Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 21, 2018 11:28 pm

šta znači podrediti. nešto tu promiče, nešto se ne shvata (ne, ne znam ni ja šta) i promicalo bi i da se ne radi stadion. pa tebi je stadion dobio jedno četiri tekme prošle godine...
gradi željo boli te *****
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 21, 2018 11:29 pm

fcz je napisao/la:
sub apr 21, 2018 11:23 pm
P.S. Hiljaditi put - ne znate sta je sve u odnosu Amara i Misketa/uprave i nemojte vise o tome. A i jebes sve ako ne mozemo biti prvaci bez njega.
A ko to zna kakav je njihov odnos ? Bolje pitanje ko zeli da plasira da postoji sukob zbog kojeg on kao ne zeli da dođe ?

Također, niko ne zna ni da li je bilo kakvih kontakata prije ili sada, niti zeli li Amar da dođe sve i da ga ovi hoce.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 21, 2018 11:31 pm

ChWilla je napisao/la: šta znači podrediti. nešto tu promiče, nešto se ne shvata (ne, ne znam ni ja šta) i promicalo bi i da se ne radi stadion. pa tebi je stadion dobio jedno četiri tekme prošle godine...
Ja mislim da to nije ni priblizno kompleksno koliko se mozda cini: stvar je u strucnom stabu. Govorim i o ovom, i proslom, i pretproslom...ljudi ne znaju. Ako neces da premiras, kupujes, stelis, moras imati ekipu koja je 10-20% bolja od ostalih i strucni stab koji je za 50-60% bolji od svih ostalih. Ako to nemas vrtices se u krug.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 21, 2018 11:36 pm

Podmazat se trebalo.
Svi problemi riješeni.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 21, 2018 11:37 pm

Meni nije jasno kako ljudi ne kontaju, imali smo u blizoj proslosti trenere kojima je Zeljo uglavnom ili prvi klub u profesionalnoj trenerskoj karijeri ili vrh u trenerskoj karijeri(Sablja,Adzem, Slavko, Kostic itd). I godinama ponavljamo te iste greske. Nikad nismo doveli nekoga ko ima nesto iza sebe, nekoga ko je priblizan kvalitet kao sto je bio Amar Osim. Isti problem i na lijevom beku, poslije Kvesica nismo imali normalnog lijevog beka. I onda neko kaze nije kraj, nema predaje, mozemo mi to, pretvorit cemo se u Bayern evo vec od sutra. Pravimo ogromne greske u izboru trenera a nadamo se kao boljim rezultatima..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 21, 2018 11:40 pm

Amidza je napisao/la:
sub apr 21, 2018 11:31 pm
ChWilla je napisao/la: šta znači podrediti. nešto tu promiče, nešto se ne shvata (ne, ne znam ni ja šta) i promicalo bi i da se ne radi stadion. pa tebi je stadion dobio jedno četiri tekme prošle godine...
Ja mislim da to nije ni priblizno kompleksno koliko se mozda cini: stvar je u strucnom stabu. Govorim i o ovom, i proslom, i pretproslom...ljudi ne znaju. Ako neces da premiras, kupujes, stelis, moras imati ekipu koja je 10-20% bolja od ostalih i strucni stab koji je za 50-60% bolji od svih ostalih. Ako to nemas vrtices se u krug.
Ovo je tacno 100%. Ako zelis da radis posteno, onda moras toliko biti bolji od ostalih u igrackom kadru, i u strucnom stabu. Jedini trener iz ove lige, koji ja mislim da ima kvalitet jeste Goran Sablic iz Sirokog. Zna da stvori igru i biljezi rezultate sa veoma skromnim igrackim kadrom, gdje se bazira na vlastite igrace. Isto tako Siroki je odlicno igrao u Evropskim utakmicama sa njim. Igrali su bolje nego mi sa Petrovicem. Normalno, Amar je Amar. Ali ako on nije realna opcija, mislim da bi Sablic mogao biti dobro rijesenje.
 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 21, 2018 11:41 pm

pa i budala zna sta je problem Amar-Uprava
uprava jednostavno hoce da se trener pita samo za teren i sportski segment, a Amar bi naravno htio da se mijesa i u plate igraca, bonuse, karantin, hotele, mjesto priprema itd itd sto je po meni i normalno jer trener najbolje zna sta odgovara igracima

i po meni druga stvar koja ne ide u prilog dolaska Amara je ta sto bi Amar recimo titulu prosle godine zavrsio jednostavnim premiranjem jednog od protivnika zrinjskog, i mi bi sad imali titulu, a to ova uprava ne dozvoljava iako je to normalno u svijetu fudbala, ili eventualno bi se dogovorio 3 za 3 sa krupom ili tako neku mandju sto svi rade, a nasi glume postenjacine dok se zrinjskom svi saginju...

nadam se da ce uprava i Amar naci zajednicki jezik
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 21, 2018 11:44 pm

LeBlue je napisao/la:
sub apr 21, 2018 11:40 pm
Amidza je napisao/la:
sub apr 21, 2018 11:31 pm
ChWilla je napisao/la: šta znači podrediti. nešto tu promiče, nešto se ne shvata (ne, ne znam ni ja šta) i promicalo bi i da se ne radi stadion. pa tebi je stadion dobio jedno četiri tekme prošle godine...
Ja mislim da to nije ni priblizno kompleksno koliko se mozda cini: stvar je u strucnom stabu. Govorim i o ovom, i proslom, i pretproslom...ljudi ne znaju. Ako neces da premiras, kupujes, stelis, moras imati ekipu koja je 10-20% bolja od ostalih i strucni stab koji je za 50-60% bolji od svih ostalih. Ako to nemas vrtices se u krug.
Ovo je tacno 100%. Ako zelis da radis posteno, onda moras toliko biti bolji od ostalih u igrackom kadru, i u strucnom stabu. Jedini trener iz ove lige, koji ja mislim da ima kvalitet jeste Goran Sablic iz Sirokog. Zna da stvori igru i biljezi rezultate sa veoma skromnim igrackim kadrom, gdje se bazira na vlastite igrace. Isto tako Siroki je odlicno igrao u Evropskim utakmicama sa njim. Igrali su bolje nego mi sa Petrovicem. Normalno, Amar je Amar. Ali ako on nije realna opcija, mislim da bi Sablic mogao biti dobro rijesenje.
Ne znam...meni on ne ulijeva povjerenje. Cini mi se kao neko ko moze raditi s mladim igracima, u miru i bez pritiska, izvuci nesto iz njih. I on se ipak jos uci. Pizde navijaci Sirokog iz slicnih razloga kao mi s Adzemom. Da je bolji od bh prosjeka - jeste, i to dobro, moderniji puno. Da je toliki macak da je sposoban uzeti titulu bez zaledjine - ne vjerujem.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 21, 2018 11:46 pm

Amidza je napisao/la:
sub apr 21, 2018 11:44 pm
LeBlue je napisao/la:
sub apr 21, 2018 11:40 pm
Amidza je napisao/la:
sub apr 21, 2018 11:31 pm


Ja mislim da to nije ni priblizno kompleksno koliko se mozda cini: stvar je u strucnom stabu. Govorim i o ovom, i proslom, i pretproslom...ljudi ne znaju. Ako neces da premiras, kupujes, stelis, moras imati ekipu koja je 10-20% bolja od ostalih i strucni stab koji je za 50-60% bolji od svih ostalih. Ako to nemas vrtices se u krug.
Ovo je tacno 100%. Ako zelis da radis posteno, onda moras toliko biti bolji od ostalih u igrackom kadru, i u strucnom stabu. Jedini trener iz ove lige, koji ja mislim da ima kvalitet jeste Goran Sablic iz Sirokog. Zna da stvori igru i biljezi rezultate sa veoma skromnim igrackim kadrom, gdje se bazira na vlastite igrace. Isto tako Siroki je odlicno igrao u Evropskim utakmicama sa njim. Igrali su bolje nego mi sa Petrovicem. Normalno, Amar je Amar. Ali ako on nije realna opcija, mislim da bi Sablic mogao biti dobro rijesenje.
Ne znam...meni on ne ulijeva povjerenje. Cini mi se kao neko ko moze raditi s mladim igracima, u miru i bez pritiska, izvuci nesto iz njih. I on se ipak jos uci. Pizde navijaci Sirokog iz slicnih razloga kao mi s Adzemom. Da je bolji od bh prosjeka - jeste, i to dobro, moderniji puno. Da je toliki macak da je sposoban uzeti titulu bez zaledjine - ne vjerujem.
Slazem se, ali pogledaj na fond igraca Sirokog, a pogledaj nas. Ovo se isto odnosi na igrace koji su dovedeni kao Ubiparip i Vranjes, a isto omladinski pogon gdje isto imamo veci potencijal.
 
Avatar
Vrag
Postovi: 2005
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 21, 2018 11:49 pm

ponosannavas je napisao/la:
uto apr 17, 2018 4:56 pm
Vrag je napisao/la:
ned apr 15, 2018 10:04 pm
Titula ide Zrinjskom, a Adzem je jos prije 2 kola dobiti nogu. Jos jedna sezona potrosena. A Zrinjski ce poslije Evrope.bito jos jaci
Neltih slučajno na ovaj post od prije dva dana. Što je potrošena? Nije još gotova sezona. Što bi bio poslije Evrope još jači. TO pričamo tri godine a Zrinjski non stop u par deka sa svima samo zatvaraju tekme koje ne mogu dobiti i sa kojima izlaze iz krize a mi ne. Ovdje neki pričaju kako je ova sezona preloma jer se veća lova dobija u Evropi. ništa to nije veće što može drastično uticati na odnos snagau BiH. I sljedće godine ako je osvojiš i budeš znao iskoristiti pare moći ćeš napraviti iskorak. Od ove sezone svaka je takva. Nije to samo u ovoj sezoni da prvak ima dvije tekme u Evropi sigurne.
Potrosena je. Treba ti "nova" ekipa, treba ti trener. Prelomna je, Zrinjskom to nista ne treba. Oni imaju sistem. Mi nemamo nista. Mi svaku sezonu od 0. Oni samo naprave neki mali upgrade. Smijesni smo
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 21, 2018 11:53 pm

@LeBlue to se slazem, ova je ekipa kakva je god objektivno, barem na papiru, jaca za 10-20% od druge najbolje. Kad ne kupujes nista, i kad imas trenera koji je cini gorom, onda to na ovo sto sad imamo izadje. Za Sablica bi rekao da bi kod nas zavrsio kao Petrovic. Neko ko bi dosao iz manjeg kluba, gdje su ocekivanja manja i atmosfera puno zdravija, u veci, i ne vjerujem da bi se snasao.
Zadnja izmjena: Amidza, dana/u sub apr 21, 2018 11:54 pm, ukupno mijenjano 1 put.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 21, 2018 11:54 pm

Laku noc ljudi, sabura, sutra vedrije glave razmisljati pa cemo vidjeti sta nosi ovaj naredni period.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Edis Mulalic 1921
Postovi: 550
Pridružen/a: sub jun 24, 2017 12:40 am
Lokacija: South Side
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 21, 2018 11:59 pm

Adzeme odlazi.
Igrajte picke za boje plave.
Adzeme odlazi.
Modus vivendi !
 
Avatar
Vortex
Postovi: 580
Pridružen/a: pet maj 12, 2017 11:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 21, 2018 11:59 pm

Svima je valjda jasno da je titula izgubljena. Teoretski postoje šanse da osvojimo kup mada u praksi vrlo vrlo teško.Imao sam danas neki osjećaj da neće ispastii dobro.Igrači još prije utakmice nekakvi bezlični, bezvoljni, na tribini nas nikad manje u Krupi, tačno je mirisalo na kiks. Na terenu je to jako loše izgledalo a i neka pravo loša atmosfera i među igračima, ne znam tačno šta je u pitanju al osjetilo se baš. Koliko samo šetanja po terenu, nezalaganja. Ma užas. Apsolutno mi je postalo svejedno šta će se dešavati u budućnosti.
 
Edis Mulalic 1921
Postovi: 550
Pridružen/a: sub jun 24, 2017 12:40 am
Lokacija: South Side
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 22, 2018 12:02 am

Adzeme odlazi.Ako ne smjene Adzema i ovo malo sanse za titulu ce nestati.Nemojte sad biti strpljvi s trenerima kad prije niste bili.Smjenite ga odmah ujutru, sve je konce pogubio.
I da , igrajte picke za boje plave.
Modus vivendi !
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 22, 2018 12:02 am

Vortex je napisao/la:
sub apr 21, 2018 11:59 pm
Svima je valjda jasno da je titula izgubljena. Teoretski postoje šanse da osvojimo kup mada u praksi vrlo vrlo teško.Imao sam danas neki osjećaj da neće ispastii dobro.Igrači još prije utakmice nekakvi bezlični, bezvoljni, na tribini nas nikad manje u Krupi, tačno je mirisalo na kiks. Na terenu je to jako loše izgledalo a i neka pravo loša atmosfera i među igračima, ne znam tačno šta je u pitanju al osjetilo se baš. Koliko samo šetanja po terenu, nezalaganja. Ma užas. Apsolutno mi je postalo svejedno šta će se dešavati u budućnosti.
Ma proći će sve ovo brate moj..
Ići ćemo mi na finale kupa.
Kup je naš i kraj priče!
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
kremenko
Postovi: 1163
Pridružen/a: pon dec 19, 2016 10:34 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 22, 2018 12:03 am

Nekima očito treba da Zrinjski otvori oči na sred Grbavice :roll:
Mijenjaj ga Misimovicu! Još večeras!
Debil ne zna rokadu napraviti, ne zna za galamiti, usmjeriti igrača, pokazati sta treba uraditi. Ista ekipa, iste izmjene, sve isto mazgo tvrdoglava.
Prst na bradu i bleji. Nosite ga iz kluba u 3 pm.
Zadnja izmjena: kremenko, dana/u ned apr 22, 2018 12:08 am, ukupno mijenjano 2 puta.
FK ŽELJEZNIČAR-LJUBAV RADNIČKE KLASE, KLUB NOSTALGIČARA I ROMANTIČARA
Ivica Osim: "Željo će živjeti zauvijek"
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 22, 2018 12:04 am

http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=73&t=687

ko hoće, ima želje, snage da glasa bujrum
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 22, 2018 12:05 am

Ne zamjeram ja vise nista njima. Zamjeram sebi sto vrtim neku divlju matematiku u glavi i jos se nadam tituli. Nesto debil racuna. a mi ne mozemo na go pogledati zadnje 3 ligaske utakmice. Nema od ovog nista. I Kup nam je upitan, a poslije ovog danas nikakva mi nije satisfkacija. Necu ba da slavim 2. mjesto, necu da se navikavam na poraze, dajte vise tu titulu.

Kae onaj levat imali smo danas los dan hahahahahahahah. Imamo mi lose proljece s tobom, tvrdoglava neznalice. Odlazi sam ako obraza imas. I ovi nadjredjeni ne znam sta cekaju sa otkazom, ne bi meni ovaj vise treninga s ekipom uradio.
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3559
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 22, 2018 12:06 am

Celo nesto malo... Ostali jad i cemer...

Samo nek se nesto desi sutra... Samo nek se nesto desi...

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 215 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija