Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 21, 2018 7:32 pm

a dio navijača navija za svoja uvjerenja umjesto za želju. isto da se ne lažemo...
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Refa1921
Postovi: 461
Pridružen/a: uto jan 10, 2017 4:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 21, 2018 7:32 pm

Ako bez Amara ne možemo osvojiti ništa onda i ne treba da osvojimo. Ne može se cijeli koncept vrtiti oko jednog čovjeka. Svi mislili Ćenan kriv, dovedeš papca isti k.urac. Meni samo nije jasno ko skautira te igrače i na osnovu čeda se dovode. Od toliko lijevih bekova na svijetu ti umjesto da dovedes boljeg od prethodnog ti dovedeš lošiješ. Od toliko stopera na svijetu ti ne možeš dovesti solidnog da možeš kombinovat kad se jedan umori. Ovo treba sve ispočetka krenuti, jer je na krivi k.urac nasadjeno i svake sezone će nam ovako biti ako se sta drasticno ne promijeni.
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 21, 2018 7:33 pm

Fakat kako nije stid Radnika sto nisu izasli i dobili aktuelnog prvaka 3 razlike ?! SRAMOTA SKANDAL
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 21, 2018 7:34 pm

Starčević: Odmorili smo igrače za razliku od Želje koji je igrao stalno u istom sastavu


Evo, Starcevic rece sto mi svi znamo, ali Adzem ocigledno ne zna.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Daris_
Postovi: 421
Pridružen/a: sub mar 17, 2018 12:29 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 21, 2018 7:34 pm

Zeljo je napisao/la:
sub apr 21, 2018 7:30 pm
Daris_ je napisao/la:
sub apr 21, 2018 7:27 pm
Sto se tice legendi ili ti ga u ovom slucaju Bekrica...U Zrinjskom bi Mehremic bio zvijer jer im se svi sklanjaju...mozda bi oni dobijali i bez premiranja i mutnih radnji..ali realno im se svi sklanjaju cim malo zagusti...nisam vidio njegov gol sad pred kraj tekme..ali kazu da mu niko nije pomislio na sut izaci i blokirati,ali jbg...boli ih kita..moze im se...sta ih briga jbg
Ma ko im se sklanja, zar vas vise nije dosta. Danas radnik odigrao sasvim korektnu utakmicu.Ne trazite izgovore, mozda bi se i nama sklanjali da konstantno 90 minuta napadamo.Malo realnosti nije na odmet
Izvini ali meni je sumnjivo da Zrinjski iz tekme u tekmu kad je gusto pronadje put do mreze protivnika u finisu tekme ili ti ga sudijskim nadoknadama...Okic namjerno ence da da gol kod 1-1...Besirevic u 90. minuti sam pred golmanom..kao spetlja se i on..pa onda Gosk,Borac itd..a ako ti sastav Krupe od tekme protiv njih i pristup te iste Krupe protiv njih i protiv nas..uz naravno najjaci sastav iako igraju finale kupa ubrzo..nije kazaop neke stvari..onda ne znam...mada nasi igraju u rangu Viteza trenutno :P
 
Zeljo1921
Postovi: 291
Pridružen/a: sri mar 09, 2016 10:58 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 21, 2018 7:35 pm

Titula je izgubljena u Mostaru gdje se vidjelo koliko imamo ogranicenog trenera, kao i igrace. Sve poslije toga je patnja i ocaj. Od Adzema sam ocekivao bar da kaze da ce razmisliti sta dalje, da ponudi ostavku upravi a ne da se nesta pravda,izvinjava i trazi krivce(los dan, sparina i slicne gluposti).
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 21, 2018 7:35 pm

bianco blu je napisao/la:
sub apr 21, 2018 7:28 pm
Zaka je napisao/la:
sub apr 21, 2018 7:23 pm
bianco blu je napisao/la:
sub apr 21, 2018 7:21 pm
GRADI ŽELJO, *EBO REZULTATE
Kako glup komentar, pa ova ekipa je igrala najljepsi fudbal u zadnjih par godina. Kurcili smo se igrom, borbom i sad je kao uprava kriva što to nije tako trenutno. Pa kriv je samo trener i igrači, jer nemaju muda i nemaju srce šampiona.
uprava je kriva jer nije dovela Amara Osima. Jedostavno je. Željo bez Amara, ne može osvojiti nijedan trofej.
Pa bolje da se ugasimo ako je tako. Željo je i prije Amara bio šampion, ja volim Amara ali ta je priča dosadna poslije svakog kiksa.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
Simply Blue
Postovi: 2128
Pridružen/a: pet mar 04, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 21, 2018 7:36 pm

Daj Amaraaa..on je garancija za osvojenu titulu....a u ovoj varijanti sa LZP bi bio stopostotan s obzirom na skor sa vodećim ekipama u ligi..

Treba malo odmoriti od foruma, nema goreg perioda kad se talog digne
Treba poraditi na realizaciji...
NO ODA, NO PARTY
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 21, 2018 7:36 pm

Hajmo mali rezime napraviti i vidjet da je Adzem glavni krivac. Al ja i dalje nisam za smjenu kad se vec nije uradila na vrijeme.

Ovako: (dobro, mozda ce izgledat kao da pametujem i da sam general poslije bitke, al na neke stvari smo ukazivali, neke su nas zavarale al eto )

1. Otkako smo sjeli na prvo mjesto mi ne igramo, cudne odluke se donose. To je ocit znak da je Adzem izgubio kompas i prepao se prve pozicije. Nije lahko biti prvi, nije lahko kad svi govore da si favorit za titulu. Mi smo najbolje odigrali kad smo otkazani bili. To je znak da je Ado jos uvijek mal trener, a mali treneri vode male ekipe koje se ne bore za titulu.
Sta je dokaz tome. Sljedece:
- Jesen se rotirala ekipa toliko da nam se zavrtilo. Proljece ista ekipa igra 3 tekme u 6-7 dana. Halo, 3 tekme. Jel on normalan?
- Igraci na klupi ubijeni u pojam. Svi redom u losoj formi: Saban, Zeric, Modic se ne koristi kao da je neki kadet al ajd.
- Svojim ponosom i inatom si otkazao Projica, a igra ti jebeni Mehremic, samo zato jer si ga ti doveo. Jel on pokazao bolje igre od Projica? Jes kc Ado. Al ti si ga ubio u pojam i nije minute igrao. Saban na proljece nema kako treba cijelu tekmu. Zasto? Jesu to losi tereni toliko, sta se desilo. Hajdara grcevi hvataju, ne moze dijete, a ti ga silujes. Saban ti donio gol protiv Sirokog, donio ti rezultate i prvo mjesto. Ti ga ubijes u pojam. Zeric ti donese pobjedu u Sirokom i na najslabijoj nasoj poziciji on nije uspio dobiti 45 minuta ukupno.
Osakatio si sam sebi ekipu Adzeme, niko drugi.

2. Pripreme odradjene ocajno. Ni jedan mec nismo igrali, al bukvalno igrali, vec setali. Haj jedan mec se desi, al niz se ne smije desiti, ti si kriv zbog tog. Zajebancija na pripremama, nista se nije uigralo, nista se popravilo nije.
Bilo je onih koji su solili pamet i kao govorili i Amar je gubio prijateljske. Sta jel to neko pravilo? Kao moras izgubit i prehodat pripreme da bi bio klasa na proljece?
Daj ba, evo vidimo na sta to izadje.

Sam si kriv Ado. Izgubio si muda, autoritet glumio na pogresan nacin, ljude pravio budalama sa svojim izjavama. Totalno si se pogubio.
Ali da ponovim NIPOSTO GA SMJENIVATI.

Ujebali ste vec kad ga u ponedjeljak niste otjerali. Sad je kasno, neka ga, da imamo i taj kontinuitet.
Mi hocemo kontinuitet, kao daj nam to bez toga ne moze. Jest! Al ne mozes kontinitet guran na pogresnoj osobi, na pogresnim igracima i nazor.
Jel vam jasno da niste donijeli pravu odluku u pravo vrijeme.

Bayern u sredini sezone otjera trenera iako je bio u borbi za sve trofeje ( ako je to neki argument sto Ado nije otjeran ) i sta dobije. Dobije rezultate koje sigurno ne bi da je nazor gurao ono sto ne ide, da su gurali glavu u pjesak. Jbg to je razlika onog ko zna i onog ko ne zna.

Malo sam oduljio, halalit cete mi. Mozda mi je nesto i promaklo u huji, al mislim da sam reko ono sustinsko. :D
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 21, 2018 7:36 pm

"Za razliku od Želje, koji je zadnje tri utakmice igrao s istom postavom, mi smo neke igrače uspjeli odmoriti. Sada nas očekuje i finale Kupa s istim protivnikom. Želimo već u prvoj utakmici u Sarajevu ostvariti dobar rezultat za revanš. Već smo napravili veliki uspjeh ove sezone i želim se zahvaliti publici koja nas je danas podržala", poručio je Starčević.
Slijepo i slabovidno lice A.A.
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 21, 2018 7:37 pm

damirfile je napisao/la:
sub apr 21, 2018 6:34 pm
Adzemu otkaz danas poslije utakmice.
Ja sam to govorio poslije širokog ali je bilo podržimo ekipu sve je u našim rukama sad je nažalost kasno
 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 21, 2018 7:37 pm

Daris_ je napisao/la:
sub apr 21, 2018 7:34 pm
Zeljo je napisao/la:
sub apr 21, 2018 7:30 pm
Daris_ je napisao/la:
sub apr 21, 2018 7:27 pm
Sto se tice legendi ili ti ga u ovom slucaju Bekrica...U Zrinjskom bi Mehremic bio zvijer jer im se svi sklanjaju...mozda bi oni dobijali i bez premiranja i mutnih radnji..ali realno im se svi sklanjaju cim malo zagusti...nisam vidio njegov gol sad pred kraj tekme..ali kazu da mu niko nije pomislio na sut izaci i blokirati,ali jbg...boli ih kita..moze im se...sta ih briga jbg
Ma ko im se sklanja, zar vas vise nije dosta. Danas radnik odigrao sasvim korektnu utakmicu.Ne trazite izgovore, mozda bi se i nama sklanjali da konstantno 90 minuta napadamo.Malo realnosti nije na odmet
Izvini ali meni je sumnjivo da Zrinjski iz tekme u tekmu kad je gusto pronadje put do mreze protivnika u finisu tekme ili ti ga sudijskim nadoknadama...Okic namjerno ence da da gol kod 1-1...Besirevic u 90. minuti sam pred golmanom..kao spetlja se i on..pa onda Gosk,Borac itd..a ako ti sastav Krupe od tekme protiv njih i pristup te iste Krupe protiv njih i protiv nas..uz naravno najjaci sastav iako igraju finale kupa ubrzo..nije kazaop neke stvari..onda ne znam...mada nasi igraju u rangu Viteza trenutno :P
Ma najveci je problem u tome sto nasi igraju u rangu viteza,Ne volim kad se traze izgovori jer da smo mi izasli i pobijedili danas, niko ne bi spominjao zrinjski. U
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.
 
Avatar
boja mora
Postovi: 438
Pridružen/a: sub maj 07, 2016 12:27 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 21, 2018 7:38 pm

Gledo sam na tv. Tužno reč al Radnik se bukvalno više od nas borio. A da je Čujić bio tu da sudi protiv nas da je trebalo i to je tačno. Dade Ramoviću namjerno žuti da ne igra protiv Zrinskog a onaj ofsajd da nije Vranješu sviran na poćetku možda bi se drugačije okrenulo al to ne umanjuje da smo katastrofalno odigrali utakmicu.
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2213
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 21, 2018 7:39 pm

Minjore je napisao/la:
sub apr 21, 2018 7:33 pm
Fakat kako nije stid Radnika sto nisu izasli i dobili aktuelnog prvaka 3 razlike ?! SRAMOTA SKANDAL
Mi ih nismo uzeli u 3 utakmice a neko ocekuje da nas Radnik izvuce.Kakvo odron razmisljanje.
 
dell21
Postovi: 2333
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 6:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 21, 2018 7:39 pm

Široki,sloboda,Sarajevo,krupa ni jedne jedine razlike u igri i postavci. Sve utakmice na isti kalup, pročitani smo davno. Ekipe koje imaju dobre trenere tipa Sablic ili Starčević nas ubiju nogama.
 
neroazzuro
Postovi: 1896
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 21, 2018 7:40 pm

Zeljo je napisao/la:
sub apr 21, 2018 7:30 pm
Ma ko im se sklanja, zar vas vise nije dosta
Jesil ti gledao utakmicu Krupa - Zrinjski? Ta utakmica je bila četiri dana pred revanš protiv Zvijeze na svom terenu posle 0-4 u gostima. Ova je bila četiri dana pred prvu utakmicu finala u gostima protiv Željezničara. Do the math.
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 21, 2018 7:40 pm

Leon_Professional je napisao/la:
sub apr 21, 2018 7:36 pm
Hajmo mali rezime napraviti i vidjet da je Adzem glavni krivac. Al ja i dalje nisam za smjenu kad se vec nije uradila na vrijeme.

Ovako: (dobro, mozda ce izgledat kao da pametujem i da sam general poslije bitke, al na neke stvari smo ukazivali, neke su nas zavarale al eto )

1. Otkako smo sjeli na prvo mjesto mi ne igramo, cudne odluke se donose. To je ocit znak da je Adzem izgubio kompas i prepao se prve pozicije. Nije lahko biti prvi, nije lahko kad svi govore da si favorit za titulu. Mi smo najbolje odigrali kad smo otkazani bili. To je znak da je Ado jos uvijek mal trener, a mali treneri vode male ekipe koje se ne bore za titulu.
Sta je dokaz tome. Sljedece:
- Jesen se rotirala ekipa toliko da nam se zavrtilo. Proljece ista ekipa igra 3 tekme u 6-7 dana. Halo, 3 tekme. Jel on normalan?
- Igraci na klupi ubijeni u pojam. Svi redom u losoj formi: Saban, Zeric, Modic se ne koristi kao da je neki kadet al ajd.
- Svojim ponosom i inatom si otkazao Projica, a igra ti jebeni Mehremic, samo zato jer si ga ti doveo. Jel on pokazao bolje igre od Projica? Jes kc Ado. Al ti si ga ubio u pojam i nije minute igrao. Saban na proljece nema kako treba cijelu tekmu. Zasto? Jesu to losi tereni toliko, sta se desilo. Hajdara grcevi hvataju, ne moze dijete, a ti ga silujes. Saban ti donio gol protiv Sirokog, donio ti rezultate i prvo mjesto. Ti ga ubijes u pojam. Zeric ti donese pobjedu u Sirokom i na najslabijoj nasoj poziciji on nije uspio dobiti 45 minuta ukupno.
Osakatio si sam sebi ekipu Adzeme, niko drugi.

2. Pripreme odradjene ocajno. Ni jedan mec nismo igrali, al bukvalno igrali, vec setali. Haj jedan mec se desi, al niz se ne smije desiti, ti si kriv zbog tog. Zajebancija na pripremama, nista se nije uigralo, nista se popravilo nije.
Bilo je onih koji su solili pamet i kao govorili i Amar je gubio prijateljske. Sta jel to neko pravilo? Kao moras izgubit i prehodat pripreme da bi bio klasa na proljece?
Daj ba, evo vidimo na sta to izadje.

Sam si kriv Ado. Izgubio si muda, autoritet glumio na pogresan nacin, ljude pravio budalama sa svojim izjavama. Totalno si se pogubio.
Ali da ponovim NIPOSTO GA SMJENIVATI.

Ujebali ste vec kad ga u ponedjeljak niste otjerali. Sad je kasno, neka ga, da imamo i taj kontinuitet.
Mi hocemo kontinuitet, kao daj nam to bez toga ne moze. Jest! Al ne mozes kontinitet guran na pogresnoj osobi, na pogresnim igracima i nazor.
Jel vam jasno da niste donijeli pravu odluku u pravo vrijeme.

Bayern u sredini sezone otjera trenera iako je bio u borbi za sve trofeje ( ako je to neki argument sto Ado nije otjeran ) i sta dobije. Dobije rezultate koje sigurno ne bi da je nazor gurao ono sto ne ide, da su gurali glavu u pjesak. Jbg to je razlika onog ko zna i onog ko ne zna.

Malo sam oduljio, halalit cete mi. Mozda mi je nesto i promaklo u huji, al mislim da sam reko ono sustinsko. :D
:palacgore:

Samo, sto se tice smjene, ja sam za istu jer nam je ostao jos taj kup koji mozemo uzeti, prvi trofej od 2013. godine. Nije ono sto zelimo, ali da nam Krupa to uzme, ne bi nikako valjalo. Adzem se pogubio i tesko da moze sebi doci.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 21, 2018 7:40 pm

ovo samo neki ćiro može probati izvući sa nekoliko postotaka vjerovatnoće. da, znam da pravi ćiro ima 83 godine i zaista ne mislim na njega, nego onako tipski...
gradi željo boli te *****
 
drtooth
Postovi: 231
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 21, 2018 7:41 pm

Stava sam da bi Amar Osim ili Vinko Marinkovic mogli napraviti pitu od ovih govana, da sutra jedan od pomenute dvojice sjedne na kormilo naseg kluba.
Željo, to je moj tim!
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 21, 2018 7:41 pm

neroazzuro je napisao/la:
sub apr 21, 2018 7:40 pm
Zeljo je napisao/la:
sub apr 21, 2018 7:30 pm
Ma ko im se sklanja, zar vas vise nije dosta
Jesil ti gledao utakmicu Krupa - Zrinjski? Ta utakmica je bila četiri dana pred revanš protiv Zvijeze na svom terenu posle 0-4 u gostima. Ova je bila četiri dana pred prvu utakmicu finala u gostima protiv Željezničara. Do the math.
tek je drugog maja na grbavici, znaci iduce kolo moze odmarati..

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 221 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija