Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 21, 2018 8:06 pm

Bez tima , nema pobjeda shvatite. Mesi je los u Barseloni ako nema pomoci od 10 igraca.
Nama fali tim , traziti greske kod pojedinaca je besmisleno. Oni su kao ekipa propali.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 21, 2018 8:06 pm

ovo je situacija u kojoj sta god da uradis sigurno ces kiksati. takve su okolnosti. takav trenutak u vremenu.
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 21, 2018 8:07 pm

Ako se neke pozitivne stvari mogu izdvojiti iz ovih zadnjih utakmica, onda bi to bilo da je Zajmovic ogroman potencijal i da je trenutno nase najbolje krilo, iako to nije, te da Osmankovic odlicno igra, pojeo je Fajica i Ahmetovica u zracnim duelima i ima vise samopouzdanja kada je sa loptom, iako naravno to nije njegova jaca strana, iako zna odlicno uputiti loptu.

Hajdarevic je pregorio, ne vjerujem sta mu je Adzem uradio. Sabanadzovic je u deset minuta protiv Slobode pokazao kako se fenomenalno nosi sa njihovim mesarima. Ojacao u duelu, pun samopouzdanja, nije se sakrivao.
Vranjes se ponasa kao tinejdzer sa igralista, kada pocne sutati sa trideset metara, ranio bi se. Ne radi se to iz ocaja, nego kada su druge okolnosti na terenu.

@PratimsamoPlave
apsolutno se slazem. vise je razloga zasto smo ostali bez tima.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
Schwarz
Postovi: 157
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 21, 2018 8:07 pm

Evo krenem nesto napisati, al ne mogu od huje.Ma bolje nista ni pisati.Da je kako moguce da se samo prespava do 21.maja.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge."
 
Avatar
Mirek11
Postovi: 1147
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 21, 2018 8:10 pm

Ekipi, igracima pa i nama navijacima treba pozitivan sok, novi trener bi to sigurno donio. Neko ko je autoritet, iskusan. Ja mislim da kvaliteta ima u 20 igraca koje imamo, samo to treba znati balansitati, iskoristiti ...
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 21, 2018 8:10 pm

Vala mi ni kup ne treba, koji ce mi kuracc...
Adzeme, ako volis Zelju ko sto ga i ja volim, odstupices. Ja kada vidim da nemam snage da navijam, izmaknem se od kopa, stanem sa strane ili na istok i ne smetam onom ko hoce da navija. Dajemo pare za sve ovo , ginemo, da bi ti svoj ego zadovoljio. Hvala tebi na svemu, ali fataj se ti djece i vodi jebenog dzafica sa sobom i jebenog karica molim te. Nije ovo Adzeme los dan, ovo je lose proljece. Hajdarevic izgubio sve zbog umora, a Anel na klupi zaboravio kako izgleda igrati pola sata. Za Mehremica da ne govorim, dovoljno sam danas izgrijesio se da ocekujem da veceras poginem negdje, hladno.. Moj Adzeme, ili ti ili ja...
A ja se hladim od foruma sigurno, do daljnjeg...
 
Bosanski lonac
Postovi: 525
Pridružen/a: ned avg 21, 2016 11:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 21, 2018 8:11 pm

Poraz. Poniženje. Katastrofa. Užas.
Sve ukazuje na prošlogodišnji scenarij.

Ne znam kako dalje, ali ja se još nadam duploj. Možda sam ja samo nepopravljivi optimista i sanjar. Ali, šta nam drugo preostaje. Iz tog sna se i rodio naš Željo.
Nadam se da ćemo svi uspjeti da se samomotivišemo i do kraja svako na svoj način pokušamo pobijediti sve ove negativne sile vlastite i vanjske koje su se urotile protiv nas.
Sa Željom do groba, života mi moga!!
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 21, 2018 8:12 pm

cipiripi je napisao/la:
sub apr 21, 2018 8:01 pm
Ljudi dragi doveli smo trenera Kostica, trenera koji je radio vani, trenera koji je uveo neke nove metode i treninge, trenera koii je sa 4 napadaca napao Sarajevo na Grbavici, ali te metode nisu valjale nasim igracima pa ga smjenise. Nama pola ekipe odlazi za mjesec dana i oni nemaju volje da igraju, ovo su sve p.icke preplacene. Do kraja prvenstva na klupu staviti Cicu i Joldica i neka okosnica tima budu juniori nasi ratnici potpomognuti samo sa Ramovicem , Graovcem, i Osmankovicem. Vec od sutra poceti praviti i uigravati ekipu za Evrope
Kakav ba Cica i Joldic, jos slabiji treneri od Adzema. Pun mi je qrac vise amatera i pocetnika koji se uce na Zelji. Joldic upropastio sanse juniora da opet igraju lp, Adzem mu selektirao igrace i ostavio sve, on nije uspio nista novo da uradi. Nek naprave nesto znacajno kao treneri na seniorskom nivou pa cemo onda diskutovati o njima..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Timscho
Postovi: 228
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 2:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 21, 2018 8:13 pm

Daris_ je napisao/la:
sub apr 21, 2018 7:49 pm
Mozda bas sad kad smo otpisali sve...uzmemo titulu bez sekiracije ..kao i Zrinjski prosle godine :D :P
salu na stranu ali Zrinjski tri kola prije kraja prosle sezone sigurno nije razmisljao ovako kao mi danas. A mislim da i Adzem i igraci takodje nemaju vise vjeru u konacni trijumf. Da su tako u Mostaru razmisljali ne bi uzeli titulu prosle godine. A bjezali smo im 5 bodova. Doduse sami smo ih prokockali, ali ja sam siguran da ni Zrinjski zadnja tri kola ove sezone nece uzeti 9 bodova. Jedino je problem kako cemo mi odigrati do kraja :roll:
svojim snagama na svojoj zemlji
 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 21, 2018 8:13 pm

neroazzuro je napisao/la:
sub apr 21, 2018 7:40 pm
Zeljo je napisao/la:
sub apr 21, 2018 7:30 pm
Ma ko im se sklanja, zar vas vise nije dosta
Jesil ti gledao utakmicu Krupa - Zrinjski? Ta utakmica je bila četiri dana pred revanš protiv Zvijeze na svom terenu posle 0-4 u gostima. Ova je bila četiri dana pred prvu utakmicu finala u gostima protiv Željezničara. Do the math.
Sta sad mi samo trebamo kukati kako zrinjski namjesta i da je to razlog sto nasi ne mogu da se sastave sa loptom.Mene stvarno ne zanima jel zrinjski nekom pare dao da igra protiv nas u najjacem sastavu i da poginu na terenu. Da su nasi izasli i odigrali kako treba ne bi krupa nista mogla i sad ne bi bilo toliko price o namjestanju, al za to treba nesto sto ova skupina igraca zajedno sa trenerom nema, a to su muda.
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 21, 2018 8:16 pm

Timscho je napisao/la:
sub apr 21, 2018 8:13 pm
Daris_ je napisao/la:
sub apr 21, 2018 7:49 pm
Mozda bas sad kad smo otpisali sve...uzmemo titulu bez sekiracije ..kao i Zrinjski prosle godine :D :P
salu na stranu ali Zrinjski tri kola prije kraja prosle sezone sigurno nije razmisljao ovako kao mi danas. A mislim da i Adzem i igraci takodje nemaju vise vjeru u konacni trijumf. Da su tako u Mostaru razmisljali ne bi uzeli titulu prosle godine. A bjezali smo im 5 bodova. Doduse sami smo ih prokockali, ali ja sam siguran da ni Zrinjski zadnja tri kola ove sezone nece uzeti 9 bodova. Jedino je problem kako cemo mi odigrati do kraja :roll:
to su mentalni siromasi, njih neko mora uvjerljivo slagati da možemo negdje i oni će se primiti. i adžem to očito ne može...
gradi željo boli te *****
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 21, 2018 8:18 pm

Ma hladiti se od ovog foruma hitno.
A ovi poltroni tipa Sima, Zelj1921 i slicni, napusite se kurca dobro!
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 21, 2018 8:19 pm

Omar500 je napisao/la:
sub apr 21, 2018 8:07 pm
Ako se neke pozitivne stvari mogu izdvojiti iz ovih zadnjih utakmica, onda bi to bilo da je Zajmovic ogroman potencijal i da je trenutno nase najbolje krilo, iako to nije, te da Osmankovic odlicno igra, pojeo je Fajica i Ahmetovica u zracnim duelima i ima vise samopouzdanja kada je sa loptom, iako naravno to nije njegova jaca strana, iako zna odlicno uputiti loptu.

Hajdarevic je pregorio, ne vjerujem sta mu je Adzem uradio. Sabanadzovic je u deset minuta protiv Slobode pokazao kako se fenomenalno nosi sa njihovim mesarima. Ojacao u duelu, pun samopouzdanja, nije se sakrivao.
Vranjes se ponasa kao tinejdzer sa igralista, kada pocne sutati sa trideset metara, ranio bi se. Ne radi se to iz ocaja, nego kada su druge okolnosti na terenu.

@PratimsamoPlave
apsolutno se slazem. vise je razloga zasto smo ostali bez tima.
Za sve razloge kriv je trener. Niko drugi .
On je taj koji ima 22 igraca u rosteru i ne koristi ih .
Ono sto je Bekric u Zrinskom , Zeba treba kod nas i u ovoj sezoni je vec dao par golova i asistencija. Zasto je on trener ?
Zasto Saban i Modic ne igraju. Zera nema volje, Kajkut pun elana, Osmankovi upao a Graovac na beka .
Vranjes,Vojo svaku igraju a jedva hodaju po terenu .
Adzem je krivac tu 85% , a igrac 15% , najveci je on krivac pod Adzemom mislim na cijeli ss.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 21, 2018 8:22 pm

Zar je to sve što imam ja od tebe, zar je to sve što je ostalo?
Zar je to sve za ove duge godine, i ako je, premalo je. :cry:
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 21, 2018 8:25 pm

Ima li neko da vjeruje u čuda pocevsi od ove utamice u petak pa onda utakmice kupa?
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
igla
Postovi: 3646
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 21, 2018 8:28 pm

Još nije otkaz dobio?
Odlazi picko.
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 21, 2018 8:28 pm

Elegant je napisao/la:
sub apr 21, 2018 8:25 pm
Ima li neko da vjeruje u čuda pocevsi od ove utamice u petak pa onda utakmice kupa?
Svaki od nas u dubini duse vjeruje !
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Bergeron
Postovi: 255
Pridružen/a: čet apr 13, 2017 12:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 21, 2018 8:28 pm

avlami97 je napisao/la:
sub apr 21, 2018 7:54 pm
Amar Osim je gledao Krupa - Zvijezda 09, dok smo mi igrali sa Slobodom u Tuzli. Polufinalne utakmice.

Ja sam navijač Želje i to nikako ne bih mogao uraditi. Neki mogu, takav smo narod.

Sent from my HUAWEI G6-U10 using Tapatalk
Covjek se nadao da ce ga poslije Slobode pozvati, pa da bude spreman postaviti taktiku za Krupu :lol:
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 21, 2018 8:31 pm

Elegant je napisao/la:
sub apr 21, 2018 8:25 pm
Ima li neko da vjeruje u čuda pocevsi od ove utamice u petak pa onda utakmice kupa?
ja sam danas poravnio. postao sam ravnodusan. a to je najgore...
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
mavi
Postovi: 193
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 21, 2018 8:32 pm

Bergeron je napisao/la:
sub apr 21, 2018 8:28 pm
avlami97 je napisao/la:
sub apr 21, 2018 7:54 pm
Amar Osim je gledao Krupa - Zvijezda 09, dok smo mi igrali sa Slobodom u Tuzli. Polufinalne utakmice.

Ja sam navijač Želje i to nikako ne bih mogao uraditi. Neki mogu, takav smo narod.

Sent from my HUAWEI G6-U10 using Tapatalk
Covjek se nadao da ce ga poslije Slobode pozvati, pa da bude spreman postaviti taktiku za Krupu :lol:
Analni alpinizam kao sport na cijeni je ovih dana i godina.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot], Majkel, PlavaDobrinja1921, SamoNapad i 183 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija