Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Simply Blue
Postovi: 2128
Pridružen/a: pet mar 04, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 24, 2018 5:00 pm

Ma jadno i bezobrazno
Treba poraditi na realizaciji...
NO ODA, NO PARTY
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 24, 2018 5:00 pm

Pompey je napisao/la:
uto apr 24, 2018 4:52 pm
Simply Blue je napisao/la:
uto apr 24, 2018 1:11 pm
Ma kakav Vaha...kad bi vidio da baš ne ide onako kako je planirao, ako bi imao problema u svlačionici...pokupio bi se i otišao...Onaj, kažem ja, još smo mi daleko od Evrope, zato ja ne mogu..nije ko u Francuskoj bla bla...
Ekipa igra na svoju ruku, kazem ja.... nije to taj nivvooo.. treba tu tu jos rada, ovo ono..... ssssssss a ja ja ja.... imam jedan kredibilitet, i responsibiliteeee ooooovaaaaj.
:rofl: :rofl: :rofl: :klanjase2: Ko da njega slusam, majke mi. :D
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Bergeron
Postovi: 255
Pridružen/a: čet apr 13, 2017 12:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 24, 2018 5:06 pm

Ovo je bas lijep period za jedan boom... :D
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5235
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

uto apr 24, 2018 5:08 pm

Amidza je napisao/la:Zla, zlonamjerna i maloumna osoba.
A mogla je lijepo nazvati gazdu-tajkuna Krupe i pitati ga koliko je karti kupio Zrinjski kad su igrali sa njima? A usput, priupitati koliko je navijaca Zrinjskog doslo na tekmu?

Dok se tajkuni iz Krupe, Mladosti DK i Siminog Hana ne otjeraju iz BIH fudbala, tesko da ce biti napretka. Narvno, tu su i sudije. Pa da onaj mamlaz (povlo) nije izmislio ofsajd Vranjesu, utakmica bi se sigurno drugacije zavrsila. Osim toga sudije donijele 3 bobe Zrinjskom protiv Goska, poklonili im bod protiv Borca i Sirokog (cist penal nije sviran za Siroki).

Evo me ko Baka, bunim se samo kada smo osteceni.


Sent from my HUAWEI G6-U10 using Tapatalk

Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 24, 2018 5:12 pm

Omar500 je napisao/la:
uto apr 24, 2018 4:58 pm
Neki dijelovi teksta mozda i imaju nekog smisla, ali onda pocne lupati. Pustamo nasu djecu u Zrinjski? :rofl: Nisam znao da su Sabanadzovic, Hadziahmetovic i ekipa otisli u Zrinjski...ili ona to misli na Stanu i Bekrica :placeodsmijeha:
Citira Mulalica vezano za pobjednicki mentalitet koji se prvi kod nas pogubio kad je najvise trebalo, iako ruku na srce, jeste bilo tesko se vaditi iz govana, ali opet...
Onda Asim Zec i suspenzija, covjek je prevaga samo takva :r (slazem se da bi nam posluzio, pogotovo za kup, ali ne trebamo se lagati, nije ni blizu kljucnog igraca)

Nemam nikad problem sa kvalitetnom kritikom, ali ovi njeni tekstovi su smijurija. I ne slazem se da su se dovodili neprovjereni igraci. Vranjesa bi pozelio svako u ligi, Hadzic je ok bek, Modic fin potencijal na kome treba raditi. Mehremic jeste fula, ali bio si u situaciji da moras dovesti beka. Druga je sad situacija kako su se ti igraci koristili, kako se Vranjes gura na poziciju koja nije njegova primarna i kako igra sve utakmice, iako smo i sami mislili da tako nece biti. I jos mnogo, mnogo toga. Da je situacija dobra, nije nikako. Zadnji gol dao Kjosevski :r
Ali, Amila draga, ostavi se pisanja tekstova, ne ide ti bas. :palacgore:
A sto se Zebe tice, i meni je krivo da ga nikako ne mozemo iskoristiti. Nije bas toliko mogao propasti kad se sjetimo sta je u Slobodi radio. Liga za prvaka jeste puno zahtjevnija, ali nazalost nemamo od njega nista, a mozda smo mogli imati igraca poteza kada treba razbiti bunker pred kraj tekme.
Pola nas je i ovdje pisalo u slicnom tonu i pise po slicnoj matrici kada god kola krenu nizbrdo.. Jedina razlika je ova nebuloza o nasoj djeci koju pustamo u Zrinjski i pominjanje Zebe.. To je kulminacija njenog blamiranja.. Ostalo je, nazalost, misljenje i dobrog broja simpatizera..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 24, 2018 5:28 pm

nama vojo ide na našu polovinu po loptu a stojan se uvlači na njegovo mjesto. u toj konstelaciji bi se i firmino i salah pogubili.

eto pogledajte kod njegovog gola u tuzli gdje vojo na početku akcije igra loptom i stiže da da gol sa desetak metara. bez obzira što nam je to najljepša akcija u polusezoni - tako se ne može igrati...
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

uto apr 24, 2018 5:30 pm

avlami97 je napisao/la:
uto apr 24, 2018 5:08 pm
Amidza je napisao/la:Zla, zlonamjerna i maloumna osoba.
A mogla je lijepo nazvati gazdu-tajkuna Krupe i pitati ga koliko je karti kupio Zrinjski kad su igrali sa njima? A usput, priupitati koliko je navijaca Zrinjskog doslo na tekmu?

Dok se tajkuni iz Krupe, Mladosti DK i Siminog Hana ne otjeraju iz BIH fudbala, tesko da ce biti napretka. Narvno, tu su i sudije. Pa da onaj mamlaz (povlo) nije izmislio ofsajd Vranjesu, utakmica bi se sigurno drugacije zavrsila. Osim toga sudije donijele 3 bobe Zrinjskom protiv Goska, poklonili im bod protiv Borca i Sirokog (cist penal nije sviran za Siroki).

Evo me ko Baka, bunim se samo kada smo osteceni.


Sent from my HUAWEI G6-U10 using Tapatalk
Ma pusti...jadnici se u intervalima javljaju, zna se zasto. Ja zivim za dan kad cu procitati neku dobru kritiku, dobar tekst o Zelji, ma o bilo cemu vezanom za sport. Najozbiljnije. Ovo je tuzno i zalosno. Nije cak ni bitno o cemu govori, da je tekst o FK Gradina - on je katastrofalan. Boljih postova ima na forumima, i to svaki dan se jedno 10 boljih od ovog njenog objavi. Ljudi pisu onako, iz meraka, uz kafu, na pauzi. To je smijesno da ona prima platu za ovo. Pored toliko afera i kriminala u bh fudbalu, novinarske vedete se uhvatile pisanja o Zelji, a sve iz "najboljih namjera." Dzaba im, kad smo mi citav jedan univerzum ispred ostalih, kao klub. Da ona, jadnica, zna pisati da zna uputiti - makar i zlonamjernu kritiku - na jedan dobar nacin, ja bih to postovao.

Evo, naletih danas na neke stare slike. 2008 godina, 12. kolo PLBiH, Zeljo - Borac 1:0. Znamo svi kakvo nam je tad bilo stanje u klubu.

slika

slika

slika

Steta je jedino sto se ne vidi tadasnji istok. Gdje smo bili tad a gdje smo sad? I ja se prvi nerviram, zalijecem, pizdim, ali treba staviti stvari u perspektivu. Smijesno ce zvucati, ali ove su mi slike dosle kao saka u celo, jer te malo dozovu, pa se sjetis kako bi vrlo lako moglo da bude i kako je bilo, ne tako davno. Jadna Amila je toliko glupa da ni ne shvata sta, o cemu i zbog koga pise.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 24, 2018 5:32 pm

Zar ona nije veliki navijac ? Metnem joj ga
 
Avatar
kremenko
Postovi: 1163
Pridružen/a: pon dec 19, 2016 10:34 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 24, 2018 5:42 pm

Amila, idi rađaj djecu.
FK ŽELJEZNIČAR-LJUBAV RADNIČKE KLASE, KLUB NOSTALGIČARA I ROMANTIČARA
Ivica Osim: "Željo će živjeti zauvijek"
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 24, 2018 5:45 pm

manite se sovinisticko-seksistickih komentara.
naopaka je i ovakva je i onakva je ali nam je sestra.
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2920
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 24, 2018 5:49 pm

Izvinjavam se na idućem dužem postu unaprijed.
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2920
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 24, 2018 5:51 pm

Odgovor na članak, čiji link imate ispod.

"Ko je gledao cijelu sezonu, vjerujem da ga ove blijede partije najtrofejnijeg kluba u BiH nisu iznenadile. Jer u čitavoj sezoni, na prste jedne ruke se mogu nabrojati utakmice na kojim je Željezničar dominirao i s lakoćom došao do pobjede"

Na prste jedne ruke ?
Gošk na Grbavici 3:1
Krupa na Grbavici 4:1
Radnik u Bijeljini 0:2
Niz poslije viteza, mislim ako bi neko po onakvim uslovima dobio 3x široki, mlatnuo sarajevo drugi put ove sezone te okrenuo po onom ledu radnik sa 0:2 na 3:2, dolazimo do cifre od 9 utakmica, nisam znao da mi ruka ima 9 prstiju. ili možda 10 ukoliko uzmemo prvu utakmicu proljeća 2:4 za nas u Krupi.

Nismo mi igrali blijedo nego smo na našu žalost skratili klupu, odnosno skratio ju je onaj koji je jedino mogao da je skrati, konstantnim forsiranjem istih 11.

"Sve je to bila igra bez igre, a vile su ih nosale iz utakmice u utakmicu. Tome u prilog govori i činjenica da je u 90. i nekoj minuti susreta izjednačujući pogodak za Plave postigao golman Vedran Kjosevski. Ako to nije školski primjer sreće, ne znam šta jeste.

A neki će onda reći, ako je to sreća, šta je onda utakmica protiv Zrinjskog u Mostaru, kada je Željezničar u posljednjih nekoliko minuta primio tri gola, te tako Zrinjski uspio izvući bod iz ovog susreta, a Željo izgubiti dva."

Vidiš sad već ideš u drugu krajnost dokazivanja igre bez igre ideš u krajnost da smo mi zrinjskog izdominirali i desilo se šta se desilo u zadnjih nekoliko minuta. Desilo se nešto što je sastavni dio nogometa. Realno, koliko ljudi je onako istinski vjerovalo da će Roma dati Barceloni 3 gola i plasirati se dalje? Realno a ne navijački ipak se desilo, desilo se to i Zrinjskom, desilo se to i Vedranu. Kad je Asmir dao gol, mediji su se oduševili, kod nas mediji i generalno ljudi u BiH kažu namještena utakmica. Razlika jeste da je Asmir dao u prvoj a Vedran u zadnjoj minuti pogodak, ali ako je namještena zašto se široki onoliko trudio i onoliko šansi stvorio, možda da bi ih promašio ? Sigurno ne.

"E, to vam se desi kad imaš ekipu, ili čitav klub koji nema pobjednički mentalitet. Jer kako je nekada rekao Edis Mulalić: ''Što se srca tiče, s njim se rodiš ili ne rodiš. Niko ti ne može reći 'Evo sad imaš srce'''."

Po čemu je Edis Mulalić kompetentan da priča o pobjedničkom mentalitetu ? Čovjek koji je uradio na našoj klupi iste greške kao što ih sad na našu žalost radi i Admir.

"Opet se dovode neprovjereni igrači, koji su najavljeni kao velika pojačanja, te se time dizala euforija među navijačima.
Andrej Modić iz Milana?! Zašto neko ko je došao iz Milana sjedi na klupi u Premijer ligi BiH?! Adi Mehremić?! Ko je pogledao i jednu utakmicu Željezničara, vidio je o kakvom se tu igraču radi. Vranješ?! Čovjek koji je, ako ništa, barem svojim iskustvom trebao napraviti neku prevagu, a na terenu se ponaša toliko nonšalantno, da ponekad izgleda zastrašujuće."

Nije draga došao iz Milana, tj. samo tehnički je bio igrač Milana, Andrej nikad nije ni debitovao za Milan, igrao je po Serie B, Serie C/A. Između ostalog gdje će dobiti priliku kraj naše dvoje djece, Jovana Blagojevića i Stojana, koji je u karijeri više postigao nego bilo neki igrač koji je trenutno u Premier ligi. Žališ se na čovjeka koji je na početku bio instant pojačanje, a da li može bilo koji igrač igrati 3 utakmice u 7 dana ? Malo bolje sagledati probleme jer isti Stojan Vranješ imka već 2 gola i 3 asistencije. Nije da ga branim, kako je odigrao zadnje 4, Bože me sačuvaj ali nije on taj koji diktira ko će igrati. Za Adija su u pravu, nek nam izvine Roberto Carlos na klupi u liku i djelu Josipa Projića.

"Dalje, Asim Zec je dobio suspenziju zbog ponašanja kakvo ne priliča igračima FK Željezničar, kako su naveli. U redu je kazniti igrače za neprimjereno ponašanje, ali suspendovati nekoga na svoju VELIKU štetu, baš i nema smisla, jer Asim Zec je od dolaska među Plave pružao zaista dobre partije."

Nijedan pojedinac nije bitniji od tima. Asim je idalje sa ekipom btw.

"Sada, Željezničar više ništa nema u svojim rukama. U petak na Grbavici dočekuju Zrinjski, a ukoliko pobijede imat će isti broj bodova. No, to im ne znači ništa, jer Zrinjski ima bolji međusobni omjer, pa će tako Plavi sa Grbavice moliti se svemu u šta vjeruju da Zrinjski napravi neki kiks do kraja sezone. Naravno, pod uv"jetom da oni pobijede u svim preostalim utakmicama."

Mi vjerujemo. Mi, u smislu pravi navijači, vjerujemo pa sve do zadnjeg, jer živimo Željezničar.

"Sve dok Željo bude ''svoju djecu'' puštao da odlaze (najčešće u Zrinjski), jer traže neke veće cifre, sve dok se na same margine bude stavljao igrač kao što je Zajko Zeba – koji istina ne može više odigrati cijelu utakmicu, ali u mnogim je njegovo iskustvo moglo presuditi, sve dok se navijačima oči budu mazale raznim modićima i mehremićima, teško da će Željezničar biti prvak."

"Svoju djecu" da mi je samo znati šta se ovim htjelo reći, Stanić i Bekrić "djeca" ako gledaš bukvalno, nisu ovaj je dijete pitara, a ovaj drugi Gradine, ako želiš nešto kao poručiti što smo ih prelako pustili, pa pustili smo mi i bitnije igrače od njih.
A što se tiče naše djece, ne znam da je ijedno u Zrinjskom, ako jeste nek me demantuje neko od naše djece, možda Cocalić, Šehić, Višća, Bajić, Hadžiahmetović, možda čak i Memija, ili ova sadašnja djeca, Hajdarević, Šabanadžović, Žerić, Mujagić...
Hajd mi reci gdje bi u ekipi i za koga bi zamijenili Zebu ? pa da odigra i koliko da odigra ? Ramović ? Za kojeg je i Švabo rekao da je pravi engleski igrač ? Zakarić ? Onaj što nas je najviše puta ove sezone obradovao ? Ili možda Zajmović koji je jedini u formi u zadnjih 4/5 utakmica otkako igra ?
Zeba ne može igrati centralne i defanzivne veznjake, jer tu imamo hvala Bogu dovoljno velik broj fudbalera.

"Sada ostaje da se navijači, igrači i Uprava kluba okrenu Kupu, nakon toga izgradnji neke nove tribine, jer to je u Želji već ustaljena procedura nakon što propadnu svi planovi vezani za sportski segment. Nastavi li se ovako, mogao bi Željezničar izgraditi i čitavu Općinu Novo Sarajevo."

Hvala Bogu, mi gradimo, jedini u čitavoj državi smo u stanju da garantujemo neki projekat koji će se izvršiti uz adekvatne sponzore. Nažalost ovi što grade ne mogu da igraju, jer da igraju, možda bi sad pričali kako je Željo postao bosanski Bayern Munchen.

"Jer, znate kako se postaje šampion?! "

Evo ti odgovor, šampion se postaje tako, što napunite svoj stadion podržite svoj klub i vjerujete u njega onda kada mu svi okrenu leđa baš kao što se desilo protiv viteza niz, da se desi sad poslije krupe niz. Pokazali smo da možemo, a ako se ne desi šta onda ?
I bez titule i bez kupa, za nas ti si prvak ! Željezničar za život cijeli ! 1921.

http://www.source.ba/clanak/Amila/46490 ... je-sampion
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
Avatar
Pompey
Postovi: 2286
Pridružen/a: uto feb 14, 2017 11:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 24, 2018 6:07 pm

Sta kaze... "...izgradnji neke nove tribine, jer to je u Želji već ustaljena procedura nakon što propadnu svi planovi vezani za sportski segment. Nastavi li se ovako, mogao bi Željezničar izgraditi i čitavu Općinu Novo Sarajevo." :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
:r
Nije to, nije to...
Čuva Bog Želju svog...
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 24, 2018 6:11 pm

Zeljo gradi Opstinu, Opstina radi nas! :D
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 24, 2018 6:24 pm

Kao da gledam da ovi sa duplog kao i jos pojedini mediji sad punom parom pisu tesktove tipa dinastije, samo cekaju kraj i nadaju se da necemo uspjeti. Onda krece bombardovanje tekstovim punih pametovnaja, nekih analiza, uperivanjem prstom u odrđene osobe...itd.

Volio bih da ekipa ima sange da im pokvarimo cejf.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2920
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 24, 2018 6:26 pm

A.Zec sa ekipom od jucer. :)
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 24, 2018 6:27 pm

A gdje si bila hljeb te yebo dok smo nanizali onaj period ..imali si tri mjeseca da pišeš u superlativima sad si našla srat
Eto mi svi ćoravi ne vidimo šta je problem
bogi je napisao/la:A.Zec sa ekipom od jucer. :)
Hvala ti gospodaru!
Šta je Adžeme, zaškripalo a?
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 24, 2018 6:28 pm

a yebo majku kako glupa treba. pa dajte ljudi sijecite te zice, cupajte modeme, nemojte dopustati da ovakvi ljudi imaju pristup internetu. jazuk je.



ja kako cuh da se on pismeno ocitovo o svemu i da se "izvino". eh sad znaci li to da ce igrati ili samo da ce trenirati, veze nemam.
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 24, 2018 6:33 pm

Poćeraj Asima ljevo Zaku desno Zajma na špica Voju na desetku Ćelu i Šabana da tika taku prosipaju Graovca i Kenu na bekeve Kemicu i sindikalca na štopere

Hoćel se crnov izvinit ađemuuu
Zadnja izmjena: Plava Porodica, dana/u uto apr 24, 2018 6:36 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 24, 2018 6:35 pm

to je taktika za zrinjski. pripremaju se da udaraju zaima po jajima kad ono zeko istrci i pade taktika u vodu :rofl1:
Ko nas je kleo, nije dangubio.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 267 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija