Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 27, 2018 11:21 pm

Simply Blue je napisao/la:
pet apr 27, 2018 11:19 pm
Veca je više nego dobar, s obzirom čiji je zadatak da ga učini boljim golmanom
Ma naravno, da ne pomisli neko da kažem da je loš, ali ovo su smiješne reakcije, pa i u mostaru kada nam drugi gol daju iz peterca
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 27, 2018 11:21 pm

Cuj aplaudirali Stanicu sa zapada :psujem:
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 27, 2018 11:23 pm

Smijesno je da citava liga zna da Vedran ne zna izaci na visoku loptu i izvesti normalan gol aut, a da se ne moze naci niko da ga nauci kako se to radi vec godinama. Smijesno.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 27, 2018 11:25 pm

Ima i na jugu stanicevih jarana koji bi mu rado aplauz dali i koji ce sa njim proslaviti titulu. Pravdali su ga zivotom, a 80% raje i zna ko su ti momci.
Ne smeta meni licno nista to, razumijem i prijateljstva i sve, ali ne mogu opravdati taj transfer i to je to. Nebitna prica sad, imamo vecih problema. Kud im Vecu nismo utrpali :3
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 27, 2018 11:25 pm

Željezničar!
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 27, 2018 11:27 pm

bianco blu je napisao/la:
pet apr 27, 2018 11:02 pm
storm_raider je napisao/la:
pet apr 27, 2018 10:44 pm
alombardo je napisao/la:
pet apr 27, 2018 10:15 pm

SRAMOTA
Nisu ni svjesni da su Miske, Hadziosmanovic i ekipa uradili za mjesec vise nego ti jadnici sa zapada za cijeli svoj zivot.
Bio sam, sramota i stid me je bilo. Misimovic gleda i suti. Sto mu to sve treba...?

To se ne smije nama desavati.
pa što niste uzvratili, lahko je po forumu pisati
Ma nije sve ni za foruma druze..
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
kremenko
Postovi: 1163
Pridružen/a: pon dec 19, 2016 10:34 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 27, 2018 11:28 pm

Što te ne ubije, ojača te!
FK ŽELJEZNIČAR-LJUBAV RADNIČKE KLASE, KLUB NOSTALGIČARA I ROMANTIČARA
Ivica Osim: "Željo će živjeti zauvijek"
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 27, 2018 11:30 pm

Koje je ovo emotivno praznjenje bilo... 90 minuta navijas, skandiras, psujes ovima, dajes podrsku, 2 puta se radujes i 2 puta te popisaju. Protiv Krupe ako budem imao snage Grbavicu otpjevat to je sve. A tek u kojem ce stanju igraci izaci na teren, daj Boze da to izadje na dobro.

Titula cao, jos ostala borba za kup. I nemojte mi od toga praviti uspjesnu sezonu molim Vas sve. Nemojte da pocinjemo slaviti neuspjehe. Komplet nacija ima gubitnicki mentalitet, slave se plasmani u elitni krug kvalifikacija, slave se prolazi u glavni zrijeb turnira, slave se minimalni porazi. Ne smije Zeljo uci u taj kalup i slaviti 2. mjesto.
 
Avatar
The Desert Fox
Postovi: 187
Pridružen/a: pet feb 26, 2016 2:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 27, 2018 11:31 pm

NEMA VEZE ZBOG TITULE VJECNO BICEMO UZ TEBE !!!!

:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Željezničar über alles !

Deutsche Afrikakorps !
 
Avatar
fcz
Postovi: 4127
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 27, 2018 11:32 pm

kremenko je napisao/la:
pet apr 27, 2018 11:28 pm
Što te ne ubije, ojača te!
E vala mi smo po tome vec trebali biti ko armirani beton nakon zadnje dvije luzerske sezone, a mi samo jos vise padamo u ambis.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
Mirek11
Postovi: 1147
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 27, 2018 11:33 pm

kremenko je napisao/la:
pet apr 27, 2018 11:09 pm
Inat u vezi Amara
Inat u vezi Adzema.
Sila Bogu nije mila.
Pa ne bih se slozio, nije inat u pitanju. Reci ti meni, kako bi ti nazvao situaciju kada neko tuzi klub ( drugi put do sada)?!
ili kada logicno razmisljas pa das priliku da nastavi raditi posao neko ko je uspio napraviti dobar rezultat na polusezoni, svi hocemo kontinuitet, naseg trenera?!
Druga je stvar kako se ko nosi sa pritiskom, to niko nije vidovit da zna unaprijed. Pored toga je jako tvrdoglav, iako mu je dosta ljudi sugerisalo da su potrebne rotacije, pokusalo pomoci, ukazivalo na greske, on je vjerovatno od straha i manjka samopozdanja, totalno blokirao i izvodi jedne te iste.
Po meni je sada kasno za smjenu, ja sam bio da se smijeni poslije Krupe i tako napravi pozitivan sok pred Zrinjski i pokusa nekim promjenama ustati u utrci za titulu.
Neka odradi ovo do kraja i vratiti ga u omladinski ali prije toga kup trebaju osvojiti, iako nema nekog velikog znacaja, trofej je, broji se a mozda razbije maler sa osvajanjem pa dogodine aBd bude titula.
Ljudi nije ovo tolika tragedija, jeste frustirajuce, tesko za gledati ali to je sport, nema garancije da ces uspijeti koga god da dovedes ili lijepo igras, naravno ako ces fer i posteno kao sto nasi zele raditi. Ja ih tu podrzavam jer kad tad ces to morati uraditi ako zelis postati ozbiljan klub i izdici se iznad BiH prosjeka.
Treba gledati kompletnu sliku, ne samo rezultat ili samo rad uprave, svako ima svoja zaduzenja, obaveze i neka za njih odgovara.

Ja ne mogu prestati navijati i ici na utakmice, jednostavno ostati kuci a tekma na Grbavici, nemoguce.

Sto bi rekli, "islo se i ici ce se aBd" :)

Zeljo mi te volimo kako god zavrsilo!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 27, 2018 11:34 pm

Na duplom gofnetu clanak u kojem pise da je Grbavicom odjekivalo Amar Osim. Ja to cuo nisam pa me zanima jel se skandiralo sta na sjeveru ili istoku ?
Ono Adzeme odlazi sam cuo, al za njega nista
 
Avatar
Reha1921
Postovi: 777
Pridružen/a: sri dec 07, 2016 4:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 27, 2018 11:35 pm

Adzeme ubleho uzmi pod ruku Mehremica i mars iz Zelje mentalni patuljci navijam ko budala podrsku vam dajemo kao niko i vi sjebete sve samo jedan je vrijedan da nosi dres Zelje DANIEL GRAOVAC!!!
 
Avatar
Mirek11
Postovi: 1147
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 27, 2018 11:37 pm

Amidza je napisao/la:
pet apr 27, 2018 11:16 pm
Leon_Professional je napisao/la:
Amidza je napisao/la:
pet apr 27, 2018 11:07 pm


http://www.optikabaros.ba/
Konto je da digne ruku da trazi igranje rukom, isto kao i Bogi.
Daj ocistite pa onda se zalite. Uklizi Bogi, Veca uhvati ovo u zube **** ga grob.
Jest, zastade Bogi, to sam vidio. Ne znaju ovi nasi kad se valjat kad ne, kad pritisnut sudiju kad ne, kad izbaci loptu van terena kad ne itd. Pod hitno na brzi kurs kod Zorana Kokota. Nije ovo Bundesliga, pa moras znat ove ciganske fazone. Mujic nas je zaklo, realno.
https://www.youtube.com/watch?v=x4SBvuc1cKU Top Lista Nadrealista 1 -Trening Protiv Sudije :)
Zadnja izmjena: Mirek11, dana/u pet apr 27, 2018 11:38 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 27, 2018 11:38 pm

LARS1921 je napisao/la:
pet apr 27, 2018 11:10 pm
!

slika
Svaka čast momku za svaku utakmicu u ovoj polusezoni. Po meni danas to nije izgledalo toliko loše, bolje nego zadnji par utakmica, ali luzerski mentalitet pojedinaca je ipak prevagnuo. Vojo, Blagi, Zajim i Daniel prolazne ocjene, štoperi igraju dobro, ali kod oba gola loše reaguju. Stojan klupa, Zakaa isto, Mehremić suspendovan za iduće kolo, ali ne sumnjam da igra u srijedu...
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 27, 2018 11:38 pm

"Ja sam Zeljovac i najmanji je problem da odem, ako Uprava kluba odluci da je to najbolje za Zelju. Ja Zelju volim i najbolje znam sta je meni Zeljo." - Adzem.

Ado jeste dio svih nas i dobar je covjek. Malo se jeste pogubio u ovime svemu. Na ovom forumu se Adzemu nece psovati, to necu naglasavati, niti ponavljati. Sta god da bude, Adzem mora biti dio omladinskog pogona. Covjek je u tom dijelu dosta dobar.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 27, 2018 11:40 pm

Prespavajte ovo ljudi ako mozete, a onda sutra malo bistrije glave o svemu razmisliti i donjeti zakljucke.

Zivot ide dalje. :pivo:
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 27, 2018 11:40 pm

Mirek11 je napisao/la:
pet apr 27, 2018 11:37 pm
Amidza je napisao/la:
pet apr 27, 2018 11:16 pm
Leon_Professional je napisao/la:

Konto je da digne ruku da trazi igranje rukom, isto kao i Bogi.
Daj ocistite pa onda se zalite. Uklizi Bogi, Veca uhvati ovo u zube **** ga grob.
Jest, zastade Bogi, to sam vidio. Ne znaju ovi nasi kad se valjat kad ne, kad pritisnut sudiju kad ne, kad izbaci loptu van terena kad ne itd. Pod hitno na brzi kurs kod Zorana Kokota. Nije ovo Bundesliga, pa moras znat ove ciganske fazone. Mujic nas je zaklo, realno.
https://www.youtube.com/watch?v=x4SBvuc1cKU Top Lista Nadrealista 1 -Trening Protiv Sudije :)
:rofl1: Pa jest jbt, sta mases rukicama nesto kad je covjek u go sansi, a ne protestujes kad trebas. Ne kontam. Mozda ne bi ni primili go da ovi nisu poceli da masu nesto.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 27, 2018 11:43 pm

**** te igrac koji hoce da dobije zracni duel a da ne skoci..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
BlueSide
Postovi: 445
Pridružen/a: pon maj 15, 2017 11:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 27, 2018 11:46 pm

fcz je napisao/la:
pet apr 27, 2018 11:20 pm
BlueSide je napisao/la:
pet apr 27, 2018 11:16 pm
Nas.... se u usta raspala onim na zapadu sto aplauziraju Stanicu..u usta vas yebem u USTA..Samo mi je zao sto ja, a znam ih jos dosta koji isto misle, nismo bili na tom zapadu..STO NISTE DOSLI NA JUG PICQE DA APLAUZIRATE STANICU..KRATKO BI TAJ APLAUZ TRAJAO
Fakat ne razumijem te debile. A ni to da niko na njih nije reagovao.
Bas mi je krivo sto ne bi nijedan takav oko mene i mojih. Od sutra bi nosio rukav u dzepu.
to su PICKE placenicke..sa zapada provode svoje hinjske planove..isti ti su psovala Misimovicu i ostalim
" Ako u Želji neces teziti ka izvrsnosti onda ne trebas biti u Želji "
S.M

Online

Trenutno korisnika/ca: billybih, Bing [Bot], kontranogama i 220 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija