Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 20, 2018 5:30 pm

Doci ce i vas dan !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1. Gnojko Cimirot afera
2.
phpBB [video]
Zadnja izmjena: Minjore, dana/u pet apr 20, 2018 5:40 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
Izlija
Moderator
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 20, 2018 5:31 pm

Ja sam pobrisao sve slike i komentare sa ovim spodobama, sutra da se okliznu u kadi biće priča " nakon hajke i pozivanja na linč forumaši sa sport1 foruma slomili ruku debilu". Javne su to sve ličnosti i svako ko malo progugla može doći do njihovih osnovnih podataka a njihovo reklamiranje na ovom forumu može imati samo loše posljedice po našu zajednicu.
イビチャ・オシム
 
Avatar
ellaxaz
Postovi: 1027
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 4:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 20, 2018 5:37 pm

Izlija je napisao/la:
pet apr 20, 2018 5:31 pm
Ja sam pobrisao sve slike i komentare sa ovim spodobama, sutra da se okliznu u kadi biće priča " nakon hajke i pozivanja na linč forumaši sa sport1 foruma slomili ruku debilu". Javne su to sve ličnosti i svako ko malo progugla može doći do njihovih osnovnih podataka a njihovo reklamiranje na ovom forumu može imati samo loše posljedice po našu zajednicu.
:palacgore:
"Ona raja na jugu, to je ono što ja nosim, nosim tu, duboko. Oni i ne znaju to."

F.K. Željezničar prvak Bosne i Hercegovine 1946. godine.
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 20, 2018 5:39 pm

Ko nam sudi sutra?
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
Vortex
Postovi: 580
Pridružen/a: pet maj 12, 2017 11:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 20, 2018 5:39 pm

Izlija je napisao/la:
pet apr 20, 2018 5:31 pm
Ja sam pobrisao sve slike i komentare sa ovim spodobama, sutra da se okliznu u kadi biće priča " nakon hajke i pozivanja na linč forumaši sa sport1 foruma slomili ruku debilu". Javne su to sve ličnosti i svako ko malo progugla može doći do njihovih osnovnih podataka a njihovo reklamiranje na ovom forumu može imati samo loše posljedice po našu zajednicu.
:palacgore:
 
Avatar
fcz
Postovi: 4119
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 20, 2018 5:41 pm

avlami97 je napisao/la:
pet apr 20, 2018 4:33 pm
Zašto mi je izbrisan post? E.K., clan bordo prijatelja i novinar Zurnala je napisao tekst u kome spominje da je Željo stelio tekme.

Covjek je javna licnost. Novinar i clan Bordo prijatelja.

Sent from my HUAWEI G6-U10 using Tapatalk
Zar je trebalo sumnjati da iza svega stoji pederska druzina propalog tekstopisca.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 20, 2018 5:41 pm

Nadam se da neko iz kuba prati, biljezi svu ovo pricu oko namjestanja, prozivanje naseg kluba, utakmice koje se pominju, svu hajku - optuzbe na ime i racun kluba.

Mora se na ovo reagovati !
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 20, 2018 5:43 pm

Nista, evo sad vidim, sudi nam Cuic. Htio da potvrdim. Ocekivano. Makar nam noge polomili, on nece smjeti puhnuti u zvizdaljku nakon svega ovoga. Krupa, vjerovatno i, premirana od strane Zrinjskog. Svasta bi se moglo izdesavati sutra, mi moramo biti na nivou.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 20, 2018 5:58 pm

E MOJ HASE !
 
Avatar
Southboy
Postovi: 390
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 11:55 pm
Lokacija: dolina čupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 20, 2018 5:58 pm

Sa ovim clankom je ucinjena velika i direktna šteta na nas klub sto ce vrijeme pokazati.Sa ovim tekstovima se neutralna publika i ljubitelji fudbala odbijaju od stadiona ionda neko ko nije upucen postavlja sebi pitanje:"pa zar da gledam i dajem novac za nesto sto je namjesteno???"
Mi cemo ovom objavom sigurno izgubiti hiljadu ljudi protiv zrinjskog koje bi marketing i euforija sama pozvala..to je trenutna šteta od nekoliko desetina hiljada a ona dugorocna je da svako ko bude pratio nas klub i ovu ligu,za njega ce se smatrati budalom!?

Tuzi g*vna odma sad i presjeci,koliko se mi god trudili za promociju domaceg fudbala ovakve vijesti te vrate unazad.Korak naprijed pa 2 unazad..
I to kakva slucajnost da se danas objavi ovakav clanak gdje nam taj isti sudija sudi sutrasnju utakmicu na kojeg se indirektno vec stvara pritisak i dilema u njegovoj glavi za svaki duel i prekrsaj/karton/penal...
NISTA NIJE SLUCAJNO!!! Zna se ko su nam najveci dušmani i to ovi preko rijeke i jos jednom kad cujem recenicu "duh sarajevskog derbija" ili "nema jednog kluba bez drugog" povraca mi se u mlazovima.Prave hajku da prekriju svoje probleme,od prcije i prodaje,do kontenjera i kampa do raspada tribine.Komplexi im diktiraju da ce sve uciniti da nas uspjeh obore.A mi ko francuske sobarice nasjednemo svaki put...Ako nas ovo sad jos vise ne ujedini i sastavi ispadamo prave neznalice.

Ma zadnje kolo stavi sjever 20km a sa clanskom 8 km da ne dijelim tribinu sa najvecim dusmanom,hiljadu puta dokazano da nikom ne fale i da mozemo sami sve pa cak i napuniti svoj stadion.
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 20, 2018 6:00 pm

Bravo lave.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 20, 2018 6:08 pm

Ako Cucic sudi iz 2 u 1 da igram ili 2/2 :D
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 20, 2018 6:10 pm

ja jebote on sutra sudi...ni ne skontah majke mi.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Izlija
Moderator
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 20, 2018 6:15 pm

Čekamo Eleganta da pita ko sudi sutra.
イビチャ・オシム
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 20, 2018 6:16 pm

ma čitam sve ali ne uvezujem da i sutra sudi...znaš ono kad gledaš a ne vidiš.
gradi željo boli te *****
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 20, 2018 6:25 pm

ChWilla je napisao/la:
pet apr 20, 2018 6:16 pm
ma čitam sve ali ne uvezujem da i sutra sudi...znaš ono kad gledaš a ne vidiš.
Sta rade drugima i poturaju cudo da im se i klub nije do sada ugasio. IDe sada redom afera Cimko, pa provjera utakmice u Lukavici, pa provjera koji igrac placa zapadu da ga cuva a koji sjeveru...
Lazni mostarci su za njih gospoda !
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 20, 2018 6:27 pm

FK Obilic je za tu stoku castan klub. Sjeme im se zatrlo, svima do jednog.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 20, 2018 6:30 pm

Jel obrisan taj clanak sa klixa?
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
ellaxaz
Postovi: 1027
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 4:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 20, 2018 6:30 pm

Nisu nama Zrinjski, Siroki, Borac, ni rivali ni dusmani ni neprijatelji niti ce ikad biti.
"Ona raja na jugu, to je ono što ja nosim, nosim tu, duboko. Oni i ne znaju to."

F.K. Željezničar prvak Bosne i Hercegovine 1946. godine.
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 20, 2018 6:31 pm

Hadzijalagic je napisao/la:
pet apr 20, 2018 6:30 pm
Jel obrisan taj clanak sa klixa?
Nije. Samo kucaj Zeljeznicar u njihovu trazilicu, to ti prvo izbaci. Nemoj da ostavljam link da im klikove saljem bezveze.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], MiroslavKruzik i 242 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija