Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
fcz
Postovi: 4112
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 21, 2018 7:42 pm

drtooth je napisao/la:
sub apr 21, 2018 7:41 pm
Stava sam da bi Amar Osim ili Vinko Marinkovic mogli napraviti pitu od ovih govana, da sutra jedan od pomenute dvojice sjedne na kormilo naseg kluba.
Amar nece prici klubu dok je Misimovic tu. Na to zaboravite.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
Valter
Postovi: 1303
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 3:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 21, 2018 7:42 pm

Zeljo ima igrace koji mogu ove preostale cetiri prvenstvene utakmice pobijediti. Sa Adzemom to sigurno ne mogu. Ja vrlo rijetko propustim utakmicu na Grbavici ali ako nas Adzem bude vodio i u petak odmorit cu malo od Zelje.
Znam da nije realno u ovom trenutku rjesavati pitanje trenera, ali ako postoji mogucnost neka nas do kraja vodi ili Oda ili Papac
1921. godine Dimitrije Dimitrijević, Ludvig Leple, Stjepan Katalinić i ostali radnici iz Željezničke radionice skupljaju novac za kupovinu lopte i dresova na kojima je bila kao grb izvezena lokomotiva.

Od ovog kluba uzeti KAMATU, najveći je haram.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 21, 2018 7:43 pm

fcz je napisao/la:
sub apr 21, 2018 7:42 pm
drtooth je napisao/la:
sub apr 21, 2018 7:41 pm
Stava sam da bi Amar Osim ili Vinko Marinkovic mogli napraviti pitu od ovih govana, da sutra jedan od pomenute dvojice sjedne na kormilo naseg kluba.
Amar nece prici klubu dok je Misimovic tu. Na to zaboravite.
i to je odraz činjenice da su ljudima bitnija uvjerenja i da budu u pravu, nego fudbalski klub željezničar.
gradi željo boli te *****
 
dell21
Postovi: 2338
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 6:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 21, 2018 7:43 pm

fcz je napisao/la:
sub apr 21, 2018 7:42 pm
drtooth je napisao/la:
sub apr 21, 2018 7:41 pm
Stava sam da bi Amar Osim ili Vinko Marinkovic mogli napraviti pitu od ovih govana, da sutra jedan od pomenute dvojice sjedne na kormilo naseg kluba.
Amar nece prici klubu dok je Misimovic tu. Na to zaboravite.
Misimovic je potrebniji od amara ako neće zbog njega ne mora ni sjedati. Ali moramo naći trenera iz vana jer ja ne vidim osim amara ikoga stručnog za tu poziciju u BiH.
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1846
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 21, 2018 7:45 pm

Ljudi,sto prije svi shvatite da nam treba trener sa vizijom i SISTEMOM,svima ce vam biti lakse.Ne znam ko je ta osoba,ali to je osnovni temelj za rezultatski uspjeh!!

Zeljo je u bivsoj Yugi bio voljen i postovan svuda bas zato sto smo imali prepoznatljiv stil igre.Nisi morao znati ni igrace,ali si mogao sjesti i skontati u 2min tekme da je to-ZELJO!
Sta ovim zelim reci?
DOSTA vise polovnjaka,DOSTA vise kojekakvih povratnika,DOSTA vise pojacanja koje vise nigdje ne mogu igrati osim kod nas!!To NIJE rjesenje i pravi put!
Ako ne mozemo platiti pojacanje kako treba(a mislim da mozemo jer bolje dati jednom igracu kako valja,nego petorici polovnih) onda NEMOJ ni dovoditi nikog,nego forsiraj max.omladince,ali sa trenerom i sistemom u kojem zaista mogu napraviti!!
Na koncu i hajmo evo sad svi realni da budemo,sta vam znaci titula sa ovom igrom?Da se busamo u prsa,nabijamo drugim neke komplekse,a dobro znamo sta nas ceka u Evropi(posebno u toj eventualnoj LP) sa ovakvom igrom i ovakvim igracima!Dakle,ne znam za vas,ali ono sto ja HOCU je jak trener prije svega!!Onda sve ostalo kad covjek uspostavi svoj nacin rada i eliminise sve one koji se tu uklapaju ili ne mogu ispratiti taj tempo. Nase igrace prvo treba nauciti sta to znaci biti profesionalac!
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 21, 2018 7:45 pm

ChWilla je napisao/la:
sub apr 21, 2018 7:43 pm
fcz je napisao/la:
sub apr 21, 2018 7:42 pm
drtooth je napisao/la:
sub apr 21, 2018 7:41 pm
Stava sam da bi Amar Osim ili Vinko Marinkovic mogli napraviti pitu od ovih govana, da sutra jedan od pomenute dvojice sjedne na kormilo naseg kluba.
Amar nece prici klubu dok je Misimovic tu. Na to zaboravite.
i to je odraz činjenice da su ljudima bitnija uvjerenja i da budu u pravu, nego fudbalski klub željezničar.
:palacgore:

To je veoma tuzno, nazalost, ali je tako.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
Izlija
Moderator
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 21, 2018 7:46 pm

Jedini problem je sportski segment i ljudi koji upravljaju sa njim, nerealno je očekivati profesionalne fudbalere amaterskim treniranjem. Nikada oni nebi bili umorni na utakmicama da treniraju na profesionalnom levelu, očekivao sam od Papca koji je igrao na takvom levelu da unaprijedi Adžemove nedostatke jer je ipak on glavni čovjek struke i njegovo je da određuje trening plan klubu. Imaju sve uslove da od ovih igrača naprave šampione ove države ali i dalje sve trening tehnike su zaostale pa nam se dešavaju ovakvi padovi u igri, jedini razlog je slaba struka i nedovoljan broj trenera koji su uključeni u rad sa igračima. Ako ja kao navijač to vidim nadam se da i uprava to vidi i da će dovesti za sportskog direktora osobu koja stvarno zna, neka Papca na mjestu skauta ali nije za sportskog direktora, to je pozicija koja je daleko odgovornija od bilo koje u klubu i na tom mjestu mora biti isključivo stručnjak školovan i dokazan za takvo mjesto.
イビチャ・オシム
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 21, 2018 7:46 pm

Omar500 je napisao/la:
sub apr 21, 2018 7:40 pm
Leon_Professional je napisao/la:
sub apr 21, 2018 7:36 pm
Hajmo mali rezime napraviti i vidjet da je Adzem glavni krivac. Al ja i dalje nisam za smjenu kad se vec nije uradila na vrijeme.

Ovako: (dobro, mozda ce izgledat kao da pametujem i da sam general poslije bitke, al na neke stvari smo ukazivali, neke su nas zavarale al eto )

1. Otkako smo sjeli na prvo mjesto mi ne igramo, cudne odluke se donose. To je ocit znak da je Adzem izgubio kompas i prepao se prve pozicije. Nije lahko biti prvi, nije lahko kad svi govore da si favorit za titulu. Mi smo najbolje odigrali kad smo otkazani bili. To je znak da je Ado jos uvijek mal trener, a mali treneri vode male ekipe koje se ne bore za titulu.
Sta je dokaz tome. Sljedece:
- Jesen se rotirala ekipa toliko da nam se zavrtilo. Proljece ista ekipa igra 3 tekme u 6-7 dana. Halo, 3 tekme. Jel on normalan?
- Igraci na klupi ubijeni u pojam. Svi redom u losoj formi: Saban, Zeric, Modic se ne koristi kao da je neki kadet al ajd.
- Svojim ponosom i inatom si otkazao Projica, a igra ti jebeni Mehremic, samo zato jer si ga ti doveo. Jel on pokazao bolje igre od Projica? Jes kc Ado. Al ti si ga ubio u pojam i nije minute igrao. Saban na proljece nema kako treba cijelu tekmu. Zasto? Jesu to losi tereni toliko, sta se desilo. Hajdara grcevi hvataju, ne moze dijete, a ti ga silujes. Saban ti donio gol protiv Sirokog, donio ti rezultate i prvo mjesto. Ti ga ubijes u pojam. Zeric ti donese pobjedu u Sirokom i na najslabijoj nasoj poziciji on nije uspio dobiti 45 minuta ukupno.
Osakatio si sam sebi ekipu Adzeme, niko drugi.

2. Pripreme odradjene ocajno. Ni jedan mec nismo igrali, al bukvalno igrali, vec setali. Haj jedan mec se desi, al niz se ne smije desiti, ti si kriv zbog tog. Zajebancija na pripremama, nista se nije uigralo, nista se popravilo nije.
Bilo je onih koji su solili pamet i kao govorili i Amar je gubio prijateljske. Sta jel to neko pravilo? Kao moras izgubit i prehodat pripreme da bi bio klasa na proljece?
Daj ba, evo vidimo na sta to izadje.

Sam si kriv Ado. Izgubio si muda, autoritet glumio na pogresan nacin, ljude pravio budalama sa svojim izjavama. Totalno si se pogubio.
Ali da ponovim NIPOSTO GA SMJENIVATI.

Ujebali ste vec kad ga u ponedjeljak niste otjerali. Sad je kasno, neka ga, da imamo i taj kontinuitet.
Mi hocemo kontinuitet, kao daj nam to bez toga ne moze. Jest! Al ne mozes kontinitet guran na pogresnoj osobi, na pogresnim igracima i nazor.
Jel vam jasno da niste donijeli pravu odluku u pravo vrijeme.

Bayern u sredini sezone otjera trenera iako je bio u borbi za sve trofeje ( ako je to neki argument sto Ado nije otjeran ) i sta dobije. Dobije rezultate koje sigurno ne bi da je nazor gurao ono sto ne ide, da su gurali glavu u pjesak. Jbg to je razlika onog ko zna i onog ko ne zna.

Malo sam oduljio, halalit cete mi. Mozda mi je nesto i promaklo u huji, al mislim da sam reko ono sustinsko. :D
:palacgore:

Samo, sto se tice smjene, ja sam za istu jer nam je ostao jos taj kup koji mozemo uzeti, prvi trofej od 2013. godine. Nije ono sto zelimo, ali da nam Krupa to uzme, ne bi nikako valjalo. Adzem se pogubio i tesko da moze sebi doci.
Nisam ti stigao na onaj prvi odg. :D
Ma ja sam ljut sto ga nisu otpustili pa zato ovo i govorim.
Najradije bi da dodje neki moderniji i da covjek dovede sebi brze igrace koji ne moraju bit majstori, al da trce. Ovako ne ide, ovo sve zaostalo u proslom stoljecu.
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 21, 2018 7:48 pm

Za ovo sve jedini je krivac Admir Adzem i ako ima iko da ga brani taj nije sav svoj. Poslije širokog sam rekao da sam razočaran što nisam ujutro pročitao da je bivši jer se iz daleka vidjelo da gubi konce i da ne moze. Sablonski trener koji pravi sablonske izmjene. Šteta izgubljene sezone zbog ublehe na klupi. Adzeme budi fer i pokaži ljubav prema klubu i napusti brod kojim ne možeš upravljati. I jos mi dodje poslije utakmice i tri puta kaže ne znam sta nam je pa idi pusti nekom ko zna
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 21, 2018 7:49 pm

Omar500 je napisao/la:
sub apr 21, 2018 7:45 pm

:palacgore:

To je veoma tuzno, nazalost, ali je tako.
mi to gledamo na temi svaki dan, među nama koji smo manje više niko i ništa, i to u virtualnom svijetu. borbu sujeta, ja sam u pravu za igrača x, trenera y i samo ja.

e možeš misliti kako to ide u stvarnom životu između ljudi koji su nešto i postigli...
gradi željo boli te *****
 
Daris_
Postovi: 421
Pridružen/a: sub mar 17, 2018 12:29 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 21, 2018 7:49 pm

Mozda bas sad kad smo otpisali sve...uzmemo titulu bez sekiracije ..kao i Zrinjski prosle godine :D :P
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 21, 2018 7:54 pm

Amar Osim je gledao Krupa - Zvijezda 09, dok smo mi igrali sa Slobodom u Tuzli. Polufinalne utakmice.

Ja sam navijač Želje i to nikako ne bih mogao uraditi. Neki mogu, takav smo narod.

Sent from my HUAWEI G6-U10 using Tapatalk

Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
Mirek11
Postovi: 1139
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 21, 2018 7:54 pm

Minjore je napisao/la:
sub apr 21, 2018 7:14 pm
Pa inace je Hajdarevic trebao reci da nece da igra. Isto tako Ubiparip. I vranjes. I Graovac.
BOG TE POPISO U 6 DANA 3 UTAKMICE IGRA ISTA POSTAVA, PA NISU NA DOPINGU JEBENOM DRAGI CORAVI ADZEME.
Ado je pod pritiskom, totalno los trener boji se mijenjati igrace. Pa danas da je 3 igraca svjeza, koja hoce da se bore za mjesto u ekipi ubacio bila bi druga prica ( Anel, Projic, Ramovic). Potrosio je skroz Graovca, Vranjesa, Voju ... Bogicevic treba svakako odmarati jer je star.
Pa njemu treba 14 igraca i dosta, to je lijepi strah panika.

Nisam bio za smjene ali s obzirom da je Ado tvrdoglav i sada vec uplasen, treba nam pozitivan sok ako mislimo se boriti do kraja ili osvojiti kup.

Razocaran skroz!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Zeljo1921
Postovi: 291
Pridružen/a: sri mar 09, 2016 10:58 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 21, 2018 7:55 pm

U petak doci i pokusati ne psovati ovim levatima. Ne mogu ja ostati kuci a Željo da igra na Grbavici. Boze zdravlja, a dolazit cu dok sam ziv bio tu Amar,Miske,Adzem ili neko peti.
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 21, 2018 7:57 pm

privest ovo kraju pa se pokusurati.
treba ovdje napraviti ozbiljne promjene. od klupe do svlacionice....
nadao sam se da ce se Ado izvuci, ali realno, u pravu je PP. plitak je on za ono sto zelimo. a ako na klupu dodamo jos i Dzafica, Karica.... ne mogu oni dobaciti koliko bi mi zeljeli.
nema tu nekih karijera, iskustva, liderstva, karaktera, inteligencije... ovo su oni koje voda nosi. nazalost.
sve ovo i do sada je vise bilo na snagu Zelje, ime, navijace, renome, par individualaca na terenu a manje na taktiku i fudbal kao fudbal.

u svlacionici ce se takodjer trebati raditi remont...

razocaran sam.
vjeroravao sam u njega, zelio sam i nabijao da uspije ali pokazao se losim kada nam je najvise trebalo...to nije odlika sampiona.
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 21, 2018 7:59 pm

Meni nije samo jasno kako nakon ovoga nije sam odmah podnio ostavku. Da kaze fino, ljudi ja volim klub, Zeljovac sam, vidim da nam ne ide iz ovog ili onog razloga i ako ce moja ostavka razdrmati igrace da nas klub ostvari svoje ciljeve, podnosim ostavku. Tako bi uradio neko ko iskreno voli klub, ali jok to se uhljebi i nece da ode sve dok ga ne otjeraju. Ako ostane i protiv Zrinjskog ce opet igrati prvih 11 kao danas, mijenjajte ga da bar nesto osvojimo..
Amar Osim!!
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 21, 2018 8:00 pm

Šta reći? Taman pomislio da smo se probudili nakon Slobode, a ono ispade još veći belaj.
Ne mogu da vjerujem, al' baš ne mogu da vjerujem kako ekipa koja se bori za titulu (ustvari da li oni u svojim glavama uopšte razmišljaju o borbi za titulu?) može odigrati ovako. Kako sebi mogu dopustiti ovakav način igre, da nema ni trunke borbenosti i želje. Ne mogu da vjerujem. Sve mogu shvatiti, ali Adžema i ove igrače nikako. Kako je moguće Admire da na teren šalješ potpuno istu ekipu stalno? A budala vidi da nema nikakve ideje u napadu. Najveća neznalica u fudbalu bi pročitala tvoju igru i "taktiku" Adžeme. Al' ti i dalje guraš po svom, guraš tih jebenih 11 igrača. Pa kako si tako brzo postao prava pičkica? Kako si preko noći izgubio muda? Dan vas **** mrtvi. Podršku imate uvijek, taman čovjek pomisli "evo kreće prema boljem", a ti i tvoji manekeni nam se ponovo poserete.
Ovo danas je bilo dno dna. Od borbe do taktike.
Niko, al' baš niko se nije izdvajao. Katastrofalno! Nemam riječi kojom bih opisao bijes.

Bogičević i Mehremić - razočarali.
Hajdarević - slabo.
Vranješ i Zakarić - katastrofalno.
Ubiparip - loš.
Blagojević - preuzimao odgovornost, al' karina kad nema kome lopte da preda. Manekeni se sakrivaju po terenu, glade muda, normalno je da će Jovan loše odigrati i napraviti pogrešan pas. Gdje je Vranješ da se otkrije i primi loptu?

Hajde eto, Graovac, Zajmović i Ramović jedini koji me nisu baš razočarali. Moram nekog izdvojiti... Ne kažem da su bili dobri, jer danas su svi bili loši. Od njih sam jedino vidio borbu danas.

Jebali ste nam znanje. Već drugu godinu ste nam se posrali u facu. Mene lično ste uništili do kraja.
Ne znam šta je pametan potez. Ostaviti Adžema do kraja, titulu smo vjerovatno izgubili, pa sad nije ni važno. Ili dati Adžemu otkaz, pozitivan šok, pa da bar kup spasimo. Ne znam. Jedino što znam je da Adžem ne može biti trener Želje sljedeće sezone. I sa sobom nek povede ove pičketine kad krene.

Nemate pojma kako se mi osjećamo. Tek oni momci što su otišli danas dolje. I to nakon one bolne prošle sezone i gostovanja u Krupi. I preslikali ste nam prošlu sezonu. Bezmudaši, jadovi, balerine, pičke, majku vam ***** kukavičku. Luzeri mrtvi, da Bog da vam ostatak života bio kao meni ove dvije zadnje sezone. E takav vam osjećaj želim do kraja života.
Naravno, boli vas ona stvar za nama. Vi ćete lahko zaspati, smijat ćete se, zajebavati, a nas će da muči ista stvar kao i prošle sezone.
Stidite se. Stidite se svi. Ponovo ste nas razočarali. Ponovo ste nam uništili sve.

PIČKE MRTVE SVE VAM *****! ODLAZITE, NE ZASLUŽUJETE DA GAZITE TEREN GRBAVICE. NE ZASLUŽUJETE DA NOSITE GRB ŽELJEZNIČARA. VI NISTE ŽELJEZNIČAR! VI STE JEDNA OBIČNA SKUPINA KLOŠARA I PIČKICA! NISTE ŽELJEZNIČAR!

Veću skupinu luzera niko nije mogao bolje okupiti na jedno mjesto.

PS
Bekriću se najebem najmilijih. Raduj se kurvo, svinjo debela. Ja nisam vidio da se ovoliko ikad radovao kod nas. Crkni smradu mrtvi. ***** dan kad si zaigrao za Želju.
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3017
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 21, 2018 8:01 pm

Ljudi dragi doveli smo trenera Kostica, trenera koji je radio vani, trenera koji je uveo neke nove metode i treninge, trenera koii je sa 4 napadaca napao Sarajevo na Grbavici, ali te metode nisu valjale nasim igracima pa ga smjenise. Nama pola ekipe odlazi za mjesec dana i oni nemaju volje da igraju, ovo su sve p.icke preplacene. Do kraja prvenstva na klupu staviti Cicu i Joldica i neka okosnica tima budu juniori nasi ratnici potpomognuti samo sa Ramovicem , Graovcem, i Osmankovicem. Vec od sutra poceti praviti i uigravati ekipu za Evrope
Alea iacta est!
 
sastrane
Postovi: 824
Pridružen/a: sri jun 28, 2017 7:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 21, 2018 8:04 pm

Gdje je onaj @IvanOsim. Cijela liga jedva ceka da zrinjski osvoji. Tacka.
Nije Papac kriv sto pojedinim igracima nisu nadjene adekvatne pozicije. Mehremic je extra bek za probijanje bunkera. Neko rece sa mu je otac govorio da je losa atmosfera u klubu.
Vranjes je igracina i majstor nije on kriv sto je sivilo u ekipi. Nek imas 11 Ronalda u ekipi, ako je truba atmosfera dzaba ti. Pa u svinji nekakvi raspali Pezeri igraju, razvaljuju.
Nije jos gotovo ima jos do kraja, zrinjski nam dolazi. Ako ih mlatnemo na istom smo. Gostuje im Siroki idu Pitarima. Nije jos gotovo. Ne znam.. pozitivan šok je vazda smjena trenera. Koliko je to pametno sad ja ne znam. Ovo je bas situacija za onu "ne mogu biti pametan".
Vidicemo..
I ako ne osvojimo titulu (pisaj kup). Treba nastaviti jako jos jace i ne posustajati.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 21, 2018 8:05 pm

adžem ostaje šef. ćiro prvi pomoćnik, oda drugi. i dupla :kafa:
gradi željo boli te *****

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 38 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija