Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Simply Blue
Postovi: 2128
Pridružen/a: pet mar 04, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 21, 2018 1:06 pm

Jedan nama, jedan njima :ganja: :D
Treba poraditi na realizaciji...
NO ODA, NO PARTY
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 21, 2018 1:08 pm

Od koga je, dobro je. :shisha:
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 21, 2018 1:15 pm

Ma juuuuuriiiiiiiš
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
ellaxaz
Postovi: 1027
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 4:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 21, 2018 1:30 pm

slika
"Ona raja na jugu, to je ono što ja nosim, nosim tu, duboko. Oni i ne znaju to."

F.K. Željezničar prvak Bosne i Hercegovine 1946. godine.
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 21, 2018 1:32 pm

ellaxaz je napisao/la:
sub apr 21, 2018 1:30 pm
slika
U nekim savrsenim okolnostima, on i Zajmovic bi bili nocna mora za desnu stranu bilo kojeg kluba nase lige. Imaju odlicne fizicke predispozicije, startnost, dribling, pa i centarsut. Eh sad, defanziva... :D
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 21, 2018 1:38 pm

Sta ce nam defanziva, kad nam nece moc loptu uzet? :pljesak:

Danas se pisamo po citavoj ligi!

:zeljeznicar1:
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Daris_
Postovi: 421
Pridružen/a: sub mar 17, 2018 12:29 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 21, 2018 1:41 pm

U Bijeljini Zizovica i igrace Radnika prenosi..dobijaju tekmu...mi dobijamo Krupu ..i za 6 dana pred 10 milja se ovjerava titula :P
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 21, 2018 1:43 pm

Bilo bi dobro i da pitari dobiju Široki pa da moraju zapeti protiv Zrinjskog ako kontaju biti treci..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Daris_
Postovi: 421
Pridružen/a: sub mar 17, 2018 12:29 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 21, 2018 1:47 pm

Okolele je napisao/la:
sub apr 21, 2018 1:43 pm
Bilo bi dobro i da pitari dobiju Široki pa da moraju zapeti protiv Zrinjskog ako kontaju biti treci..
Ma gdje ce oni dobiti...oni se naloze samo protiv nas..i to samo kad je kraj sezone..u pola sezone ih i mi rutinski deremo :D...X je to plafon...ako i dvica cak ne bude :P
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 21, 2018 1:53 pm

Ma premirat pitare ves masinama i s 10 kila Ariela, i ima da igraju, u usta im se ponjamke. Ako dobiju jos dodat 20 litara Lenora na to sve.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Daris_
Postovi: 421
Pridružen/a: sub mar 17, 2018 12:29 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 21, 2018 1:58 pm

Amidza je napisao/la:
sub apr 21, 2018 1:53 pm
Ma premirat pitare ves masinama i s 10 kila Ariela, i ima da igraju, u usta im se ponjamke. Ako dobiju jos dodat 20 litara Lenora na to sve.
[/quPremirat ih malo sutra..dat ces im evropu preko svojih ledja..ima da igraju :P...Jel mi treba da igramo uzvrat finala u kupu kad oni budu igrali sa Zrinjskim? Ako naguzimo puno Krupu u prvoj tekmi..oni ce se opustiti...treba 0-0 odigrati sa Krupom prvu :D
 
Daris_
Postovi: 421
Pridružen/a: sub mar 17, 2018 12:29 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 21, 2018 1:58 pm

Daris_ je napisao/la:
sub apr 21, 2018 1:58 pm
Amidza je napisao/la:
sub apr 21, 2018 1:53 pm
Ma premirat pitare ves masinama i s 10 kila Ariela, i ima da igraju, u usta im se ponjamke. Ako dobiju jos dodat 20 litara Lenora na to sve.
[/quPremirat ih malo sutra..dat ces im evropu preko svojih ledja..ima da igraju :P...Jel mi treba da igramo uzvrat finala u kupu kad oni budu igrali sa Zrinjskim? Ako naguzimo puno Krupu u prvoj tekmi..oni ce se opustiti...treba 0-0 odigrati sa Krupom prvu :D..a mozda ce se i znati u kupu sve..mozak mi stao..nmg da racunam kad to sve pada hahah
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 21, 2018 2:08 pm

Vjeruj mi nemam pojma kad ko igra, sad ne mogu ni da provjeravam. I ja se danas palim kao golf dizel na Bjelasnici. Sludjen vazda na dan utamice. Mi se moramo fokusirati na sebe i derati sve do kraja jer drugacije ne mozemo do trofeja. Svi ce raditi zajedno da nam ga izbiju iz ruku. Sto se pitara tice, njima je prece da nas zajebu od svake Europe i titule, tako da nikad ne mozes znat s njima. Tu ne pale nikakve metode koje imaju veze sa zdravim razumom. Moras se prvo spustiti na njihov kompleksaski nivo, ne bi li bar donekle razumio njihove motive i poganstinu.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 21, 2018 2:08 pm

Kakvi ba pitari. Odron ekipa, odron klub. Sve što su kroz historiju radili je spletkarenje od osnivanja pa sve do dana danasnjeg. Predrag Pašić Paja javno prizna da je igrao najmanje dvije namjestene utakmice kada su bili prvaci 1984/85 i nikom ništa. Ucijenili su Sajbera da ne bi ispali iz lige, te se ista prosirivala zbog njih. Tokom agresije na BIH sirili istinu o Bosni po bijelom svijetu. U ovu sezonu ušli kao jedan od najvecih kandidata za titulu, a u 13 tekmi kući prosuli 18 boba. Rade kako im Kinez naredi, jer ipak je ulozio mnogo novca u kladionicarski imperij u Vijetnamu. Utakmica ce se zavrsiti kako Amidza Tan naredi, jer nece dobiti ni ono malo crkavice, ako ga izrade.

Sent from my HUAWEI G6-U10 using Tapatalk

Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Daris_
Postovi: 421
Pridružen/a: sub mar 17, 2018 12:29 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 21, 2018 2:16 pm

Amidza je napisao/la:
sub apr 21, 2018 2:08 pm
Vjeruj mi nemam pojma kad ko igra, sad ne mogu ni da provjeravam. I ja se danas palim kao golf dizel na Bjelasnici. Sludjen vazda na dan utamice. Mi se moramo fokusirati na sebe i derati sve do kraja jer drugacije ne mozemo do trofeja. Svi ce raditi zajedno da nam ga izbiju iz ruku. Sto se pitara tice, njima je prece da nas zajebu od svake Europe i titule, tako da nikad ne mozes znat s njima. Tu ne pale nikakve metode koje imaju veze sa zdravim razumom. Moras se prvo spustiti na njihov kompleksaski nivo, ne bi li bar donekle razumio njihove motive i poganstinu.
Pa ja znam da dosta njih navija da Zeljo ne uzme kup..pa makar ne isli u Evropu..ali iskreno i ja bih vjerovatno da je obrnuto ne daj Boze :D :P
 
Daris_
Postovi: 421
Pridružen/a: sub mar 17, 2018 12:29 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 21, 2018 2:18 pm

avlami97 je napisao/la:
sub apr 21, 2018 2:08 pm
Kakvi ba pitari. Odron ekipa, odron klub. Sve što su kroz historiju radili je spletkarenje od osnivanja pa sve do dana danasnjeg. Predrag Pašić Paja javno prizna da je igrao najmanje dvije namjestene utakmice kada su bili prvaci 1984/85 i nikom ništa. Ucijenili su Sajbera da ne bi ispali iz lige, te se ista prosirivala zbog njih. Tokom agresije na BIH sirili istinu o Bosni po bijelom svijetu. U ovu sezonu ušli kao jedan od najvecih kandidata za titulu, a u 13 tekmi kući prosuli 18 boba. Rade kako im Kinez naredi, jer ipak je ulozio mnogo novca u kladionicarski imperij u Vijetnamu. Utakmica ce se zavrsiti kako Amidza Tan naredi, jer nece dobiti ni ono malo crkavice, ako ga izrade.

Sent from my HUAWEI G6-U10 using Tapatalk
Ma retardi i prvaci svemira....ja licno navijam da ih Siroki odvali sutra i ugasi vjerovatno :P..jebe mi se za njih...sta mi oni imaju pomagati...nek pomognu zadnje kolo ..kad dobiju po guzici..a abd nece ni tad trebati mozda :P
 
Daris_
Postovi: 421
Pridružen/a: sub mar 17, 2018 12:29 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 21, 2018 2:19 pm

Daris_ je napisao/la:
sub apr 21, 2018 2:16 pm
Amidza je napisao/la:
sub apr 21, 2018 2:08 pm
Vjeruj mi nemam pojma kad ko igra, sad ne mogu ni da provjeravam. I ja se danas palim kao golf dizel na Bjelasnici. Sludjen vazda na dan utamice. Mi se moramo fokusirati na sebe i derati sve do kraja jer drugacije ne mozemo do trofeja. Svi ce raditi zajedno da nam ga izbiju iz ruku. Sto se pitara tice, njima je prece da nas zajebu od svake Europe i titule, tako da nikad ne mozes znat s njima. Tu ne pale nikakve metode koje imaju veze sa zdravim razumom. Moras se prvo spustiti na njihov kompleksaski nivo, ne bi li bar donekle razumio njihove motive i poganstinu.
Pa ja znam da dosta njih navija da Zeljo ne uzme kup..pa makar ne isli u Evropu..ali iskreno i ja bih vjerovatno da je obrnuto ne daj Boze :D :P..ma moras gledati malo i Zrinjski sa strane...tesko mozes sa sigurnoscu dobiti zadnje tri tekme recimo
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 21, 2018 2:22 pm

Sta se desava s ovim citatima Darise, presaugo si mi vec. :pivo: Polako, ima jos do tekme. :D
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Daris_
Postovi: 421
Pridružen/a: sub mar 17, 2018 12:29 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 21, 2018 2:23 pm

Amidza je napisao/la:
sub apr 21, 2018 2:22 pm
Sta se desava s ovim citatima Darise, presaugo si mi vec. :pivo: Polako, ima jos do tekme. :D
Ma valjda me pucaju prenosi pred tekmu,a bgm samo kad tebi pisem neki prenos sa citatima :D...necu te citirati..nego obicne postove stavljati pa ako upratis upratis hahahaha
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 21, 2018 2:24 pm

Ma hakovo sam sport1. 8-)
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 90 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija