Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 23, 2018 11:30 pm

Nije to Husara, ovo je neki trener iz olimpikovih mladjih kategorija :D

Nego predlazite igrace, uskoro idu one ankete pa da odaberemo drim tim :lol:
 
kontranogama
Postovi: 1000
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 23, 2018 11:53 pm

Hajmo malo hipoteticki. Ako vec ne mozemo ili ne znamo ili neznam razlog pravi, napraviti ekipu od igraca koje dovodimo, onda brate ostaviti nekolicinu koja ima taj tzv, DNK ubaci ovu djecu, ostavi Adu jer sa njima zna, pa pravi tim za buducnost. Onda mozemo reci nasa su djeca, igraju iz ljubavi, bit ce onda i muda i borbe, pa bar necemo moci reci picke placenicke ne zasluzuju ovaj dres. Drugo vidjet ce i ti roditelji koji gledaju sve kroz pare da im djeca imaju sanse da postanu profesionalci u Zelji a ne da ih prodaju cim neko izvuce petaka i mahne pred nosem.
Eto malo nako u ovom razocaranju da kao nesto predlozim a ne samo smijeniti ,kazniti klupirati...
.... A ONDA SU BAGERI ODNIJELI STARI ISTOK A VRAG ODNIO SALU...
 
SanMan
Postovi: 1211
Pridružen/a: sri feb 24, 2016 6:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 23, 2018 11:53 pm

reks1 je napisao/la:
pon apr 23, 2018 10:43 pm
avlami97 je napisao/la:
pon apr 23, 2018 10:14 pm
@barbarez,

Milan Ribar jeste imao specificne treninge, a ekipu je vodio i igrao na Kosevu. Od 1968-1976 nismo igrali na Grbavici, nego na Kosevu.

Gornji dio južne tribine je napravljen 1976. g.

Sent from my HUAWEI G6-U10 using Tapatalk
Ma naravno trcalo se uz ,ali zapadnu betonsku tribinu stadiona Kosevo
Trenzi su bili na Grbavici i sa megafonom. Niko od gledalaca a pogotovo igrača nije smio pisnuti.
 
Amar927
Postovi: 1671
Pridružen/a: ned dec 25, 2016 10:05 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 24, 2018 12:25 am

Da li je istina da nasi zele da ostvare saradnju sa Husaricem??
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 24, 2018 12:28 am

Amar927 je napisao/la:
uto apr 24, 2018 12:25 am
Da li je istina da nasi zele da ostvare saradnju sa Husaricem??
Jeste, Papac vjerovatno ide, zvali ga iz Rangersa, zamjena Husaric. Dovodi Mesanovica kojeg je otpisao Zahovic, i vjerovatno Maksimovica iz Istre. Evo ti ss razgovora sa njim
Spoiler:
:violina:
 
Avatar
Reha1921
Postovi: 777
Pridružen/a: sri dec 07, 2016 4:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 24, 2018 12:36 am

Samo treba dovoditi igrace od Husare i eto titule :lol:
 
Avatar
Izlija
Moderator
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 24, 2018 3:01 am

Za dominaciju ovom ligom treba malo mišića i muda koja nisu modni dodatak, kada smo to imali sve smo rekorde postavljali ali opet je bilo malo da bi bilo šta uradili u evropi, za takvo nešto treba imati nešto u glavi.
イビチャ・オシム
 
Avatar
G.Weah
Postovi: 29
Pridružen/a: uto jan 23, 2018 3:03 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 24, 2018 8:05 am

Još sebi ne mogu da dodjem...
Vi nas mrzite, mi vas lopatom...
 
Avatar
nikson
Postovi: 1007
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 12:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 24, 2018 8:05 am

Meni stvarno nije jasna ova prica oko umora igraca...pa jel odmarao taj Bogicevic, Pa jel odmarao Blagojevic, jesul se saltali Mehremic Hadzic Stevanovic Osmankovic....jel Hajdarevica izvodio I odmarao, jel Vranjes kao I Ubiparip dosao iz liga Gdje se igra 5 puta jace, brze, bolje?? Zar ne bi trebali preskakati sve? Kakav ba jebeni umor, glupa floskula koju nam prosipaju...Graovac najumorniji Pa gine svaku tekmu I igra srcem, da ostali imaju takvo srce mi bi sad na +7 +8 bili....
Ovdje znaju reci da svaka pizda s brda moze zapaliti Sarajevo, medjutim samo ga Zeljeznicar moze pobjediti!

Zeljeznicar za zivot cijeli!
 
Paranoja
Postovi: 203
Pridružen/a: čet nov 30, 2017 9:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 24, 2018 8:36 am

nikson je napisao/la:
uto apr 24, 2018 8:05 am
Meni stvarno nije jasna ova prica oko umora igraca...pa jel odmarao taj Bogicevic, Pa jel odmarao Blagojevic, jesul se saltali Mehremic Hadzic Stevanovic Osmankovic....jel Hajdarevica izvodio I odmarao, jel Vranjes kao I Ubiparip dosao iz liga Gdje se igra 5 puta jace, brze, bolje?? Zar ne bi trebali preskakati sve? Kakav ba jebeni umor, glupa floskula koju nam prosipaju...Graovac najumorniji Pa gine svaku tekmu I igra srcem, da ostali imaju takvo srce mi bi sad na +7 +8 bili....
Druže, naši treninzi, oporavak od samih treninga i nutricionizam igrača i onoga što klub ima na raspolaganu za isto je pet puta ispod nivoa hrvatske lige (jačih ekipa tamo) a kamoli nekih većih liga. Pola naših igrača se hrani po buregdžinicama i ćevabdžinicama gdje je najgori mogući kvalitet hrane. Bogićević i Vranješ imaju 32+ godine i logično je da ne mogu igrati 270 minuta u rasponu od 10 dana, Totti u Romi u tim godinama nije toliko igrao a ne ovi naši balvani. Što se Graovca tiče on je najspremniji igrač lige i to je opće poznato a i vidljivo je na terenu, pored naravno želje koju momak stvarno ima i sa kojom igrao kao što kažeš. Hajdarevića zajahali ko da mu je 5,6ta sezona a ne prva dok ti Šaban i Žerić u drugom dijelu polusezone nemaju kombinovano 70 minuta ukupno a pokazali su da su sposobni za minute u našoj ligi. Sad bez Zeca, isto Zajmović i Zakarić neće imati tekme da se odmore, logično je da sa rotacijom od 12 igrača (od kojih je taj 12ti igrač i glavni džoker i kad vodiš i kad gubiš Kajkut) ne možeš ganjati dva trofeja pogotovo kad imaš gust raspored utakmica.
 
Avatar
nikson
Postovi: 1007
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 12:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 24, 2018 8:47 am

Slusaj druze da ti ja nesto objasnim kao neko ko je garantujem ti mnogo bolje upucen...sto se tice nutricionizma, sve sto mozes nabaviti u svijetu, mozes I u BiH prije svega... Druga stvar ako iko ima uslove u BiH za takvo nesto onda smo to mi al nas igraci iz jebene Krupe preskacu ko da nas nema...ljudi igraju jedno kolo na svom terenu a znas kakav je Pa drugo negdje I stalno tako a trce ko da su antilope naspram nas....mozes zamisliti kakav njima oporavak treba kad igraju na 2 razlicite podloge....eh dalje kazes Ovo za ishranu - nasi se igraci hrane u slatko I slano na Socijalnom I garantujem ti da imaju dobru ishranu...dalje navodis Bogicevic I Vranjes 32 ga godina? I kapiten Zrinjskog je pa ore teren...to sto je Bogicevic spor I ne moze nikog stici nema veze s umorom....
Ovdje znaju reci da svaka pizda s brda moze zapaliti Sarajevo, medjutim samo ga Zeljeznicar moze pobjediti!

Zeljeznicar za zivot cijeli!
 
Paranoja
Postovi: 203
Pridružen/a: čet nov 30, 2017 9:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 24, 2018 8:56 am

nikson je napisao/la:
uto apr 24, 2018 8:47 am
Slusaj druze da ti ja nesto objasnim kao neko ko je garantujem ti mnogo bolje upucen...sto se tice nutricionizma, sve sto mozes nabaviti u svijetu, mozes I u BiH prije svega... Druga stvar ako iko ima uslove u BiH za takvo nesto onda smo to mi al nas igraci iz jebene Krupe preskacu ko da nas nema...ljudi igraju jedno kolo na svom terenu a znas kakav je Pa drugo negdje I stalno tako a trce ko da su antilope naspram nas....mozes zamisliti kakav njima oporavak treba kad igraju na 2 razlicite podloge....eh dalje kazes Ovo za ishranu - nasi se igraci hrane u slatko I slano na Socijalnom I garantujem ti da imaju dobru ishranu...dalje navodis Bogicevic I Vranjes 32 ga godina? I kapiten Zrinjskog je pa ore teren...to sto je Bogicevic spor I ne moze nikog stici nema veze s umorom....
Sumnjam da si bolje upućen o nutricionizmu, ali nebitno. Krupa je odmarala igrače protiv Zrinjskog, a kod nas je igrala ista ekipa tri utakmice zaredom, to je ključna razlika. Bogićević je i spor (što je genetički ograničen) a i umoran logičnom, čovjek je nedavno napunio 35 godina i očekuje se od njega da po dvije utakmice sedmično igra, što je van svake pameti. Hrane se igrači koji nisu odavde u Slatko i Slano a deset puta sam sreo igrače u pekarama po grbavici i okolnjim buregdžinicama i ćevabdžinicama. Slažem se za naše lige da imaju dobre uslove, ali da su uslovi dovoljno dobri da igraju svaka 3 dana isti po 90 minuta, za to uslove imaju ja mislim samo NBA igrači u svijetu gdje klubovi stotine miliona godišnje potroše na komore za oporavak mišića, krioterapije i slično..
 
Avatar
nikson
Postovi: 1007
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 12:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 24, 2018 8:57 am

Na kraju krajeva pun mi je ***** braniti picke od igraca! Bilo ovu sad garnituru, bilo onu proslu, bilo onu prije te...svi svake godine isto, dok ide, trener je tito, cim stane trener po automatizmu postaje kriv, Pa nam ne valja Kosticev evropski nacin treniranja, Pa ne valja Slavkin staromodni, Pa evo sad na kraju nece valjati ni Adzemov a sve jer je tamo neka pickica od igraca ako dolazi iz Sirokog odlucila da tu utakmicu igra lose, ako dolazi iz Mostara odlucila da tu tekmu prehoda, il ako je potpisao fin ugovor da zguzi koju sarajevsku droljicu u petak pa mu u subotu u glavi jel ona s nekim il mozda kojim slucsjem pokusava da oslijepi pored divne slike na mojoj tv gledajuci svog hajirliju kako nije u stanju potrcati...ma Mrs!
Ovdje znaju reci da svaka pizda s brda moze zapaliti Sarajevo, medjutim samo ga Zeljeznicar moze pobjediti!

Zeljeznicar za zivot cijeli!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 24, 2018 9:04 am

Gvardiola se zalio na gust raspored bas kad je odigrao ovako nesto 3 meca u 6-7 dana.
De Bruyne otisao nedje da odmori, razoren bio jer je igrao sve te meceve.

Nije realno i normalno da isti igraci odigraju 3 meca u 6 dana, al bukvalno sve do jednog isti igraci u svakoj tekmi.

I nije ovo branjenje debila, ovo je samo cinjenica koja je mnogo utjecala.
 
Avatar
SirAlexFerguson
Postovi: 841
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 8:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 24, 2018 9:04 am

Yebeniji je psihicki umor od fizickog. Psihicka istrosenost umrtvi igraca i izgledaju ovako kako izgledaju. Ne znam kako tome stati u kraj, mozda da smo ispali iz kupa pa da znamo da nam samo liga ostaje. Mozda bi bili rastereceniji. A ko igra u Zelji ne smije biti takav karakter, nama trebaju gladni i psihicki jaki igraci!
Ozbiljno, mislim da psiha igraca i istrosenost na tom polju dovodi drugu sezonu u ovakav problem.
:zeljeznicar1:

Ivica Osim : " Fudbal je dio nas, dio naše radosti, ponekad i tuge."
 
teatrale36
Postovi: 1139
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 24, 2018 9:06 am

Omar500 je napisao/la:
pon apr 23, 2018 10:06 pm
Nema nista od smjene, ako se i trebalo raditi, onda je za to voz prosao. Sada je kasno, treba sada gledati da dobijemo sljedece dvije utakmice. Sta od toga uspije, po tome planirati ostatak sezone. Ne smije se odustajati, ali ja iskreno vise nemam neke vjere i ne ocekujem cuda. Potajno se nadam, da, ali iskreno tesko.

Sto se rotacija tice, sad ne mozes puno ni na tom polju uciniti, jer se to trebalo kontinuirano raditi, pomalo uvoditi igrace. Sada su ti prvotimci pregorili, a ovi sa klupe van svake forme. I to se ponavlja iz godine u godinu. Ne bih se ljutio da nam se to nije desavalo u istom periodu sezone vec par puta.

Najvjerovatnije nece biti promjena u sastavu, jer Ramovica nema, a Sinisa tek poceo trenirati.
Tako je druze, ja to govorim od pocetka polusezone, vidjelo se sta Slavko uradi prosle pa i Edis pretprosle ali dzaba , mislim kad mi to kao amateri ili navijači sa iskustvom vidimo cudi me kako "profesionalci" to ne znaju. Ustvari oni ispadaju najobičniji amateri u nekim stvarima, treba nekad pročitati knjigu,saslusati pametnije od sebe a ne tvrdoglavo ko mazga postupati.
 
Paranoja
Postovi: 203
Pridružen/a: čet nov 30, 2017 9:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 24, 2018 9:07 am

nikson je napisao/la:
uto apr 24, 2018 8:57 am
Na kraju krajeva pun mi je ***** braniti picke od igraca! Bilo ovu sad garnituru, bilo onu proslu, bilo onu prije te...svi svake godine isto, dok ide, trener je tito, cim stane trener po automatizmu postaje kriv, Pa nam ne valja Kosticev evropski nacin treniranja, Pa ne valja Slavkin staromodni, Pa evo sad na kraju nece valjati ni Adzemov a sve jer je tamo neka pickica od igraca ako dolazi iz Sirokog odlucila da tu utakmicu igra lose, ako dolazi iz Mostara odlucila da tu tekmu prehoda, il ako je potpisao fin ugovor da zguzi koju sarajevsku droljicu u petak pa mu u subotu u glavi jel ona s nekim il mozda kojim slucsjem pokusava da oslijepi pored divne slike na mojoj tv gledajuci svog hajirliju kako nije u stanju potrcati...ma Mrs!
Slažem se ja sa mnogo toga sa tobom, svakako da igrači mogu pružiti puno više nego što to rade u puno slučajeva. U prvom dijelu polusezone je bilo puno više žara, sjećam se samo utakmica na kraju polusezone kada smo i Sarajeva i ostale klubove ganjali i vršili presing iako smo imali u nekim trenutcima i dva gola prednosti. Zakarić je bio poznat po svom presingu uz Ubiparipa naprijed dok sada igra kao da je već negdje predugovor potpisao i da ga boli *****, bljesne jednom u pet tekmi i to je to... Zec i Crnov se kofrče a isto tako ni jedan razlog pokazali nisu zašto bi trebali igrati u zadnja 3 mjeseca, Zajmović, Blagojević i Graovac jedini pokazali srce i borbenost u zadnjih pet utakmica što je sramotno kada si idealnoj poziciji za duplom krunom, debelim premijama i nastupima u Evropi koja bi im otvorila vrata za karijere vani. Hajde što ih boli ***** za Želju, nego ljudi nemaju toliko mozga ni da o svojim karijerima razmišljaju i budućnosti a 90% će jedva kraj sa krajem spajati 10 godina nakon završetka karijere..
 
Paranoja
Postovi: 203
Pridružen/a: čet nov 30, 2017 9:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 24, 2018 9:09 am

Leon_Professional je napisao/la:
uto apr 24, 2018 9:04 am
Gvardiola se zalio na gust raspored bas kad je odigrao ovako nesto 3 meca u 6-7 dana.
De Bruyne otisao nedje da odmori, razoren bio jer je igrao sve te meceve.

Nije realno i normalno da isti igraci odigraju 3 meca u 6 dana, al bukvalno sve do jednog isti igraci u svakoj tekmi.

I nije ovo branjenje debila, ovo je samo cinjenica koja je mnogo utjecala.
To je upravo i moj argument, eto primjer De Bruyne koji igra najbolje godine života u najbogatijem kluvu sa bogovskim uslovima pa su ljudi svjesni da smo svi od krvi i mesa i ne može fizička regeneracija biti stopostotna u rasponu od dva dana... jedino da su na steroidima
 
Avatar
nikson
Postovi: 1007
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 12:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 24, 2018 9:16 am

Samo je bitno napomenuti da su tad igraci Citya odigrali 30 utakmica na maksimalnom nivou, zabiljezili sve pobjede Pa se zalili na umor...nasi se zale na umor samo I samo kad krene lose, ako kojim slucajem zgaze Zrinjskog niko umor nece pomenuti - osim ako ovdje ne procitaju Pa me ne demantuju...
Ovdje znaju reci da svaka pizda s brda moze zapaliti Sarajevo, medjutim samo ga Zeljeznicar moze pobjediti!

Zeljeznicar za zivot cijeli!
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 24, 2018 9:35 am

Ako se 20 godina nezdravo hranis ne moze ti ni suplementacija pomoci nakon mjesec dana. Nemoguce.
Ko nas je kleo, nije dangubio.

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot], Majestic-12 [Bot] i 77 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija