Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
IvanOsim
Postovi: 743
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 28, 2018 11:42 pm

Nije bgm Mehremic kriv nista.
To sto u nasem klubu se odbrana najvise pljuje, to nije nista cudno.
Vranjes, Zakaric, Vojo. E to su krivci klasicni. I Adzem sa Kajkutom.
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 28, 2018 11:43 pm

Omar500 je napisao/la:
sub apr 28, 2018 10:53 pm
SIMA_SIMAU je napisao/la:
sub apr 28, 2018 10:51 pm
Ma Juve pobjednicka ekipa, nikada se ne predaje.

Sta mislite kakva ce posjeta biti za kup?
Ja kontam 3.000 plafon
Inter dobio crveni, a Juve ne. Lako je bit pobjednik kada te guraju, ali kad stara kurav...dama dodje u LP, onda kuka na sva zvona kako je ostecena.

Posjeta protiv Zrinjskog je bila zacudjujuce dobra ako mene pitate. Posto je radni dan i novo razocarenje iza nas, mislim da ce biti slaba posjeta, nazalost. Igraci su istroseni, Adzem je pogubljen, bojim se da ce se taktizirati i ganjati rezultat bez gola u nasoj mrezi.
Nemoj padat na propagande ala ove Bakine, Juve nema nikakvo sudjenje to statistika jasno pokazuje vec godinama, a i 35 titula uzet sa sudijama nije bas realna prica, ovaj crveni veceras cist, to je jednostavno prava sampionska ekipa koja na taktickom nivou ima plan a,b,c,d,e,f,g.. Za Napoli i za prodane milanske kineze su svemirski brod kako god okrenes, svake godine daleko idu na sva 3 fronta a napolitanci u grupi ispadaju, kinezi meda ne mogu ni na jednom frontu.
Mi nemamo taj sampionski mentalitet, jednostavno su ove susne godine ucinile svoje izgleda..
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2920
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 28, 2018 11:44 pm

Projic je zasluzio priliku da igra.
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
Avatar
BlueSide
Postovi: 445
Pridružen/a: pon maj 15, 2017 11:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 28, 2018 11:47 pm

nismo mi izgubili sampionski mentalitet mi smo izgubili mu.da
" Ako u Želji neces teziti ka izvrsnosti onda ne trebas biti u Želji "
S.M
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 28, 2018 11:51 pm

Jucer je umalo i penal napravio, cudi me da im Mujic nije ono svirao. Stvarno se prelose postavlja u odbrani i imam osjecaj kao da nikad nije igrao nogomet. Al to smo vidjeli vec u drugoj utakmici i tad se trebalo reagovati.
Vranjesa gubimo na nekim pozicijama, nema potrebe da on to igra. Jucer je puno bolji bio kad je Hajdarevic izisao, a on se vratio nazad, Vojo presao na 10, a Dzenan u spic. Sve te neke stvari mi ovdje primjetimo, a istih 13 nam igra zadnjih pet utakmica.
Kemo i Bogi jucer kao dva kadeta. Bogi prvo zabije, a onda pusta onog njihovog malog da se oanko okrene i suta. Bila je ruka, al igraj kad je nije svirao.
Kemo pusta da igrac spusti loptu i prati drugog igraca, umjesto da krene na njega i skoci sa njim. Te dvije situacije katastrofa, ostalo skoro bez greske.
Hajdarevic je trebao odmoriti prije tri utakmice, izgorio je jadan.
Nazalost, kad mi ove stvari kao obicni navijaci primjetimo, onda Adzem treba primjetiti bar jos desetak gresaka koje se desavaju u toku utakmice, a ima ih sigurno.
Covjek je hajvan pa vjeruje i dalje u titulu.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6737
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 28, 2018 11:52 pm

BlueSide je napisao/la:
sub apr 28, 2018 11:47 pm
nismo mi izgubili sampionski mentalitet mi smo izgubili mu.da
Kao sto sam jucer rekao sa srcem i mudima se rodis...sta ti mozes ako tvoje trener odnosno igrac nema nijedno ni drugo.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
fcz
Postovi: 4127
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 28, 2018 11:55 pm

bogi je napisao/la:
sub apr 28, 2018 11:44 pm
Projic je zasluzio priliku da igra.
Itekako. Jos je strasno fin momak i kad ga vidim kako s klupe ili zagrijavanja vatreno prati utakmice bas mi krivo sto ga jedan dokazani nestrucnjak ovako handri.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
fanaticZeljin
Postovi: 3090
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 29, 2018 12:04 am

fcz je napisao/la:
sub apr 28, 2018 11:55 pm
bogi je napisao/la:
sub apr 28, 2018 11:44 pm
Projic je zasluzio priliku da igra.
Itekako. Jos je strasno fin momak i kad ga vidim kako s klupe ili zagrijavanja vatreno prati utakmice bas mi krivo sto ga jedan dokazani nestrucnjak ovako handri.
To sam i ja primjetio , Projic svaki nas gol dozivljava emotivno i vidi se da mu je stalo. A drugi je par cipela sto Adzem glumi Osima mladjeg, a nikad nece biti ko on pa tjera neki svoj inat
Srcu draga, boja PLAVA !
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 29, 2018 12:07 am

Jel' @minjore preživio?
Sve sam čeko kad će uletit na teren :D
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
igla
Postovi: 3646
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 29, 2018 12:07 am

Samo da se uvedemo što brže u vrijeđanje neke od "opcija" koje se mogu povezivati sa nama kad budemo trenera tražili, ko da gledam ovo bi dominiralo kad bi krenulo loše:
Baždarević - idi vodi francuskog trećeligaša, ne kvari svoje ime u klubu, trenerska ubleha, Kipar ti složio 3 za 15 minuta, ekipe ti samo nabijaju loptu.
Starčević - idi vodi selo neko, yebo te onaj ko ti pokaza put do Sarajeva, nije ti ovo umjetna trava da ljudima treba sat da se snađu, ubleho.
Sablić - koji qrac dovodimo lika kojeg je Adžem popišao tri puta u 10 dana, čovjek priča ko dalmatinski trubadur, 15 minuta im treba da razumiju prvu rečenicu.
Žižović - čime je ovaj zaslužio da nas vodi, nisu znali koga u Radniku poslije debelog i stavili ovog, kupi plodove rada debelog i Krstajića, nek trenira Zrinjski da im se ne naguzuje
Odović - yebo autoritet trenera kojem se djeca mogu da unose u facu, doveo Livaju i Diattu, nije on loš stručnjak, ali sa ovom bagrom moraš biti pakaš, to Oda nije nažalost.
Joldić - opet biramo trenera iz omladinskog, gdje je i šta radi Rusmir Burek, da se i on oproba, ovom je Adžem napravio ekipu u juniorima, a znamo kakav je i on bio.

Hajde Željooooooooooo.
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 29, 2018 12:09 am

IvanOsim je napisao/la:
sub apr 28, 2018 11:35 pm
Smatram da nije sve gotovo, ja vjerujem da Zrinjski nece nimalo lako pobijediti Siroki.

Nazalost, mislim da Adzem def nije trener za nas. Jednostavno, kada trener nema osjecaja za izmjene nimalo, kada ne vidi ko mu je na terenu najslabija karika, kada mora Zaimovica gurnuti u vrh napada itd itb.. Opet kazem nazalost, krenuo je dobrim putem, ali nema dalje.
Imao je tako dobru generaciju, mogao je afirmisati mnogo igraca i pri tome bolju atmosferu imati u timu, samim tim i bolje rezultate.

Po meni za sljedecu sezonu:
1. Vinko Marinovic
2. Mladen Zizovic
Zbog cega Zizovic, mozes li mi to obrazloziti? Kakve on to reference ima bolje od Adzema?
Lik vodi Radnik, klub koji nema nikakve ambicije, ako se sta uradi dobro i jeste, bez bilo kakvog pritiska. Posrecilo im se jednom da osvoje kup i to je to. Poslije svakog poraza Radnika njemu su svi drugi krivi, krive mu sudije, sunce, krivo je more, samo Mladen nije kriv, takve trenere ne volim.
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 29, 2018 12:11 am

igla je napisao/la:
ned apr 29, 2018 12:07 am
Samo da se uvedemo što brže u vrijeđanje neke od "opcija" koje se mogu povezivati sa nama kad budemo trenera tražili, ko da gledam ovo bi dominiralo kad bi krenulo loše:
Baždarević - idi vodi francuskog trećeligaša, ne kvari svoje ime u klubu, trenerska ubleha, Kipar ti složio 3 za 15 minuta, ekipe ti samo nabijaju loptu.
Starčević - idi vodi selo neko, yebo te onaj ko ti pokaza put do Sarajeva, nije ti ovo umjetna trava da ljudima treba sat da se snađu, ubleho.
Sablić - koji qrac dovodimo lika kojeg je Adžem popišao tri puta u 10 dana, čovjek priča ko dalmatinski trubadur, 15 minuta im treba da razumiju prvu rečenicu.
Žižović - čime je ovaj zaslužio da nas vodi, nisu znali koga u Radniku poslije debelog i stavili ovog, kupi plodove rada debelog i Krstajića, nek trenira Zrinjski da im se ne naguzuje
Odović - yebo autoritet trenera kojem se djeca mogu da unose u facu, doveo Livaju i Diattu, nije on loš stručnjak, ali sa ovom bagrom moraš biti pakaš, to Oda nije nažalost.
Joldić - opet biramo trenera iz omladinskog, gdje je i šta radi Rusmir Burek, da se i on oproba, ovom je Adžem napravio ekipu u juniorima, a znamo kakav je i on bio.

Hajde Željooooooooooo.
A sto je najtuznije 90% je istina. :rofl:
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Amar927
Postovi: 1671
Pridružen/a: ned dec 25, 2016 10:05 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 29, 2018 12:20 am

Sablica mnogi strucnjaci smatraju da je najbolji trener u nasoj ligi
 
Avatar
IvanOsim
Postovi: 743
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 29, 2018 12:20 am

Brkoo je napisao/la:
ned apr 29, 2018 12:09 am
IvanOsim je napisao/la:
sub apr 28, 2018 11:35 pm
Smatram da nije sve gotovo, ja vjerujem da Zrinjski nece nimalo lako pobijediti Siroki.

Nazalost, mislim da Adzem def nije trener za nas. Jednostavno, kada trener nema osjecaja za izmjene nimalo, kada ne vidi ko mu je na terenu najslabija karika, kada mora Zaimovica gurnuti u vrh napada itd itb.. Opet kazem nazalost, krenuo je dobrim putem, ali nema dalje.
Imao je tako dobru generaciju, mogao je afirmisati mnogo igraca i pri tome bolju atmosferu imati u timu, samim tim i bolje rezultate.

Po meni za sljedecu sezonu:
1. Vinko Marinovic
2. Mladen Zizovic
Zbog cega Zizovic, mozes li mi to obrazloziti? Kakve on to reference ima bolje od Adzema?
Lik vodi Radnik, klub koji nema nikakve ambicije, ako se sta uradi dobro i jeste, bez bilo kakvog pritiska. Posrecilo im se jednom da osvoje kup i to je to. Poslije svakog poraza Radnika njemu su svi drugi krivi, krive mu sudije, sunce, krivo je more, samo Mladen nije kriv, takve trenere ne volim.
Mislim da ce biti dobar trener. Najvise sto me kod njeg odusevilo je mjenjanje taktike u toku utakmice, zatim mladi igraci, brzi igraci, visok presing, zna kad treba izvrsiti izmjenu (juce Vranjes u 70' ne moze hodati, Adzem ne vidi, vadi Zajmovica koji ima snage, na kraju konta Vranjes dok ja ne legnem nece me ovaj izvesti) itd itb.
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 29, 2018 12:21 am

Brkoo je napisao/la:
ned apr 29, 2018 12:09 am
IvanOsim je napisao/la:
sub apr 28, 2018 11:35 pm
Smatram da nije sve gotovo, ja vjerujem da Zrinjski nece nimalo lako pobijediti Siroki.

Nazalost, mislim da Adzem def nije trener za nas. Jednostavno, kada trener nema osjecaja za izmjene nimalo, kada ne vidi ko mu je na terenu najslabija karika, kada mora Zaimovica gurnuti u vrh napada itd itb.. Opet kazem nazalost, krenuo je dobrim putem, ali nema dalje.
Imao je tako dobru generaciju, mogao je afirmisati mnogo igraca i pri tome bolju atmosferu imati u timu, samim tim i bolje rezultate.

Po meni za sljedecu sezonu:
1. Vinko Marinovic
2. Mladen Zizovic
Zbog cega Zizovic, mozes li mi to obrazloziti? Kakve on to reference ima bolje od Adzema?
Lik vodi Radnik, klub koji nema nikakve ambicije, ako se sta uradi dobro i jeste, bez bilo kakvog pritiska. Posrecilo im se jednom da osvoje kup i to je to. Poslije svakog poraza Radnika njemu su svi drugi krivi, krive mu sudije, sunce, krivo je more, samo Mladen nije kriv, takve trenere ne volim.
Nije on jedini vec su skoro svi treneri kod nas takve. Adzem izjavi toplo, haj vi sidjite da igrate. Baki poslije poraza kriva direktiva iz Sarajeva. Husref spominje manjak fair playa kod igraca Radnika. Ovi ostali, uvijek po istom. Nasi igraci se ne mogu ovako ponasati, mora se znati red, dacemo sve od sebe, bla bla i tako svi u krug. U nasoj ligi trenutno nema dobrog trenera osim Sablica, a najgore i najtuznije od svega je da je od svih njih Baka u top 3.
Isti takvi su i igraci. Naprave gresku pa onda masu i gledaju da na druge galame, ne rade na sebi i nemaju zelju da unaprijede nesto. Zato i uspjevaju vani
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 29, 2018 12:23 am

Amar927 je napisao/la:
ned apr 29, 2018 12:20 am
Sablica mnogi strucnjaci smatraju da je najbolji trener u nasoj ligi
Ja mislim da je najveci potencijal i daleko najmoderniji trener ovdje. Isto tako mislim da bi se izgubio kod nas, da bi ga ova sredina progutala, i ovdasnji klosari ispljunuli i sazvakali za cca 3 mjeseca. Moj dojam. Jedno je Siroki, sa malim bazenom igraca, mala sredina, drugi mentalitet, nize ambicije...a drugo smo mi. Da se razumijemo, ne hvalim ovime nas, dapace. Jednostavno mislim da to s njim ne bi uspjelo.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 29, 2018 12:25 am

Apsolutno si u pravu, najmoderniji trener koji se može prilagoditi svakoj taktici, koji ne igra šablonski. Ogromni problemi sa povredama i mnogo slaba ekipa, a izvlači maksimum.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
IvanOsim
Postovi: 743
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 29, 2018 12:26 am

Moze Sablic na broj 3. Svakako je broj 1. je veoma tesko ostvariv, jer mlada repka u septembru nastavlja kvalifikacije.
 
Amar927
Postovi: 1671
Pridružen/a: ned dec 25, 2016 10:05 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 29, 2018 12:27 am

Sta je sa Vukmanovicem??jednom je izjavio da mu je zao sto nas nije preuzeo i da mozda bude prilike da bude nas trener
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 29, 2018 12:35 am

Po meni bi Ivan bio odlicna opcija. Koliko znam trenutno ne vodi nikoga. Neka obavezno dovede i saradnike. Sad, koliko bi voljan bio nakon svega, jos da dodje u PLBiH nakon Slovana...Realno je ocekivati da ima jace ponude, ali ja bih probao, i to ozbiljno.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot], SkenderijaTM87, TheBlue i 123 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija