Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Vipla1921
Postovi: 350
Pridružen/a: pon jan 30, 2017 10:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

čet apr 26, 2018 11:49 pm

PratimsamoPlave je napisao/la:
kvalitet je napisao/la:
čet apr 26, 2018 10:50 pm
PratimsamoPlave je napisao/la:
čet apr 26, 2018 10:48 pm
Koliko smo naopaki i bezvoljni pokazuje atmosfera pred utakmicu.
Posjeta za vaznost meca ce biti vjerovatno smijesna. Ovo je mozda odlucujuca utakmica.
Zasto nemamo volje, ne znam . Valjda strah od razocaranje ili smo navikli biti sampioni tri kola unaprijed.
Nisam optimista za rezultat, ali ne mogu razumjeti one koji mogu a nece doci sutra.
Prije da su ljudima Adžem i igrači ubili volju za dolaskom, ali eto...
Nisu zgadili jesenas , pa nas dodje 2 milje protiv Radnika hladno bilo.. bitan je izgovor zasto ne doci.
Trazimo izgovore zasto doci na utakmicu. Savjest bi me pojela da se ne pojavim sutra bez obzira sto se mogu razocarat. Mozda nas Zeljo obraduje.
Ne zbog Adzema,igraca,Mismimovica nego zbog Zelje !
Ubili su volju ljudima prije i ja ne krivim raju vise.. Da nisam budaletina teska ne bi ni ja dolazio, ali jbg navikao svaku tekmu na Grb otici, orilo gorilo ja na tekmi.. Upala pluca, temperature i ostale kojekakve pi.cke materine ja sam dolazio.. Imas kriticnih nas mozda dvije milje i to je to.. Meni svi govore budalo sta ti je mani se toga kad u raji kazes ne mogu ja tu i tu tad i tad jer mi Zeljo igra.. Svima smijesno bude.. Ja opet ocekujem sutra barem pet milja

Sent from my SM-A520F using Tapatalk

Na jugu stojimo, zastave vijemo, barjake dižemo i baklje palimo..
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 26, 2018 11:52 pm

Kospicar je napisao/la:
čet apr 26, 2018 11:27 pm
Mi smo najjaci kad nas otpisu
Ko scena iz povratak otpisanih.

Sliskovic: Imam jedan znacajan argumenat
Adzem: Jel madjarski argumenat?
Sliskovic: Sta to treba da znaci, gospodine Adzeme?
Adzem: To znaci da je igra zavrsena.
Sliskovic: Ja te zaista ne razumijem, Bekrija dopusti gospodinu Adzemu da objasni svoj postupak
Adzem: Jel to direktiva iz Saraj'va bum bum
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Edis Mulalic 1921
Postovi: 550
Pridružen/a: sub jun 24, 2017 12:40 am
Lokacija: South Side
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 27, 2018 12:05 am

sajo10 je napisao/la:
čet apr 26, 2018 10:10 pm
slika

"Hocemo li brate u Ljubljanu?"
"Brate samo da se ne povrijedimo, dobra je i evropa ove godine, **** te vise Sarajevo daj da uzmem 20 ljami mjesecno"
"Jest brate, vidi ovog Adzema opet ce Mehremica staviti"
"Plus,Jebat ce nas navijaci samo da je sto brze do svlacionice"
"Ma kakvi oni Zaki,vidi im vodje, klosari mi skinuli dres prosle sezone a mi izginuli zadnja dva kola za titulu, odigrali prijateljski derbi bez klizeceg"
Danas markiro teren i ovo cujem.
Modus vivendi !
 
Timscho
Postovi: 228
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 2:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 27, 2018 12:36 am

PratimsamoPlave je napisao/la:
čet apr 26, 2018 11:00 pm
kvalitet je napisao/la:
čet apr 26, 2018 10:50 pm
PratimsamoPlave je napisao/la:
čet apr 26, 2018 10:48 pm
Koliko smo naopaki i bezvoljni pokazuje atmosfera pred utakmicu.
Posjeta za vaznost meca ce biti vjerovatno smijesna. Ovo je mozda odlucujuca utakmica.
Zasto nemamo volje, ne znam . Valjda strah od razocaranje ili smo navikli biti sampioni tri kola unaprijed.
Nisam optimista za rezultat, ali ne mogu razumjeti one koji mogu a nece doci sutra.
Prije da su ljudima Adžem i igrači ubili volju za dolaskom, ali eto...
Nisu zgadili jesenas , pa nas dodje 2 milje protiv Radnika hladno bilo.. bitan je izgovor zasto ne doci.
Trazimo izgovore zasto doci na utakmicu. Savjest bi me pojela da se ne pojavim sutra bez obzira sto se mogu razocarat. Mozda nas Zeljo obraduje.
Ne zbog Adzema,igraca,Mismimovica nego zbog Zelje !
Ma ja, posjeta je losa cijelu sezonu, nema to veze sa trenutnom formom, a pogotovo ne sa ljepotom igre. Proljece 2017 smo imali prosjek oko 8-9 hiljada po utakmici, a znamo kakva je igra bila. Postoje tu neki dublji razlozi...mentalitet, psihologija, sta ja znam, to je tema za strucnjake. Ali i o tome Klub treba voditi racuna. Za vecinu raje Željo i fudbal opcenito je proizvod/usluga na trzistu. Cilj je privuci potrosaca.
svojim snagama na svojoj zemlji
 
Daris_
Postovi: 421
Pridružen/a: sub mar 17, 2018 12:29 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 27, 2018 12:59 am

Zabit ce ga Bogicevic,ali u ciju mrezu vidjet cemo :D
 
Avatar
kremenko
Postovi: 1163
Pridružen/a: pon dec 19, 2016 10:34 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 27, 2018 1:18 am

LARS1921 je napisao/la:
čet apr 26, 2018 10:27 pm
slika
Vidim nema Toni.Jovica :?:
FK ŽELJEZNIČAR-LJUBAV RADNIČKE KLASE, KLUB NOSTALGIČARA I ROMANTIČARA
Ivica Osim: "Željo će živjeti zauvijek"
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2213
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 27, 2018 1:27 am

Prosla izgubljena titula je otjerala navijace sa stadiona i zgadila im fudbal,tako da su ostali samo najzagrizeniji i onda kada se skupilo raje oni ne osutaju na go tako da ja ne zamjeram nikome,bolje udjeliti nekom cenera i gledati kuci u zid nego one baletane kako se vuku na terenu.
Ja sam medju zagrizenijim ali zavidim svakom ko ne prati bh ligu i ko moze da ne ode na utakmicu.
 
Edis Mulalic 1921
Postovi: 550
Pridružen/a: sub jun 24, 2017 12:40 am
Lokacija: South Side
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 27, 2018 1:36 am

Charlie Sheen je napisao/la:
pet apr 27, 2018 1:27 am
Prosla izgubljena titula je otjerala navijace sa stadiona i zgadila im fudbal,tako da su ostali samo najzagrizeniji i onda kada se skupilo raje oni ne osutaju na go tako da ja ne zamjeram nikome,bolje udjeliti nekom cenera i gledati kuci u zid nego one baletane kako se vuku na terenu.
Ja sam medju zagrizenijim ali zavidim svakom ko ne prati bh ligu i ko moze da ne ode na utakmicu.
Upravo.Osjecam gnjev i srdzbu kao nikad dosad.Boli me odnos prema dresu i ovi gubici titula u zadnjim kolima.Boli me sto je od zadnjih 10 utakmica i pored bezrezervne podrske igra i taj isti odnos bio kriminalan.Ne znam razlog stvarno.Sreca ide Ramazan pa cu malo misli okrenuti od jadova.
Stvarno moras bas biti bolestan da gledas ove idiote i sutra se opet nadas, skaces i navijas.Volim te Zeljo.
Modus vivendi !
 
Avatar
kikirikikospice
Postovi: 173
Pridružen/a: uto jun 13, 2017 12:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 27, 2018 2:57 am

Ovaj kamp s kruznim tokom me podsjeca na igmanov stadion preko puta IUS-a.

Mozda je i blagojevic dogovren u paketu sa zakom, s tim sto ce oni platiti samo jednog.

Sreo sam Baku maloprije, zamisljen pravo. Nije mi nesto optimistican ni raspolozen.


Ado lave pusti bradu, kako si se obrijao ne ide nas!
 
Avatar
Rambo_Amadeus
Postovi: 1109
Pridružen/a: pon feb 13, 2017 5:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 27, 2018 3:04 am

Ja sam optimistican za sutra, zato sto kakvi smo mi, necemo pustit' da se stvari tako lahko zavrse, sad ce dobit' da ostanu u igri, pa ce nam onda u narednim utakmicama opet skracivat zivot znacajno. :roll:
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge. Upravo bi to trebao biti cilj svih navijačkih grupa"
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 27, 2018 5:16 am

Igrajte pičkice !
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 27, 2018 5:24 am

Jeebo majku ti bukvalno imaš dva igrača da markiraš, Filipovića i Nemanju i da razjebeš im ono malo igre
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 27, 2018 5:59 am

Ma nije to bas tako malo, al sigurno nisu dobri kao proslih sezona. Vezni red im je slabiji. Prosle godine, ona Slavkina taktika da se branimo disciplinovano i svi iza lopte je bilo jedino logicno rjesenje jer su previse dominantan vezni red imali. Sad to nije slucaj, ali oni i dalje imaju neki svoj kalup i prolazi im jer su uigrani i jer su nadprosjecno brzi. Igra na strani 2na2 ili 3na3 itd...

Ako se ne varam u Mostaru je Filipovic igrao lijevo i nije se vidio pored Sinise, a cim predje na Mehremica nastadose problemi. Valja Adiju se opet borit s njim.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 27, 2018 6:24 am

Leon_Professional je napisao/la:
pet apr 27, 2018 5:59 am
Ma nije to bas tako malo, al sigurno nisu dobri kao proslih sezona. Vezni red im je slabiji. Prosle godine, ona Slavkina taktika da se branimo disciplinovano i svi iza lopte je bilo jedino logicno rjesenje jer su previse dominantan vezni red imali. Sad to nije slucaj, ali oni i dalje imaju neki svoj kalup i prolazi im jer su uigrani i jer su nadprosjecno brzi. Igra na strani 2na2 ili 3na3 itd...

Ako se ne varam u Mostaru je Filipovic igrao lijevo i nije se vidio pored Sinise, a cim predje na Mehremica nastadose problemi. Valja Adiju se opet borit s njim.
Pa samo što je prešao i napravi odmah dva prodora. A u prvoj onoj mu pršljenove lomio mahalskim fazonima, ono bukvalno samo mu pomjeri loptu u stranu.
I danas će sigurno igrati od početka na Adijevoj strani vratio im se Todorović. I eto belaja :D
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3527
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 27, 2018 7:29 am

Treba napraviti transparent danas:

"Svi na Grbavicu po dvicu?
Jebemo vam mamu u picu"

Ajde zeljo zgazi ih!!!!!!!

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
11plavih'92
Prijatelj foruma
Postovi: 964
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 7:56 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 27, 2018 7:35 am

Zaka je napisao/la:
čet apr 26, 2018 10:11 pm
avlami97 je napisao/la:
čet apr 26, 2018 7:11 pm
Neki me proglasise spinerom, a prosle sezone smo 3 kola prije kraja proslavili titulu, a nakon pobjede nad Zrinjskim. Bukvalno svi...igrači, SP sa strucnim stabom, navijaci...

Tada sam napisao da je rano za proslavu, jer prvenstvo nije zavrseno.

Nedavno sam napisao da se ciza podvaci na kraju prvenstva. Napisao sam da cemo ove sezone mi biti najveci gubitnici, jer smo jedina ekipa koja je u borbi za oba trofeja.

Malo objektivnosti i postovanja prema sugovorniku, nikome ne bi skodilo. Sve sto sam pisao se moze naci, kao i sve ono sto su pisali ostali forumasi.

Bilo mi je gadno citati kada ste "ismijavali" @elegenta, zbog jednog gafa, a momak nikada nikoga nije bilo cim isprovocirao ili uvrijedio.



Sent from my HUAWEI G6-U10 using Tapatalk
Apsolutno se slažem i mislim da nije uopšte shvaćena poenta tvog prvog posta. Nije fazon da ne treba osvojiti titulu, ako je napravljen istok ili tako nešto, ali nije pokazana tolerancija prema sportskom segmentu iako su svi govorili da bi sve halalili za istok. Svi mi kritikujemo igrače, trenera kad ne valja, ali samo neki imaju razumijevanje i strpljenje i jedva čekaju da kritikuju.
Avlamijeva greska u koracima je sto se ne ugleda na vaskoliki forumski puk

Pa kad je covjek zadnji put hraknuo ovdje

I pored krize igre i rezultata covjek se jos uvijek nada trofeju - neoprostivo
5. - 7. Okt 1992.
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 27, 2018 7:58 am

Danas ćemo život dati Željo mora zaigrati!

:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 27, 2018 7:59 am

Plava Porodica je napisao/la:
pet apr 27, 2018 6:24 am
Leon_Professional je napisao/la:
pet apr 27, 2018 5:59 am
Ma nije to bas tako malo, al sigurno nisu dobri kao proslih sezona. Vezni red im je slabiji. Prosle godine, ona Slavkina taktika da se branimo disciplinovano i svi iza lopte je bilo jedino logicno rjesenje jer su previse dominantan vezni red imali. Sad to nije slucaj, ali oni i dalje imaju neki svoj kalup i prolazi im jer su uigrani i jer su nadprosjecno brzi. Igra na strani 2na2 ili 3na3 itd...

Ako se ne varam u Mostaru je Filipovic igrao lijevo i nije se vidio pored Sinise, a cim predje na Mehremica nastadose problemi. Valja Adiju se opet borit s njim.
Pa samo što je prešao i napravi odmah dva prodora. A u prvoj onoj mu pršljenove lomio mahalskim fazonima, ono bukvalno samo mu pomjeri loptu u stranu.
I danas će sigurno igrati od početka na Adijevoj strani vratio im se Todorović. I eto belaja :D
Bas. Onaj stoji na petama i bukvalno samo promjeni pravac i on ce ispast. :D
 
kontranogama
Postovi: 1000
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 27, 2018 8:08 am

Ja vala nisam optimista , kad god sam bio ovi me levati totalno razjebu, ajd sad aBd bude kontra.
.... A ONDA SU BAGERI ODNIJELI STARI ISTOK A VRAG ODNIO SALU...
 
teatrale36
Postovi: 1139
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 27, 2018 8:29 am

Leon_Professional je napisao/la:
čet apr 26, 2018 6:27 pm
Ma gdje je cinjenica. Kakvih 100 forumasa.
Samo spinuje nesto. I neku noc za polufinale Kup Uefa.
Sta zbog istoka sad ne smijes ni titulu uzet. Nije lako praviti tim i infrastrukturu, ali Misimovic je rekao da istok nista nije uticao na sportski segment. Pare su se namjenski nabavile za istok i nista vise ne bi bilo ulozeno u tim i da se istok nije pravio.
Istok su svakako navijači platili, ovaj ostatak sto je trebao klub se jos duguje.

Online

Trenutno korisnika/ca: ANamelessGhoul, Bing [Bot], Google [Bot], PlavaDobrinja1921 i 71 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija