Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 24, 2018 11:37 am

A dat pare za trenera?
Yebem ja pet kapitalaca ako nam trener nije kapitalac :D
P.S. sad će još imati i savršene uslove za trening i utakmice sa novim terenom pa ne može srat da neće doći na naše livade
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
pestabudimpesta
Postovi: 494
Pridružen/a: pon jun 05, 2017 1:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 24, 2018 11:45 am

Adzem je odlican trener,to je pokazao na kraju prosle polusezone, dao juniorima priliku, s sad kazete da su ga sablic,musemic i starcevic nadmudrili.Koliko se sjecam 3 utakmice zaredom je nadmudrio sabila(2 na pecari), onda sarajvo se nije moglo sastaviti,onda prije toga ukupno 8 golova postigli krupi u 2 utakmice,uhvatila nas kriza rezultata i sta sad,svake godine pa se niko nije tjerao kao Adzem.Ekipa je uspjela da 4 puta napravi preokret,a kod slavke,edisa i ode tesko da je i jedan.
ADO NI MILIMETAR !
SVI NA JUG,SVI PO DUPLU !!!
Mi smo uz Želju u radosti i tugi,u dobru i zlu,oni zbog kojih,konacno,on i postoji
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 24, 2018 11:47 am

Ma mog'o je on imati 20 pobjeda do sad.. i zadnjih par zijaniti a da popuši titulu k'o što i jeste kakve nam koristi.. krivac za niz, krivac za još jednu šamarčinu.
Sam pao sam se ubio.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
voltron30
Postovi: 674
Pridružen/a: čet feb 18, 2016 5:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 24, 2018 12:20 pm

Ja samo ne mogu da skontam, objasnim kako hoćete, gdje je nestao onaj žar, ona hemija sa kraja jesenjeg dijela prvenstva??? Pa Široki tri puta mlatnut, nije ni Amar mogao. Utakmica protiv Radnik, gubiš 0-2, a ja uvjeren 100% da ćemo napraviti preokret, koji na kraju i napravimo. Pa taj osjećaj nisam imao od vremena Amarove ere i obaranje rekorda lige. Zato se ne mogu čudom načuditi šta je bilo, šta se desilo? Ovo je ista ekipa, koja je dodatno pojačana, trebali smo biti još bolji. Nisam pametan, jbg!
 
Avatar
G.Weah
Postovi: 29
Pridružen/a: uto jan 23, 2018 3:03 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 24, 2018 12:29 pm

Ja sam fakat uvijek na strani trenera iz naše škole, ali ovo me počelo iritirati... druga god zaredom. Kaže Adžem ovo je dan kada ništa nije išlo. Sutradan gledam Hajduk - Dinamo, ono je utakmica kada ništa ne ide (mislim na Hajduk), toliko šansi, a lopta neće u gol. Ljudi su se u tom trenutku borili za tituli, imali su žara, agresivnosti, borbr, želje sve, ali ipak ne ide. Ovi naši sve suprotno. Evo nekoliko dana od utakmice prošlo,a još me nije popustilo.
Vi nas mrzite, mi vas lopatom...
 
Avatar
kremenko
Postovi: 1163
Pridružen/a: pon dec 19, 2016 10:34 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 24, 2018 12:32 pm

Izgorila ekipa, izgorio Adžem, drugog objašnjenja nema.
Mentalni invalidi, čast izuzecima. I onda samo iz greske u gresku. Čuj u Krupi loš dan. Svi su loši dani,samo smo jedan imali dobar. U TZ,mada je Slobodu i Gosk raskovao na Tusnju.
Kad najviše treba se pokaže ko je kakav i od čega. Evo neka me razuvjere, rado ću ova govna pojesti što sam napisao.
FK ŽELJEZNIČAR-LJUBAV RADNIČKE KLASE, KLUB NOSTALGIČARA I ROMANTIČARA
Ivica Osim: "Željo će živjeti zauvijek"
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 24, 2018 12:34 pm

kao i u zivotu, kada radnika pritisne posao pa pritisak i presing traje duze od mjesec u kojem on ne moze podici glave od posla, dodje do zamora. nije to fizicki zamor.
to je psihicko zasicenje. jednostavno, u jednom trenutku posustanes, pocnes fuseriti jer vise nemas volje, fokusa....ocekujes da ce kolege malo povuci za tebe.... a i oni u istoj situaciji. e to je problem zbog kojeg smo danas tu gdje jesmo.

nije problem fizicka sprema. nije toliko ni taktika... problem je zasicenje onih koji su bili nosioci igre u ovom dijelu LZP.
trebalo je osvjezavati, rotirati.... Slavko je napravio istu gresku zato i imamo preslikanu sezonu.

ispuhali ko dusica.
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Avatar
Simply Blue
Postovi: 2128
Pridružen/a: pet mar 04, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 24, 2018 12:43 pm

za_zivot_cijeli je napisao/la:
uto apr 24, 2018 12:34 pm
kao i u zivotu, kada radnika pritisne posao pa pritisak i presing traje duze od mjesec u kojem on ne moze podici glave od posla, dodje do zamora. nije to fizicki zamor.
to je psihicko zasicenje. jednostavno, u jednom trenutku posustanes, pocnes fuseriti jer vise nemas volje, fokusa....ocekujes da ce kolege malo povuci za tebe.... a i oni u istoj situaciji. e to je problem zbog kojeg smo danas tu gdje jesmo.

nije problem fizicka sprema. nije toliko ni taktika... problem je zasicenje onih koji su bili nosioci igre u ovom dijelu LZP.
trebalo je osvjezavati, rotirati.... Slavko je napravio istu gresku zato i imamo preslikanu sezonu.

ispuhali ko dusica.
:palacgore:
Treba poraditi na realizaciji...
NO ODA, NO PARTY
 
Avatar
krajisnik87
Postovi: 528
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 10:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 24, 2018 12:44 pm

Sve do kraja Željo nema predaje !

Sent from my LG-M160 using Tapatalk

ŽELJEZNIČAR ÜBER ALLES !
 
Avatar
kremenko
Postovi: 1163
Pridružen/a: pon dec 19, 2016 10:34 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 24, 2018 12:47 pm

CURVA je napisao/la:
uto apr 24, 2018 12:39 pm
voltron30 je napisao/la:
uto apr 24, 2018 12:20 pm
Ja samo ne mogu da skontam, objasnim kako hoćete, gdje je nestao onaj žar, ona hemija sa kraja jesenjeg dijela prvenstva??? Pa Široki tri puta mlatnut, nije ni Amar mogao. Utakmica protiv Radnik, gubiš 0-2, a ja uvjeren 100% da ćemo napraviti preokret, koji na kraju i napravimo. Pa taj osjećaj nisam imao od vremena Amarove ere i obaranje rekorda lige. Zato se ne mogu čudom načuditi šta je bilo, šta se desilo? Ovo je ista ekipa, koja je dodatno pojačana, trebali smo biti još bolji. Nisam pametan, jbg!
vjeruj mi da su nas one pobjede i zavarale evo pola godine cekamo da ponovo vidimo isti pristup ali nista .
Tek sad sam vidio da je Zakaric kriv kod prvog gola kako mi je odvaratn frajer postao sta je ono onako .Kad izjavu daje vidis da je poglup .Nego sto Starcevicu nije postavio pitanje zasto isti sastav i isti pristup nisu imali protiv svinjskog . Ne opravdavam nase balerine ali brate hajde sto je stavio drugi tim nego bez ijednog faula fuj .Nema veze siguran sam da ce se sve vratiti MI MORAMO BITI SLOZNI DOCI CE I TITULE A OVI OSTALI BJEDNICI CE MUDA SVOJA JESTI .
Oba gola su izašla iz naših grešaka. Prvi gol Zakaric ide u trojicu na 30m od našeg gola. Naravno, uzimaju je i daju nam gol.
Drugi gol, Vranješ je njihovom igraču gura u for, ovaj dodaje Marjanovicu za 2:0.
Posebna je priča Ilić i Starčević. Treba im jbt mater na zapadu 2 Maja. Prozivati ih za puštanje Madjarima svih 90min
FK ŽELJEZNIČAR-LJUBAV RADNIČKE KLASE, KLUB NOSTALGIČARA I ROMANTIČARA
Ivica Osim: "Željo će živjeti zauvijek"
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 24, 2018 12:48 pm

A niko da kaže kako nas je sudija zaklo? :D
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

uto apr 24, 2018 12:54 pm

AsharaK je napisao/la:A niko da kaže kako nas je sudija zaklo? :D
Pa jest ona situacija sa Vranjesom u prvom poluvremenu kod 0-0
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 24, 2018 12:55 pm

nema nikakvog normalnog razloga da se 30 metara od svog gola nose trojica na leđima.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
kremenko
Postovi: 1163
Pridružen/a: pon dec 19, 2016 10:34 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 24, 2018 12:56 pm

Treba u kupu na istoku transparent staviti
"Pošto obraz Iliću?"
Utakmica ide na Areni, provaliti ga pred cijelim Balkanom
FK ŽELJEZNIČAR-LJUBAV RADNIČKE KLASE, KLUB NOSTALGIČARA I ROMANTIČARA
Ivica Osim: "Željo će živjeti zauvijek"
 
Avatar
Izlija
Moderator
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 24, 2018 1:05 pm

Treba sjesti sa Vahom i popričati, vidjeti kakve su šanse da se dovede kao šef stručnog štaba, u tom slučaju Adžema ostaviti kao pomoćnog trenera da nauči od pravog trenera kako se vodi tim ili mu pronaći mjesto pomoćnika u nekom Njemačkom klubu kao stažista, ja i dalje vidim veliki potencijal u njemu ali mu treba jačeg iskustva i pomoći u profilisanju.
イビチャ・オシム
 
Avatar
Rashid
Postovi: 188
Pridružen/a: uto apr 18, 2017 9:08 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 24, 2018 1:06 pm

Vaha radi za 800.000,00 € godisnje.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 24, 2018 1:08 pm

kapitalac...
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Simply Blue
Postovi: 2128
Pridružen/a: pet mar 04, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 24, 2018 1:11 pm

Ma kakav Vaha...kad bi vidio da baš ne ide onako kako je planirao, ako bi imao problema u svlačionici...pokupio bi se i otišao...Onaj, kažem ja, još smo mi daleko od Evrope, zato ja ne mogu..nije ko u Francuskoj bla bla...
Treba poraditi na realizaciji...
NO ODA, NO PARTY
 
teatrale36
Postovi: 1139
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 24, 2018 1:16 pm

Izlija je napisao/la:
uto apr 24, 2018 1:05 pm
Treba sjesti sa Vahom i popričati, vidjeti kakve su šanse da se dovede kao šef stručnog štaba, u tom slučaju Adžema ostaviti kao pomoćnog trenera da nauči od pravog trenera kako se vodi tim ili mu pronaći mjesto pomoćnika u nekom Njemačkom klubu kao stažista, ja i dalje vidim veliki potencijal u njemu ali mu treba jačeg iskustva i pomoći u profilisanju.
Prijatelju nemoj biti smijesan, kakav Vaha i Zeljo u ovom trenutku.
 
Avatar
Izlija
Moderator
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 24, 2018 1:18 pm

Ma ja vjerujem da bi poslije razgovora sa Misketom Vaha uvidjeo veličinu projekta koji Željo gradi i da bi imao motiv da napravi uspjeh sa Željom. To je trener koji bi napuhao muda svakoj ekipi i zna kako se gradi tim, njegove ekipe su uvijek imale snage.....
イビチャ・オシム

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 72 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija