2. Projić je zapostavljen, a mogao nam je puno pomoći. A trpili smo Mehremića i onolike greške i loše utakmice.
3. Prevelika minutaža Kajkutu.
4. Prevelika minutaža Vranješu + igra na neprirodnoj poziciji.
5. Doveden je Vranješ. Samim tim si uništio i Ramovića i Šabanadžovića, da bi Vranješ mogao igrati.
6. Forsiranje Hajdarevića. Momak je pregorio. A na klupi ti sjedi Anel, a imaš i Modića...
7. Osmanković dobio priliku kasno. A ne bi je ni dobio da se Stevanović nije povrijedio... Kemo pokazao da može dobro odigrati.
8. Zeba ispao iz svih kombinacija. Ne može niko reći da nije mogao poslužiti. Bar 10-15 minuta...

Eto, to su stvari koje su nas ubile, glavni krivac - Adžem. Definitivno nas je Vranješ poremetio. Ali nije on kriv... Kriv je ponovo Adžem. Gubiš Ramovića koji je bio motor, uz to gubiš i Ubiparipa, on i Sinan su se odlično slagali, donekle gubiš i Zakarića i što je najgore gubiš presing koji ti je donio sve. Još na to dodaj suspenziju Zecu, koji je donosio brzinu... Samo da se Vranješ koristio na pravi način, da mu se dozirala minutaža. Al' jebi ga. Adžem je to zajeb'o i mora se tražiti novi trener.
Osim, Marinović, Kodro, Baždarević.
Znamo da su šanse za Osima nikakve. Ja bih najradije Marinovića, ali ne vidim razlog zašto bi napustio trenutnu poziciju. Ostaje nam Meho i Meša. Isto tako ne bih imao ništa protiv da neko od njih dvojice dođe. Adžema ostaviti za pomoćnog (ako pristaje), dodati Zebu, dovesti novog trenera golmana (Kariću hvala za sve, ali vakat je) i novog kondicionog, jer smo vidjeli kako ih je "dobro" pripremio.
Što se tiče igrača u ovoj sezoni... Naravno da ima njihove krivice za gubitak titule. I ponovo mislim da se ni oni nisu mogli nositi sa pritiskom i borbom za titulu. U prvom dijelu sezone, Zakarić najbolji. U drugom dijelu Graovac najbolji. Naravno, ne zaboraviti Zajmovića... Dakle, po meni najboljih 5 sveukupno gledano:
1. Zakarić
2. Graovac
3. Blagojević
4. Zajmović
5. Ubiparip

Dalje, što se tiče transfera... Biće posla preko glave.
1. Zadržati Blagojevića i Graovca po svaku cijenu.
2. Prodati Kjosevskog, Hajdarevića i Zakarića. Vidjeli smo da je Hajdarević počeo da stagnira, u napadu loš, a znamo svi da ima potencijala i za napad. Prodati ga, nek ide negdje gdje će moći napredovati. Isti slučaj i sa Vedranom. Zakarić također, mislim da je ovdje dostigao što je mogao, a i vidimo da se i njemu ide.
3. Bilo bi lijepo zadržati i Ubiparipa, ali ako mu se ne igra ovdje nek ide. Prioritet su Jovan i Daniel.
4. Riješiti se Crnova, Projića (ja bih više volio da se riješimo Mehremića, ali pošto nam stiže to pravilo o strancima onda Projić), Kajkut svakako odlazi.
5. Priključiti Šehiće, Dacića, Beširevića i Hasanovića.
6. I onda ti treba:

1. golman (ako Veca ode, a vjerovatno hoće), lijevi bek, napadač - to su pozicije koje su prioritet. Za golmana nemam pojma. Na pamet mi padaju Karačić i Lučić. Za napadača bih volio Lendru ili izganjati posudbu Hodžića.
2. stoper, desno krilo, možda još jedan napadač. Treba vidjeti šta će biti sa Mujagićem. Valjda ima kvalitet da bude druga opcija. Kad je mogao Kajkut moRe vala i on. Stoper bi trebao isto, Kemo treća opcija da bude.

?, Fejzić
Stevanović, Šehić, Hadžić
Graovac, Osmanković
?, Bogičević, Džindo
?, Beširević, Mehremić
Blagojević, Vranješ
Šabanadžović, Modić
?, Šehić
Žerić, Dacić, Ramović
Zajmović, Zec
?, Mujagić, Hasanović

I naravno, kapiten - Daniel Graovac.

Eh sad ako izgubimo Graovca i Jovana - pušiona. :D

Još da se osvrnem da derbi. Nisam bio u mogućnosti da dođem, dobra i gledljiva utakmica. U prvom mi bolji, u drugom oni. Vidjela se razlika koliko mi bolje igramo kad nemamo pod moranjem pobjedu, kad nema pritiska. Zakarić i Fejzić najbolji juče. Jug najgori.

HVALA TI ZA SVE KAPITENU!
JEDAN, JEDINI - ZZ!
On je pokazao svima kako se to radi, Srđane Staniću i Samire Bekriću. A ne vi! Vi ste obični klošari. Zajko je istinska i prava legenda koja voli Želju i još jednom je pokazao šta njemu Željo znači. Primjer svima! Hvala ti do neba magijo!

Šteta za Ramovića. Odmah sam vidio da je nešto jebeno, ali jak je on momak, sve će ponovo biti dobro, ponovo ćemo se zajedno radovati. Izdrži heroju naš i vrati nam se još jači! Manijaci su uz tebe!

Sad uživati uz radove i odmoriti se psihički... A onda, u nove pobjede!
VTŽ!
:palacgore: :palacgore:
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 20, 2018 3:07 pm

ISB87 je napisao/la:
ned maj 20, 2018 2:22 pm
ode filipovic izgleda u njemacku
dobar posao zrinjskog ce bit, valjda preko pola miliona marki

mi smo i tu izgleda u stagnaciji, doduse nisam upucen u neke ponude ali prema pisanjima medija nista posebno?

bice yebeno sa zrinjom sledece godine, napunit ce kasu..
Po transfermarketu ugovor ističe 1.6.2018, jedino da nije u medjuvremenu potpisao novi ugovor koji nije unesen na transfermarket. Odlaze im Bilbija i Jakovljević za džaba, Pirić je ranije prodan. kao što će i kod nas jako bitni igrači otići. Razlika je što će oni imati veći budžet, ali to ne mora nužno značiti bolje igrače. Dobar stručni štab prije svega, pokušati zadržati Daniela, Voju i Jovana ili bar nekoga od njih i onda se popunjavati po potrebnim pozicijama. Nadam se prodaji Vedrana, Zake i možda jednog omladinca.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 20, 2018 3:09 pm

Mi ako zadržimo Jovana, Daniela i Voju, biti ćemo ekipa koja je najmanje mjenjala, a okosnica ostala ista. Nadam se da idemo u tom smjeru.
Željezničar ante portas !
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 20, 2018 3:09 pm

Vejle vodi 2-0 a remi im je dovoljan. Memija u prvoj postavi i blizu su prve lige.
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 20, 2018 3:14 pm

Kakav crni ostanak Adžema?
Po meni se on dobro popišao u facu upravi, nama navijačima i igračima od jesenas. Najgore proljeće u historiji kluba, o čemu da pričamo?
Slavko je imao mislim 7 bodova kad je preuzeo ekipu i bio je prvi i završio drugi na kraju i normalno da je bilo nade u njega. A on je preuzeo ekipu od istog trenera, dobio spremne igrače i jesen zavrsio na prvom mjestu. A onda je na njega red došlo njegovo znanje ondosno ne znanje i dobilo smo da igramo najgore proljeće. Adžem nije zaslužio da ostane na klupi. Dobio je dvije šanse, puno mu je treća šansa..
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 20, 2018 3:19 pm

Pa kako "najgore proljece u historiji kluba"? Mozda da smo Olimpic ili da postojimo 8 godina. Znate li vi kolika je nasa historija, i koliko smo imali katastrofalnih "proljeca"? Jucer slusam, "sta ce Adzem, najgori trener u historiji kluba". Makar osnovne cinjenice pohvatati, pa se onda razbacivati tako velikim terminima.

Pandan "pitarskom keru", "legendi Stanicu" i "uprava nas bruka"
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 20, 2018 3:23 pm

Bili su juler neki navijači union berlina i slikali pa ako neko naleti nek postavi. Ili su samo nosili njihove majice :rofl1:

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot], Sky1 i 78 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija