Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 24, 2018 6:35 pm

https://fkzeljeznicar.ba/foto-derbi-sa- ... ing/31769/

"U ekipu je nakon suspenzije vraćen i Asim Zec koji je uputio izvinjenje stručnom štabu i izrazio želju da pomogne ekipe pred naredne bitne susrete."
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 24, 2018 6:36 pm

Poslije njenog teksta ''Misimovicu zahvali se Zakaricu'' smo uzeli Siroki tri puta i okrenuli Radnik
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 24, 2018 6:37 pm

rekoh ja :kahva:
U ekipu je nakon suspenzije vraćen i Asim Zec koji je uputio izvinjenje stručnom štabu i izrazio želju da pomogne ekipe pred naredne bitne susrete.
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 24, 2018 6:38 pm

Da nam je prije ustaljena procedura za svaki "neuspjeh" bila po jedna izgradjena tribina ima li bi tri kampa do sad najmanje.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 24, 2018 6:39 pm

Ivan Crnov: "ja se izvinjanjem ađemu moro sam hitno na pretrage pa sam uletio u svlaćionicu"
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 24, 2018 6:40 pm

Dobro je sto i Sinisa trenira.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 24, 2018 6:43 pm

Kolko je ovo glupo oko Zeca. Sta kao izvinuo se i sad se moze vratiti.
Jel se prije moglo sjest i izgladit to, jer ocito se nije pricalo svako tjerao svoj ponos i inat.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23654
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 24, 2018 6:45 pm

Amila prvo treba da nauci bosanski jezik da cita, pa tek onda. Procitacu ovu bljuvotinu i ostaviti komentar, mada kao i sve sto je napisala do sada, vjerovatno je puno drzanja lekcija, neprovjerenih citiranja ko zna koga, i vjerovatno je na kraju poentirala sa nekim upitnikom recenicom koja bi nas trebala zamisliti da se svi zapitamo. Amila, ostavi se pisanja i iskoristi zrak koji udises za nesto sto ti ide. Za pocetak, predji 2-3 puta slikovnice za predskolsko, pa onda nesto komplikovanije - Jezevu kucicu.

U nekim drugim vijestima: Zec i Adzem su pricali i dogovorili se neke stvari. Takodjer, izvinuo se cijeloj svlacionici. Ponovo je tu i tako i treba.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 24, 2018 6:47 pm

Leon_Professional je napisao/la:
uto apr 24, 2018 6:43 pm
Kolko je ovo glupo oko Zeca. Sta kao izvinuo se i sad se moze vratiti.
Jel se prije moglo sjest i izgladit to, jer ocito se nije pricalo svako tjerao svoj ponos i inat.
Pa dobro, u situaciji kad je on kaznjen, valjda je na njemu (koji je zasrao) da se vrati, izvine, trazi da se poprica s njim. Adzem/Papac/Uprava bi samo sebi u stomak skocili da su ga vukli za rukav.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
Reha1921
Postovi: 777
Pridružen/a: sri dec 07, 2016 4:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 24, 2018 6:49 pm

Daj sad Zeku lijevo Zakarica desno Vojo na poluspica i ispred Zaim pasa pa na sve ici stisnuti govna
 
Avatar
Valter
Postovi: 1312
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 3:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 24, 2018 6:52 pm

Od zadnjeg odlaska (bijega) Amara Osima (2013) promjenili smo hejbet trenera, Dzurbuzovic, Adzem jednom, Memic na Amarovu preporuku (sreca nije vodio ni jednu utakmicu), Odovic, Capljic, Mulalic, Kostic, Petrovic, Adzem (deja vu). Licno od svih nabrojanih bio sam samo za Odovica i Petrovica. Mislim da cemo se sloziti da smo jedinu igru koja je na nesto licila imali za mandata Ode. Od Petrovica sam ocekivao mnogo vise ali zbog kontinuiteta mislio sam da bi bilo dobro dati mu sansu u jos jednoj sezoni. Ovi ostali ma koliko volili Zelju jednostavno nisu ni blizu da budu rjesenje na klupi prvog tima. Tu sigurno spada i Adzem i definitivno njegovi pomocnici. Kada se gledaju statisticki njegovi rezultati to mozda i ne govori u prilog ovoj mojoj konstataciji. Ali od 18 pobjeda u prvenstvu u najmanje 10 ni sami ne znamo kako smo pobijedili i cesto smo upucivali kritike na igru bez obzira na pobjede. U ovakoj ligi ko zna sta se moze dogoditi do kraja prvenstva ali zaista se mora vec sada ozbiljno razmisljati koga postaviti na celo struke. U modernom fudbalu je nevjerovatno vazna uloga trenera i mozemo mi dovoditi ne znam ti kakve igrace ali ako ih vodi vecina gore pobrojanih trenera napretka tesko ce da bude. Znamo da su finasije tu veliki limitirajuci faktor ali treba traziti nekoga kod kog igra tima kojeg je vodio ima prepoznatljiv pecat.

Ovdje na forumu obitava jedna grupa spin majstora sa zadatkom da ucine Zelju sto losijim. Oni bi ko biva sada dali Adzemu jos jednu sezonu da vodi prvi tim svjesni da on igru tesko da moze napraviti gledivijom. Kada se kod bilo kog trenera igra od 15 minute pocne zasnivati na ispucavanjima Kjosevskog prema naprijed poslije dvije takve vezane utakmice treba mu dati otkaz. Naravno ovi spin majstori imaju svoju glavnu metu u vidu uprave i samo se ceka pogodan momenat.
1921. godine Dimitrije Dimitrijević, Ludvig Leple, Stjepan Katalinić i ostali radnici iz Željezničke radionice skupljaju novac za kupovinu lopte i dresova na kojima je bila kao grb izvezena lokomotiva.

Od ovog kluba uzeti KAMATU, najveći je haram.
 
Avatar
Pompey
Postovi: 2286
Pridružen/a: uto feb 14, 2017 11:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 24, 2018 6:58 pm

storm_raider je napisao/la:
uto apr 24, 2018 6:45 pm
Amila prvo treba da nauci bosanski jezik da cita, pa tek onda. Procitacu ovu bljuvotinu i ostaviti komentar, mada kao i sve sto je napisala do sada, vjerovatno je puno drzanja lekcija, neprovjerenih citiranja ko zna koga, i vjerovatno je na kraju poentirala sa nekim upitnikom recenicom koja bi nas trebala zamisliti da se svi zapitamo. Amila, ostavi se pisanja i iskoristi zrak koji udises za nesto sto ti ide. Za pocetak, predji 2-3 puta slikovnice za predskolsko, pa onda nesto komplikovanije - Jezevu kucicu.

U nekim drugim vijestima: Zec i Adzem su pricali i dogovorili se neke stvari. Takodjer, izvinuo se cijeloj svlacionici. Ponovo je tu i tako i treba.
Nek joj nas Bogi zada kakvu lektiru :)
Nije to, nije to...
Čuva Bog Želju svog...
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 24, 2018 7:06 pm

mi izdominirali radnika u bijeljini?

čak ni ono što je kao u korist nije tačno...
gradi željo boli te *****
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23654
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 24, 2018 7:08 pm

Nas Bogi, a i onaj na terenu je za nju Ivo Andric.

Pa kakav je ovo tekst??? Ovakvi mentalni sklopovi, kao ova Amila, su veci neprijatelji za Zelju od pitara. Uzas, sramota neka ju je. Svakakva susa danas za 10 KM moze napisati tekst. I ovakav mentalni sklop nije nikakava "sestra", niti "brat".
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 24, 2018 7:09 pm

a to je bogi napisao, nije amila :D

halali bogi ali nisi u pravu. ja se tres'o do zadnje sekunde iako smo vodili dva razlike...
gradi željo boli te *****
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2920
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 24, 2018 7:11 pm

Amila za naredni mjesec Zlocin i Kazna.
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 24, 2018 7:11 pm

onu poslije te, sa mladosti u prvenstvu bih okarakterisao mnogo boljom, sigurnijom, prije svega s manje šansi za protivnika.
gradi željo boli te *****
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 24, 2018 7:11 pm

De šta vam je pustite djevojku, dobro je dok piše, a ne onaj piskutavi glas da slušam
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2920
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 24, 2018 7:12 pm

ChWilla je napisao/la:
uto apr 24, 2018 7:09 pm
a to je bogi napisao, nije amila :D

halali bogi ali nisi u pravu. ja se tres'o do zadnje sekunde iako smo vodili dva razlike...
Ma imali smo citavih 60 minuta vise od igre ako me sjecanje sluzi...
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 24, 2018 7:14 pm

do dženisovog crvenog solidno, poslije njega jako, jako loše. ne d'o bog da je ušao jedan, drugi bi odmah...
gradi željo boli te *****

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 220 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija