Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 24, 2018 3:25 pm

Hurmasica je napisao/la:
uto apr 24, 2018 3:21 pm
Plava Porodica je napisao/la:
uto apr 24, 2018 3:20 pm
Pozdrav svima.
Biću prisutan u petak.
Apoteke u punom pogonu.
Kladionice i kvota preko 3 na goste.
Čekamo bogija da napiše: "Postava ista" pa da lagano krenem na Bare :rofl1:
:rofl1: :rofl1:
Ja sam mu reko u centralni ću radi njega još jednom li napiše :D
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
neroazzuro
Postovi: 1907
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 24, 2018 3:26 pm

Al matere mi, ako lik u petak opet izađe s istom postavom onda stvarno nije dobar psihički.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 24, 2018 3:29 pm

Veca-Graovac-Kemo-Bogi-Keno-Šaban-Ćelo-Zaka-Vojo(10)-Mehrempaša-Zaimaga(9)
Zadnja izmjena: Plava Porodica, dana/u uto apr 24, 2018 3:30 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 24, 2018 3:29 pm

logičnije je i sad nego u subotu s puna dva dana odmora...
gradi željo boli te *****
 
Avatar
zubanovic89
Postovi: 829
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 24, 2018 3:31 pm

Saban i Hajdarevic ko zadnji vezni, Blagojevic naprijed. Projic na lijevog beka Merhemic na krilo, Dzenan u napad. Vranjes i Upiparip na klupu.
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 24, 2018 3:34 pm

Adzem se sad doveo u pat poziciju, jer svi ovi sto minute nisu dobili su sad van forme i rizik je s nekim od njih poceti utakmicu. Rizik je i ostaviti ove iste, jer su ubijeni u mozak, mada nije nelogicno to uraditi u petak, jer ce proci dovoljno od zadnje utakmice da se i ta ekipa regenerise, pa ispada manje zlo. Ja sam vidio Ramovica na 10 protiv Zrinjskog, kao jedinu zamjenu, ali s obzirom na to da je dobio debilan zuti, vjerujem da nas ocekuje identicna postava.

Adzem je jednostavno sam sebi sve zakomplikovao.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
djoxxx1921
Postovi: 1295
Pridružen/a: ned apr 16, 2017 9:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 24, 2018 3:45 pm

Gledaj Sablica gospodina. Par losih rezultata, odmah mandat na raspolaganje cista obraza. A mi i ovi jadni pitari, kad se ove tzv legende uhljebe ne mozes puskom istjerat. Imas li imalo obraza neznalice bozija
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 24, 2018 3:50 pm

Adzeme daj mandat Adzeme ...
 
djoxxx1921
Postovi: 1295
Pridružen/a: ned apr 16, 2017 9:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 24, 2018 3:56 pm

Leon_Professional je napisao/la:
uto apr 24, 2018 3:50 pm
Adzeme daj mandat Adzeme ...
Dat ce qurac. Nego kad sjebe i ovo malo nade sto je ostalo i dobije nogu, onda ce nas gratis popisat u avazu. Ubleha
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 24, 2018 4:00 pm

ne znam sta se tu ima toliko razmisljati... dati omladini da proba iscupati sto su matori zajebali

slika

a onda nek matori vade sezonu protiv Krupe.
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 24, 2018 4:04 pm

Evo jos jedna legenda (sjevera) se javila. :rofl1: :rofl1:

"U Željezničaru sam ponikao, doživio neke najljepše trenutke, ali nisam puno igrao u seniorskom timu. U Željezničaru i Sarajevu se ne gleda samo nogomet, imao tu dosta stvari koje nisu za javnost, ali ja naravno pratim Želju i nadam se da će osvojiti titulu prvaka."
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Paranoja
Postovi: 203
Pridružen/a: čet nov 30, 2017 9:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 24, 2018 4:04 pm

Vidjeh malog Šabana sinoć oko osmice na vilsu kako trči, vjerovatno pokušava da ostane u kondiciji i formi sa obzirom da ne igra u skorije vrijeme a da je zbog gustog rasporeda tekmi samim tim i manje treninga bilo. Bit će zanimljiv razvoj situacije snjim tokom ljeta, 2 godine ugovora mu ostale, interes stranih klubova vjerujem da je opao i šta će klub raditi onda... Da li dozvoliti da polako ide ka zadnjoj godini ugovora, i da li će on i Refik htjeti potpisati produženje ako se ne obeća da će imati minutažu što je vjerujem njima sto puta bitnije kako bi se razvio i napredovao za potencijalni transfer vani (kakva god da mu je plata, on ima od čega živjet i bez toga)
 
Avatar
Izlija
Moderator
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 24, 2018 4:07 pm

Biće da branim Adžema ali nije ovdje većinski njegova krivica što ekipa nema snage da se bori, zimus smo imali ekipu koja je to mogla samo zbog promjene režima Slavko-Nedim, Slavko ih je ubio u pojam jednim stvarima a Nedim ih ubija drugim, porast i kulminaciju njihove snage smo imali dok je trajala tranzicija njihovih metoda. Balans i lepeza vježbi definiše njihovu snagu i izdržljivost a ovdje je to zakazalo i došlo je do pada u ekipi, kada se na to doda i motivacioni pad dobijemo mrtvu ekipu.
イビチャ・オシム
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 24, 2018 4:34 pm

Tesko je biti pametan, ali po mom misljenju je ipak najveci razlog da nismo imali jasan plan sa nasim mogucnostima. Veliki prioritet je trebala da bude liga, a skroz manji kup. Kup je trebao da sluzi za B tim sa mozda 3 iskusna igraca. Onda mislim da bi i drugacije bilo. Uz to ide kao sto su svi vidili lose rotiranje igraca, ali mozda isto tako slaba alternativa na nekim pozicijama. Imas Zajmovica npr na lijevom krilu, a nema ko da udje umjesto njega osim npr Zerica. Isto tako na desnom krilu imas Zakarica a nemas alternativu. Zec suspenzija, a Crnov svakako nije nista mogao da pokaze. Mislim da smo trebali uvesti par juniora kroz kup, i kad bi se pokazali imali bi odredjeni veci izbor i u ligi. To je i radio u prvom dijelu sezone, ali kasnije je stalo.
 
19tm87
Postovi: 650
Pridružen/a: pon jun 27, 2016 2:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 24, 2018 4:36 pm

Sta je nije valjda da niko nece na trening 😂
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 24, 2018 4:39 pm

LeBlue je napisao/la:
uto apr 24, 2018 4:34 pm
Tesko je biti pametan, ali po mom misljenju je ipak najveci razlog da nismo imali jasan plan sa nasim mogucnostima. Veliki prioritet je trebala da bude liga, a skroz manji kup. Kup je trebao da sluzi za B tim sa mozda 3 iskusna igraca. Onda mislim da bi i drugacije bilo. Uz to ide kao sto su svi vidili lose rotiranje igraca, ali mozda isto tako slaba alternativa na nekim pozicijama. Imas Zajmovica npr na lijevom krilu, a nema ko da udje umjesto njega osim npr Zerica. Isto tako na desnom krilu imas Zakarica a nemas alternativu. Zec suspenzija, a Crnov svakako nije nista mogao da pokaze. Mislim da smo trebali uvesti par juniora kroz kup, i kad bi se pokazali imali bi odredjeni veci izbor i u ligi. To je i radio u prvom dijelu sezone, ali kasnije je stalo.
Ma islo se maksimalno na kup, jer je bilo u periodu onog nevjerovatnog niza. Ako se ja dobro sjecam, tada nam niko nije davao sanse za titulu i onda nabrasmo bruku bodova, pa se kontalo ajmo ici na kup.
U petak 99% isti sastav. Nema tu vise sta, greske su se ogromne napravile.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
Simply Blue
Postovi: 2128
Pridružen/a: pet mar 04, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 24, 2018 4:40 pm

Autorka onoj famoznog: Misimoviću zahvali se.. ponovno dominira na source-u..gluplja nego ikad
Treba poraditi na realizaciji...
NO ODA, NO PARTY
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 24, 2018 4:47 pm

Zla, zlonamjerna i maloumna osoba.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
Pompey
Postovi: 2286
Pridružen/a: uto feb 14, 2017 11:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 24, 2018 4:52 pm

Simply Blue je napisao/la:
uto apr 24, 2018 1:11 pm
Ma kakav Vaha...kad bi vidio da baš ne ide onako kako je planirao, ako bi imao problema u svlačionici...pokupio bi se i otišao...Onaj, kažem ja, još smo mi daleko od Evrope, zato ja ne mogu..nije ko u Francuskoj bla bla...
Ekipa igra na svoju ruku, kazem ja.... nije to taj nivvooo.. treba tu tu jos rada, ovo ono..... ssssssss a ja ja ja.... imam jedan kredibilitet, i responsibiliteeee ooooovaaaaj.
Nije to, nije to...
Čuva Bog Želju svog...
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 24, 2018 4:58 pm

Neki dijelovi teksta mozda i imaju nekog smisla, ali onda pocne lupati. Pustamo nasu djecu u Zrinjski? :rofl: Nisam znao da su Sabanadzovic, Hadziahmetovic i ekipa otisli u Zrinjski...ili ona to misli na Stanu i Bekrica :placeodsmijeha:
Citira Mulalica vezano za pobjednicki mentalitet koji se prvi kod nas pogubio kad je najvise trebalo, iako ruku na srce, jeste bilo tesko se vaditi iz govana, ali opet...
Onda Asim Zec i suspenzija, covjek je prevaga samo takva :r (slazem se da bi nam posluzio, pogotovo za kup, ali ne trebamo se lagati, nije ni blizu kljucnog igraca)

Nemam nikad problem sa kvalitetnom kritikom, ali ovi njeni tekstovi su smijurija. I ne slazem se da su se dovodili neprovjereni igraci. Vranjesa bi pozelio svako u ligi, Hadzic je ok bek, Modic fin potencijal na kome treba raditi. Mehremic jeste fula, ali bio si u situaciji da moras dovesti beka. Druga je sad situacija kako su se ti igraci koristili, kako se Vranjes gura na poziciju koja nije njegova primarna i kako igra sve utakmice, iako smo i sami mislili da tako nece biti. I jos mnogo, mnogo toga. Da je situacija dobra, nije nikako. Zadnji gol dao Kjosevski :r
Ali, Amila draga, ostavi se pisanja tekstova, ne ide ti bas. :palacgore:
A sto se Zebe tice, i meni je krivo da ga nikako ne mozemo iskoristiti. Nije bas toliko mogao propasti kad se sjetimo sta je u Slobodi radio. Liga za prvaka jeste puno zahtjevnija, ali nazalost nemamo od njega nista, a mozda smo mogli imati igraca poteza kada treba razbiti bunker pred kraj tekme.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 64 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija