Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 22, 2018 3:24 pm

ChWilla je napisao/la:
ned apr 22, 2018 3:15 pm
ni 20% problema kod nas nije što igra x, a ne igra y. ovaj sastav koji je igrao po svoj prilici jeste najbolji koji ima. problem je što četiri tekme u 12 dana igraju isti x, eto u jednoj su ubačena dva druga igrača. djeca, ne-djeca, eto jel napravio uslugu hajdareviću što igra svaku, ne može dijete da hoda, zaboravilo i ono što zna...
ja opet mislim suprotno. prevazno je ko, kada i koliko igra. ako to nije poslozeno pravedno onda
se generira nezadovoljstvo. nezadovostvo rusi atmosferu. nedostatak atmosfere rusi tim. ako nemas tim ne mozes pobjediti.

to se nama desilo.
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 22, 2018 3:28 pm

4 boda vise , 0-3 87. minut .....
 
Avatar
gavran
Postovi: 7545
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 22, 2018 3:31 pm

bogi je napisao/la:
ned apr 22, 2018 3:17 pm
Grbavica je napisao/la:
ned apr 22, 2018 3:15 pm
Volimo Zelju, al samo kad je prvi. Ako nije, ljubav je manja.
Nezadovoljni smo svojim zivotima pa nam dobro dodje ovdje da tu frustraciju istresemo. Lijep pozdrav.
O tome i pričam, ali ko će shvatiti...
Juce bi ih podavio sve ko zeceve,danas jedva cekam petak.
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 22, 2018 3:32 pm

ja to isto kažem. za sve je bilo mjesta i nije problem niko pojedinačno.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 22, 2018 3:40 pm

Amidza je napisao/la:
ned apr 22, 2018 2:29 pm
Lagano postaje deplasirana prica o Amaru. Vratice se Valter...nece. Zasto i kako vam i poluzvanicno potvrdi Vukotic u onom interviewu za klix, nekad prosle godine. A ja vam kazem, da postoje bolje alternative od Amara, i one bi se prizivale i plakali bi da se vrate. Amar se prosto priziva jer svi znaju da zna. Na stranu oni sto se kirju iza njega i prizivaju ga iz nekih licnih interesa.

Sta hocu da kazem, srz problema je sto u BiH nema trenerske struke, jednostavno je nema. Svi do jednog seoski treneri koji su fudbalski zaostali. Izuzetaka nema. Nema izuzetka da potvrdi pravilo. N-e-m-a. Imas samo par malkice boljih, koji uz logisticku podrsku (stela, stranka, sudija, premija) mogu doguzeljati do titule.
:palacgore:

Evo pogledah izvjestaj tek. Blagojevica moraju zadrzati kako znaju i umiju. Ramovic je bio dosta dobar takodjer. Ostalo, tanko.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 22, 2018 3:43 pm

u prvom dijelu smo rotirali, trazili ekipu. svi su nekako dobijali priliku i to se osjetilo kada je najvise trebalo. vezali smo nevjerovatne pobjede jer smo imali atmosferu, tim. svi su se osjecali podjednako vaznim.
u drugom dijelu nista od toga nismo imali. nezasluzeno, stalno su igrali novopridosli, malo ili nikako nismo rotirali. imali smo suspenzije. nastalo je nezadovoljstvo, nestala atmosfera izgubili smo tim....

da u bilo kojoj svlacionici nekog tima napravis anketu u kojoj ces traziti od igraca da anonimno sklope tim prema odredjenim parametrima garantujem da ce razlika u rezultatima biti max 5%. igraci medju sobom najbolje znaju koliko koji vrijedi na terenu.
ako kao poglavica pojebes tu vrstu hijerarhije imas ozbiljan problem.... Ado je po mom misljenu upravo pao na tome....
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 22, 2018 3:44 pm

bogi je napisao/la:
ned apr 22, 2018 3:17 pm
Grbavica je napisao/la:
ned apr 22, 2018 3:15 pm
Volimo Zelju, al samo kad je prvi. Ako nije, ljubav je manja.
Nezadovoljni smo svojim zivotima pa nam dobro dodje ovdje da tu frustraciju istresemo. Lijep pozdrav.
O tome i pričam, ali ko će shvatiti...
Ljubav se ne smije uslovljavati, odlican komentar obojice. Zalosno je da neko misli da 5KM-20KM koje daje za kartu, time dobija ekskluzivno pravo da psuje nekome nesto. Moze na tribinama, ovdje ne. Zeljo je Zeljo, uvijek turbulentno, uvijek emotivno i tako je uvijek bilo.

Jedini su mi gori oni koji koriste ovaj trenutak, a skrivaju se iza ledja Amara Osima, da bi neke svoje izmisljene bitke vodili, a dalje od Hrasnice nisu dobacili, niti ce.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 22, 2018 3:47 pm

u prvoj utakmici u krupi mi ih razvalimo s tim istim mehremićem. i on dobro odigra. ali nije mislio ni on ni drugi da će od sljedećih 12 igrati 11 ma kakve partije pružao...
gradi željo boli te *****
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 22, 2018 3:50 pm

Evo otrijeznio se i opet vjerujem da mogu do titule. Kakav sam ja hajvan mati mila
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 22, 2018 3:51 pm

on je tu bio solidan a ne dobar. a i ta ocjena njegove igre je dobrom dijelom plod dobrih igra onih u linijama ispred odbrane. slabo je sta on morao cistiti, stizati, krpiti, zatvarati, blokirati.....
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 22, 2018 3:53 pm

Vjerujem da velika vecina nas ovdje zaista, istinski voli Zelju i da nas boli svaki poraz. Ali, kada se smirimo, bude nam zao i jedva cekamo sljedecu utakmicu. Neko to podnosi ovako, neko onako, ali nas zaboli istinski i duboko. Ja cu uvijek vjerovati u titulu, u pobjedu, u lijepu igru, u gol u 95 minuti... Tako je to u ljubavi, ko nije patio, nije ni volio.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 22, 2018 3:55 pm

rodrigo87 je napisao/la:
ned apr 22, 2018 2:27 pm
MrRiccoli je napisao/la:
ned apr 22, 2018 2:20 pm
rodrigo87 je napisao/la:
ned apr 22, 2018 2:17 pm


ovi sto 4 kola do kraja na -3 i u finalu kupa pozivaju na sve moguce ostavke ;)
najlakse je napisati adzeme odlazi. sta cemo i da mu damo otkaz? koga dovesti? navala starih drugova koji su samo cekali ovaj trenutak.
Uprava me ne zanima dok sve u klubu funkcioniše, adzem me zanima jer u timu nista ne funkcioniše i od širokog se nadam otkazu za njega jer se vidjelo da gubi konce. Jesam li ja sad pasce sto mislim da Adzem nije trener za Želju i da treba dobiti otkaz
Nisam rekao da se odnosi samo na ovaj forum, iako ih i ovdje ima. Citam komentare po facebooku ljudi, na ulici slusam. Ne znam cemu toliki pesimizam? Oni sto su najvise pisali, da ne kazem smarali o duploj kruni, upisivali +7 do meca sa ustasama na Grbavici, sada su najglasniji u tjeranju. Jel mislite da Amar samo ceka da otkaz Adzem dobije da bi sjeo na klupu? Ako je tako neka sjedne, ali zapitajmo se onda, sta cemo onda kada ne bude Amara? Mentalitet je ono sto nas koci godinama, a nazalost, jos neko vrijeme to se promijeniti nece.
P.S ovi sto nece na Grbavicu dok je Adzem trener, ne moraju nikad dolaziti, bar dok klub gledaju kroz trenere i igrace ;)
Zašto bi Amar Osim bio jedino rješenje ja samo kažem da Adzem nije trener za Želju, a ko jeste ima sportski direktor i nek razmišlja i nek dovodi ja ću dati podršku svakom na početku ali kad vise ne ide onda je sve jasno.
 
neroazzuro
Postovi: 1896
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 22, 2018 3:56 pm

Recite da sam lud, ali ako mi njih dobijemo u petak, sve je moguće.
Nakon toga imamo haman iste protivnike i mi i zrinjski.
Jedino da ovaj naš Capello koliko, toliko otvori oči...
Zadnja izmjena: neroazzuro, dana/u ned apr 22, 2018 3:57 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
kremenko
Postovi: 1163
Pridružen/a: pon dec 19, 2016 10:34 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 22, 2018 3:56 pm

Amaru dati sportski segment u ruke. Ostali da mu budu vodonose. Od cistacice do Misimovica.
Svako jutro da mu dolaze na raport i pitaju sta mu treba i sta mogu uraditi za njega.
FK ŽELJEZNIČAR-LJUBAV RADNIČKE KLASE, KLUB NOSTALGIČARA I ROMANTIČARA
Ivica Osim: "Željo će živjeti zauvijek"
 
Avatar
Vrag
Postovi: 2005
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 22, 2018 3:59 pm

Grbavica je napisao/la:
ned apr 22, 2018 3:15 pm
Volimo Zelju, al samo kad je prvi. Ako nije, ljubav je manja.
Nezadovoljni smo svojim zivotima pa nam dobro dodje ovdje da tu frustraciju istresemo. Lijep pozdrav.
Jeste, sve si u pravu. Mi se bas nerviramo zato sto nas boli *****.

Kakva glupost, jbt.
 
Avatar
SirAlexFerguson
Postovi: 841
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 8:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 22, 2018 4:00 pm

U Bosni i Hercegovini lopta nije okrugla sto bi se reklo inace.. nemojte se nadati jer ce Zrinjski ako zapne kupiti. Nas ne mogu kupiti, SVE ostalo mogu i hoce...
:zeljeznicar1:

Ivica Osim : " Fudbal je dio nas, dio naše radosti, ponekad i tuge."
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 22, 2018 4:00 pm

Ja jedva cekam radove na terenu. Sad bi potpisao da prespavam do tad. Otici cu ja na svaku tekmu kao i do sad ali kod mene nema vise uzivancije i iscekivanja. Mene su ubili u pojam. Zgadili su mi se samo tako i Adzem a pogotovo one jade od igraca..

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk

Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
neroazzuro
Postovi: 1896
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 22, 2018 4:01 pm

kremenko je napisao/la:
ned apr 22, 2018 3:56 pm
Amaru dati sportski segment u ruke. Ostali da mu budu vodonose. Od cistacice do Misimovica.
Svako jutro da mu dolaze na raport i pitaju sta mu treba i sta mogu uraditi za njega.
Koji dio od ČOVJEK NEĆE ti i takvi kao ti ne razumijete??? Nemaš koga boljeg odvesti! Probao si s Kostićem, nije išlo i to je to. Jedino ostaje stati iza ovoga što imamo i kontinuirano ojačavati ekipu u nadi da ojačamo dovoljno da ovakve utakmice dobijamo redovno.
 
Avatar
kremenko
Postovi: 1163
Pridružen/a: pon dec 19, 2016 10:34 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 22, 2018 4:04 pm

neroazzuro je napisao/la:
ned apr 22, 2018 4:01 pm
kremenko je napisao/la:
ned apr 22, 2018 3:56 pm
Amaru dati sportski segment u ruke. Ostali da mu budu vodonose. Od cistacice do Misimovica.
Svako jutro da mu dolaze na raport i pitaju sta mu treba i sta mogu uraditi za njega.
Koji dio od ČOVJEK NEĆE ti i takvi kao ti ne razumijete??? Nemaš koga boljeg odvesti! Probao si s Kostićem, nije išlo i to je to. Jedino ostaje stati iza ovoga što imamo i kontinuirano ojačavati ekipu u nadi da ojačamo dovoljno da ovakve utakmice dobijamo redovno.
Ti znaš da neće?
Ako znaš, hajde reci zašto neće?
FK ŽELJEZNIČAR-LJUBAV RADNIČKE KLASE, KLUB NOSTALGIČARA I ROMANTIČARA
Ivica Osim: "Željo će živjeti zauvijek"
 
neroazzuro
Postovi: 1896
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 22, 2018 4:08 pm

Znam ali priča nije za foruma. Recimo samo da njegov stil rada nije kompatibilan sa sistemom na kojem naši u upravi insistiraju.
Jednostavno, nemaš boljeg izbora od Adžema i ovakvog kakav jeste. S drugim stvarima (rotacija) se slažem. Da su nam igrali Projic i Šaban mi juče ne bismo izgubili sigurno.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot], SamoNapad i 180 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija