Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 23, 2018 9:17 am

Matori, i ti i ja znamo da ces u petak biti na tribini.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 23, 2018 9:41 am

Plava Porodica je napisao/la:
pon apr 23, 2018 1:03 am
chile je napisao/la:
sri maj 04, 2016 6:42 pm
Druga utakmica zaredom da mi nemamo udarca u okvir gola to nikako nije slucajnost.
:ganja:
Joj živote sve isto :rofl1:
"Ovo je od onih dana kad nam ništa ne ide" :D - Admir Adžem
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
Avatar
Eric Cantona
Postovi: 1277
Pridružen/a: pon jan 30, 2017 7:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 23, 2018 9:44 am

 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 23, 2018 9:54 am

Tako je, napokon se ide i u promjene u fanshopu. Samo da ovi na terenu prate ovo sve...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5846
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 23, 2018 10:12 am

Koliko vec cekam posten duks u fan shopu, do sad je sve bilo loseg kvaliteta i mizerija od dizajna a cijena zara, jedino ovo sto je bosanian kingdom radio je bas dobro.
 
Avatar
svraka
Postovi: 4472
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 23, 2018 10:23 am

Sto mi se izbrisa post o Kajkutu i Adzemu?
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 23, 2018 10:24 am

Zato sto si napisao "Adzeme, koliko ti Sasa daje da igras?" I jos pitas...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 23, 2018 10:40 am

Nema ministra u drzavi da ispunjava ove uslove koje trazimo za sefa fan shopa :D
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
ForzaLjoZe
Postovi: 137
Pridružen/a: čet apr 19, 2018 9:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 23, 2018 10:42 am

Željo bi mogao bez problema preživiti nekoliko sezona za redom bez titule prvaka.
Željo, ako već u prethodno nisam siguran u ovo jesam, sa Violinom i njima sličnim više ne bi postojao da ga oni vode još jednom.
Odjebi Rusmire!
NAPOLJ UPRAVI!
Svi na Grbavicu!
 
11plavih'92
Prijatelj foruma
Postovi: 964
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 7:56 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 23, 2018 10:44 am

Eric Cantona je napisao/la:
pon apr 23, 2018 9:44 am
https://fkzeljeznicar.ba/javni-oglas-za ... a-3/31766/
Evo promjena :zeljeznicar1:
Hajmo lobirati za @pp
Sevap je :D
5. - 7. Okt 1992.
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 23, 2018 10:47 am

11plavih'92 je napisao/la:
pon apr 23, 2018 10:44 am
Eric Cantona je napisao/la:
pon apr 23, 2018 9:44 am
https://fkzeljeznicar.ba/javni-oglas-za ... a-3/31766/
Evo promjena :zeljeznicar1:
Hajmo lobirati za @pp
Sevap je :D
svaku bi gledao a znamo kako bi tada prosli.

:ganja:
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Avatar
Eric Cantona
Postovi: 1277
Pridružen/a: pon jan 30, 2017 7:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 23, 2018 10:48 am

11plavih'92 je napisao/la:
pon apr 23, 2018 10:44 am
Eric Cantona je napisao/la:
pon apr 23, 2018 9:44 am
https://fkzeljeznicar.ba/javni-oglas-za ... a-3/31766/
Evo promjena :zeljeznicar1:
Hajmo lobirati za @pp
Sevap je :D
:D Haj ti prvi
 
Avatar
BlwD
Prijatelj foruma
Postovi: 2237
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pon apr 23, 2018 10:49 am

11plavih'92 je napisao/la:
Eric Cantona je napisao/la:
pon apr 23, 2018 9:44 am
https://fkzeljeznicar.ba/javni-oglas-za ... a-3/31766/
Evo promjena :zeljeznicar1:
Hajmo lobirati za @pp
Sevap je :D
Da odma ime promjeni u pljuvac shop. Nema vise postenog fana :D


Sala naravno, da me ne napadnete odma :rofl1:
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 2992
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 23, 2018 10:50 am

Ako je neko kompetentan za ovu poziciju u Fan shopu onda je to Sablja. Momak radi izvrsne artikle, svaki je dan sa navijacima, njegovi artikli su vrh i mislim da bi Fan shop sa njegovim angazmanom procvjetao
Alea iacta est!
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 23, 2018 10:53 am

Hadzijalagic je napisao/la:
pon apr 23, 2018 10:40 am
Nema ministra u drzavi da ispunjava ove uslove koje trazimo za sefa fan shopa :D
sad kad krene izvoz za Indiju i Kinu. Nike i Adidas u borbi da udju u Fan Shop. kad prvu online narudzbu napravi Kanye West za svoju Kim i jos plati u bitcoinima.

salu na stranu, odlican potez i nadam se da ce se ponuda znacajno popraviti.
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Avatar
Eric Cantona
Postovi: 1277
Pridružen/a: pon jan 30, 2017 7:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 23, 2018 10:55 am

Čestitam našem Ibrahimu Šehiću petu titulu prvaka sa Qarabagom. :pljesak: :titula:
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 23, 2018 11:13 am

BRanio sam ADžema sve vrijeme. SA razlogom. I sad mu skidam kapu za sve što je uradio u jesen. Izvukao nas. GUrnuo djecu i vjerovao im. Malo imao u samom startu sreće, a kasnije sve posližio. Ginuli svi. KRetali se. I sad na početku štekalo je to pomalo. I onda pao pod pritisak. On je najviše pao. Mislio sam da neće baš zbog toga što je u oba mandata pokazao muda. I sad ih je stisnuo. I mi smo krivi. Ne pamtim ovoliki pritisak ni na jednog trenera od kada pratim Želju, a pratim i sjećam se više od 30 godina. Nosio se ADo dobro, ali je podlegao pritisku. Pogubio se. Ova tekma mi je to i dokazala. Zadnjih par tekmi sam onako mislio možda je i nešto drugo u pitanju ali sad sam potrvdio. U prvom dijelu sezone je stalno bio aktivan u toku tekme. Sad šuti, i uglavnom zamišljen. Bar ovo što ja vidim. Protiv SLobode sam rekao dao im priliku da se izvade. Svi skoro ste govorili da mijenja. POgodio sam, ali prije tekme sa Krupom vidio sam par komentara da je dobro što je ista postava. Ja to nisam mislio. Tri tekme u šest dana je previše i za Messija koji ne trči puno. Morao je osvježiti. Morao je uvesti i kreativnost sa Šabanom umjesto Harisa. Uvodi Kajkuta što po meni nije problem jer vidim da kritikujete Sašu, ali je probelm što mijnja napdača za napadača. Umjesto da krene sa dvojicom jer su ovi cijelo drugo poluvrijeme bili u 20 metara. RAmović ok rovit bio ali je morao ranije ući, pa možda i početi baš zbog specifičnosti tekme protiv Krupe. Svaki put ih je razbio brzinom i kreativnošću a sada je počeo sa visokim igračima uglavnom ko i oni što su. Ne napraviš treću izmjenu uopšte. Jednostavno pogubljen. Njegova tekma. Ne zamjerim ovu puno igračaima. Jeste djelovalo usporeno, ali razlog je 11 igrača Krupe u 20 metara. Pogledajte kad tako Barsi stanu kako Barsa djeluje uspreno jer moraš tražiti varijante. Napravili smo mi i na tu odbranu par dobrih šansi. U tim slučajevima nema deset stopostonih prilika, nego i Barsa Las Palmasu napravi samo nekoliko dok ne dadne prvi gol. Kad ga daadne onda je lakše. Problem je naš bio jučer što smo mi primili dva iz naših grešaka. Prvi nakon greške zakarića, a drugi nakon greške vranješa i to nas je psihički dotuklo. Onda si dodatno usporen jer o svakom potezu razmišljaš da ne zajebeš. Psiha je čudo. Da smo mi prvi zabili ili da smo izjednačili preokrenuli bi.
Na sudiju je isto uticala priča prije tekme. Par faulova im je dao bezveze. Karton Ramoviću nepotreban. Njega frajer udaraio a RAmović po meni napravio reakciju nedovoljnu za karton. U isto vrijeme u Bijeljini u petoj šestoj minuti lakat Barišića u glavu bez kartona. To su ti detalji koji prave razliki i zbog kojih moramo biti dobro jači da bi osvojili titulu. Do nas je ipak sve ali...
 
Avatar
vinston.cercil
Postovi: 939
Pridružen/a: sub mar 17, 2018 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 23, 2018 11:18 am

ponosannavas je napisao/la:
pon apr 23, 2018 11:13 am
BRanio sam ADžema sve vrijeme. SA razlogom. I sad mu skidam kapu za sve što je uradio u jesen. Izvukao nas. GUrnuo djecu i vjerovao im. Malo imao u samom startu sreće, a kasnije sve posližio. Ginuli svi. KRetali se. I sad na početku štekalo je to pomalo. I onda pao pod pritisak. On je najviše pao. Mislio sam da neće baš zbog toga što je u oba mandata pokazao muda. I sad ih je stisnuo. I mi smo krivi. Ne pamtim ovoliki pritisak ni na jednog trenera od kada pratim Želju, a pratim i sjećam se više od 30 godina. Nosio se ADo dobro, ali je podlegao pritisku. Pogubio se. Ova tekma mi je to i dokazala. Zadnjih par tekmi sam onako mislio možda je i nešto drugo u pitanju ali sad sam potrvdio. U prvom dijelu sezone je stalno bio aktivan u toku tekme. Sad šuti, i uglavnom zamišljen. Bar ovo što ja vidim. Protiv SLobode sam rekao dao im priliku da se izvade. Svi skoro ste govorili da mijenja. POgodio sam, ali prije tekme sa Krupom vidio sam par komentara da je dobro što je ista postava. Ja to nisam mislio. Tri tekme u šest dana je previše i za Messija koji ne trči puno. Morao je osvježiti. Morao je uvesti i kreativnost sa Šabanom umjesto Harisa. Uvodi Kajkuta što po meni nije problem jer vidim da kritikujete Sašu, ali je probelm što mijnja napdača za napadača. Umjesto da krene sa dvojicom jer su ovi cijelo drugo poluvrijeme bili u 20 metara. RAmović ok rovit bio ali je morao ranije ući, pa možda i početi baš zbog specifičnosti tekme protiv Krupe. Svaki put ih je razbio brzinom i kreativnošću a sada je počeo sa visokim igračima uglavnom ko i oni što su. Ne napraviš treću izmjenu uopšte. Jednostavno pogubljen. Njegova tekma. Ne zamjerim ovu puno igračaima. Jeste djelovalo usporeno, ali razlog je 11 igrača Krupe u 20 metara. Pogledajte kad tako Barsi stanu kako Barsa djeluje uspreno jer moraš tražiti varijante. Napravili smo mi i na tu odbranu par dobrih šansi. U tim slučajevima nema deset stopostonih prilika, nego i Barsa Las Palmasu napravi samo nekoliko dok ne dadne prvi gol. Kad ga daadne onda je lakše. Problem je naš bio jučer što smo mi primili dva iz naših grešaka. Prvi nakon greške zakarića, a drugi nakon greške vranješa i to nas je psihički dotuklo. Onda si dodatno usporen jer o svakom potezu razmišljaš da ne zajebeš. Psiha je čudo. Da smo mi prvi zabili ili da smo izjednačili preokrenuli bi.
Na sudiju je isto uticala priča prije tekme. Par faulova im je dao bezveze. Karton Ramoviću nepotreban. Njega frajer udaraio a RAmović po meni napravio reakciju nedovoljnu za karton. U isto vrijeme u Bijeljini u petoj šestoj minuti lakat Barišića u glavu bez kartona. To su ti detalji koji prave razliki i zbog kojih moramo biti dobro jači da bi osvojili titulu. Do nas je ipak sve ali...
Volim procitati zdravu kritiku. Bravo
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 23, 2018 12:10 pm

11plavih'92 je napisao/la:
pon apr 23, 2018 10:44 am
Eric Cantona je napisao/la:
pon apr 23, 2018 9:44 am
https://fkzeljeznicar.ba/javni-oglas-za ... a-3/31766/
Evo promjena :zeljeznicar1:
Hajmo lobirati za @pp
Sevap je :D
:placeodsmijeha: :placeodsmijeha:
Joj prvo što pročitah jutros su potrebne kvalifikacije a ponadao sam se na sekund.. što kaže @hadzijalagic nema ministra da ovo ispunjava :D
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Ch.Willa1986
Postovi: 524
Pridružen/a: uto jan 17, 2017 9:00 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 23, 2018 12:12 pm

Dok god postoji 1% šanse treba se nadati. Ja jedva čekam petak, bez obzira na sve, i ako izgubimo od Zrinje od mene će dobiti aplauz. Fino je osvajati pehare, ali meni to nije uslov da navijam za Želju. Ovo što se uradilo za klub u posljednje dvije i po godine mi je veće od bilo kakvoj trofeja koji smo prije toga osvojili. Nije neuspjeh biti 2 puta zaredom drugi, pa nek budemo drugi i pet godina za redom, pa šta. Zato se udaraju zdravi temelji za hiljadu i jednu drugu stvar u i oko kluba. Popišam se na titule Zrinjskog koji svakako ne prizna ovo malo države, koji ima 300 gledalaca u prosjeku, otet stadion, fašizam u strukturama kluba itd, neće to dugo potrajati, završit će ko i Leotar. Radimo dobro, zdravo, pametno i pošteno i samo takav Željo dolazi u obzir pa makar bili fenjeraši!
Razumijem ja i bijes ljudi, i ja ću šećer fasovat zbog Želje, sve u kalendaru planiram kad su tekme, ispušim rekordan broj cigara uz utakmicu, al jebeš ga da nije tako možda ne bih ni volio Želju ovako kao sad. Svi na Grbavicu, do zadnjeg zvižduka nema predaje, ako smo se već predali i odustali šta onda da očekujemo od ekipe?
Adžeme neka te do kraja sezone, boljeg nemamo, a kad se završi onda nek uprava traži bolja rješenja. Veca, Graovac, Kemo, Siniša, Šaban, Hajdar, Ramović, Zaim, sve ostalo otjerati sa platne liste i zakrpiti našim Juniorima.
Zadnja izmjena: Ch.Willa1986, dana/u pon apr 23, 2018 12:24 pm, ukupno mijenjano 1 put.

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 237 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija