Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Norsborg
Postovi: 298
Pridružen/a: pet jul 14, 2017 10:36 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 23, 2018 8:48 pm

LARS1921 je napisao/la:
pon apr 23, 2018 6:37 pm
Adzem je podnio ostavku, novi trener je naš bivši igrač
Spoiler:
slika
Izgleda da će tako i biti,bivši igrač,drugi Braco Hadžiosmanović ali u liku Meše Baždarevića.
Ma opet nula bodova,trener koji i kada lopta nije u igri viče kao i Braco "bez faula,bez faula".
Nije dobro.
 
Avatar
bistrikboy
Postovi: 692
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 4:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 23, 2018 8:48 pm

Kospicar je napisao/la:
pon apr 23, 2018 8:13 pm
O kakvom vi krahu sportskog segmenta pricate?
Ja fakat ne kontam ove ljude,neka se osvoji trofej to je vec ogroman napredak! Teren,krov na istoku i onda napad na titulu!
1921-1987-2007
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 23, 2018 8:51 pm

sastrane je napisao/la:
pon apr 23, 2018 8:30 pm
Nama samo treba dobar kondicioni trener i dobar psiholog koji je stalno zaposlen. Onaj Nedim Covic mozda se malo zaletio polar sistemi vako nako.. nije ovo Bundesliga da ustimavas igrace koji igraju atomski fudbal i sad kao neke detalje ispravljas.

Jos jedna stvar. Brate mili imamo najljepse planine u drzavi. Pa zasto taj potencijal ne iskoriste. Trening u prirodi. Pohod na Treskavicu pjeske do jezera, ujedno kondicija malo trcanje, druzenje, kupanje. Neki zdravi rostilj ha ya :D
Mislim da nema na svijetu tog strucnjaka. Nije njih 14 spremao da igraju 6 utakmica u 15 dana. Doping ne bi pomogao. Pogotovo sto su igraci "profesionalci" , a i brzo se psihicki potrose.
Adzem je kriv sto ima 5 neiskoristenih i sad da ih ubaci van forme su, a 8 umornih .
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 23, 2018 8:51 pm

ovi nasi i igraci iz jacih liga se ne bave istim sportom ba. mi to samo zovemo fudbal, ali nije.
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
sastrane
Postovi: 824
Pridružen/a: sri jun 28, 2017 7:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 23, 2018 9:06 pm

PratimsamoPlave je napisao/la:
pon apr 23, 2018 8:51 pm
sastrane je napisao/la:
pon apr 23, 2018 8:30 pm
Nama samo treba dobar kondicioni trener i dobar psiholog koji je stalno zaposlen. Onaj Nedim Covic mozda se malo zaletio polar sistemi vako nako.. nije ovo Bundesliga da ustimavas igrace koji igraju atomski fudbal i sad kao neke detalje ispravljas.

Jos jedna stvar. Brate mili imamo najljepse planine u drzavi. Pa zasto taj potencijal ne iskoriste. Trening u prirodi. Pohod na Treskavicu pjeske do jezera, ujedno kondicija malo trcanje, druzenje, kupanje. Neki zdravi rostilj ha ya :D
Mislim da nema na svijetu tog strucnjaka. Nije njih 14 spremao da igraju 6 utakmica u 15 dana. Doping ne bi pomogao. Pogotovo sto su igraci "profesionalci" , a i brzo se psihicki potrose.
Adzem je kriv sto ima 5 neiskoristenih i sad da ih ubaci van forme su, a 8 umornih .
Nedim Covic kad je davao onaj interviju rekao je da je on kao kondicioni trener i sef strucnog staba Adzem nesto sto je nerazdvojno i nesto sto jedno bez drugog ne ide. Znaci tu postoji stalna komunikacija. Pa jel Nedim vidio i sugerisao Adzemu da ce igraci pregoriti i da nisi sposobni podnijeti tempo, pojedini naprimjer. Imal tu uopste komunikacije, brifinga, sjednica. Totalni sam laik po pitanju svega toga i kondicije i taktike.
Neam pojma treba analizati. Pa i onaj kako se zove pomocni Dzafic, jel njegov posao da klima glavom? Koja su njegova zaduzenja. Sve mi nekako baca na manjak komunikacije neam pojma.. na hajr
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 23, 2018 9:10 pm

slika

:(
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
Kospicar
Postovi: 1945
Pridružen/a: sub jun 11, 2016 10:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 23, 2018 9:10 pm

Najmanje je do kondicije.
"Željo je religija i život. Nije samo fudbal, već stil življenja i ponašanja."
Ivica Osim
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 23, 2018 9:13 pm

Kakav krah sportskog segmenta i dinastije... Boze sacuvaj kako se pretjeruje.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
sastrane
Postovi: 824
Pridružen/a: sri jun 28, 2017 7:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 23, 2018 9:17 pm

Btw. Sinoc na TV1000 film Djevojka od milion dolara(Million dollar baby).
U fazonu ona pocnd boks trenirati sa 31 godinu i dodje u situaciju da se bori za titulu protiv neke debiluse.
Bas furacki film nafura te :D (Poserem se Istvudu na glavu za kraj filma)
Poenta sve se moze kad se hoce. Tako i titula.
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 23, 2018 9:18 pm

storm_raider je napisao/la:
pon apr 23, 2018 9:13 pm
Kakav krah sportskog segmenta i dinastije... Boze sacuvaj kako se pretjeruje.
Navikli prije dolaska Misimovica na duple krune,tribine,kampove,milionske transfere,omladince.
Sve je odlicno funkcionisalo , samo mi nije jasno zasto ustupise klub ovim lopovima.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 23, 2018 9:18 pm

ja, kako uopšte dođe do toga kad je sve savršeno hodalo...
gradi željo boli te *****
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 23, 2018 9:19 pm

sastrane je napisao/la:
pon apr 23, 2018 9:06 pm
PratimsamoPlave je napisao/la:
pon apr 23, 2018 8:51 pm
sastrane je napisao/la:
pon apr 23, 2018 8:30 pm
Nama samo treba dobar kondicioni trener i dobar psiholog koji je stalno zaposlen. Onaj Nedim Covic mozda se malo zaletio polar sistemi vako nako.. nije ovo Bundesliga da ustimavas igrace koji igraju atomski fudbal i sad kao neke detalje ispravljas.

Jos jedna stvar. Brate mili imamo najljepse planine u drzavi. Pa zasto taj potencijal ne iskoriste. Trening u prirodi. Pohod na Treskavicu pjeske do jezera, ujedno kondicija malo trcanje, druzenje, kupanje. Neki zdravi rostilj ha ya :D
Mislim da nema na svijetu tog strucnjaka. Nije njih 14 spremao da igraju 6 utakmica u 15 dana. Doping ne bi pomogao. Pogotovo sto su igraci "profesionalci" , a i brzo se psihicki potrose.
Adzem je kriv sto ima 5 neiskoristenih i sad da ih ubaci van forme su, a 8 umornih .
Nedim Covic kad je davao onaj interviju rekao je da je on kao kondicioni trener i sef strucnog staba Adzem nesto sto je nerazdvojno i nesto sto jedno bez drugog ne ide. Znaci tu postoji stalna komunikacija. Pa jel Nedim vidio i sugerisao Adzemu da ce igraci pregoriti i da nisi sposobni podnijeti tempo, pojedini naprimjer. Imal tu uopste komunikacije, brifinga, sjednica. Totalni sam laik po pitanju svega toga i kondicije i taktike.
Neam pojma treba analizati. Pa i onaj kako se zove pomocni Dzafic, jel njegov posao da klima glavom? Koja su njegova zaduzenja. Sve mi nekako baca na manjak komunikacije neam pojma.. na hajr
Nadam se da se Adzem samo pita.
Ako je vec zajedno ukljuceno 5 osoba , onda se trebamo opasno zapitat kako ne vide,
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 23, 2018 9:20 pm

Norsborg je napisao/la:
pon apr 23, 2018 8:48 pm
LARS1921 je napisao/la:
pon apr 23, 2018 6:37 pm
Adzem je podnio ostavku, novi trener je naš bivši igrač
Spoiler:
slika
Izgleda da će tako i biti,bivši igrač,drugi Braco Hadžiosmanović ali u liku Meše Baždarevića.
Ma opet nula bodova,trener koji i kada lopta nije u igri viče kao i Braco "bez faula,bez faula".
Nije dobro.
Mesa Bazdarevic me razocarao dok je vodio reprezentaciju. Pokazao je da je ostao u proslom stoljecu, nekim jeftinim populizmom pokusavao da kupi navijace, a u stvari pokazao kakva je neznalica i koliko zaostaje sto se tice modernog fudbala. Nikakve razlike nema sto se tice trenerskog posla i znanja izmedju njega i Susica. Ista zaostala trenerska skola fudbala. Njemu, Hadzibegicu, Susicu i takvim strucnjacima zabraniti bilo kakav dodir sa fudbalom u BiH. Kad bih njih usporedjivao sa nekim to bi bilo isto kao kad ti neki dalji clan familije ode u Njemacku, tamo nauci par osnovnih rijeci i vrati se ovdje i glumi da je svabo, e tako to otprilike izgleda kad se oni gledaju kao treneri. Onda vidis trenere iz regiona koji treniraju klubove po engleskoj ligi, njemackoj ligi, italijanskoj ligi itd i shvatis koliko smo daleko od toga..

Postujem Mesu kao legendu naseg kluba ali nemoj zivota ti se vracati kao trener u Zelju. Nek te pamtimo po lijepim stvarima i svemu onome sto si uradio i dao za Zelju..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Edis Mulalic 1921
Postovi: 550
Pridružen/a: sub jun 24, 2017 12:40 am
Lokacija: South Side
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 23, 2018 9:23 pm

Bas me zanima na sta ce liciti ovo u petak.Od posjete, atmosfere, pa do izdanja balerina na terenu.
Modus vivendi !
 
sastrane
Postovi: 824
Pridružen/a: sri jun 28, 2017 7:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 23, 2018 9:24 pm

Hajde i nekako sto smo kiksali i X odigrali tu, vec situacija ukoliko budemo imali isti broj bodova sto je vrlo moguce oni uzimaju titulu.
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 23, 2018 9:25 pm

Gledaj pacijenata u anketi. 25 vjeruje u duplu krunu, 25 ne vjeruje više ni u šta. :ganja:
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 23, 2018 9:26 pm

Edis Mulalic 1921 je napisao/la:
pon apr 23, 2018 9:23 pm
Bas me zanima na sta ce liciti ovo u petak.Od posjete, atmosfere, pa do izdanja balerina na terenu.
imam ti ja aparate
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 23, 2018 9:28 pm

Hurmasica je napisao/la:
pon apr 23, 2018 9:25 pm
Gledaj pacijenata u anketi. 25 vjeruje u duplu krunu, 25 ne vjeruje više ni u šta. :ganja:
Sve je moguce :D
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 23, 2018 9:33 pm

ChWilla je napisao/la:
pon apr 23, 2018 9:18 pm
ja, kako uopšte dođe do toga kad je sve savršeno hodalo...
za neke i jeste savrseno bilo...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 23, 2018 9:34 pm

I ko je ters sto za Kajkuta glasa nakon svakog kola? :D :D
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot], South i 60 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija