Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Dr. Adzem
Postovi: 2157
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:27 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 22, 2018 1:28 pm

Ma sve je moguce sa ovom ekipom nikad ne znas na cemu si. Nismo toliko daleko od titule zato se treba nadati i vise ne smijemo niti jedan kiks napravit nego svaku do kraja izginut
Cuva Bog Zelju svog!
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 22, 2018 1:29 pm

ChWilla je napisao/la:
igla je napisao/la:
ned apr 22, 2018 1:23 pm
Šok terapija je potrebna, ove Adzem ne moze vratiti. Sa novim trenerom sam siguran da moženo do titule.

I nemam nikakvih interesa pa ovoliko navaljujem, slobodno vratite moje postove i vidjecete da sam pricao o kontinuitetu, ali ovaj je u zadnjih par ligaških utakmica pokazao i dokazao da je pizda.

Znamo šta je sa Slavkom bilo, ali on je bar dobijao tekme, zasro u zadnja 3 kola rezultatski, i to pod sumnjivim, "legenda" okolnostima.
ja nikakvu razliku ne vidim. dobijao je dok je dobijao isto kao i ovaj, zasro je isto kao i ovaj.
Dobro, pored svoje tvrdoglavosti i gresaka, Slavko je imalo legende i Gonul Kahvesi kontra sebe.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
BlueSide
Postovi: 445
Pridružen/a: pon maj 15, 2017 11:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 22, 2018 1:29 pm

Sinisa je najbolji primjer da se moze kad se hoce..a nisu oni manje kvalitetni od Sinise ili Zajmovica koji ima sigurno ima 3 puta manju platu od mnogih..
" Ako u Želji neces teziti ka izvrsnosti onda ne trebas biti u Želji "
S.M
 
Avatar
godrina
Postovi: 1421
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 22, 2018 1:30 pm

kad smo mi zijanili titulu prosle godine na onaj nacin, mogu to i lazni mostarci sa legendom bekricem na celu
jedini nas problem je sto nam je prvih 11 izmoreno izjeba.no, dvojica suspendovana a ovih 4-5 na klupi nisu igrali 30 minuta u kontinuitetu
ja ne znam bil mogli dobit slaven iz zivinica sad, osim ako se bas ne zainate ali ne vjerujem im bas
uvjek uz tebe i ti to dobro znas, tebe volim ja za tebe navijam :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
boro elcic: igrac ne smije trcat direktno na gol protivnika jer time opstruise igru i ugrozava njenu regularnost
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 22, 2018 1:30 pm

šta je tačno bilo, ja ne znam. napisao bi svugdje gdje mogu i rekao svugdje gdje mogu da znam. ali centar "željovaca" koji zbog uprave navijaju da željo gubi postoji jednako i danas.
gradi željo boli te *****
 
ANamelessGhoul
Postovi: 1735
Pridružen/a: pon avg 15, 2016 1:34 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 22, 2018 1:30 pm

Vidim neki se jos tituli nadaju, a picke na terenu nisu u stanju potrcati i sanse stvoriti za 4 utakmice 😂😂😂
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 22, 2018 1:31 pm

Ko zna ?
Po meni niko nije trener za nas u ovoj ligi, svi ce po istoj matrici popadati, svejedno je bio tu Zizovic, Sablic, Marinkovic, isti bi nas scenarij docekao, jer nema tu covjeka da je steucan do te mjere da ima 5-6 sistema i rjesenje za svaku situaciju, da zna sa ovim mahalcima, i da ima petlju da se nosi s pritiskom velikog kluba i duple krune.
Meni je npr cudno sto su Odovic, Edis, Slavko i Adzem svi redom imali sjajne serije kada smo izgledali fkt superiorno i da se dizemo iz pepela, ali svi su redom pali kad je najbitnije, sami sebi skrate roster, ogranice se na 13-14 igraca, igra odjednom totalno nenastane, uvuce se neki hinjaluk i nemir u svlacionicu, trener pogubi konce, a mi cupamo kose na kraju svake sezone. Kostic je jedini izuzetak, on je jedini u startu pokazao da je ubleha.
Imali smo dakle sve profile trenera, Odu dokazanog domaceg trenera za lijepu igru, Edisa motivatora, Kostica mladog modernog stranca, Slavku trenera starog kova koji gaji cvrst fudbal i igru na rezultat, Adzema mladog domaceg trenera koji zna raditi s mladim igracima.
Al ispadose svi da se tako izrazim "lafo" treneri, prvi lafo zna uvest posjed i igru kratkih pasova, drugi lafo zna emotivno voditi ekipu, treci lafo zna moderne metode, cetvrti lafo zna spremiti ekipu i igrati na rezultat, peti lafo zna sa mladim.
Sve su to lafo treneri, a jedan je lafac, i dusa me boli sto bez njega izgleda na sportskom planu ne mozemo nista, to je bas bijedno i jadno da je samo jedan covjek u stanju u nesto vise od 20 odigranih sezona u stanju selektovati i ustrojiti igrace, uvesti stistem i osvajati titule.

Otkaz Adzemu nista nece donijeti, ako cemo dati otkaz samo eto da bi nesto uradili onda pravimo jos jedan korak unazad, ako ne mogu Amara docest ostavi Adzema, iskesiraj za jos bolje igrace i to je to..
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 22, 2018 1:32 pm

ChWilla je napisao/la:
ned apr 22, 2018 1:30 pm
šta je tačno bilo, ja ne znam. napisao bi svugdje gdje mogu i rekao svugdje gdje mogu da znam. ali centar "željovaca" koji zbog uprave navijaju da željo gubi postoji jednako i danas.
A taj je centar svim srcem i dusom bio uz Adzema prije nekoliko kola, kad je bio momenat da se ne bude. Sto li Boze...
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
SanMan
Postovi: 1226
Pridružen/a: sri feb 24, 2016 6:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 22, 2018 1:38 pm

Sarajevo danas pobjedi ŠB, uključi se za borbu za treće mjesto. Mi u petak Zrinjskog.
Kup zijanimo i "natjeramo" Sarajevo i ŠB da se bore za treće mjesto, tj. ozbiljno igraju sa Zrinjskim, sa nama će svakako poginuti.
Nek im bod otkinu opet sve u našim nogama/glavama.
Osvajanjem kupa dobijamo pehar ali umanjujemo bar 30% šanse za titulu
 
teatrale36
Postovi: 1144
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 22, 2018 1:39 pm

kvalitet je napisao/la:
ned apr 22, 2018 1:20 pm
Amidza je napisao/la:
ned apr 22, 2018 1:16 pm
Neka ostane do kraja i pozanje sto je posijao. Zasluzio je, itekako. Neka mu do bubrga udje penis HSK, vrh je vec unutra. Taman da imamo vremena traziti pravog strucnjaka. U ovakvom momentu je takvog nemoguce dovesti. Ionako je titula izgubljena, ne treba zavaljivati nasljednika i zuriti s izborom. Dovedemo li sada nekoga ishitreno, taj je bivsi u oktobru, pa jovo nanovo. Nije tjeran kad je trebalo, sad nema vise smisla.
Možda i jeste tako kao što kažeš. Neka ostane sad, ali odmah nakon posljednjeg kola mora biti bivši.
Samo nek povede Mehremića i onog ko ga je izabrao i doveo u Zelju!
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 22, 2018 1:43 pm

Volio bi da mi navijaci imamo drugaciji mentalitet da u petak napunimo Grbavicu, ovako jako bitna utakmica pred produzeni vikend pred prvi maj bojim se da ce biti 4-5 milja ako ne i gore. Isto tako u srijedu na kup utakmici gdje nam je kljucno sta uradimo u prvoj utakmici.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

ned apr 22, 2018 1:45 pm

Zeljo je napisao/la:
Grbavica je napisao/la:
ned apr 22, 2018 1:19 pm
Samo treba tjerati
Zasto bi ga ostavili?
Samo treba tjerati
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 22, 2018 1:47 pm

godrina je napisao/la:
ned apr 22, 2018 1:30 pm
kad smo mi zijanili titulu prosle godine na onaj nacin, mogu to i lazni mostarci sa legendom bekricem na celu
jedini nas problem je sto nam je prvih 11 izmoreno izjeba.no, dvojica suspendovana a ovih 4-5 na klupi nisu igrali 30 minuta u kontinuitetu
ja ne znam bil mogli dobit slaven iz zivinica sad, osim ako se bas ne zainate ali ne vjerujem im bas
Ma gotovo je.
Kod njih nema spletkarenja, a i oni nece dopustiti da zijane vec nesto dobiveno.
Poklopit ce nesto.
Evo jucer nisu mogli Radnika pa su sudiju. Zizovic se zalio na kraju, ali Boze moj, kad se zavrsi sezona oni ce biti prvaci a niko nece govoriti o sudiji.
http://sport.ske.ba/zizovic-protiv-neki ... mo-boriti/

Mozda neka nada ima da je to neki drugi klub ispred nas i da igra igru kao Zrinjski. Eh tad bi znatno vece sanse za nas bile, ali ipak to je Zrinjski.
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 22, 2018 1:50 pm

Uzmemo ih u petak i pobjedimo sve do kraja i titula je nasa. Nema tu puno mudrovanja.
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 22, 2018 1:51 pm

Rekao sam i ja to, al kolko je realno da dobijemo Sirokog vani...

Al ne bi me cudilo da se vratimo u igru i da nas zadnje kolo opet popisaju. :D
 
Avatar
godrina
Postovi: 1421
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 22, 2018 1:53 pm

puno mi pricamo o mostarcima a realno i sami smo katastrofa
ne mogu oni dat te pare koje bi zadovoljile i siroki i pitare ako je njima vuna za evropu, znaci do nas je
pobjedi sve do kraja titula je nasa, ali koliko nas vjeruje da ovi levati mogu pobjedit 2 do kraja
ovom igrom slaven iz zivinica bi nas u najmanju ruku namucio
uvjek uz tebe i ti to dobro znas, tebe volim ja za tebe navijam :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
boro elcic: igrac ne smije trcat direktno na gol protivnika jer time opstruise igru i ugrozava njenu regularnost
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 22, 2018 1:54 pm

Ma sve je moguce. Koga Zeljo moze iznenaditi onda ga ne prati redovno :D
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 22, 2018 1:54 pm

Pa s obzirom na to sta su nam sve priredili, uopste me ne bi iznenadilo da dobijemo Zrinjski, pa protiv jednog Radnika npr. ne pogledamo na gol. Cak mi je to izgledniji scenario nego nesto sto ima smisla i logike.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 22, 2018 1:57 pm

Mehremicu ***** li ti pleme seljacko i onome ko te doveo!
fol, ko sam ja da Adzemu oponiram, kao on zna. debilu uhljupski.
omladina nam trune na klupi radi raznoraznih Mehremicá u timu a radi omladine si dobio i poziciju i podrsku.
od vrsnog napadaca kojem si dao zadacu 15 golova do kraja si napravio kolija koji po terenu ganja igrace poput ovaca, od stopera pravis bekove koji trebaju probijati, od termindjija pravis fudbalere i jos nas pravis budalama. imamo jednog krilnog igraca u rosteru. preskupi bek nam grije klupu...
stavi jos Vranjesa na gol pa mozda bude bolje.
zamjenio pozicije Zecu i Zakaricu i to je to od taktike koju smo vidjeli za trideset kola.
kontam on zna, nas je, pa podrska, pa bodrenje....

izvedi igrace danas malo u Muzej pa prosetajte i slikajte se. opustite se... pritisak je golem.

i ko jos jednom odvede ekipu u Tursku na zimske pripreme nek se jebe odmah...
mrs na Igman stoko sminkerska!!!
valjao Igman onom Zelji, onoj Zvezdi onom Dinamu a ne valja ovom Zelji!!!
njima je izgleda plavo proljece pocelo i zavrsilo u Turskoj.

nabijem vas na ***** sve redom izuzev omladine. njima sve halalim i cestitam im na stpljenju koje pokazuju cekajuci svoju priliku pored Mehremica, Hadzica, Bogicevica, Kajkuta, Projica...
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Avatar
Mirek11
Postovi: 1147
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 22, 2018 1:58 pm

staaarinavijac je napisao/la:
ned apr 22, 2018 1:14 pm
AKO
uprava želi ili smatra da imamo makar neke teoretske šanse da osvojimo titulu ,odnosno da trebamo pokušati uzeti istu , onda bi trebala odmah imenovati novog trenera.Problem je što se uvijek podsjećalo kako nemamo dovoljno novca da dovedemo KVALITETNOG trenera ( i sportskog stručnjaka i pedagoga u istoj osobi ) , mada ... evo imamo sada lovu od GS ...
S druge strane , ako je uprava odustala od ovogodišnje titule , onda treba pokušati da nađe mladog ali perspektivnog trenera , bilo odakle , koji bi nakon finala KUP-a počeo polako da stvara tim za pretkola EL i narednu sezonu ...

I to bi bilo to ...
Sto ne bi probali sa Mesom ove preostale utakmice, uslov ako osvoji sta i popravi igru dogovarati ugovor za narednu sezonu. Trebalo bi da je u dobrim odnosima sa nasim, neka pomogne.
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 316 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija