Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 25, 2018 10:48 am

Pa još gore što si podcijenjen.
Svi dobiju krila i kreću izjave "Željo je veliki klub ali bodovi ostaju tu i tu".. i svako se razmaše i otme bodEve.
Dok sad Zrinjski pola utakmica dobija na priču kako igraju tika taku godinama, pola ih poklope i to je to.. a ustvari duplo veći ku.rac od nas.
Pa i kod Amara su dolazili da prođu sa što manjom razlikom..
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 25, 2018 10:48 am

ako to može biti uzrok za ovo, i to sa jednom solidnom tekmom između, onda može biti i južina što je puhala. mogu biti i protesti u armeniji.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 25, 2018 10:52 am

Plava Porodica je napisao/la:
sri apr 25, 2018 10:48 am
Pa još gore što si podcijenjen.
Svi dobiju krila i kreću izjave "Željo je veliki klub ali bodovi ostaju tu i tu".. i svako se razmaše i otme bodEve.
Dok sad Zrinjski pola utakmica dobija na priču kako igraju tika taku godinama, pola ih poklope i to je to.. a ustvari duplo veći ku.rac od nas.
Pa i kod Amara su dolazili da prođu sa što manjom razlikom..
Kako je gore kad smo mi u takvim okolnostima napravili odlican niz, a kad su pocele izjave da imamo najjaci tim da smo favoriti za titulu i kad smo sjeli na prvo mjesto mi ne mozemo sansu da napravimo.

Mozda u nekog drugog, u nekim drugim glavama, al u nasim nije tako kako kazes.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 25, 2018 10:59 am

Normalno da moze jer si izgubio bodove.
Eto kako kazes igrali smo lose i prije, hajd igrali bi lose i da smo dobili, al bi opet imao 3 dodatna boda. A da li bi i Zrinjski poslije naseg tamburanja u Mostaru bio isti kao i kad se vratio na 3-3, bil dobio sve ostale. Ja mislim da ne bi!
Ovako si ih vratio, dao krila da poklope jos vise, napumpao im samopouzdanje.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 25, 2018 11:00 am

Leon_Professional je napisao/la:
sri apr 25, 2018 10:52 am
Plava Porodica je napisao/la:
sri apr 25, 2018 10:48 am
Pa još gore što si podcijenjen.
Svi dobiju krila i kreću izjave "Željo je veliki klub ali bodovi ostaju tu i tu".. i svako se razmaše i otme bodEve.
Dok sad Zrinjski pola utakmica dobija na priču kako igraju tika taku godinama, pola ih poklope i to je to.. a ustvari duplo veći ku.rac od nas.
Pa i kod Amara su dolazili da prođu sa što manjom razlikom..
Kako je gore kad smo mi u takvim okolnostima napravili odlican niz, a kad su pocele izjave da imamo najjaci tim da smo favoriti za titulu i kad smo sjeli na prvo mjesto mi ne mozemo sansu da napravimo.

Mozda u nekog drugog, u nekim drugim glavama, al u nasim nije tako kako kazes.
Mi u tom nizu bi dobili i Dinamo, jer se desio taj pozitivan puls što je pitanje kad će se i kome desiti ponovo.
Sad smo opet došli na isto. Na staro što se vuče godinama. Ali i takvi smo morali i dan danas biti prvi. Sa posebnim naglaskom na kvalitet i širinu u odnosu na konkurenciju. A što nismo, to je razlog gore naveden. Svi pričaju o lošem Želji, o bodovima nazovegu, što u principu i jeste tačno, i osjete krv.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Izlija
Moderator
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 25, 2018 11:01 am

Tačno što više razmišljam sve više sam siguran da sam u pravu, umjesto priprema ja bi njih slao u vojsku, letili bi po terenu ko gepardi a imali usađen osjećaj zajedništva. Nema jače pripreme od vojne pa nek pričaju ovi stručnjaci šta hoće, kad ti dril narednik usadi snagu ona i ostane u tebi pa ne ispušeš ko .... nakon prvog znoja.
イビチャ・オシム
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 25, 2018 11:09 am

ko je toliki gubitnik da se ponaša k'o da još igra tu utakmicu - da mu nije to našao bi nešto drugo. to znači da mentalno tražiš razlog da ti bude loše.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
teteac8684
Postovi: 2031
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:39 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 25, 2018 11:11 am

Ma nema tu puno filozofije kod nas, mi od Radnika prošle godine nismo odigrali timsku utakmicu, zajedničku, drugarsku..i to je najveći problem ove ekipe...Mnogo veći nego izostanak jednog, dva ili tri igrača...Mogu li to vratiti sada u finišu sezone? Ja čisto sumnjam, nešto se desilo, poremetilo i to se tačno vidi na terenu...Šta se desilo, zašto, to ćemo vjerovatno naknadno saznati...Ali da izgleda dobro ovo proljeće, ne izgleda...Ni blizu...
 
Avatar
vinston.cercil
Postovi: 939
Pridružen/a: sub mar 17, 2018 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 25, 2018 11:12 am

Zec uputio izvinjenje. **** lud zbunjenog
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 25, 2018 11:26 am

Plava Porodica je napisao/la:
sri apr 25, 2018 11:00 am
Leon_Professional je napisao/la:
sri apr 25, 2018 10:52 am
Plava Porodica je napisao/la:
sri apr 25, 2018 10:48 am
Pa još gore što si podcijenjen.
Svi dobiju krila i kreću izjave "Željo je veliki klub ali bodovi ostaju tu i tu".. i svako se razmaše i otme bodEve.
Dok sad Zrinjski pola utakmica dobija na priču kako igraju tika taku godinama, pola ih poklope i to je to.. a ustvari duplo veći ku.rac od nas.
Pa i kod Amara su dolazili da prođu sa što manjom razlikom..
Kako je gore kad smo mi u takvim okolnostima napravili odlican niz, a kad su pocele izjave da imamo najjaci tim da smo favoriti za titulu i kad smo sjeli na prvo mjesto mi ne mozemo sansu da napravimo.

Mozda u nekog drugog, u nekim drugim glavama, al u nasim nije tako kako kazes.
Mi u tom nizu bi dobili i Dinamo, jer se desio taj pozitivan puls što je pitanje kad će se i kome desiti ponovo.
Sad smo opet došli na isto. Na staro što se vuče godinama. Ali i takvi smo morali i dan danas biti prvi. Sa posebnim naglaskom na kvalitet i širinu u odnosu na konkurenciju. A što nismo, to je razlog gore naveden. Svi pričaju o lošem Želji, o bodovima nazovegu, što u principu i jeste tačno, i osjete krv.
Vise se pricalo o losem Zelji jesenas. Kako imamo bodove a nema igru, kako igrom nije zasluzio tolike bodove i onda mi napravimo niz.

Dolaze pripreme, Slavko kaze da smo najkompletniji da smo favoriti, oni u emisiji poluvrijeme mjenjaju pricu govore da smo favoriti a do tad su nas podjecnjivali itd...

Ja vise mislim da je do pritiska.
Odina ekipa je podcenjivana dok nije napravila dobre rez.u Evropi, i onda idu clanci kako smo glavni favoriti i mi padamo. Bas je i Forum tad brujao i krivio clanak sto su nam stavili teret. :D
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1979
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 25, 2018 11:28 am

obolit ce oni od pritiska, nek se onda bave bocanjem u makarskoj
MIRZA RASCIC
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 25, 2018 11:36 am

Msm to sto kazes bi trebalo da je tako, al zadnjih godina i ove kod ovih mentalnih levata to nije slucaj.
Bila je i Amarova ekipa kako kazes favorit i to je koristio tako da su protivnici gace skidali, sad je to postao teret koji dovodi do gubljenja zdravog razuma.
Tako jbg stvari stoje kad se pogleda. Steta sto je tako.

@ISB87, a nece bocanjem nego ce sigurno poslije nas otici u ekipe koje se nizasta ne bore. Samo treba vidjet gdje sad igraju ovi igraci koji su unazad par godina nama trebali donijet titulu. Donosel je nedje drugo. Ma ni blizu.
 
teatrale36
Postovi: 1139
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 25, 2018 11:54 am

Imam osjecaj da cemo ih dobiti u petak lagano, al da cemo zaliti za ove prethodne tri utakmice. Kontam da ce i ovi nasi konačno zaigrati kako treba.
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 25, 2018 11:59 am

Također postavlja se pitanje mogu li Sarajevo i Siroki barem nerjeseno da odigraju sa Zrinjskim.

Mislim da ce dobra posjeta da dobrim djelom pomogne u ove dvije naredne utakmice, ma kako bilo zaista bi volio da napunimo stadion u petak i srijedu u prvoj kup utakmci.
Zadnja izmjena: Elegant, dana/u sri apr 25, 2018 12:01 pm, ukupno mijenjano 1 put.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
teatrale36
Postovi: 1139
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 25, 2018 12:00 pm

Elegant je napisao/la:
sri apr 25, 2018 11:59 am
Također postavlja se pitanje mogu li Sarajevo i Siroki barem nerjeseno da odigraju sa Zrinjskim.
Valjda neko moze odigrati .
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 25, 2018 12:05 pm

I da izgube sve četiri do kraja, i mi bi tri zadnje.
Eto takvi smo :D
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1979
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 25, 2018 12:08 pm

mislim da ce njih siroki uzet, a sarajevo bod otkinut.
al dzaba kad mi nismo na nivou da to ispratimo kako treba.
MIRZA RASCIC
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 25, 2018 12:15 pm

O zadnja 3 kola mozemo u petak oko 9. Ako ne budemo egal sa Zrinjskim prvenstvo je gotovo.
 
Avatar
kremenko
Postovi: 1163
Pridružen/a: pon dec 19, 2016 10:34 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 25, 2018 12:26 pm

Biće dvica, goriće Grbavica
Ako ovo nije za to da nas iz inata bude 10k onda ne znam sta jeste. Jbm im sve. Molim vas, svi koji mogu,staro i mlado,u petak, svi u Dolinu Cupova.
Zgazi ih Željo molim te
Zadnja izmjena: kremenko, dana/u sri apr 25, 2018 12:28 pm, ukupno mijenjano 1 put.
FK ŽELJEZNIČAR-LJUBAV RADNIČKE KLASE, KLUB NOSTALGIČARA I ROMANTIČARA
Ivica Osim: "Željo će živjeti zauvijek"
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 25, 2018 12:27 pm

Ja imam osjecaj da cemo ih dobit :D

Al isto tako imam osjecaj i da nam se otvori sansa za titulu da mi u zadnjem kolu necemo dobiti Sarajevo :D

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot], salle86 i 63 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija