Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Izlija
Moderator
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 22, 2018 2:59 am

Jedna riječ sve ovo opisuje





Amaterizam
イビチャ・オシム
 
Avatar
Izlija
Moderator
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 22, 2018 3:10 am

Ležim i buljim u zid, glava mi puca, milion misli u glavi se vrti, j*ebem u miša pa da su ovi naši igrači od kamena neki bi damar u sebi imali da ih sve ovi boli kao nas. Ja da sam na čelu sportskog segmenta bilo bi bolje i ne mogu da shvatim kako ljudi koji su cijeli svoj život u sportu ovako loše rade, nisam trenirao fudbal ali jesam košarku i mogu povući paralelu u dodirnim tačkama pa uvidjeti greške koje se prave. Jednistavno dolazim do zaključka da su amateri i da oni ne znaju za bolje i to svi redom u sportskom dijelu kluba od struke do igrača.
イビチャ・オシム
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 22, 2018 3:21 am

Nisu igrači krivi ba !!!
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Izlija
Moderator
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 22, 2018 3:36 am

Svi redom brate plavi, da oni podrede svoj život svojoj profesiji i da imaju sportski mentalitet njihov performans bi bio daleko bolji, to im je posao i životni poziv pa ako im stručnjaci iz kluba ne daju dovoljnu sportsku naobrazbu trebali bi sami da je traže, da plaćaju dodatne trenere, da samostalno unapređuju svoje vještine i da napreduju u svojoj profesiji.
イビチャ・オシム
 
Avatar
fcz
Postovi: 4128
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 22, 2018 3:48 am

Hoce li proci ova gorcina ikad u picku materinu. Godinu za godinom gubiti sezonu ko najveci luzeri dok oni preuzimaju potpunu vlast u nasem fudbalu...

Ja jos jedino u ovu upravu imam neku nadu. Ako i oni sami sebi jamu iskopaju kao Adzem onda ne znam sta ce biti s nama. Trznite se ljudi Boziji, ne moze se vise gurati s amaterskom ekipom pa makar obezbijedili budzet od 50 miliona i ne znam ti ni ja sta. Kako ce ti ekipu voditi Adzem koji se vec "dokazao" u prvom mandatu (ili prije njega ona dva glupana Mulalic i Slavko) zajedno s nekakvim Dzaficem i Karicem. Onda dovedu nekakvog atleticara da ih fizicki spremi, koji klub je taj prije spremao, kakve su mu reference? Kaze nece da se mijesaju struci u rad - ama mijesaj se! Nemoj mu govoriti ko ce mu igrati beka a ko krilo, ali mu disi za vratom, a ne cekaj da sve potone pa da onda on na kraju podnese izvjestaj o svom radu. Sport je ovo, potrebne su pravovremene reakcije. Ne tretiraj igrace kao gospodu i ne daj im previse slobode - stavi mu hiljadu klauzula u ugovore i ako ti trener kaze da mu sere ili seta po terenu deri ga po dzepu dok ne prokrvari! Ko ne prihvati uslove koje pred njega stavis ne potpisuj s njim pa makar bio vanbracno dijete Pelea i Maradone. Fali zica, fali osjecaj, znanje i iskustvo u izgradnji tima; pravog, pravcatog tima koji radi za jedan cilj.

Rovite, cupajte, otimajte, radite sta znate da nam i iduca sezona ne bude krah i blamaza kao ova ili ona prije nje jer odosmo u tri lijepe materine. Nemojte postavljati dvanaest ciljeva i sesnaest strategija za iducu godinu, vec samo jedan jedini, cilj kojem ce biti podredjena svaka marka i svaki sat rada svakog zaposlenika kluba - taj cilj mora biti titula.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
Izlija
Moderator
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 22, 2018 4:39 am

Željo je Željo, čak i sa svim ovim mahanama o kojim mi diskutujemo opet smo u vrhu ove države i toliko smo jaki da moraju da namještaju utakmice, kupuju sudije, komitete, "navijače", novinare.. da bi bili u mogućnosti da nas ugroze i uz sve to opet nas se svi boje. Klub kao klub polahko raste, napreduje u svakom segmentu pa i onom sportskom iako je tu napredak teško primjetan jer izostaju rezultati, daleko je još od pravog ali se i to nazire polahko. Ja vjerujem da nas malo dijeli od potpunog uspijeha a to je nekako sve blizu a nikako da se poklopi, sport u cijeloj državi je amaterski pa tako i fudbal, još je fudbal i dobar ako ga poredimo sa ostalim sportovima a opet je daleko od onog što bi trebalo da je normalno. Evo ne mogu da zaspem nikako i cijelu noć razmišljam kako da pomognem klubu da napreduje, nije prva a ni posljednja neprospavana noć zbog Želje, u ove sitne sate još mi pada na pamet jedna misao: dali struka i naši fudbaleri ovako sjede do sitnih sati i traže rješenja i izlaz iz dubioze u koju su nas sve bacili ili mirno spavaju kao da se jučerašnji dan nije ni desio.
イビチャ・オシム
 
Avatar
Ujko
Prijatelj foruma
Postovi: 1195
Pridružen/a: ned jul 02, 2017 9:54 pm
Lokacija: tijelo u Canadi dusa u Dolini cupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 22, 2018 5:17 am

Ko ne zna da pati, taj ne zna da voli...Gore glave, braco moja draga, ako mislite da je ovo bol, samo pomislite
kroz sta je isla moja generacija...Ispali smo iz prve lige, borili se za povratak, a, onda nas je nas jedini konku-
rent, Dinamo iz Vinkovaca, razvalio sa 3:0 ! Nije tada bilo interneta, nije bilo foruma, svu nasu patnju, bol i ra-
zocarenje morali smo dijeliti druzeci se medjusobno, dajuci jedan drugom i snagu i volju da idemo dalje i da jos
jace volimo svog Zelju ! I uspjeli smo !!!!!! Gore glave, braco moja draga, nasa ljubav prema Zelji jaca je od sve-
ga, nije smak svijeta, izgubili smo, pa sta...Nista jos nije gotovo i bez obzira da li cemo ili necemo osvojiti bilo ko-
ji trofej, da li cemo biti na vrhu ili na dnu, hocemo li pobjedjivati ili gubiti, mi moramo i hocemo ostati dostojanstve-
ni, ponosni i svjesni jedne cinjenice : MI SMO ZELJINI , ZELJO JE NAS !!!!!!! Neka crknu dusmani, iz inata, iz po-
nosa, svi kao jedan, uvijek cemo stajati uspravno i prkosno !!!! ZEEEEEEEEEEEEELJOOOOOOOOOOOOO !!!
:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Iz ljubavi prema tradiciji, plavo - bijeli za zivot cijeli !
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23656
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 22, 2018 7:50 am

PratimsamoPlave je napisao/la:
sub apr 21, 2018 11:07 pm
storm_raider je napisao/la:
sub apr 21, 2018 10:28 pm
PratimsamoPlave je napisao/la:
sub apr 21, 2018 10:23 pm


Trebao si ga davno banovat i jos par njih. Dosta igraci sto su nas izjebali , jos ovo da trpimo.
Nije lobotomija,ali bas konj,neorijatelj moras biti i ovo pisat.
Oni su tamo kao branili Adzema sve u nadanju losim rezultatima , da bi mogli pljuvar koga nego upravu. Slicne stvari se i ovde desavaju.
Sve su to navijaci naseg Zelje i umjesto da osudjujemo, trebamo dizati savjest o vrijednostima kluba. Ne zelim da dozvolim da lako gubimo navijace ovdje na forumu, svi su jednako bitni, a razocarani smo svi.

E, sada. Ima li iko ovdje da vjeruje i dalje u titulu ili u Kup?

Vezano za igru danas: odron, veliko razocarenje. Nije nam Krupa kriva, niti Zrinjski ako ih je premirao. Sami smo krivi sebi.
Bitno je napisati pa makar , ali napisati uprava nevalja.
Izvini ali kao obicni navijac gledam ovako prosle godine istok i izgubljena titula znas i sam kako ali drugo mjesto.
Ove teren,gs najavljuje se i krov na istoku,uredjenje sjevera,kontrole ulaza. Finale kupa i jos titula nije izgubljena,plus si promovisao par omladinaca. Znaci da sve izgubis i pogledaas uradjeno ne mozes js nazvati neuspjesnom koliko god to neko htio priznati. Uradjeno je vise u dvije godine nego od 96te.
Titula fali , ali reci za upravu "**** rezultate" moze neko zlonamjeran.
Prosle godine na zimu dovedeni Muhamed Musa igrac Basaksehira,Zakaric,Crnov,Zeba.
Ove godine Stojan Vranjes,Andrej Modic,Hadzic,Mehremic. Ispunjavaju skoro sve zelje trenera , pripreme ovse onde. Sve imaju , Krupa moze sanjati o tome. I kao upravu boli k za rezultate...
Kod nas u sportu treba imati jos nesto o tome necu. Jer ne znam , i mi smo titule osvajali da li smo mutili ? Zasto prizivate Amara ako je osvajao mucenjem, onda i ovi neka pocnu "kupovat". Nemojte ga vrijedjat . Amar Osim je dokaz da se moze i bez namjestanja samo se mora znati trenerski posao.
Koliko su pojedinci licemjerni da likuju za Bekrica. I njega postujem , ali fuj za zadnji period.
Sutra da Amar dodje izmisljali bi da mu ne daju,zato sto je njima interes funkcije i posla u Zelji.
Ispade problem postenja, posteno ili nikako.
Priznali ili ne , mene jede nepravda . Od 11 ekipa, 8 minimalno je draze da Zrinski osvoji. Krupa prije 7 dana nije zeljela centar da predje , a ne da zabije dva gola. Ne jede mene sto nas ne pustaju, nego me jedu igraci. Kako ne vide , ***** im sve pa poginit picke za dres za Zelju. Kako ne vide da odigrajj polusezonu dobru da ce otici u solidnu ligu u Evropi.
Tako je, bravo.

Mada opet, mi smo sami sebi krivi. Krupa je prije 7 dana protiv Zrinjskog igrala sa 7 juniora, protiv nas je najjaci sastav na terenu. OK, njihovo pravo i mozemo pricali je li dzentlementski i je li fer, ali ko te pita... pobjedi kako znas i umijes.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
alombardo
Postovi: 992
Pridružen/a: pet sep 02, 2016 9:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 22, 2018 7:50 am

Ujko je napisao/la:
ned apr 22, 2018 5:17 am
Ko ne zna da pati, taj ne zna da voli...Gore glave, braco moja draga, ako mislite da je ovo bol, samo pomislite
kroz sta je isla moja generacija...Ispali smo iz prve lige, borili se za povratak, a, onda nas je nas jedini konku-
rent, Dinamo iz Vinkovaca, razvalio sa 3:0 ! Nije tada bilo interneta, nije bilo foruma, svu nasu patnju, bol i ra-
zocarenje morali smo dijeliti druzeci se medjusobno, dajuci jedan drugom i snagu i volju da idemo dalje i da jos
jace volimo svog Zelju ! I uspjeli smo !!!!!! Gore glave, braco moja draga, nasa ljubav prema Zelji jaca je od sve-
ga, nije smak svijeta, izgubili smo, pa sta...Nista jos nije gotovo i bez obzira da li cemo ili necemo osvojiti bilo ko-
ji trofej, da li cemo biti na vrhu ili na dnu, hocemo li pobjedjivati ili gubiti, mi moramo i hocemo ostati dostojanstve-
ni, ponosni i svjesni jedne cinjenice : MI SMO ZELJINI , ZELJO JE NAS !!!!!!! Neka crknu dusmani, iz inata, iz po-
nosa, svi kao jedan, uvijek cemo stajati uspravno i prkosno !!!! ZEEEEEEEEEEEEELJOOOOOOOOOOOOO !!!
:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Tako je oko moje
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23656
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 22, 2018 8:09 am

Ujko je napisao/la:
ned apr 22, 2018 5:17 am
Ko ne zna da pati, taj ne zna da voli...Gore glave, braco moja draga, ako mislite da je ovo bol, samo pomislite
kroz sta je isla moja generacija...Ispali smo iz prve lige, borili se za povratak, a, onda nas je nas jedini konku-
rent, Dinamo iz Vinkovaca, razvalio sa 3:0 ! Nije tada bilo interneta, nije bilo foruma, svu nasu patnju, bol i ra-
zocarenje morali smo dijeliti druzeci se medjusobno, dajuci jedan drugom i snagu i volju da idemo dalje i da jos
jace volimo svog Zelju ! I uspjeli smo !!!!!! Gore glave, braco moja draga, nasa ljubav prema Zelji jaca je od sve-
ga, nije smak svijeta, izgubili smo, pa sta...Nista jos nije gotovo i bez obzira da li cemo ili necemo osvojiti bilo ko-
ji trofej, da li cemo biti na vrhu ili na dnu, hocemo li pobjedjivati ili gubiti, mi moramo i hocemo ostati dostojanstve-
ni, ponosni i svjesni jedne cinjenice : MI SMO ZELJINI , ZELJO JE NAS !!!!!!! Neka crknu dusmani, iz inata, iz po-
nosa, svi kao jedan, uvijek cemo stajati uspravno i prkosno !!!! ZEEEEEEEEEEEEELJOOOOOOOOOOOOO !!!
:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
:zeljeznicar1:

Ovdje je problem u treneru, koliko u igracima. Mozes ti dovesti nekog vrhunskog strucnjaka, ali igraci to ne mogu ispostovati, jer su ograniceni. I Amar je svojevremeno kukao o tome. Moramo imati igrace koji mogu neke zamisli iznijeti, ili makar davati 120% posto sebe da nadoknade svoj nekvalitet. Sa Adzemom, Slavkom, Edisom, da imamo 11 igraca koji imaju mentaltet S. Stevanovica, Graovca, pa ako hocete i Zajmovica, prosetali bi se igom. Nama trebaju karakteri prevashodno, profesionalci, pa tek onda kvalitetni igraci. Potreban nam je mentalitet pobjednika, bez obzira na stanje na tribinama. Ciro je to znao i na tu kartu, pored svog neupitnog znanja, je mnogo toga i uradio. A mi, Balkanci smo takvi, srcani. Sistem i profesionalizam nam tesko padaju. Igramo na fazon, fol, inspiraciju, zato je Ciro sa Balkancima najvise uspjeha i imao uvijek. Ne trazite europskog trenera, mi sistem ne prihvatamo, odbijamo kao tumor. Doveli smo bili Kostica koji je dosao sa zapadnjackm metodama i desio se klasicni sukob kultura. Sinergija tu ne postoji. Manji je problem u trenerima, koliko je problem u tome da su balkanski igraci amateri. A, talentovaniji su od vecine zapadnjackih, pa kada usvoje sistem i rade po njemu postaju svjetske zvijezde (Dzeko, Pjanic, Modric, Mandzukic,...) Kada ne usvoje sistem, igraju po Balkanu, eventualno nekoj slabijoj ekipi na Zapadu ili srednje-slabijoj na Istoku, ili u Maleziji budu najbolji strijelci lige. Mentalitet je takav, pogresan, reaktivan, ad-hoc, u cijeloj naciji, a pateticne emocije nam bolje sjedaju. Vidi se to i po komentarima ovdje. Zeljo se voli i Zeljina filozofija se zivi. Idemo zajedno, do kraja!!!
:zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
godrina
Postovi: 1421
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 22, 2018 8:14 am

sad ce se Adzem izdignut iz pepela, sve zajeb.at i klepit titulu :D
ono ima neke sanse za to, samo sto se nasa igra mora 200% okrenut
uvjek uz tebe i ti to dobro znas, tebe volim ja za tebe navijam :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
boro elcic: igrac ne smije trcat direktno na gol protivnika jer time opstruise igru i ugrozava njenu regularnost
 
Norsborg
Postovi: 306
Pridružen/a: pet jul 14, 2017 10:36 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 22, 2018 8:31 am

Amidza je napisao/la:
ned apr 22, 2018 12:20 am
Ja stvarno ne znam je li Adzem ovo sve zaista ne vidi, ili vidi a ne zna kako da rijesi pa se pravi lud. Ne shvatam ga. Nije to sad, nego traje i traje i traje, a on nista. Kako, zasto...
Šta on može vidjeti,on NE ZNA.
Ustajem i prvo šta gledam je da vidim da li je Adžem bivši.Tužno.
 
Norsborg
Postovi: 306
Pridružen/a: pet jul 14, 2017 10:36 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 22, 2018 8:42 am

Ko god brani Adžema,predlažem da on vodi ekipu do kraja prvenstva.
Radi samo ono što i on.
Gubio ili vodio,u 70.minuti izvuci Voju a ubaci Kajkuta.U 80.minuti
izvuci Blagojevića ubaci Ramovića.U 88.minuti izvuci ili Zakarića
ili Zajmovića i ubaci Žerića.I onda daješ izjavu"nisam zadovoljan ima
mnogo toga za popraviti".A jednom reci da smo mi "metropola".
Sa ,po meni najširim rosterom Adžem koristi 14 igrača.
Igra isti sistem i kada vodimo i kada gubimo.
Jučer mijenja špica za špica a isto je uradio i u Mostaru kada se trebao
čuvati rezultat.
Druge ekipe,a to je mogao barem pročitati,da drugi treneri kada gube
prelaze na igru da trojicom nazad.
Ali ne,Adžem NE ZNA.i to je to.
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 22, 2018 8:46 am

Yebem vam najdraze !
 
alombardo
Postovi: 992
Pridružen/a: pet sep 02, 2016 9:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 22, 2018 9:01 am

Hahah sto su se probudili misevi kad je zeljo dobijao nigdje ih necete razbojnici
 
alombardo
Postovi: 992
Pridružen/a: pet sep 02, 2016 9:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 22, 2018 9:05 am

PODRSKA DO KRAJA a sada mi je jaanije ono setkanje rumene picke protiv pitara kod penala, pogledajte samo, **** li mu mentor porod usta
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 22, 2018 9:18 am

Sve je gotovo, titulu necemo i ne mozemo osvojiti. Ne pada mi na pamet opet se ponadati.
Prosle godine sam do poslijednje utakmice i poslijednje sekunde vjerovao da ce se desiti cudo. Ove godine necu..

P I C K E
Odlazak Stanica i dolazak Vranjesa je izgleda prekretnica. Jasno je da je nesto drugacije u ekipi od pocetka proljetnog dijela. Pri tome smo zbog nekoga koga ocigledno boli ku.rac u drugi plan gurnili drugog najboljeg igraca iz jesenjeg dijela kao i najveceg talenta unazad nekoliko godina. Tako bar kazu..

Ako je ovo sve sto Papac zna, alal mu ku.rac.

JADOVI JADNI, MI ZIVIMO ZA TAJ ZELJEZNICAR OD KOJEG VI ZIVITE, A I DALJE NE POKAZUJETE BI TRUNKE VOLJE NI HTIJENJA DA JEDNOM U ZIVOTU URADITE NESTO OD SVOG BIJEDNOG ZIVOTA. PONASATE SE KAO DA STE ONOG GORE ZA MUDA UHVATILI, A ZAPRAVO CETE OSTATI UPISANI KAO NAJVECI LUZERI KOJI NISU DALJE DOBACILI OD POSLIJEDNJE LIGE NA SVIJETU.

Najdraze vam yebem !
 
Avatar
Eric Cantona
Postovi: 1277
Pridružen/a: pon jan 30, 2017 7:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 22, 2018 9:19 am

BIČE ŽELJO OPET ŠAMPION :titula:
:zeljeznicar1:
 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 22, 2018 9:27 am

Jos nije otisao? Sta se ceka vise?
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.
 
Avatar
kremenko
Postovi: 1163
Pridružen/a: pon dec 19, 2016 10:34 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 22, 2018 9:29 am

Da Bog da mi osvojili duplu, ali Adžem mora ići. Ne smije ni kadete voditi, napravit će debile od djece
FK ŽELJEZNIČAR-LJUBAV RADNIČKE KLASE, KLUB NOSTALGIČARA I ROMANTIČARA
Ivica Osim: "Željo će živjeti zauvijek"

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 102 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija