Ako ste iz USA/Kanade, uclanite se u grupu Manijaci-USA/CANADA: https://www.facebook.com/groups/357188808007960/

Moderatori/ce: jovanmaksimovic,storm_raider,boccaccio,Omar500,Izlija,Hurmasica

Kako biste ocijenili ovu sezonu?

1
Nema glasova.
2
4 (10%)
3
12 (31%)
4
21 (54%)
5
2 (5%)

Ukupno glasova: 39

storm_raider
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 22, 2018 8:09 am

Ujko je napisao/la:
ned apr 22, 2018 5:17 am
Ko ne zna da pati, taj ne zna da voli...Gore glave, braco moja draga, ako mislite da je ovo bol, samo pomislite
kroz sta je isla moja generacija...Ispali smo iz prve lige, borili se za povratak, a, onda nas je nas jedini konku-
rent, Dinamo iz Vinkovaca, razvalio sa 3:0 ! Nije tada bilo interneta, nije bilo foruma, svu nasu patnju, bol i ra-
zocarenje morali smo dijeliti druzeci se medjusobno, dajuci jedan drugom i snagu i volju da idemo dalje i da jos
jace volimo svog Zelju ! I uspjeli smo !!!!!! Gore glave, braco moja draga, nasa ljubav prema Zelji jaca je od sve-
ga, nije smak svijeta, izgubili smo, pa sta...Nista jos nije gotovo i bez obzira da li cemo ili necemo osvojiti bilo ko-
ji trofej, da li cemo biti na vrhu ili na dnu, hocemo li pobjedjivati ili gubiti, mi moramo i hocemo ostati dostojanstve-
ni, ponosni i svjesni jedne cinjenice : MI SMO ZELJINI , ZELJO JE NAS !!!!!!! Neka crknu dusmani, iz inata, iz po-
nosa, svi kao jedan, uvijek cemo stajati uspravno i prkosno !!!! ZEEEEEEEEEEEEELJOOOOOOOOOOOOO !!!
:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
:zeljeznicar1:

Ovdje je problem u treneru, koliko u igracima. Mozes ti dovesti nekog vrhunskog strucnjaka, ali igraci to ne mogu ispostovati, jer su ograniceni. I Amar je svojevremeno kukao o tome. Moramo imati igrace koji mogu neke zamisli iznijeti, ili makar davati 120% posto sebe da nadoknade svoj nekvalitet. Sa Adzemom, Slavkom, Edisom, da imamo 11 igraca koji imaju mentaltet S. Stevanovica, Graovca, pa ako hocete i Zajmovica, prosetali bi se igom. Nama trebaju karakteri prevashodno, profesionalci, pa tek onda kvalitetni igraci. Potreban nam je mentalitet pobjednika, bez obzira na stanje na tribinama. Ciro je to znao i na tu kartu, pored svog neupitnog znanja, je mnogo toga i uradio. A mi, Balkanci smo takvi, srcani. Sistem i profesionalizam nam tesko padaju. Igramo na fazon, fol, inspiraciju, zato je Ciro sa Balkancima najvise uspjeha i imao uvijek. Ne trazite europskog trenera, mi sistem ne prihvatamo, odbijamo kao tumor. Doveli smo bili Kostica koji je dosao sa zapadnjackm metodama i desio se klasicni sukob kultura. Sinergija tu ne postoji. Manji je problem u trenerima, koliko je problem u tome da su balkanski igraci amateri. A, talentovaniji su od vecine zapadnjackih, pa kada usvoje sistem i rade po njemu postaju svjetske zvijezde (Dzeko, Pjanic, Modric, Mandzukic,...) Kada ne usvoje sistem, igraju po Balkanu, eventualno nekoj slabijoj ekipi na Zapadu ili srednje-slabijoj na Istoku, ili u Maleziji budu najbolji strijelci lige. Mentalitet je takav, pogresan, reaktivan, ad-hoc, u cijeloj naciji, a pateticne emocije nam bolje sjedaju. Vidi se to i po komentarima ovdje. Zeljo se voli i Zeljina filozofija se zivi. Idemo zajedno, do kraja!!!
:zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Ljubavi sto te rodi, klasa radnicka...

godrina
Kontakt:

ned apr 22, 2018 8:14 am

sad ce se Adzem izdignut iz pepela, sve zajeb.at i klepit titulu :D
ono ima neke sanse za to, samo sto se nasa igra mora 200% okrenut
uvjek uz tebe i ti to dobro znas, tebe volim ja za tebe navijam :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
boro elcic: igrac ne smije trcat direktno na gol protivnika jer time opstruise igru i ugrozava njenu regularnost

Norsborg
Kontakt:

ned apr 22, 2018 8:31 am

Amidza je napisao/la:
ned apr 22, 2018 12:20 am
Ja stvarno ne znam je li Adzem ovo sve zaista ne vidi, ili vidi a ne zna kako da rijesi pa se pravi lud. Ne shvatam ga. Nije to sad, nego traje i traje i traje, a on nista. Kako, zasto...
Šta on može vidjeti,on NE ZNA.
Ustajem i prvo šta gledam je da vidim da li je Adžem bivši.Tužno.

Norsborg
Kontakt:

ned apr 22, 2018 8:42 am

Ko god brani Adžema,predlažem da on vodi ekipu do kraja prvenstva.
Radi samo ono što i on.
Gubio ili vodio,u 70.minuti izvuci Voju a ubaci Kajkuta.U 80.minuti
izvuci Blagojevića ubaci Ramovića.U 88.minuti izvuci ili Zakarića
ili Zajmovića i ubaci Žerića.I onda daješ izjavu"nisam zadovoljan ima
mnogo toga za popraviti".A jednom reci da smo mi "metropola".
Sa ,po meni najširim rosterom Adžem koristi 14 igrača.
Igra isti sistem i kada vodimo i kada gubimo.
Jučer mijenja špica za špica a isto je uradio i u Mostaru kada se trebao
čuvati rezultat.
Druge ekipe,a to je mogao barem pročitati,da drugi treneri kada gube
prelaze na igru da trojicom nazad.
Ali ne,Adžem NE ZNA.i to je to.

Ajzea
Kontakt:

ned apr 22, 2018 8:46 am

Yebem vam najdraze !

alombardo
Kontakt:
Status: Online

ned apr 22, 2018 9:01 am

Hahah sto su se probudili misevi kad je zeljo dobijao nigdje ih necete razbojnici

alombardo
Kontakt:
Status: Online

ned apr 22, 2018 9:05 am

PODRSKA DO KRAJA a sada mi je jaanije ono setkanje rumene picke protiv pitara kod penala, pogledajte samo, **** li mu mentor porod usta

Ajzea
Kontakt:

ned apr 22, 2018 9:18 am

Sve je gotovo, titulu necemo i ne mozemo osvojiti. Ne pada mi na pamet opet se ponadati.
Prosle godine sam do poslijednje utakmice i poslijednje sekunde vjerovao da ce se desiti cudo. Ove godine necu..

P I C K E
Odlazak Stanica i dolazak Vranjesa je izgleda prekretnica. Jasno je da je nesto drugacije u ekipi od pocetka proljetnog dijela. Pri tome smo zbog nekoga koga ocigledno boli ku.rac u drugi plan gurnili drugog najboljeg igraca iz jesenjeg dijela kao i najveceg talenta unazad nekoliko godina. Tako bar kazu..

Ako je ovo sve sto Papac zna, alal mu ku.rac.

JADOVI JADNI, MI ZIVIMO ZA TAJ ZELJEZNICAR OD KOJEG VI ZIVITE, A I DALJE NE POKAZUJETE BI TRUNKE VOLJE NI HTIJENJA DA JEDNOM U ZIVOTU URADITE NESTO OD SVOG BIJEDNOG ZIVOTA. PONASATE SE KAO DA STE ONOG GORE ZA MUDA UHVATILI, A ZAPRAVO CETE OSTATI UPISANI KAO NAJVECI LUZERI KOJI NISU DALJE DOBACILI OD POSLIJEDNJE LIGE NA SVIJETU.

Najdraze vam yebem !

Eric Cantona
Kontakt:

ned apr 22, 2018 9:19 am

BIČE ŽELJO OPET ŠAMPION :titula:
:zeljeznicar1:
Na treningu se ''osvajaju'' bodovi, a na utakmicu samo odeš i pokupiš ih.

Zeljo
Kontakt:

ned apr 22, 2018 9:27 am

Jos nije otisao? Sta se ceka vise?

kremenko
Kontakt:

ned apr 22, 2018 9:29 am

Da Bog da mi osvojili duplu, ali Adžem mora ići. Ne smije ni kadete voditi, napravit će debile od djece
FK ŽELJEZNIČAR-LJUBAV RADNIČKE KLASE, KLUB NOSTALGIČARA I ROMANTIČARA
Ivica Osim: "Željo će živjeti zauvijek"

sahmat
Kontakt:

ned apr 22, 2018 9:34 am

Kad kaže "nije naš dan, ništa nam nije išlo" čovjek bi rekao pogodio 3 stative, 4 prečke, 2x igrač izbacio sa linije, 5x golman odbranio nemoguće, a ustvari 3 puta ošutali prema golu Krupe.. Nadam se da je bivši, ne mogu više da gledam onu njegovu napaćenu facu, da izvodi isti statav već 4 tekmu u nizu, a vjerujem da će i protiv Zrinjskog isti tim da (ne) igra.

Ali jebi ga, sami smo krivi ovo što pratimo, bit će Željo ponovo najjači!!! :zeljeznicar1:
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

IGRAJTE PI*KE ZA BOJE PLAVE !

cikazubo
Kontakt:

ned apr 22, 2018 9:38 am

kremenko je napisao/la:
Da Bog da mi osvojili duplu, ali Adžem mora ići. Ne smije ni kadete voditi, napravit će debile od djece
Debile od djece koji ce dogurat do Atletica.
Stvarno se pretjeruje.

blueheart
Kontakt:

ned apr 22, 2018 9:39 am

Sve nas Ado ljuti sa istim stvarima. Izmjene se rade po nekom njemu poznatom šablonu, ne može nikako biti isto kada vodimo 3-0 i kad gubimo 2-0 na strani i kad gubimo na Grbavici. Kad protivnik protiv nas igra bunker ili kad nas napadne.... Kod nas je uvijek isto sto je ne izvodivo u praksi. Kakvu crnu prevagu može donijeti sam kajkut u napadu kad on moze samo neki otpad u petercu zabiti nakon kornera. Sve ono što smo imali u kasnu jesen, na proljeće nismo imali osim na momente. Morao je više mjenjati i formacije i igrače jer se vidjelo odavno da ne znamo protiv ekipa koje igraju disciplinovano nazad...
Drzava Zeljo

storm_raider
Kontakt:

ned apr 22, 2018 9:43 am

kremenko je napisao/la:
Ne pretjerujte, eto napravio je debile od ovih juniora.
Ljubavi sto te rodi, klasa radnicka...

Ajzea
Kontakt:

ned apr 22, 2018 9:47 am

Lahko je njima, oni ce danas do SCCa otici i kupiti jos jedne uske, izderane hlace sto se pruzaju do pola potkoljenice. Sta mi da radimo, sve im yebem !?

cikazubo
Kontakt:

ned apr 22, 2018 9:48 am

Vi ko da pratite ligu gdje su treneri Pochettino, Guardiola, Conte itd.
Pa yebemu i Baka rotira vazda isto, npr vodio ili gubio ulazi Bekric zadnjih 15 minuta svaku utakmicu.
Nije stvar u trenerima jer su svi neobrazovani, zaostali i bezmudasi !
Prevaga je u igracima, karakteru i sampionskom mentalitetu.
Ovi iz zrinjskog duplo vise gore za utakmicu od nasih, duplo se vise raduju, slave, tuguju, povezuju s tribinama, deru, galame, bore, napadaju sudiju, tuku, trce, igraju jedan za drugog.
E tu ti ne moze pomoc ni trener, ni para ni kazna, TIM se najteze gradi, a mi ga izgradit necemo sa stalnim rotacijama trenera, sa igracima sumnjivog kvaliteta, sa nekim mini ratovima u svlacionici svake godine, sa gubljenjem svakog kapitalca na kraju sezone itd..

sahmat
Kontakt:

ned apr 22, 2018 9:48 am

storm_raider je napisao/la:
kremenko je napisao/la:
Debil je mala riječ, žao mi Hajdarevića gledam jučer dodaje igraču Krupe, jedva trči od umora, a još više mi Šabana žao, momak sjedi na klupi, a komotno može igrati u duplo jacoj ligi.
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

IGRAJTE PI*KE ZA BOJE PLAVE !

Ajzea
Kontakt:

ned apr 22, 2018 9:50 am

storm_raider je napisao/la:
kremenko je napisao/la:
Unistava li ih? Unistava li najboljeg medju njima?

kremenko
Kontakt:

ned apr 22, 2018 9:51 am

Važnije je sta ce biti od te djece sa 30 godina nego sa 18. Nije ih on doveo do Atletica,nego Omer. Da ih je on vodio mozda Atletica ne bi ni vidjeli. Ma ne možda, ne bi sigurno
FK ŽELJEZNIČAR-LJUBAV RADNIČKE KLASE, KLUB NOSTALGIČARA I ROMANTIČARA
Ivica Osim: "Željo će živjeti zauvijek"

Trenutno korisnika/ca: alombardo, azbaha, igla, kvalitet i 37 gostiju.

Prijava  •  Registracija