Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
BlueSide
Postovi: 445
Pridružen/a: pon maj 15, 2017 11:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 27, 2018 10:46 pm

Tuga braćo tuga
Zivim 15 min od stadiona a tek sam kuci dosao..ko duh hodam po Grbavici..prazan ko qurac..pa jbt jeli moguce
pa ljudi dragi ovo se samo nama desava u citavoj yebenoj drzavi..pa imali jedna mrva srece

Joj radosti kad smo poveli 2:1..lik pored mene PLAČE od radosti, place ko malo dijete..kad vidjeh i meni krenuse..kontam evo ga i nas krenulo..vrati se i nada..i onda opet i opet isto sve ode u qurac i mi i titula
" Ako u Želji neces teziti ka izvrsnosti onda ne trebas biti u Želji "
S.M
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 27, 2018 10:47 pm

storm_raider je napisao/la:
pet apr 27, 2018 10:44 pm
alombardo je napisao/la:
pet apr 27, 2018 10:15 pm
kremenko je napisao/la:
pet apr 27, 2018 10:13 pm
Samo i bruka na zapadu.
Psuju Adisu,Misimovicu,Hadziosmanovicu
FUJ
A znam ih par imenom i prezimenom.
Ljudi osvojili bod, bolji, pruži ruku i idi ući na greškama.
SRAMOTA
Nisu ni svjesni da su Miske, Hadziosmanovic i ekipa uradili za mjesec vise nego ti jadnici sa zapada za cijeli svoj zivot.
Bio sam, sramota i stid me je bilo. Misimovic gleda i suti. Sto mu to sve treba...?

To se ne smije nama desavati.
Ako sam ja ubijedjenja da radim dobro i da sam otjerao svu baru oko kluba onda znam samo da sateliti te bagre psuju tako da ako je pametan na jedno ušlo na drugo izaslo
 
Avatar
fcz
Postovi: 4128
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 27, 2018 10:48 pm

Simply Blue je napisao/la:
pet apr 27, 2018 10:38 pm
Od ovog: -sportski segment-..samo jadnije zvuči -održivi povratak, -vitalni nacionalni interes- i ono -estradna umetnica-...
Nazovimo "to" kako god hocemo, ali semantika, nazalost, nece uljepsati stvari niti promijeniti cinjenicu da mi "to" uopste nemamo i da smo izgubili ono sto nas je cinilo klubom broj 1 u BiH. Ostale su samo uspomene i navijaci.

Puno ce vremena proteci dok uopste dobijemo sansu da se vratimo gdje smo bili jer su oni trecom uzastopnom titulom zacementirali svoje mjesto na vrhu, a s finansijskom injekcijom koju ce na ljeto dobiti nama ostaje samo nada da cemo se boriti za Evropu. I to u najboljem, idealnom scenariju.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 27, 2018 10:49 pm

Ako bi uzeli kup, bilo bi super, ali ja mislim da mi ne mozemo uzeti kup. To je problem.
Naravno, i da ga uzmemo, ne bih bio zadovoljan i vjerovatno bih bio opet za smjenu Adzema, ali nije beznacajan trofej. Ali ovo sta se radi u finisu sezone tri puta uzastopno je za ozbiljnih analiza. Treba se izabrati dobar trener.

Sto se tice rezova u ekipi, svakako ce biti nekih odlazaka, ali ima pravo dobrog potencijala. Samo treba razgraniciti neke stvari, ko je za penzije, ko je za promocije iz juniora i koje pozicije ce biti kljucne za pojacanja. I ova trenutna ekipa je veoma dobra, ali je Adzem strasno degradirao i limitirao da je to za nepovjerovati.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
Kapiten
Postovi: 2011
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:31 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 27, 2018 10:50 pm

hahahaha
[url=http://drugstore-onlinecatalog.com/]drugstore-onlinecatalog.com[/url]
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 27, 2018 10:50 pm

Simply Blue je napisao/la:
pet apr 27, 2018 10:38 pm
Od ovog: -sportski segment-..samo jadnije zvuči -održivi povratak, -vitalni nacionalni interes- i ono -estradna umetnica-...
Zaboravio si:

- euroatlanske integracije
- kontroverzni biznismen

Neka mi neko objasni: Ako je FK Zeljeznicar fudbalski klub, a fudbal je sport, sta je to sportski segment FK Zeljeznicar? Fudbalski segment FK Zeljeznicar? Kako to funkcionise? Ima li biblioteka segment knjiga, ili je iznajmljivanje knjiga osnovna djelatnost biblioteke? Apelujem na moderaciju da naprave da se "sportski semgent" automatski promijeni u "fudbalski klub" kao sto je "sports.ke" promijenjeno u "hehe." Jedna od onih fraza koje mnogi ponavljaju kao papagaji, a niko ne zna sta znace.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2920
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 27, 2018 10:52 pm

E moj Željo, kakvu bih ti baladu sad napisao...
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 27, 2018 10:54 pm

Ali hvala Bogu pa smo gospoda i svjesni smo svoje sterilnosti, neko bi poslije onakvog gola i primanja lopte rukom digao drzavu na noge, bili bi "ugrozeni"...
1987
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 27, 2018 10:55 pm

slika
 
Avatar
Simply Blue
Postovi: 2128
Pridružen/a: pet mar 04, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 27, 2018 10:55 pm

fcz je napisao/la:
pet apr 27, 2018 10:48 pm
nama ostaje samo nada da cemo se boriti za Evropu. I to u najboljem, idealnom scenariju.
Što bi u Krajini rekli kad neko sukne...-Da nije čudo ???
Treba poraditi na realizaciji...
NO ODA, NO PARTY
 
alombardo
Postovi: 992
Pridružen/a: pet sep 02, 2016 9:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 27, 2018 10:57 pm

Ma nentreba se sada bojati da ce zbog para od titule biti barsa, nece jer treba se i kod njih rastalitu, njihove glavne pare si id kladare i hdza
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3032
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 27, 2018 10:57 pm

To je nas reprezentativac, ja odavno govorim da nama treba golman. Vranjes i Zakaric dovidjenja, Adzeme i Mehremicu odjebite. Ovo nije moj zeljo hocemo juniore da odigraju finale sa Krupom
Alea iacta est!
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 27, 2018 10:57 pm

storm_raider je napisao/la:
pet apr 27, 2018 10:39 pm
alombardo je napisao/la:
pet apr 27, 2018 10:12 pm
U sezoni postoje 2 trofeja i sa jednim ja zadovoljan. A sta kup znaci znaju ljudi koji su bili u beogradu na finalu sa velezom ili ono slavlje nakon zenice.
:palacgore:

Kup, drugo mjesto i ovo sve sto je napravljeno je za mene jako uspjesna sezona. Mi kao da imamo 30 titula u zanjih 40 godina, pa se cudimo kada ne osvojimo titulu.

Jeste sramota nakon 3:0, gdje imas sve, otici na 3:3. Ima propusta, sami smo krivi, titulu smo vec imali (skoro) u ruci, sve se slazem, i to je istina.

Meni je KUP jako bitan i ona parola je bas bezveze.
Sezona je neuspjesna najblaze receno, taman kup osvojili.

Gledas u zid i ne progovaras. Nemas snage ni opsovati.
Daniele, izvini, tebe mi je zao koliko mi je i nas sto smo bolesni za ovim zao. Za sve ostale, nemam rijeci.. Opet ste nam se usrali u zivot.
 
11plavih'92
Prijatelj foruma
Postovi: 964
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 7:56 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 27, 2018 10:57 pm

Ado mi je drag, nas je. Ali jednostavno ne ide, stalo. Igracki kadar i igre sa kraja prosle polusezone govore da tu ima materijala i da su kao TIM mogli mnogo vise od ovoga sto gledamo s proljeca
Znaci, neko (Ado, strucni stab, Papac) je to trebao kanalisati u pravom smjeru i dalje. Ali nije
Stoga su promjene neminovne u tom dijelu. Kad, kako, s kim, .... nek se Uprava zada.
Jedino se nadam da ce, kao sto neko pomenu i prethodnim postovima, to uraditi gospodski, kako vec dolikuje Zelji
5. - 7. Okt 1992.
 
alombardo
Postovi: 992
Pridružen/a: pet sep 02, 2016 9:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 27, 2018 10:58 pm

I nisam poredio beograd i safasnje finale iako fakticki je vrlo uporedivo kup drzave je kup drzave, nego o emocijama nakon poraza tada i nakon povjede u zenici 3 0.
 
alombardo
Postovi: 992
Pridružen/a: pet sep 02, 2016 9:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 27, 2018 11:01 pm

Sezona sa kupom nije neuspjesna, iako narabno nije nije ni fenomenalna
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 27, 2018 11:01 pm

LARS1921 je napisao/la:
pet apr 27, 2018 10:55 pm
slika
Ja stvarno ne znam sta je on ovdje konto.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6738
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 27, 2018 11:01 pm

Hajde naslov Adzem bivsi!
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
bianco blu
Postovi: 1044
Pridružen/a: pon apr 04, 2016 12:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 27, 2018 11:02 pm

storm_raider je napisao/la:
pet apr 27, 2018 10:44 pm
alombardo je napisao/la:
pet apr 27, 2018 10:15 pm
kremenko je napisao/la:
pet apr 27, 2018 10:13 pm
Samo i bruka na zapadu.
Psuju Adisu,Misimovicu,Hadziosmanovicu
FUJ
A znam ih par imenom i prezimenom.
Ljudi osvojili bod, bolji, pruži ruku i idi ući na greškama.
SRAMOTA
Nisu ni svjesni da su Miske, Hadziosmanovic i ekipa uradili za mjesec vise nego ti jadnici sa zapada za cijeli svoj zivot.
Bio sam, sramota i stid me je bilo. Misimovic gleda i suti. Sto mu to sve treba...?

To se ne smije nama desavati.
pa što niste uzvratili, lahko je po forumu pisati
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 27, 2018 11:04 pm

Da li ja sanjam ili se ovo Adzem neironicno zalio sto neki pjevaju "bize Zeljo ***** sampion"?
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 275 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija