Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
igla
Postovi: 3646
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 22, 2018 1:59 pm

Postoji sansa da ostvarimo ciljeve ako ovaj jos danas dobije otkaz. U 4 kola ne mogu skontat da li se radi ili ne radi o ublehi, pozitivan šok, a zaslužiće poštovanje sviju ako uzme što treba.

Rekao bih da ostave ispravljača grešaka, ali je previše tvrdoglav i ne vidim kako on može popravkti stvar. Sve loše na stranu, ono što mi trenutno igramo je i taktički loše.
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2920
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 22, 2018 2:03 pm

Koji ste vi glupani ovdje cast izuzecima.
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
Avatar
kremenko
Postovi: 1163
Pridružen/a: pon dec 19, 2016 10:34 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 22, 2018 2:06 pm

Danas gledajte kako će Široki razjebat Sarajevo kojem mi nismo mogli osutati po golu.
FK ŽELJEZNIČAR-LJUBAV RADNIČKE KLASE, KLUB NOSTALGIČARA I ROMANTIČARA
Ivica Osim: "Željo će živjeti zauvijek"
 
Edis Mulalic 1921
Postovi: 550
Pridružen/a: sub jun 24, 2017 12:40 am
Lokacija: South Side
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 22, 2018 2:08 pm

Jel ovo jos nije otkaz dobio???
Modus vivendi !
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 22, 2018 2:11 pm

avlami97 je napisao/la:
ned apr 22, 2018 11:51 am
Zeljo treba pratiti savremene trendove. I to je pokusao sa Kosticem. Sta se desilo? Nabavio opremu i krenuo sa novim nacinom rada, treninga, ponasanja...i onda samo dva igraca znaju uraditi vjezbe. Igraci ga ismijavaju, umjesto da postuju šefa, pa makar da je sve naopkao. To je stvar kucnog odgoja i vaspitanja. No, uprkos svemu moramo teziti savremenom. Kostic? Sta zna skijas!? Nas mentalitet ga je sjebao.

Možemo li ikada naučiti lekciju?

Sent from my HUAWEI G6-U10 using Tapatalk
Zato je Amar ono što jeste, pored svog njegovog znanja fudbalskog on je taj koji zna sa ovim barabama zna kako poništiti igrača čim ovaj počne da se diže i sili, to je pored njegovog fudbalskog znanja jedan veliki njegov adut i rezultat toga su rezultati koje ina
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 22, 2018 2:12 pm

pascad opet napadaju, ali neka ih.
dok god ima sanse, ne smijemo se predati.
idemo po duplu!
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 22, 2018 2:14 pm

rodrigo87 je napisao/la:
ned apr 22, 2018 2:12 pm
pascad opet napadaju, ali neka ih.
dok god ima sanse, ne smijemo se predati.
idemo po duplu!
Ko su pascad
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 22, 2018 2:17 pm

MrRiccoli je napisao/la:
ned apr 22, 2018 2:14 pm
rodrigo87 je napisao/la:
ned apr 22, 2018 2:12 pm
pascad opet napadaju, ali neka ih.
dok god ima sanse, ne smijemo se predati.
idemo po duplu!
Ko su pascad
ovi sto 4 kola do kraja na -3 i u finalu kupa pozivaju na sve moguce ostavke ;)
najlakse je napisati adzeme odlazi. sta cemo i da mu damo otkaz? koga dovesti? navala starih drugova koji su samo cekali ovaj trenutak.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 22, 2018 2:19 pm

godrina je napisao/la:
ned apr 22, 2018 1:53 pm
puno mi pricamo o mostarcima a realno i sami smo katastrofa
ne mogu oni dat te pare koje bi zadovoljile i siroki i pitare ako je njima vuna za evropu, znaci do nas je
pobjedi sve do kraja titula je nasa, ali koliko nas vjeruje da ovi levati mogu pobjedit 2 do kraja
ovom igrom slaven iz zivinica bi nas u najmanju ruku namucio
Ma ne moze niko garantovat pobjede sve do kraja. Ni mi ni Zrinjski.
Evo mucis se s Krupom, Radnikom...
Oni nisu spektakularno jaki, evo opet Radnika ne bi dobili da je bilo posteno. Kako onda da mi ocekujemo pobjedu i garantujemo nesto u takvom mecu.
Mada po mom misljenju opet, vise su zasluzili titulu od nas, iako su potanki i oni.
 
Edis Mulalic 1921
Postovi: 550
Pridružen/a: sub jun 24, 2017 12:40 am
Lokacija: South Side
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 22, 2018 2:20 pm

rodrigo87 je napisao/la:
ned apr 22, 2018 2:17 pm
MrRiccoli je napisao/la:
ned apr 22, 2018 2:14 pm
rodrigo87 je napisao/la:
ned apr 22, 2018 2:12 pm
pascad opet napadaju, ali neka ih.
dok god ima sanse, ne smijemo se predati.
idemo po duplu!
Ko su pascad
ovi sto 4 kola do kraja na -3 i u finalu kupa pozivaju na sve moguce ostavke ;)
najlakse je napisati adzeme odlazi. sta cemo i da mu damo otkaz? koga dovesti? navala starih drugova koji su samo cekali ovaj trenutak.
Uprava nema nikakve veze s ovim.Draze mi je da ne uzmemo trofej a da oni ostanu nego obrnuto naprimjer.Iskljucivi krivci su Adzem koji je kompas izhubio i igraci kojima je sujeta i licni interes ispred Zelje.Nemoj mijesat jabuke i kruske.Miske i nasa najbolja uprava na jednu stranu ove picke na drugu.
Modus vivendi !
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 22, 2018 2:20 pm

rodrigo87 je napisao/la:
ned apr 22, 2018 2:17 pm
MrRiccoli je napisao/la:
ned apr 22, 2018 2:14 pm
rodrigo87 je napisao/la:
ned apr 22, 2018 2:12 pm
pascad opet napadaju, ali neka ih.
dok god ima sanse, ne smijemo se predati.
idemo po duplu!
Ko su pascad
ovi sto 4 kola do kraja na -3 i u finalu kupa pozivaju na sve moguce ostavke ;)
najlakse je napisati adzeme odlazi. sta cemo i da mu damo otkaz? koga dovesti? navala starih drugova koji su samo cekali ovaj trenutak.
Uprava me ne zanima dok sve u klubu funkcioniše, adzem me zanima jer u timu nista ne funkcioniše i od širokog se nadam otkazu za njega jer se vidjelo da gubi konce. Jesam li ja sad pasce sto mislim da Adzem nije trener za Želju i da treba dobiti otkaz
 
neroazzuro
Postovi: 1912
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 22, 2018 2:20 pm

Kontam, mogul se ovi naši pede.ri ičim postidit?
Mislim, za ova zadnja dva mjeseca su zaslužili dobre batine zbog odnosa prema dresu ali nasilje nije odgovor.
Možda im udarit na obraz, valjda ima u njima imalo samopoštovanja.
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 22, 2018 2:20 pm

Stari drugovi su ti svim srcem uz Adzema, odavno, jer cim su vidjeli naznake da se gubi oni su bili 120% uz njega.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 22, 2018 2:22 pm

Najgori su ovi sto misle da Amar ceka da Adzem dobije otkaz.

Inace ja predlazem da ugasimo klub kada Amara vise ne bude, koji qurac da postojimo kad nam je samo jedan covjek garant uspjeha.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
kremenko
Postovi: 1163
Pridružen/a: pon dec 19, 2016 10:34 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 22, 2018 2:24 pm

Leon_Professional je napisao/la:
ned apr 22, 2018 2:19 pm
godrina je napisao/la:
ned apr 22, 2018 1:53 pm
puno mi pricamo o mostarcima a realno i sami smo katastrofa
ne mogu oni dat te pare koje bi zadovoljile i siroki i pitare ako je njima vuna za evropu, znaci do nas je
pobjedi sve do kraja titula je nasa, ali koliko nas vjeruje da ovi levati mogu pobjedit 2 do kraja
ovom igrom slaven iz zivinica bi nas u najmanju ruku namucio
Ma ne moze niko garantovat pobjede sve do kraja. Ni mi ni Zrinjski.
Evo mucis se s Krupom, Radnikom...
Oni nisu spektakularno jaki, evo opet Radnika ne bi dobili da je bilo posteno. Kako onda da mi ocekujemo pobjedu i garantujemo nesto u takvom mecu.
Mada po mom misljenju opet, vise su zasluzili titulu od nas, iako su potanki i oni.
Radnik se cijelo vrijeme branio.
2 poluvrijeme se 90% igrala viktorija ispred njihovog gola.
Crveni karton zasluzen. Čovjek zbog povrede napustio igru.
Bile su dvije sumnjive situacije pred oba gola kad su pali Peco na jednoj i Bilbija na drugoj. Sudija držao kriterij pa nije ništa svirao.
Ja bih volio da mi neko tacno pokaže gdje je Radnik oštećen.
Zrinjski zasluženo pobijedio. Nažalost.
U isto vrijeme, Na drugoj strani države, u Krupi mi ne možemo smislenu akciju napraviti
FK ŽELJEZNIČAR-LJUBAV RADNIČKE KLASE, KLUB NOSTALGIČARA I ROMANTIČARA
Ivica Osim: "Željo će živjeti zauvijek"
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 22, 2018 2:25 pm

Grbavica je napisao/la:
ned apr 22, 2018 1:50 pm
Uzmemo ih u petak i pobjedimo sve do kraja i titula je nasa. Nema tu puno mudrovanja.
Nije. U tom slucaju bi imali isti broj bodova, a Zrinjski je zbog medjusobnog omjera bolji. ( Uslov -da Zrinjski izgubi samo kod nas )
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 22, 2018 2:26 pm

× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 22, 2018 2:27 pm

MrRiccoli je napisao/la:
ned apr 22, 2018 2:20 pm
rodrigo87 je napisao/la:
ned apr 22, 2018 2:17 pm
MrRiccoli je napisao/la:
ned apr 22, 2018 2:14 pm


Ko su pascad
ovi sto 4 kola do kraja na -3 i u finalu kupa pozivaju na sve moguce ostavke ;)
najlakse je napisati adzeme odlazi. sta cemo i da mu damo otkaz? koga dovesti? navala starih drugova koji su samo cekali ovaj trenutak.
Uprava me ne zanima dok sve u klubu funkcioniše, adzem me zanima jer u timu nista ne funkcioniše i od širokog se nadam otkazu za njega jer se vidjelo da gubi konce. Jesam li ja sad pasce sto mislim da Adzem nije trener za Želju i da treba dobiti otkaz
Nisam rekao da se odnosi samo na ovaj forum, iako ih i ovdje ima. Citam komentare po facebooku ljudi, na ulici slusam. Ne znam cemu toliki pesimizam? Oni sto su najvise pisali, da ne kazem smarali o duploj kruni, upisivali +7 do meca sa ustasama na Grbavici, sada su najglasniji u tjeranju. Jel mislite da Amar samo ceka da otkaz Adzem dobije da bi sjeo na klupu? Ako je tako neka sjedne, ali zapitajmo se onda, sta cemo onda kada ne bude Amara? Mentalitet je ono sto nas koci godinama, a nazalost, jos neko vrijeme to se promijeniti nece.
P.S ovi sto nece na Grbavicu dok je Adzem trener, ne moraju nikad dolaziti, bar dok klub gledaju kroz trenere i igrace ;)
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 22, 2018 2:27 pm

Elegant je napisao/la:
ned apr 22, 2018 2:22 pm
Najgori su ovi sto misle da Amar ceka da Adzem dobije otkaz.

Inace ja predlazem da ugasimo klub kada Amara vise ne bude, koji qurac da postojimo kad nam je samo jedan covjek garant uspjeha.
A mi očekujemo rezultate sa mulalicem kosticem adzemom i sličnim. ŽELJO nije klub na kojem se treneri mogu učiti tom poslu i tačka. Najveća greška je tjeranje slavke pred sezonu već ga je trebalo otjerati na kraju sezone i dovesti trenera, a ne trenera da bi rekli da ga imamo. Koga će dovesti ako Adzema otjeraju ko je taj ko moze spasiti mene ne zanima ima sportski direktor koji ima platu i nek on razmišlja jer ako ne moze sta ce nam
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 22, 2018 2:29 pm

Lagano postaje deplasirana prica o Amaru. Vratice se Valter...nece. Zasto i kako vam i poluzvanicno potvrdi Vukotic u onom interviewu za klix, nekad prosle godine. A ja vam kazem, da postoje bolje alternative od Amara, i one bi se prizivale i plakali bi da se vrate. Amar se prosto priziva jer svi znaju da zna. Na stranu oni sto se kirju iza njega i prizivaju ga iz nekih licnih interesa.

Sta hocu da kazem, srz problema je sto u BiH nema trenerske struke, jednostavno je nema. Svi do jednog seoski treneri koji su fudbalski zaostali. Izuzetaka nema. Nema izuzetka da potvrdi pravilo. N-e-m-a. Imas samo par malkice boljih, koji uz logisticku podrsku (stela, stranka, sudija, premija) mogu doguzeljati do titule.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 322 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija