Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 22, 2018 4:12 pm

Vedran Vukotic za klix

"Vrata kluba su otvorena svim ljudima koji mogu biti dodatna vrijednost. Legende kluba su blizu klubu i u toku su svih događanja. I Amar Osim je kao najtrofejniji trener dio porodice. Postoje problemi iz prošlosti koji se reflektuju na sadašnju strukturu i koji se trebaju riješiti sa stvarnim sudionicima tih događanja. Konkretno, radi se o finansijskim transakcijama koje nisu dokumentovane", objasnio je predsjednik Željezničara odnos s Osimom.

Ne morate cak ni citati izmedju redova.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23653
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 22, 2018 4:14 pm

Vukotic je sve rekao. U to doba se drugacije radilo. I manite se tih prica, jer niko ne garantuje da bi i to rijesilo ista.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 22, 2018 4:16 pm

Meni je Bazdarevic isto kvalitetno rijesenje.
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 22, 2018 4:16 pm

**** te hljeb ti od tolikog A tima, B tima i juniora se dovedes u situaciju da igras sa 12 igraca cijelu jebenu zavrsnicu....

i opet ce poceti nova sezona a mi necemo imati kostur ekipe, necemo znati na sta mozemo racunati, ko je taj oko koga cemo graditi ekipu... onda ce novi trener vratiti Zeca, cekat cemo da se novopridosli adaptiraju i uklope i hajde Jovo na novo....

hocemo li tek naredne sezone vidjeti domet Modica ili smo to mogli vec sad znati? Sehica, Jusufija, Besirevica....?
jesu li se mogli vec priviknuti na prvi tim, seniore, publiku....?
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Avatar
kremenko
Postovi: 1163
Pridružen/a: pon dec 19, 2016 10:34 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 22, 2018 4:17 pm

Bravo, gurajmo Adzema i sl neznalice. Ubost će nekada, matematika je na njihovoj strani, jer i ćorava koka zrno ubode.
Nekada :roll:
A tada će igrati pred 1500 ljudi. Jer i ludjaka za Željom sve manje
FK ŽELJEZNIČAR-LJUBAV RADNIČKE KLASE, KLUB NOSTALGIČARA I ROMANTIČARA
Ivica Osim: "Željo će živjeti zauvijek"
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23653
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 22, 2018 4:18 pm

Mesa jeste interesantno ime, vec je jednom bio jako blizu da preuzme tim i on prvi nema problema sa tim. A Mesa je legenda.

Ako bi se odlucilo tim putem da se krene, Adu bih vratio u omladinski pogon. Jako dobar posao je tamo radio i to se ne smije zaboraviti. Ali, idemo prvo Zrinjski dobiti.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 22, 2018 4:20 pm

Nemojte me pogresno shvatiti raja, ali da li ste vi prespavali utakmice reprezentacije? Mesi svaka cast kao igrackoj legendi kluba, to je nesto drugo.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 22, 2018 4:21 pm

A ko to kaze da Amar nece? Jesmo li ga to kontaktirali pa nam on rekao necu? Jos su gori ovi sto iznose mahalske da su u svadji Miske i Amar. Ponudi mu dobre uslove, daj mu sta god zeli a sto se tice sportskog dijela i to je to. Nek dovodi igrace, nek sve u sportskom dijelu kontrolise ako treba ali cemo zato imati i sportski rezultat, kratko i jasno. Zeljo bi bio na dobitku. Nece ti kockar i alkoholicar opet ispred nosa uzeti titulu. Amar je Zeljovac i njega vjerovatno ovo nase stanje u sportskom dijelu nervira, mozes u njemu probuditi emociju koja se tice Zelje. Prije nas je vodio u uslovima koji su nemoguci, klub je finansijski bio dna dna, neuredjen skroz, zasto sad ne bi volio i zelio ds radi u uredjenom klubu, u klubu koji ulaze dosta u infrastrukturu, klubu koji posluje po zakonu i gdje su plate redovne i porez se placa?

Gore iznad ljudi pisu da smo navijaci rezultata a ne kluba, vau. Sta se sve nece napisati da bi se odbranio Adzem i ovi uhljupi sto nose nas dres, strasno. Treba da smo ko sloboda, bez ambicija, bez bilo cega i onda da dignemo transparent nasu ljubav ne kupuju titule..
Zadnja izmjena: Brkoo, dana/u ned apr 22, 2018 4:23 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
kremenko
Postovi: 1163
Pridružen/a: pon dec 19, 2016 10:34 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 22, 2018 4:22 pm

Meša?
Jel to onaj što je rekao da će sa milion € nas uvesti u grupnu fazu?
Eto neka ulozi svoj milion, neka dodje za trenera i neka nas uvede u grupnu fazu bilo čega. Halal mu duple pare, neka ih uzme od nagrade.
Amar je u klub uložio sebe i svojih najmanje pola miliona KM. Izgleda nepovratno.
Ko je još uložio svojih, ponavljam svojih, pola miliona?
Zadnja izmjena: kremenko, dana/u ned apr 22, 2018 4:23 pm, ukupno mijenjano 1 put.
FK ŽELJEZNIČAR-LJUBAV RADNIČKE KLASE, KLUB NOSTALGIČARA I ROMANTIČARA
Ivica Osim: "Željo će živjeti zauvijek"
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 22, 2018 4:22 pm

Gdje ste pičkice danas? Uživate li u lijepom i sunčanom danu?
PLAVE DAME NISU SAME!

Ako ima ikakve šanse, a sumnjam da ima, moja želja od sljedeće sezone je Vinko Marinović. Ali nije čovjek lud, lijepo mu je i na trenutnoj poziciji, platu sigurno ima dobru...
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 22, 2018 4:23 pm

za_zivot_cijeli je napisao/la:
ned apr 22, 2018 4:16 pm
**** te hljeb ti od tolikog A tima, B tima i juniora se dovedes u situaciju da igras sa 12 igraca cijelu jebenu zavrsnicu....

i opet ce poceti nova sezona a mi necemo imati kostur ekipe, necemo znati na sta mozemo racunati, ko je taj oko koga cemo graditi ekipu... onda ce novi trener vratiti Zeca, cekat cemo da se novopridosli adaptiraju i uklope i hajde Jovo na novo....

hocemo li tek naredne sezone vidjeti domet Modica ili smo to mogli vec sad znati? Sehica, Jusufija, Besirevica....?
jesu li se mogli vec priviknuti na prvi tim, seniore, publiku....?
Meni najvise smeta jer Adzem je prije svega doveden kao trener koji radi odlicno sa mladim igracima. Tako je i pocelo. Igrali su, uvedeni su bili Hajdarevic i Sabanadzovic, Osmankovic. Kako je vrijeme prolazilo nista se nije uradilo. Govori u intervju da je mozda ova generacija juniora bolja ili na nivou one generacije prije rata a niko od njih jos sanse nije dobio. Bolje je i Mujagica imati na klupi koji ce dobiti X minuta nego Kajkut. Ne mogu da razumim da A Sehic nije dobio sansu sa klupe jos kao desni bek. Kup je upravo trebao da se sluzi ovome, da mladi igraci dobiju sansu, pa ako nesto napravis, napravis. Stavljas Vranjesa protiv Krupe koji je sve utakmice igrao, a imas Ramovica koji se vratio, i sigurno spreman. Neke odluke su stvarno lose.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 22, 2018 4:26 pm

Ja šansu za titulu više ne vidim ni u poklapanju utakmica. Taman da sve poklopimo i dobijemo do kraja, i zrinjski će preostale tri.
Šansa za titulu sad ne može doći ni sa Pep Guardiolom.
Može samo vanjskim utjecajem na igrače Zrinjskog. Kako?
Pa nađeš par pojedinaca iz prvih 11, uvališ im po 20 milja u džep da rade kontra Zrinjskog.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23653
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 22, 2018 4:27 pm

LeBlue je napisao/la:
ned apr 22, 2018 4:23 pm
za_zivot_cijeli je napisao/la:
ned apr 22, 2018 4:16 pm
**** te hljeb ti od tolikog A tima, B tima i juniora se dovedes u situaciju da igras sa 12 igraca cijelu jebenu zavrsnicu....

i opet ce poceti nova sezona a mi necemo imati kostur ekipe, necemo znati na sta mozemo racunati, ko je taj oko koga cemo graditi ekipu... onda ce novi trener vratiti Zeca, cekat cemo da se novopridosli adaptiraju i uklope i hajde Jovo na novo....

hocemo li tek naredne sezone vidjeti domet Modica ili smo to mogli vec sad znati? Sehica, Jusufija, Besirevica....?
jesu li se mogli vec priviknuti na prvi tim, seniore, publiku....?
Meni najvise smeta jer Adzem je prije svega doveden kao trener koji radi odlicno sa mladim igracima. Tako je i pocelo. Igrali su, uvedeni su bili Hajdarevic i Sabanadzovic, Osmankovic. Kako je vrijeme prolazilo nista se nije uradilo. Govori u intervju da je mozda ova generacija juniora bolja ili na nivou one generacije prije rata a niko od njih jos sanse nije dobio. Bolje je i Mujagica imati na klupi koji ce dobiti X minuta nego Kajkut. Ne mogu da razumim da A Sehic nije dobio sansu sa klupe jos kao desni bek. Kup je upravo trebao da se sluzi ovome, da mladi igraci dobiju sansu, pa ako nesto napravis, napravis. Stavljas Vranjesa protiv Krupe koji je sve utakmice igrao, a imas Ramovica koji se vratio, i sigurno spreman. Neke odluke su stvarno lose.
Ramovic je igrao na injekcijama i nespreman. I opet je pokazao klasu. Nije ni planirano da on igra, ali eto, zaigrao je i dobio zuti. Sada smo protiv Zrinjskog bez Ramovica.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 22, 2018 4:31 pm

Da je postojao internet i sadasnji navijači i "navijači", garantujem zivotom da bi nakon eliminacije od Videotona, otjerali Svabu.

Zašto? Zato što nas je izbacio objektivno slabiji tim. Zato što je Radmilo Mihajlović zaradio parni zuti karton i i nije imao pravo nastupa u uzvratu na Grbavici. Zato što je prodat Nikola Nikić prije polufinala. Zato što se Haris Škoro poigravao sa odbranom Videotona u obje tekme i nije htio da zabija golove, nego da asistira. Sadasnji "strucnjaci" bi nasli hiljadu mahana. I tu bi Svabi bio kraj. A istina je da smo te godine Inter i mi zasluzili to finale. Mi i da ga osvojimo.

Ovdje mnogi pišu kao da sa druge strane ne postoji protivnik, nego eto, moras pobijediti tog tog tamo nekog kojeg nasi navijaci ne vide ili ne zele da ga vide.

I dobo je neko napisao, ovdje su mnogi navijaci rezultata, a ne Želje, a Cvila detektovao i dobar dio "navijaca", koji često pile naopako. Nista se ne mora sem umrijeti.

Kažu moramo pobijediti Zrinjski na Grbavici, a ja se pitam kako ga pobjediti, ako oni u datom trenutku budu bolji. Eh, sad ce se naci milion pametnjakovica da nam objasni kako pobijediti, kao da sa druge strane tetena nece biti niko.

Željo je bitan, a ne pljuvaci. Navijaci trebaju da vrse pritisak svojim prisustvom na protivnika, pa i na sudiju, a ne nase igrace. U moje vrijeme se zvizdalo potivnickim igracima, a ne nasim. To je cesto znalo donijti rezultat. Danas se pjeva cijelu tekmu, a niko da vrsi pritisak bar zvizducima kada je protivnik u napadu.

Mnogo se toga promijenilo. Nazalost, nagore.

Sent from my HUAWEI G6-U10 using Tapatalk

Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 22, 2018 4:33 pm

imam potrebu i ovo da kazem kad sam vec otpustio ventil....

zar je toliki jebeni problem da se nadje model pa da se sa Amarom rijesi problem koji postoji!?!
plati mu sad npr. za konsultacije 300k ili koliko vec i da zavrsimo tu pricu vise. nije covjek izmislio dug. za te pare su se dizale titule. svi znamo za to. znamo i zasto nije dokumentovan. zar sumnjamo u istinitost svega, postojanje duga!?

na kraju krajeva, vracanje tog duga jeste ulaganje u buducnost ma sta ko mislio o tome.

prije ili kasnije te ce pare neko vratiti. ovako ili onako...... to bi trebalo biti jasno svima.
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
bianco blu
Postovi: 1044
Pridružen/a: pon apr 04, 2016 12:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 22, 2018 4:35 pm

Jel zabilježeno ikada u historiji fudbala, slučaj da igrač tuži klub i mjesec dana nakon toga zaigra za taj klub koji je tužio?
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 22, 2018 4:35 pm

avlami97 je napisao/la:
ned apr 22, 2018 4:31 pm
Da je postojao internet i sadasnji navijači i "navijači", garantujem zivotom da bi nakon eliminacije od Videotona, otjerali Svabu.

Zašto? Zato što nas je izbacio objektivno slabiji tim. Zato što je Radmilo Mihajlović zaradio parni zuti karton i i nije imao pravo nastupa u uzvratu na Grbavici. Zato što je prodat Nikola Nikić prije polufinala. Zato što se Haris Škoro poigravao sa odbranom Videotona u obje tekme i nije htio da zabija golove, nego da asistira. Sadasnji "strucnjaci" bi nasli hiljadu mahana. I tu bi Svabi bio kraj. A istina je da smo te godine Inter i mi zasluzili to finale. Mi i da ga osvojimo.

Ovdje mnogi pišu kao da sa druge strane ne postoji protivnik, nego eto, moras pobijediti tog tog tamo nekog kojeg nasi navijaci ne vide ili ne zele da ga vide.

I dobo je neko napisao, ovdje su mnogi navijaci rezultata, a ne Želje, a Cvila detektovao i dobar dio "navijaca", koji često pile naopako. Nista se ne mora sem umrijeti.

Kažu moramo pobijediti Zrinjski na Grbavici, a ja se pitam kako ga pobjediti, ako oni u datom trenutku budu bolji. Eh, sad ce se naci milion pametnjakovica da nam objasni kako pobijediti, kao da sa druge strane tetena nece biti niko.

Željo je bitan, a ne pljuvaci. Navijaci trebaju da vrse pritisak svojim prisustvom na protivnika, pa i na sudiju, a ne nase igrace. U moje vrijeme se zvizdalo potivnickim igracima, a ne nasim. To je cesto znalo donijti rezultat. Danas se pjeva cijelu tekmu, a niko da vrsi pritisak bar zvizducima kada je protivnik u napadu.

Mnogo se toga promijenilo. Nazalost, nagore.

Sent from my HUAWEI G6-U10 using Tapatalk
Ovo nikako ne razumijem. Brate, imas prioritete, i znas svoj igracki kadar i mogucnosti. Broj jedan prioritet titula, usmjeris se prema tome. A ne hocu malo titulu, hocu malo kup, pa onda zavrsis, a ne znas ni sta zelis.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23653
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 22, 2018 4:36 pm

avlami97 je napisao/la:
ned apr 22, 2018 4:31 pm
Da je postojao internet i sadasnji navijači i "navijači", garantujem zivotom da bi nakon eliminacije od Videotona, otjerali Svabu.

Zašto? Zato što nas je izbacio objektivno slabiji tim. Zato što je Radmilo Mihajlović zaradio parni zuti karton i i nije imao pravo nastupa u uzvratu na Grbavici. Zato što je prodat Nikola Nikić prije polufinala. Zato što se Haris Škoro poigravao sa odbranom Videotona u obje tekme i nije htio da zabija golove, nego da asistira. Sadasnji "strucnjaci" bi nasli hiljadu mahana. I tu bi Svabi bio kraj. A istina je da smo te godine Inter i mi zasluzili to finale. Mi i da ga osvojimo.

Ovdje mnogi pišu kao da sa druge strane ne postoji protivnik, nego eto, moras pobijediti tog tog tamo nekog kojeg nasi navijaci ne vide ili ne zele da ga vide.

I dobo je neko napisao, ovdje su mnogi navijaci rezultata, a ne Želje, a Cvila detektovao i dobar dio "navijaca", koji često pile naopako. Nista se ne mora sem umrijeti.

Kažu moramo pobijediti Zrinjski na Grbavici, a ja se pitam kako ga pobjediti, ako oni u datom trenutku budu bolji. Eh, sad ce se naci milion pametnjakovica da nam objasni kako pobijediti, kao da sa druge strane tetena nece biti niko.

Željo je bitan, a ne pljuvaci. Navijaci trebaju da vrse pritisak svojim prisustvom na protivnika, pa i na sudiju, a ne nase igrace. U moje vrijeme se zvizdalo potivnickim igracima, a ne nasim. To je cesto znalo donijti rezultat. Danas se pjeva cijelu tekmu, a niko da vrsi pritisak bar zvizducima kada je protivnik u napadu.

Mnogo se toga promijenilo. Nazalost, nagore.

Sent from my HUAWEI G6-U10 using Tapatalk
:palacgore: :palacgore: :palacgore: :palacgore:
Odlican post, zato nam i treba vase vidjenje stvari i iskustvo.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 22, 2018 4:50 pm

Ja sam ubijedjen da bi se i Amaru ubrzo psovalo kada bi sjeo na nasu klupu. Psovalo mu se vec, posle titula, psovalo bi se opet.
A sad ne bi mogo raditi kako je radio tad. Igraci bi to prepoznali i imali bi slicne situacije ko sad. Amar je imo jedan mehanizam koji nigdje drugo nije imo i koji vise ni u Zelji ne moze imati i sa tim mehanizmom mu se nije moglo desiti da igrac ne pokazuje borbu jer nece biti love na kraju mjeseca. Sad igro ne igro, trco ne trco ima redovna primanja.
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 22, 2018 4:56 pm

Ko bi bolan otjerao Ivicu Osima u tom trenutku, ovakvo spinovanje je nevjerovatno. Dosao si do polufinala jednog evropskog takmicenja, evropskog takmicenja kralju, boba ti falila da igras protiv Reala u finalu, bukvalno smo ubili nogama protivnika na Grbavici, promasili veliki broj prilika i nesretno ispali. Sta se tu ima treneru zamjeriti. Pljuvaca je uvijek bilo i uvijek ce ih biti. Da mi imamo igru, da mi stvaramo mnogo sansi, pa desi se da udjes u seriju kad te sanse promasujemo pa da kazes nemamo srece, ne ide nas, mi protiv krupe prvi ozbiljan sut uputili u 89 minuti, citavu drugu polusezonu igramo za qrac, nekako se provlacimo kad pobjedjujemo, sve to izgleda mlitavo, i nije dostojno naseg kluba. Dok drugi osvajaju trofeje mi filozofiramo kako je nekad bilo, zalosno..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 44 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija