Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
IvanOsim
Postovi: 743
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 20, 2018 11:52 pm

Pa dobro, predpostavljalo se da ce Adzem krenuti u istom sastavu, sto nije lose, samo je bitno izmjene dobro uraditi.

Cekaj malo, baratamo cijenom 10 mil €. Opa. Pocetna cijena. Vrijednost zemljista i stadiona. Idemo dalje. Nista labavo.
Ovim na SBF ponuditi izgradnju infrastrukture, te povrat ulozenog o cemu prica ovaj strucnjak, kroz ucesce u prostorima istoka i zapada, marketinga, brendiranje stadiona..

Steta za medije, samo slijep nece da vidi kako radimo posteno i transparento, a mediji su kod nas nazalost bez ikakve odgovornosti, etika ne postoji.
 
Avatar
mirsad94
Postovi: 423
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pet apr 20, 2018 11:54 pm

avlami97 je napisao/la:
pet apr 20, 2018 11:37 pm
mirsad94 je napisao/la:Eto kako se iznervirah , yebem vam rod i porod novinarski eto,najgore se patio dabogda ti koji si prenio ovo sranje od texta na tom tamo nekom portalu zajedno sa ovim na kliksu.Amin.

Neko ko sa strane gleda i bez naslova na klitorisu kaze ma sve je to namjesteno i necu da gledam nasu ligu, a tek kad se ovakve bljuvotine priocitaju o Zelji, koji usudicu se reci nikad casnije se nije borio . Zato samo i popusili jer smo bili posteni , Krupa bi sicu trazila vjerovatno a ta pobjeda nam titulu donosila a nismo je poklopili. bolan titulu, a njima pobjeda nista ne znaci a Bgm kes bi im itekako znacio. Nikad se casnije i ponosnije nismo borili sa vjetrenjacama i ono naslo da prenosi da se nesto namjestilo, osusila ti se ta kojom si tipkao dabogda. Fuj , ovo me najvise nervira od svega sto se kod ljudi koji ne prati kao mi bolesnici odmah na prvu : e znao sam sve je namjesteno , necu ovo da gledam , i sto bi dosla koja milja nekad vise na stadion ova govna od novinara ih odvraca godinama sistemski , pacovi jedni , yebo vam Aco Ogavni mater ko da vas je on sve redom poducavao.
Zurnal je mislim plasirao taj tekst o namjestaljkama. Urednik tog portala je E.K. clan Bordo prijatelja.

D. Raguž tuzilac u Savezu za te stvari je kazao da je UEFA trazila da se ispitaju 2 susreta iz ove sezone, koji su pod sumnjom. Savez proveo proces i proslijedio nadleznom tuzilastvu. Uglavnom, nisu u pitanju utakmice koje je naveo Zurnal. Bordo prijatelji u elementu preko svojoh novinara i portala.

Sent from my HUAWEI G6-U10 using Tapatalk
Jeste , ali Klix prenio i preko njega otislo u usi i oci prosjecnom Bosnjaku , onako nacitanom i pravo inteligentnom sa sirokim pogledima. Ko god zna da bolujes za Zeljom odmah prvo pitanje: Sta ba ono namjestate ? Koga ti ubjedudjes da gleda nasu ligu? Eto to mi je krivo sto jedan naslov nasem narodu treba da prihvati sve , mrsko je njemu i text ispod procitati sta cu mu on je pamtan moze i iz naslova sve da shvati i da mu bude jasno. Saopstenje iz gluba je vidjelo 1000 ljudi .300 procitalo, 200 zna i bez njega sta je i kako je, a naslov na klixu procitalo 10 000 ljudi a 200 000 zna da se namjesta i nece da gleda nasu ligu.
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 20, 2018 11:55 pm

100% tacno. Vec se naslusao komentara.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
sastrane
Postovi: 824
Pridružen/a: sri jun 28, 2017 7:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 21, 2018 12:00 am

Ma stvar je jasna. Nikome ne odgovara da Zeljo uzme titulu pa ni jednom usljivom Radniku iz tamo neke prcije. Zasto? Uzimanjem titule Zeljo ide 2 koraka unaprijed u odnosu na konkurenciji. Svakome bi vise odgovaralo da lazni mostarci uzmu jer je to jednostavno politicka prcija klub bez ikakve tradicije navijaca itd itd. Zeljino izdizanje u ovoj ligi ide u smjeru maksimalne dominacije ala Dinamo. Klub kao nas sa tradicijom.armijom navijaca samo to moze, reci cu i Fk.njanjajevo ima slicne kapacitete.
Stace jedan Borac bio konkurentan jedno vrijeme propo, Modrica propala, Leotar propo. Mnogo je primjera u svijetu lafo neki Leicester, pa one godine Hofenhajm nesta pokusao. Ponavljam, jak Zeljo nikome ne odgovara jer u tom slucaju ovi seoski klubovi Krupa Radnici nekakvi itd postaju klubovi za nabijanje gol razlike.
 
Avatar
IvanOsim
Postovi: 743
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 21, 2018 12:08 am

Fkt su vam nidje veze komentari za Zizovica, izjava je za njegove igrace vrh, laska protivniku, svoje igrace je najlakse naloziti pricom da igraju protiv najbolje ekipe u ligi. Ako njima tako govori, treba i medijima. A ima argument u zadnje dvije titule.

Evo vi sad pljujete Zizovica i Radnik, a to je veoma ruzno sa nase strane (hajd da Radnik redovno gubi od njih, vec bas suprotno), jer mi smo zaBoga Zeljo, a sutra kad Radnik pobijedi zaboravit cete sta ste pisali, bice hvalospjevi i tako u krug. Bez etike. Isto sto sam napisao za novinare. Mentalitet.

Inace Zizovic veliki potencijal za trenera, igrao je tu poziciju 'mislioca' u ekipi, veoma dobro, vjerovatno bi i njemu bilo fantasticno sjestu na klupu Zrinjskog, nakon sto je nosio njihov dres. A sigurno nece sjesti ako bude gubio od njih, vec ako ih pobijedi, aktivno se bori za 4 poziciju do kraja sezone, koja evo po svemu sudeci donosi evropu i min 500 000 KM.

Nidje veze fkt, eto ni Radniku ne odgovara da mi uzmemo titulu, nikom ne odgovara, sami protiv svih, da to smo mi.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 21, 2018 12:12 am

ne treba veća motivacija od onog danas, treba se zahvaliti bordo kujama . ;)
Željezničar ante portas !
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 21, 2018 12:14 am

IvanOsim je napisao/la:
sub apr 21, 2018 12:08 am
Fkt su vam nidje veze komentari za Zizovica, izjava je za njegove igrace vrh, laska protivniku, svoje igrace je najlakse naloziti pricom da igraju protiv najbolje ekipe u ligi. Ako njima tako govori, treba i medijima. A ima argument u zadnje dvije titule.

Evo vi sad pljujete Zizovica i Radnik, a to je veoma ruzno sa nase strane (hajd da Radnik redovno gubi od njih, vec bas suprotno), jer mi smo zaBoga Zeljo, a sutra kad Radnik pobijedi zaboravit cete sta ste pisali, bice hvalospjevi i tako u krug. Bez etike. Isto sto sam napisao za novinare. Mentalitet.

Inace Zizovic veliki potencijal za trenera, igrao je tu poziciju 'mislioca' u ekipi, veoma dobro, vjerovatno bi i njemu bilo fantasticno sjestu na klupu Zrinjskog, nakon sto je nosio njihov dres. A sigurno nece sjesti ako bude gubio od njih, vec ako ih pobijedi, aktivno se bori za 4 poziciju do kraja sezone, koja evo po svemu sudeci donosi evropu i min 500 000 KM.

Nidje veze fkt, eto ni Radniku ne odgovara da mi uzmemo titulu, nikom ne odgovara, sami protiv svih, da to smo mi.
Od svih neprijatelja kluba i dusmana kluba ste mi najgori vi domaci. Pajdo tebi ne pase niti jedna jedina stvar i ne sjecam se da si ista pozitivno napisao. Razvalimo Radnika, ti pises kako Kajkut nije trebao uci. Sad protiv Slobode cini mi se ista stvar. Samo se ceka da se okliznemo pa ide prica ja rekao, Adzem nema pojma, sta ce Kajkut, daj Mujagica, daj ovog onog
 
Avatar
Izlija
Moderator
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 21, 2018 12:17 am

Da se malo okrenemo pametnijim temama, "štreberi" su već napisali saopštenje i daljnji koraci su u njihovim sposobnim rukama što se ovog tiče, idu utakmice koje nam puno znače a i približava se taj biznis forum a oko njega vidim da ima puno nejasnoća. Prvenstveno naš statut je fino definisao moguće partnerstvo sa trećim licima i to je maksimalno 49% što u prevodu znači da klub u svakoj soluciji ima većinsko pravo upravljanja od 51% i više. Naš klub u potencijalno partnerstvo donosi brend prije svega postavljen na "zdrave noge" i ustrojen na pravi način i u skladu sa svim zakonskim okvirima koje propisuje pravilno poslovanje bilo gdje u svijetu, nekretnine u vrijednosti preko 20 miliona KM, godišnji operativni budžet od cca 5 miliona KM kao i najjači omladinski pogon koji broji preko 500 djece. Bilo koji potencijalni investitor koji želi da investira u naš klub mora ući recipročno onome čime mi već raspolažemo a to nije beznačajno, krupan smo mi zalogaj i ukoliko se nađe investitor to neće biti neko kao kod komšinica već ozbiljan partner koji će unaprijediti već postojeće stanje u klubu.
イビチャ・オシム
 
Avatar
IvanOsim
Postovi: 743
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 21, 2018 12:19 am

MrkiMedo je napisao/la:
sub apr 21, 2018 12:14 am
IvanOsim je napisao/la:
sub apr 21, 2018 12:08 am
Fkt su vam nidje veze komentari za Zizovica, izjava je za njegove igrace vrh, laska protivniku, svoje igrace je najlakse naloziti pricom da igraju protiv najbolje ekipe u ligi. Ako njima tako govori, treba i medijima. A ima argument u zadnje dvije titule.

Evo vi sad pljujete Zizovica i Radnik, a to je veoma ruzno sa nase strane (hajd da Radnik redovno gubi od njih, vec bas suprotno), jer mi smo zaBoga Zeljo, a sutra kad Radnik pobijedi zaboravit cete sta ste pisali, bice hvalospjevi i tako u krug. Bez etike. Isto sto sam napisao za novinare. Mentalitet.

Inace Zizovic veliki potencijal za trenera, igrao je tu poziciju 'mislioca' u ekipi, veoma dobro, vjerovatno bi i njemu bilo fantasticno sjestu na klupu Zrinjskog, nakon sto je nosio njihov dres. A sigurno nece sjesti ako bude gubio od njih, vec ako ih pobijedi, aktivno se bori za 4 poziciju do kraja sezone, koja evo po svemu sudeci donosi evropu i min 500 000 KM.

Nidje veze fkt, eto ni Radniku ne odgovara da mi uzmemo titulu, nikom ne odgovara, sami protiv svih, da to smo mi.
Od svih neprijatelja kluba i dusmana kluba ste mi najgori vi domaci. Pajdo tebi ne pase niti jedna jedina stvar i ne sjecam se da si ista pozitivno napisao. Razvalimo Radnika, ti pises kako Kajkut nije trebao uci. Sad protiv Slobode cini mi se ista stvar. Samo se ceka da se okliznemo pa ide prica ja rekao, Adzem nema pojma, sta ce Kajkut, daj Mujagica, daj ovog onog
Dobro drug, ako ti u mojim postovima vidis da sam ja neprijatelj kluba, nemam sta s tobom pricati. Zivio.
 
sastrane
Postovi: 824
Pridružen/a: sri jun 28, 2017 7:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 21, 2018 12:25 am

Ne odgovara nikome jak Zeljo pa ni tamo nekom Radniku. Razmisli malo dublje i skontaces. I svi bi voljeli vise da osvoji svinja nego mi. Svaki klub od reda da pitas anonimno, rekli bi Zrinjski.
Dobro si rekao, sami protiv svih.
 
Avatar
IvanOsim
Postovi: 743
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 21, 2018 12:26 am

Izlija je napisao/la:
sub apr 21, 2018 12:17 am
Da se malo okrenemo pametnijim temama, "štreberi" su već napisali saopštenje i daljnji koraci su u njihovim sposobnim rukama što se ovog tiče, idu utakmice koje nam puno znače a i približava se taj biznis forum a oko njega vidim da ima puno nejasnoća. Prvenstveno naš statut je fino definisao moguće partnerstvo sa trećim licima i to je maksimalno 49% što u prevodu znači da klub u svakoj soluciji ima većinsko pravo upravljanja od 51% i više. Naš klub u potencijalno partnerstvo donosi brend prije svega postavljen na "zdrave noge" i ustrojen na pravi način i u skladu sa svim zakonskim okvirima koje propisuje pravilno poslovanje bilo gdje u svijetu, nekretnine u vrijednosti preko 20 miliona KM, godišnji operativni budžet od cca 5 miliona KM kao i najjači omladinski pogon koji broji preko 500 djece. Bilo koji potencijalni investitor koji želi da investira u naš klub mora ući recipročno onome čime mi već raspolažemo a to nije beznačajno, krupan smo mi zalogaj i ukoliko se nađe investitor to neće biti neko kao kod komšinica već ozbiljan partner koji će unaprijediti već postojeće stanje u klubu.
I ja tako nekako vidim situaciju. Bas ozbiljan investitor. Samo kod nas u drzavi su sitni intersi upropastili sve, vjerujem fkt ovim ljudima, i ako nekad treba uci investitor, to je u njihovo vrijeme po meni.
Medjutim, smatram da svakako mi imamo jos vlastitih kapaciteta, da unaprijedimo, a samim tim i povecamo nasu vrijednost u narednom periodu.
 
Avatar
IvanOsim
Postovi: 743
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 21, 2018 12:29 am

sastrane je napisao/la:
sub apr 21, 2018 12:25 am
Ne odgovara nikome jak Zeljo pa ni tamo nekom Radniku. Razmisli malo dublje i skontaces. I svi bi voljeli vise da osvoji svinja nego mi. Svaki klub od reda da pitas anonimno, rekli bi Zrinjski.
Dobro si rekao, sami protiv svih.
Ne mislim ni slicno kao ti. Pozdrav.
 
sastrane
Postovi: 824
Pridružen/a: sri jun 28, 2017 7:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 21, 2018 12:38 am

Vidjeno u Krupi, najvjerovatnije sutra i na Kosevu. Zivio.
 
Avatar
Rambo_Amadeus
Postovi: 1109
Pridružen/a: pon feb 13, 2017 5:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 21, 2018 1:05 am

Ma nema potrebe za nerviranjem i bijesom prema bilo kome. Novinari su lešinari, istražit ce se pa cemo vidjet'. Neki clanci i ne govore da smo mi stimali utakmice, nego da su sumnjivi rezultati utakmica koje je sudio Cuic. Mozda je samo Cuic taj koji je stimao utakmice,a između ostalog i neku našu, ne vidim da tu ima neke naše krivice.
P.S ja bih sutra volio sredinu Blagojevic-Vranješ-Žerić kad vec nemamo neku opciju na poluspicu mislim da bi Žera mogao dobit' priliku, a ne da se zavaljuje Stojana.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge. Upravo bi to trebao biti cilj svih navijačkih grupa"
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 21, 2018 1:09 am

Meni Zera ne uliva povjerenje nikako.
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
Kospicar
Postovi: 1945
Pridružen/a: sub jun 11, 2016 10:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 21, 2018 1:46 am

Zera, vjeciti talent
"Željo je religija i život. Nije samo fudbal, već stil življenja i ponašanja."
Ivica Osim
 
Haklapuc
Postovi: 1170
Pridružen/a: sri jun 29, 2016 12:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 21, 2018 2:15 am

Momku treba prvo pružiti fino priliku, pa ga tek onda proglasiti vječnim talentom. Desetak minuta kad je utakmica rezultatski riješena ili kada čuvamo vodstvo i nabijamo loptu ne računam kao pruženu priliku. Puno bolji i formirani igrači se kod nas nisu snalazili na terenu po pola godine, a igrali su konstantno.
 
Daris_
Postovi: 421
Pridružen/a: sub mar 17, 2018 12:29 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 21, 2018 2:39 am

Ma ne znam vala ...Radnik se proslu sezonu fakat nije naguzio njima,a mislio sam da ce to uraditi...vodili su..imali dva zicera da odu na dva razlike,ali jbg..i onda taj penal famozni u zadnjim sekundama ...sta ces..mozda nas iznenade,a mozda se naguze ko i Krupa...ipak malo vece nade polazem u njih nego u Krupu proslo kolo...ali hajd ga znaj jbg :P
 
kontranogama
Postovi: 1000
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 21, 2018 4:11 am

Sve je moguce i da skinu cega i da ne skinu. Mi moramo igrati kao da smo u zaostatku tri boda. Sve je do naseg pristupa, a i ja mislim da nikome od njih ne odgovara da se Zeljo izdigne jos vise.
Sa ovom aBd titulom dobijamo mnogo vise nego samo na broju trofeja na policama. Pored tog 1 mil ili koliko vec, povecana je nagrada za igranje u Ligi sampiona, igraci su u izlogu, potencijalnim sponzorima ili ulagacima postajemo interesantniji ponajvise zbog zdravog odnosa uprave koja je presedan u regionu, a i dalje smo jeftini za ulagace s obzirom na cifre koje se vrte u evropi. Po mom misljenju i uspjeh juniora igra veliku ulogu u rejtingu cijelog brenda ( sto bi reko Mao). Sve to uvezati sa poboljsanjem PR i marketinga ( mnogo toga vaznog je Model objasnio na 1921 forumu) itd.itd. Sve te moguce opcije se otvaraju osvajanjem titule.
Nadam se da ovo nece citati igraci jer im je izgleda svakako prevelik pritisak igrati za nas.
Sada je mnogo toga na Adzemovim ledjima a ne vidim da ima jos neku pomoc ala psiholozi i motivatori koji bi nam stvarno sada bili neophodni. Mislim da uprava mora pod hitno reagovati i olaksati Adzemu posao.
Bio sam pao sa optimizmom do ove zadnje tekme ali sad mi se cini da mozemo ovu sezonu zavrsiti triumfalno.
.... A ONDA SU BAGERI ODNIJELI STARI ISTOK A VRAG ODNIO SALU...
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 21, 2018 5:14 am

Žižoviću koliko ćete prešetati danas?
Sabaha ne dočekali..
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot], salle86 i 116 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija